בומבמלה 07 - מתחם רגאיי

nsr

New member
אחי

אני לא אומר את זה מפלצנות. מנקודת מבט של חובש היה במרפאה וכתגובה להודעה מעלי. ובום עליך, אחי :)

Lagzieli

New member
היה טוב טוב שהיה

אין משפט שיותר מתאים לבומבמלה הזאת. הדבר היחידי שבאמת יכולתי להגיד שהצדיק את הכסף של הכרטיס היה התקלוט סאבו עם אקסום (קיבלתי מהם מחמאה אפילו על זה שידעתי את המילים של השיר "הקשיבו נא") והתקלוט של יסאייה (נדמה לי) שהיה עם רביד על הבמה. חוץ מזה הכל היה פלוס-מינוס. כמות האנשים הלא קשורים שהיו בבמת ראגיי בלילה של יום חמישי היה פשוט בלתי נסבל עד כדי כך שגרמו לי לברוח משם. חוץ מזה התקווה6 באמת שרפו,המים היו מסריחים רק מלעבור שם. זה אולי בגלל ששנה שעברה נהנתי כ"כ והשנה באתי בציפייה שיהיה כמו שנה שעברה אז נהנתי פחות. אבל בכל אופן היה טוב וטוב שהיה...

eviaman

New member
לא הייתי בתקווה 6

מתחם הרגאיי יותר קרץ לי מהבמה הענקית וההמוניות שהייתה שם... לא יכלתי להתקרב לבמה הזאת. אני מודה.... וחבר'ה תהיו סבלניים לפסטיבל אביב 2008... יש עוד שנה בערך...? אבל כיף לשמוע את התגובות החיוביות על הפסטיבל ריספקט.

Chenipeper

New member
סך הכל היה מאגניב

חזרתי רק היום ( ראשון )... היה פסטיבל חלש לדעתי...לא קרוב לפסטיבלים שהייתי נוכח בהם... בקשר לערסים...לא ירדו ולא כלום חבר'ה לא יודע איפה התמקמתם, אני הייתי בקמפינג הקרוב..היו מלא ערסים...גם היה להם איזה תאקל איתנו חבל באמת ...זה סתם הרס ..הם פשוט נכנסו למאהל שלנו והתחילו להציק כמו שהם יודעים. רוב הפסטיבל הורכב מילדים בני 12 עד 14 נראה לי...הרגשתי סבא רבה שם.. גם העניין עם הים היה מבאס..הגעתי יום רביעי...נכנסו 3 פעמים לים באותו יום...כנ''ל בחמישי ...ובשישי פתאום הודיעו שאסור להיכנס לים בגלל זיהום...התפללתי כל הפסטיבל שלא תצמח לי אוזן שלישית על הגב.. ועכשיו לדברים הטובים... באתי בתכל'ס בשביל החבר'ה ובשביל הראגיי, חוץ מהתקוה 6 לא דרכתי בבמה מרכזית...רוב הזמן הייתי בראגיי שבאמת שרף לי ת'תחת היה כל כך הרבה ווייב בבמה הזאת, הניהול היה חזק, כל מי שתיקלט היה בן זונה כנ''ל גם ההופעות וגם הצ'אי של הראגיי כמו שאמרו היה אחלה, יחס חם ואוהב. טראבין...פאאאאאאאאאק! איזו הופעה שתיהיו בריאים....שרפתם ת'מקום...נורא נהנתי ...אחלה ביצועים לשירים...רוצה בנות בא כל כך בטוב חח...הקפצתם ת'קהל עם זה. רביד נצ'י...שגם הוא עלה לתת כמה וורסים עם טראבין גם היה בן זונה...התקלוט שנתת בבוקר היה בן זונה הבאת לנו בראש אחי! אקסום ...איזה כיף לראות את החבר'ה האלה מביאים בראש כמו מטורפים ..כמו אנרגיות!! רודבוי גם היה חזק חבל שלא היה כמות קהל כמו שציפיתי לה בתקלוט של רודבוי. התקוה 6 כרגיל הביאו בראש וריגשו כמו שהם יודעים. ואגב...יש שמועות שאין בומבמלה 2008 כנ''ל גם בראשית...מישהו יכול לאמת את זה ? :) שיהיה לכם אחלה שבוע אנשים!!! צ'ני.

בראשית אין בטוח.

כתוב באתר שהפעם הבאה שנתראה יהיה רק בסוכות 2008. הם יוצאים לשנה חופש. חבל. ממש נהנתי בבראשית השנה. וגם שנה הבאה אני לא כל כך אוכל להגיע לשנטיפי עם כל הבגרויות.. ככה שדי מבאס. טוב נו, שנה הבאה צאלים :)

נג היפה

New member
שנטיפי....

איך אני יכולה למצוא פרטים? מי מופיע? כמה עולה? ובכלל איך התוכן של הפסטיבל? אפעם לא הייתי, דומה לבראשית ?

הפרטים היחידים

שיש בינתיים על השנטיפי השנה, זה שהפסטיבל הוא 24-25-26 למאי, והוא יהיה בכנרת. חוצמזה, כלום. אני אגיד לך ברצינות, שנטיפי הרבה הרבה הרבה יותר כיף ומעשיר מאשר בראשית ובוםבמלה. זה חוויה בלתי נשכחת, לא ממוסחר כמו בראשית ובוםבמלה, לא כל כך הרבה אנשים, באמת כיף להיות בפסטיבל הזה. אנשים טובים, מוזיקה טובה, רגוע. פסטיבל אדיר. אני אישית שם מכיתה ג'

bigwill

New member
שלא יבטלו!!

בסוף כל הערסים יבואו לצאלים :{{{ אחחחחח צאלים וויבז אני רוצה שוב =[

eviaman

New member
על תיסחפי...

הערסים לא יגיעו לצאלים, האמת השנה בפסטיבל כל מי שהיה שם היה קשור למושג שנקרא "רגאיי", עם זה באהבה , בלבוש באמונה בהכול... דווקא שנה שעברה היה יותר ילדודס וכל מיני חבר'ה שבא להם להיות במקום עם אנשים מאשר בפסטיבל. מה שעשה השנה את ה "סלקציה" היה המחיר של הכרטיס שהיה הרבה יותר יקר משנה שעברה 140 ש"ח לעומת 60 שח שנה שעברה... אז מי שבא ושילם את הכרטיס ידע למה הוא מגיע ומה הוא עומד לקבל... כל מיני ילדים או אם אתם רוצים לכנות אותם "ערסים" לא יוציאו סכום כזה של כסף על פסטיבל שאין להם מושג מה משמעותו ומה עניינו העיקרי. לא ככה?

S t o l a

New member
אמת.

למרות שהיו שם בדיוק 6 אנשים אוהל לידי שבאמת אבל באמת לא הבנתי מאיזה מסיבה של האומן הם יצאו...

bigwill

New member
לא ככה את האמת..

נתחיל מכך שאני בן, ושאל רושמים עם א' (=]) ונמשיך מכל שבוםבמלה התחיל כפסטיבל הוליסטי לכל דבר (אם אני לא טועה.. ואני מקווה שלא :X) ותראה עכשיו כרטיס של בוםבמלה עולה בסביבות ה-200 שקל (באמת שאין לי מושג) ובכל זאת לא חסר שם ערסים. מה תאמר על כך? :}

eviaman

New member
ואני אומר על כך...

צאלים זה פסטיבל רגאיי בלבד. של ז'אנר אחד ומיוחד.... בבומבמלה יש טרנס רוק רגאיי היפהופ ושער מטעמים... אז ככה שלכל האנשים יש כבייכול מה לחפש שם... בצאלים מי שלא אוהב ממש רגאיי לא ישלם את הסכום הזה. לא יבואו אנשים רק בשביל להיות בפסטיבל ולהתחיל עם כוסיות באים בשביל משהו אחר...

bigwill

New member
יפה, ונגיד יבטלו את בומבמלה?

לאן כל מתחילי הכוסיות יילכו?

Ben Dor

New member
תאמין לי לא חסרים מקומות...

חוץ מזה כמעט כל הפסטיבלים מלבד צאלים הם פסטיבלי חוף מה שאומר ים מה שאומר בגדי ים...בצאלים אין ים יש בריכה לפי מה שהבנתי....ואנלא יודעת מה כמות האנשים שבאים לשם עם בגדי ים ונכנסים לבריכה... חוץ מזה לא כל הפסטיבלים הם פסטיבלים של רגאיי...יש גם את הרדוף משהו כזה אנלא יודעת בדיוק מה יש שם וזה פסטיבל של מוזיקה פסיכודאלית לדעתי אם יבטלו תבוםבמלה הפסטיבל הזה יהיה מפוצץ בערסים...

אוי ואבוי../images/Emo70.gif

הפסטיבל הכי נטול ערסים זה סגול! אני מקווה שהם לא יגלו אותו חחחח
יא-אללה לראות ערס עושה סדנת הקשבה לקול הפנימי או מדיטציה
חחח מצחיק יהיה.. -כשף!

SaBaGMaN

New member
לא לצאלים.

בצאלים יש קונספט,יש מוזיקה אחת שלה מוקדש הפסטיבל ר-ג-א-י-י זה שונה בגדול מבומבמלה לא יודע מה היה השנה בצאלים לצערי לא יכלתי להגיע,אבל ליפניי שנתיים ושלוש היה אחלה מאסיב ובאף מסיבה שם לא ראיתי בעיה עם החבר'ה שם כולם על הכיפאק

danamid

New member
אני כל כך שמחה לקרוא את זה

ולראות שאני לא היחידה שחושבת ככה. באמת ביאס לי את כל הפסטיבל שהמתם ערסיםפרחות היה צמוד לרגאי... \: אבל לא נורא ההופעה של איאם כיפרה על הכל:) הם היו מעולים. אז יאלה?! מה עושים ביום העצמאות? מה יש חוץ מקלפטון... נגמר לי הכספ

Chenipeper

New member
שנטיפי הולך להיות חזק לדעתי..

פשוט כי זה שנטיפי...לדעתי זה הפסטיבל הכי טוב שקיים כרגע מכל המובנים... בראשית לדעתי הוא טוב רק בגלל הכנרת והווייב שהיא נותנת... בומבמלה טוב רק בגלל ההופעות .... אבל הבעיה הרצינית של שניהם זה הערסים והג'מעה שמגיעים לשם.. בשנטיפי פשוט אין את זה וטוב שכך!

למעלה