בומבמלה 07 - מתחם רגאיי

idk

New member
שנטיפי באמת אחד החזקים ../images/Emo45.gif

גם בראשית ענק, רק חבל שהשנה לא יהיה בראשית לפי מה שהבנתי

Nechi Nech

New member
היה ענק

אני הגעתי עם חברים שלי ב7 בבוקר ביום שישי.. מהרגע שהגענו עד הרגע שיצאנו מהפסטיבל לא עזבנו את מתחם הרגאיי. היה צחוקים אש הרבה הרבה כבוד לאפיקומן, גלעד, אריאל וכל החברים שאירגנו את המתחם הפסיכי הזה. החזקתם את מתחם הרגאיי ביד רמה ואין מילים פשוט על העבודה המבורכת שלכם. היה מטורף.

התאכזבתי קשות מהבמת רגאיי ../images/Emo4.gif

כל שנה, כמובן הבוםבמלה נהייה מגעיל יותר ויותר. מה שאני מחפשת שם זה את הבמת רגאיי תמיד. איפה שאני שורצת זה ברגאיי. והשנה? השנה זה היה מוזר ומאכזב. המיקום שלו היה שונה מפעמים קודמות. האווירה! האווירה הייתה הכי נוראית. היה אחלה ליין אפ, אבל לא היה ניתן להנות מההופעות והתיקלוטים, הרבה פרחולות בנות 15 עם התחת בחוץ, לא נעים
טוב דבר אחד נשאר לי להגיד! כל הכבוד לאפיקומן ויסאיה
את המסר הצלחתם להעביר, זה שהוא עבר אל הלא נכונים, זה כבר לא אשמתכם
יאללה בחזרה לשיגרה :) -כשף!

sundhri

New member
מסכימה איתך לגמרי.

אומנם רק שנה שנייה שלי בבוםבמלה אבל בשנה שעברה ביליתי כל שנייה במתחם הרגאיי ובכלל לא עניין אותי מה הולך מסביב ולא הרגשתי את כל המסחור והבאבילון כי זה בכלל לא עניין אותי..אבל השנה.. היה משהו מוזר מאוד שעורר בי גם תחושות מוזרות מאוד-היו שם המון אנשים. עכשיו, ברמת העיקרון אני מאוד בעד זה שהרגאיי נפתח לקהל הנרחב כי אני מאמינה שאחרי גל הפופולריות שהז'אנר צובר עכשיו ישארו רק האנשים שבאמת התאהבו וככה נוותר יותר אנשים,אבל אנשים איכותיים שבאמת אוהבים. מצד שני, אל לי להיות יפת נפש- זה היה די זוועה. ערסים,פרחות,ילדות קטנות..כל האווירה..גם אני לא איזו ראסטאפרית, אני בסך הכל ילדה בת 17 שהתאהבה ברגאיי לפני שנה וחצי (לא וותיקה כלל וכלל) אבל כל הוויב היה נורא שונה, הדרך שבה האנשים רקדו על רגאיי היה כאילו הם עדיין במתחם הערסים השכן..וצר לי-זה היה לי קשה. אז בשנה הבאה אני לא אבוא לבוםבמלה, אני אשאר עם צאלים המקסים ואבקר גם בשנטיפי, אבל אני חייבת לציין לוטבה את מי שמחזיק את במת הרגאיי בבוםבמלה, כי באמת היו אחלה ליינים ובזכותכם אנחנו נגדל ונגיע ליותר אנשים טובים :) ONE LOVE

afficoman

New member
בומבמלה 07 - מתחם רגאיי

בומבמלה 07 – מתחם רגאיי הרבה דברים עברו עלינו בארבעה ימים האלו בחוף ניצנים (אני וגלעד הגענו כבר ביום רביעי) במת הרגאיי השנה היתה ללא ספק הבמה המנצחת. עוד לפני שהתחיל הפסטיבל הגיעו לאוזני השמועות שהדיבור על מתחם הרגאיי חזק ביותר השנה וכולם מצפים לראות את ההופעות ואת התקליטנים. אחרי חודשים רבים של עבודה על תכנון הליין אפ האולטימטיבי (בגבולות התקציב כמובן), הגעתי עם הרגשה טובה השנה, ליין אפ מלא באומנים מוכשרים, צעירים וותיקים, להקות חיות מדהימות, תקליטנים וסאונד סיסטם שעומדים מבחינתי בכל סטנדרט עולמי, שפשוט נתנו בראש, מתחם יפהפה, אוהל אדום צהוב ירוק ענק, תקציב שעבדנו קשה עליו כדי שכל האומנים יקבלו תשלום! זו היתה הבמה עם הכי הרבה אומנים השנה (מעל 100), והרגישו את הרמה הגבוהה. אחרי שהגענו לשטח וראינו את המיקום הסופי של הבמה, היינו מודאגים גם אנחנו מהרעש שיזלוג אלינו מבמת הטראנס, כמה מילות כבוד לכל האומנים שהופיעו בפסטיבל, שבזכות ההשקעה וההתמדה שלכם, אנו הצלחנו להרים כזה אירוע איכותי, בלב המיינסטרים הישראלי, במה שנותנת מקום לכל אותם אומנים אשר לא מקבלים את הפרגון הזה בדרך כלל במדיות הקיימות של רדיו, עיתנונות וטלוויזיה. המתחם היפהפה שהרימו בשבילנו, מתחם אומנים מפנק ביותר, הופעות חיות מדהימות של זבולון דאב שהיו ההופעה החיה הראשונה ומילאו את הרחבה אחרי חמש דקות בלבד! אחת מלהקות הרוטס היותר טובות שהיו כאן בארץ, יושבים מעלה ורואים את ההתמדה. המחווה לבוב מארלי (איתם, יוגב ואדם) עם סולג'ה היתה הופעה מרגשת בטירוף ואני לא רואה זמר יותר נכון שהיה יכול לבצע את ההופעה הזו, הלהקה ניגנה מדהים. אודליה ומיסטיק איי שפתחו לנו את הבוקר בוייבז, להקה מדהימה ואודליה פשוט פצצת אנרגיה חיובית, פרפורמרית גדולה. טראבין שהרקידו את הרחבה ועשו רגאיי שמח ומקורי כולל הביצוע הענק לשיר המזעזע "רוצה בנות", הביצוע הטוב ביותר ששמעתי בכל הפסטיבל, מיסטיקל רוטס משוודיה שנתנו הופעת צהריים מעולה מלאה בוייבים טובים ותקשורת מצוינת עם הקהל. איאם שנתנו הופעה כיפית ושמחה והכניסה אותנו לוייב של ערב יום שישי, לוס כפארוס שהיו מצוינים והפתיעו עם ביצוע רגאיי ל"בדד" של זוהר ארגוב. רגאייסטאן שלמען האמת שמעתי אותם רק פעם אחת בצאלים לפני שנתיים, והם הפתיעו ובגדול, להקה מוכשרת עם נגנים מצוינים ושירים מקפיצים ומקוריים, עשו לי את הבוקר, ואת שבת. כל התקליטנים והסאונדים: אדם שפתח את הפסטיבל עם רוטס וקנשנס מיוזיק, דדי ג'י וטומי בראון מיוניטי סאונד שנתנו סט שהוא כולו הפקות מקור ישראליות עם רידמים שלהם וספיישלים מצחיקים ומעולים, ספנסר שנתנו לצערי רק שעה של ראב א דאב סקסי ומרקיד, לרוז שניגן חומרים מקוריים בלבד והכניס את האנשים לוייבז, איימר שפשוט שחטו את הרחבה ופירקו את המקום ואבויה שהמשיכו את המלאכה וגרמו להשתוללות טוטאלית של הקהל, נצ'י שפתח לנו את שישי בטיונים ענקיים אחד אחד – סחטיין אחינו שיחקת אותה בסט, שוקביט שהרימו לוולי דאנסהול וארלי שלא נתן לאף אחד לשבת על המחצלות, אריאל יסאייה שכמובן לי אין הרבה מה לומר על הבחור הזה חוץ מזה שהוא סלקטא חסר רחמים ומפגיז כל פעם מחדש – כל סט שלו היה מגוון ושונה, סאבו ואקסום שהיו ענקיים, רודבוי בסט של 6 שעות מ00:00 עד 06:30 עם הפסקה של חצי שעה שבהם עליתי קצת להרגיע את הקהל – מאד מאד מאד, גלעד שבזכותו פקחתי את עיניי בבוקר עם חיוך והמשיך לבוקר מעולה, צ'ולו וסילברדון שנתנו הופעה מצוינת כל אחד, RPG שנתן בדאנסהולים הקשים, גיל ראסטה שנתן סט מפתיע ורענן, סיון וייסמן בהופעה כיפית, יער שהפתיע את כולנו עם סט מצוין שמילא את הרחבה לחלוטין והמשיך להפגיז במיקסים ובטיונים ריספקט יעראסטה. וזהו תודה לכולם שבאתם ונתתם כזה וייב סבבה לנו ולקהל – כבוד. אני רוצה ממש להודות לגלעד ראסטה שהיה יד ימיני ועזר לי בכל רגע נתון – ריספקט אח שלי, לאריאל יסאייה שעזר והיה לנו לעזרה רבה בדאגה לאומנים להתנהלות הבמה ובכלל בוייבז – ריספקטא! חשוב לציין את רון מהצ'אי שופ שפינק אותנו כל הזמן, הצ'אי ותה לאומנים, כדורי שוקולד וכו. הוא בנה במו ידיו את האוהל העצום הזה ודאג לכך שיהיה נעים לשבת בו, שתהיה התפאורה הנכונה, והאווירה המתאימה. סליטוס שתרמו הרבה לכך שהליין אפ יראה כך, הרבה כבוד מאיתנו, אנשים מקסימים עם משקה מעולה תכלס. תודה. הסאונד ממוזיקנסקי, אנשים פשוט מעולים, מקצועיים, שדאגו כל הזמן שיהיה סאונד טוב, חבר'ה שממש אוהבים רגאיי ולכן היה להם תענוג לעבוד במתחם הזה ולנו תענוג לעבוד איתם. כמובן לבומבמלה שנתנו לנו את ההזדמנות להראות לכולם שרגאיי זה דבר איכותי עם אומנים מעולים, בלב הפסטיבל. נ.ב. – קראתי את כל התגובות והביקורות שלכם לגבי המתחם, הכל נרשם והועבר להנהלה כדי ששנה הבאה נוכל לקיים את המתחם ללא הבעיות האלו שוב תודה לכולם! ריספקט לכולם! כן ירבו!

afficoman

New member
תחרות תמונות בומבמלה מתחם רגאיי

פורטל הרגאיי הישראלי מקיים תחרות התמונה הטובה ממתחם הרגאיי שהזוכה בה יקבל כרטיס להופעה של קייפלטון ביום העצמאות. אנא שילחו לנו את התמונות הטובות ביותר שלכם וצוות השופטים המקצועי שלנו יקבע את המנצח! שלחו את התמונות עם שם וטלפון ל- [email protected] כמה שיותר מהר (עדיף בשבוע הקרוב) כדי שיהיה זמן לעבור על הכל בזמן ולהודיע לזוכה המאושר!!! בלי קשר אנו מקימים גלריה של תמונות מהמתחם אז אתם מוזמנים לשלוח או להעביר לנו את התמונות לאתר - וכמובן נכתוב קרדיטים לכל מי שצילם. תודה ובהצלחה פורטל הרגאיי הישראלי www.reggae.co.il

afficoman

New member
נ.ב

שכחתי כמובן להודות לכל האם סיז המוכשרים שהופיעו ונתנו וייבזזז בזוקה, סול ג'יי, טבסקו, סמיילי ורביע ולכל מי ששכחתי מתנצל מראש.... הזיכרון כבר לא מה שהיה

בלי המתחם רגאיי

באמת לא היה לי הרבה מה לחפש שם. שרפתי שם כל כך הרבה שעות, חבר'ה שלי לא הבינו אותי. כל יום שישי הייתי שם.. ההופעה של איאם שהייתה ענקית, הדאנס של איימר, טראבין נהנתי ממש, מיסטיק איי, ובדאנסים בכללי. היה ממש טוב.

למעלה