בואו נדבר על נושא באמת רציני הפעם..

סבבה...

בחור עם ראש פתוח... מגניב לכם.... מה זאת אומרת "כבר לא בולעת"....? הסבירי את עצמך...

ולהלן התשובה...

כמו שאמרתי קודם....הכל למען ההנאה...אם זה מה שיגרום לבחורה כיף והנאה אז אני מוכן לרדת אל איזור העמק ולחקור אותו :)

T r i l i a n

New member
נכנסתי במקרה. אני אומנם כבר לא נוער

אבל בא לי לענות על שאלתך.
לגבי בנות: מי שסובלת מגמירה במקומות שלא מיועדים לכך רצוי שלא תעשה את זה, אבל יש לא מעט שלא סובלות ויש גם כאלה שנהנות. אני אישית מאוד אוהבת אוראלי אבל בלי גמירות במקומות לא צפויים. מה גם שבן זוגי לא מוצא את זה מגרה או כיפי. ולגבי בנים: לפי מה שאני פגשתי בחיים, לרוב אין בעיה. פגשתי שניים-שלושה בפורומים שלא נהנו מזה במיוחד. עדיין לא נתקלתי (לא בחיים "אמיתיים" ולא בפורומים) בכאלה שלא היו מוכנים בשום מקרה לעשות את זה. אין מה לעשות, אתם אוהבים לראות אותנו נהנות
טוב, זאת תשובתי. נחמד לבקר אצלכם
(לא ידעתי בכלל על הפורום, מישהו בפורום 385 כתב שהוא מפורום 733 אז באתי לראות במה מדובר
)

EverMan

New member
לא נורא ../images/Emo13.gif

א.ברוכה הבאה
ב.תמיד נחמד לשמוע עצות מאנשים מנוסים קצת יותר

T r i l i a n

New member
לא, לא נורא ../images/Emo6.gif

נראה לי יש כאן בפורום יותר מנוסים ממני גם אם הם צעירים ממני כמעט בעשור
העיקר שכולם נהנים.

Night-Girl

New member
חדשה בפורום- מצטרפת

מקווה שיהיה נחמד אני מאמינה שכל עוד מין גורם הנאה, אין בו כל פסול. אין לי בעיה להעניק לחבר שלי מין אוראלי עד הסוף, אני יודעת שהוא נהנה- וההנאה שלו גורמת לי לעונג גם כן. לא קשה לאהוב מין אורלי- דרך נהדרת לגמור, נעים, כיף, ואני מוכנה לעשןת הרבה כדי לקבל.... מה לעשות שזאת אחת הדרכים הנפלאות ביותר לענג אישה

De-Panther

New member
לי אין בעיה עם ירידות וגם../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

לדעתי זה יכול להיות אחלה של דבר השאלה שאני רוצה לדעת בקשר לזה אם הייתם יכולים הייתם יורדים לעצמכם?? (אני ירדתי לעצמי אבל לא גמרתי בפנים זה כבר דוחה אותי)

חחח../images/Emo6.gif לרדת לעצמך..? ט..ו..ב.. ../images/Emo4.gif

האמת,אני מודה-נשמע מקורי בהחלט! אבל ממש לא נראה לי שהייתי מנסה את זה... בכל מקרה,לא נראה לי אפשרי ממש גם

De-Panther

New member
למה לא אפשרי?? אולי לבנות../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

למרות שאני מכיר אחת שאם היא תנסה היא אולי תצליח אבל אם יש לך בגודל מסוים ואתה גם קצת גמיש אז אין בעיה

sunset*

New member
את זה אני חייבת לראות...../images/Emo6.gif

פעם ראשונה שאני שומעת/קוראת שגבר הצליח לעצמו.... אתה יכול להעלות תמונה?

GGOODD

New member
מאיפה כל הניסיון?!

סאמוק, אני מסתכל פה על אנשים בני 16 - 17 - 18 שירדו ומצצו ועשו כל מיני דברים בכל מיני סוגים טעמים ודרכים ולא שאין לי ניסיון עשיר , ויש לי לפחות עם 3 - 4 בחורות... אבל זהו רק 3,4 איך יש כאן כאלו שרושמים שכבר ירדו מלא פעמים לאנשים/אנשות והם בגיל שלי?! כאילו יש לכם גםז מן פנוי או שאתם מזדיינים כל היום??!?! לקוח מודאג...

InTo YoUr SoUL

New member
זה כיף לראות שאני גורמת לבחור להנות

להסתכל לו על הפנים איך שהוא עוצם את העיניים ומתנשם...
אבל בפה, לא לא ולא!
ועל הפנים לא ניסיתי אבל לא נראה לי שזה תענוג

TheCatcher

New member
הינה תשובה רצינית...

הממ לי אישית אין בעיה לרדת למישהי, ועשיתי את זה כבר... כשעושים את זה מאהבה אני מניח שזה לא אמור להיות מגעיל, לי אישית זה קרה בסטוץ וזה לא היה ממש נחמד...

למעלה