בואו נדבר על נושא באמת רציני הפעם..

בואו נדבר על נושא באמת רציני הפעם..

שלום חבר'ה... אני חדש פה, הצטרפתי היום... הדבר היחידי שאני מוכן להגיד על עצמי זה הגיל, בן 18.... יותר מזה, מי שרוצה יכול לנסות לברר עלי בעצמו... אני די אוהב את כל הקטע המיסתורי והאלמוני הזה... בכל מקרה... בואו ננהל דיון אמיתי ורציני לשם שינוי... שאלה עקרונית וחשובה על מהות המין האוראלי... מין אוראחלי זה דבר כיף ונחמד לכולם (אני מניח...) אבל אני באמת רוצה לדעת... כמה בנות פה מוכנות באמת לתת מין אואלי עד הסוף, כלומר לסבול את העובדה שזרע נשפך להם על הפנים, בתוך הפה או שאר דברים שכאלו... וכמה בנים פה מוכנים לרדת לבחורה (פשוט כי אני אישית מכיר כמה חבר'ה שזה די מגעיל אותם... אלוהים יודע למה...)... אז הבה ונשרשר את תגובותיכם לשאלתי המתוחכמת והצנועה למדי... ברצינות, בואו ננהל דיון רציני כדי לדעת מה כל אחד אוהב, למה הוא אוהב את זה, ועד כמה הוא אוהב את זה...

תמיד הדיונים פה רציניים!!!

מה..לא..?

התכוונתי ש...

במקום לנהל עכשיו דיון על אם היו פה דיונים רציניים או לא, נענה על השאלה... לענות הודעה שכל תוכנה הוא: "תמיד היו פה דיונים רציניים, מה לא?" זה לעודד דיון לא רציני... מקווה שאני לא פוגע בך, או נשמע כמו איזה חרא מתנשא מאנייק שרק בא לכאן וכבר מתחיל לקטול אנשים... :)

טוב אז ככה

אני לא מכיר הרבה בנות שמוכנות לתת שנשפיך להם על הפנים והכל... אני אישית מנסיוני די נגעל(אחי ראית כוס פעם????) זה לא הדבר הכי יפה לדחוף בו את הלשון שלך...זה מה שאני אישית חושב..אבל עם לך זה כיף סבבה...

דעתי כדעתו של דרדס!

כן, ראיתי פעם כוס... ראיתי ואהבתי את מה שראיתי... נכון, יש דברים יותר טעימים מזה, יש דברים שמריחים טוב יותר אבל התענוג הוא לא בטעם או בריח (למרות שגם הם מכניסים אותי להיי ולחרמנות יתר...) אלא באקט עצמו... ללקק את איבר מינה של בת הזוג שלי (איזה ניסוח פלצני האא? במקום פשוט לומר למצוץ ת'כוס של חברה'שלי... שווה, לא?) עושה לי את זה...

MidNight Flame

New member
תרשה לי לתקן אותך...

יא איש מערות ברוטאלי שכמוך!
(בצחוק גבר) כמו שנאמר, "כן, ראיתי פעם כוס... ראיתי ואהבתי את מה שראיתי... נכון, יש דברים יותר טעימים מזה, יש דברים שמריחים טוב יותר אבל התענוג הוא לא בטעם או בריח (למרות שגם הם מכניסים אותי להיי ולחרמנות יתר...) אלא באקט עצמו..." האקט של גרימת הנאה לבחורה שאני אוהב או נמשך אליה מאוד מאוד (אחרת לא בא בחשבון שאני ארד לה!) תוך כדי מצב שדורש אינטימיות ברמה גבוהה מאוד!

אני יוצא מתוך הנחה

שלא התנסתם בזה. אני אכתוב בלשון נקבה למרות שלא רק לשון נקבה מתאימה פה, והמבין יבין. כשבחורה יורדת לבחור היא לא חיבת להמשיך עד הגמירה, אפשר "לברוח" רגע או שניים קודם ועדיין הסקס (והגמירה) יהיה מדהים

לעזאזל

כתבתי תגובה, ונתקע לי המחשב. טוב בכל מקרה, מה שאמרתי זה דבר כזה: אני בד"כ מאוד זורמת עם אוראלי, ואין לי בעיה עם גמירות בכל מיני מקומות, כל עוד זה חיצוני לגוף שלי (למשל: על הבטן, וכאלה) אני לא מוכנה שיגמרו לי בתוך הפה... אין סיכוי. וחוץ מזה, אין לי בעיה עם אוראלי, להפך, אני יוזמת אותו...

אבל לי יש בעיה אחרת...

נכון, אצל נשים זה טיפ טיפה יותר קל... אין הפרשות מיותרות... יש הפרשה רצינית בסוף וזהו... פרט לזה, זה כמו למצוץ למישהו אצבע עם קצת שערות בתחתית... הבעיה שלי היא שצלכן הבנות, ברוך השם, הכל רטוב רוב הזמן... אותי אישית זה מאוד מחרמן אבל הבעיה היא שרוב הבנות שירדתי להן סירבו בתוקף להתנשק אחר כך בגלל זה... או שהריח דחה אותן לגמרי או שהטעם הגעיל אותן או שפשוט העיקרון של "לטעום את עצמך" די מזעזע אותן... את האמת, אני יכול להבין את העניין, אני פעם אחתץ שמעתי על מישהון שגמר למישהי בתוך הפה בניגוד לרצונה... זאת אומרת היא ביקשה שהוא יגיד לה לפני שהוא גומר והוא פשוט לא אמר...וכשהוא שאל אותה "נכון שזה לא כזה נורא?" היא הסתכלה עליו, חייכה ואמרה לו "בחיי שלא, הנה תראה..." ונישקה אותו... כששמעתי על זה אני הזדעזעתי עד עמקי נשמתי... די מגעיל לא? ככה שאני יכול להבין את הסירוב הזה, אבל עדיין זה מפריע... את לא חושבת?

PLAIN OL ME

New member
היי היי היי!

סליחה אבל אני לא מסכים. לטעום את עצמי זה בכלל לא כזה נורא. ניסיתי. טוב, אולי לי זה נחמד כי אני ביסקסואל... יכול להיות קשר? ולמען האמת, לטעום את עצמי דרך פיה/פיו של בן/בת זוגי זה עוד יותר כיף. ובשקר לאוראלי...... אז ככה! לתת לאישה - סבבה ביותר !!! לקבל מאישה - סבבה אם כי לא עד כדי כך !!! לתת לגבר - סבבה אם כי לא עד כדי כך 2 !!! לקבל מגבר - סבבה אם כי לא עד כדי כך 3 !!! בקיצור מין אוראלי זה סבבה, והכי סבבה זה לרדת לאישה. היהי.

InTo YoUr SoUL

New member
בקושי מרגישים את זה

אני בכלל לא מרגישה את הטעם אין לי בעיה להתנשק אחרי זה..

אז ככה....

בחורות מתות שירדו להם הם ממש אוהבות את זה חברה שלי אמרה לי לרדת לה בהתחלה נגעלתי קצת אבל עכשיו זה כבר לא מגעיל אותי ובקשר לגמור בפה או על הפנים אז מוצצים עד שהוא גומר וזהו

חשטפית

New member
מין אוראלי זה אחלה, אבל...

יש גבולות. אני לא מוכנה לבלוע...או שהוא ישפיך לי על כל מני אזורים בגוף...וכל הדברים הביזארים האלו.

אבל למה לא?!?!!?

למה לא לבלוע....זה ממש מקל...עזבי את זה שזה מגרה בטירוף...אבל זה מאוד מקל עלינו הגברים חוסך המון!

The Cat Woman

New member
בעעעעע

לא מספיק שנמצוץ אתם רוצים שגם נבלע? יאק... מה מגרה בזה??? ובכלל- יש בנים שאוהבים לעשות פרפר משום מה... נראה להם מגרה... (או שזה דבורה והתבלבלתי??)

פרפר....וכן!

את בחיים לא תביני...אבל זה גם מאוד תורם לאגו...לפחות שלי... ורק שתדעי לך שהכל תלוי במה אכלתי לארוחת צהרים....אז אני מוכן לאכול אפילו גפילטע פיש...העיקר שתבלעי! (לא את ספציפית )

The Cat Woman

New member
פרפר=......

זין בין זוג שדיים... בנים אוהבים לעשות את זה, לגמור לאישה בין השדיים!

לא זכור לי שמיניתי אותך לדוברת....

הגברים העולמית. לא חושבת שזה קצת יהיר מצידך להתיימר לייצג אוכלוסייה של מעל 3 מיליארד אנשים?

למעלה