בוקר טוב אנשושים!

dark max

New member
בחלק קראת אותי ^^

ולמה אתם קוראים לזה טומטמטיקה? מתמטיקה זה כיף *_* . לא הבנתי, את נגד או בעד פרוות אמיתיות?

Takashi Tomoko

New member
../images/Emo34.gif תיקנתי את הקטע של הפרוות

בהודעה מתחת... אני ממש ממש גרועה בטימטומטיקה הרבה מספרים וכמות מוגזמת של אותיות שלא יוצרות לי מילים עושים לי כאב ראש XP

Jifannit

New member
*חוטפת לאור את העוגיה* D:

גם אני קראתי עד הסוף! יש אולי עוד אחת?
טוב, נו, *שוברת את העוגיה לשניים ונותנת את החצי השני לאור* מוואפ, איזה סיפור מעוגיה. מוואפ, לא משנה.

Takashi Tomoko

New member
../images/Emo34.gifאבל למה לשבור עוגיות תמימות?

לטומו יש עוד הרררררבהההה עוגיות בשביל כוולם! *שולפת מהכיס שקית עצומה* *מתחילה לזרוק עוגיות לכל עבר*

Jifannit

New member
אההה *___* עוגיות *__*

*זורקת לאור את החצי השני של העוגיה ורצה לתפוס עוגיות* עוגיות משמיים! עוגיות! עוגיות! *מועדת*

dark max

New member
XD מה איתי?../images/Emo3.gif

דורכת עליה ומלקטת את העוגיות עם רשת פרפרים

Takashi Tomoko

New member
../images/Emo34.gif אל תדאגי

יש מספיק לכוווולם *שולפת מכיס שקית יותר גדולה מהקודמת* *זורקת עוגיות באקסטזה*

dark max

New member
\סוגדת לך\

\מתחילה לרוץ אחרי העוגיות\ \תופסת כמה ומכניסה לפה\ \פותחת את הפה\ \תופסת חלק עם הפה\ \לועסת\ \ממשיכה לרוץ\ \נתקלת באבן\ \נופלת\ \עוגייה נופלת על ראשי\ \משם לרצפה\ \כלב עובר באזור\ \הוא לוקח את העוגייה\ \אני צועקת עליו\ \הוא נובח עליי\ \אנחנו מתווכחים\ \הוא מתחיל לברוח\ אני רודפת אחריו\שה\ \אני אומרת לו 'אוסוורי'\ \הוא גם רואה אינויאשה\ \הוא כמעט ונופל\ \הוא נזכר שהוא לא אינויאשה\ \הוא ממשיך לרוץ\ \אני עדיין רודפת אחריו\ \אני משיגה אותו\ \אנחנו נאבקים על העוגייה\ \הוא מנצח\ \הולכת לבכות בפינה\ \מגלה שעל כל הרצפה יש עוגיות שלא הרמנו כי רבנו\ \מתחילה לאסוף עוגיות\ \מחזירה לחנות\ \מקבלת חדשות\ \אוכלת חצי חבילה\ \מקיאה\ \אוכלת עוד שתיים בכדי להעביר את הטעם\ \זורקת עוגיות לכל עבר\ \הכלב חוזר\ \זורקת לו עוגיות והוא תופס באוויר\ \מאמצת כלב\ \אוכלת גלידה\ \הוא עדיין אוכל עוגיות\

NuShiCieNta

New member
עונה ../images/Emo108.gif

1.מה שמך? נוי, אפשר גם נושי או נולע 2. בת כמה?14 3. יש אחים? כע... אח חורג ואחות למחצה 4. איך קוראים להם? נוי והדס 5. מסתדרת איתם? כן 6. איפה המחשב שלך נמצא. בחדר שלי 7. האינטרנט מהיר? כן 8. באיזה שעה התעוררת הבוקר? 911 וחצי . מה אכלת לארוחת בוקר? כריות 10. מה את הולכת לעשות היום? 11גאיע ושייז היו אצלי . באיזה פרק את בבליץ'? 9 12. למה את לא ממשיכה לראות? מי אמר שאני לא ממשיכה? אני אשמיך תיכף 13. את קורא את המנגות? לא 14. את רוצה לקרוא? מאוד 15. מי הדמות-בת האהובה עליך? רוקיה 16. מי הדמות-בן האהובה עליך? איצ'יגו 17. מי הדמות שהכי מעצבנת אותך? לא דעת 18. איזה נשק את הכי אוהבת? טסאייגה! *צחוקמרושע* 19. יש לך נשקים בבית? לא 20. את מי היית מעיפה מהסדרה? אפחד, בנתיים 21. מי הדמות שהכי מצחיקה אותך? אוריהימה 22. רוקיה מהעונה ראשונה או שניה? לא כל כך ראיתי את העונה השניה 23. הכי בישי בסדרה? אפחד שם לא בישי. 24. הכי יפה/חמודה/תואר אחר? רוקיה 25. איזה עוד אנימות את רואה? אינויאשה, אוונגליון, אייר, לבלס, סוקישו, פרוטס באסקט 26. איזה עוד מנגות את קורא? אינויאשה 27. האם אי פעם קראת מנגה? כע 28. מה האנימה האהובה עליך? אינויאשה... חעחע 29. מה המנגה האהובה עליך? אינויאשה, כי לא קראתי אף אחת אחרת 30. את אוהבת שונן איי? כע 31. ויאויי? אפשר לומר 32. ושוג'ו איי? אמממ לא דעת =\ בשווג'ו איי היחידה שראיתי לא היה כל כך הרבה רומנטיקה בין הבנות 33. ויורי? =\ לא דעת 34. פעם ציירת אחד מהנ"ל? לא 35. יש לך אוסף של אחד מהנ"ל? לא 36. את הומופובית [פוחדת מהומואים/לסביות או נגעלת]? לא 37. את סאדיסטית? לא... תזכירו לי מה זה? 38. את מזוכיסטית? לא 39. יש לך תמונות סאדיסטיות? מה זה? 40. האם אי פעם ההיית במפגשפורום כלשהו? כע 41. את אוהבת גלידה? יאמיייי 42. מה הטעם האהוב עליך? שוקולד 43. מה הקינוח האהוב עליך? מוס שוקולד 44. מה האוכל האהוב עליך? אוהבת הרבה 45. את בעד/נגד פרוות אמיתיות? נגד 46. יש לך בעלי חיים? כע! דודי המושלם וג'ים 47. את צמחונית? לא 48. את טבעונית? לא 49. את רוצה להיות אחת מאלה אבל לא מרשים לך? ניסיתי להיות צמחונית... זה לא שלא הרשו לי, פשוט לא הצלחתי 50. את אוהבת לכתוב? כע 51. אם כן, פאנפיקים או סיפורים? כע 52. את אוהבת לצייר? כע 53. את טובה בציור [לדעתך/דעת הסובבים אותך]? לדעתי לא =\ 54. את אוהבת אורז? כע 55. איזה כיתה את? ט 56. איך בבצפר? טוב 57. איך המורים? בסדר 58. מה השיעור האהוב עליך? לא דעת 59. מה השיעור השנוא עליך? אממ כנ"ל 60. נכון השאלון היה ארוך? כע

dark max

New member
אין בישים?

קטן ולא מזיק, יש בישים בהמשך הסדרה *_* סוף
אם כן, פאנפיקים או סיפורים? כע לא הבנתי

NuShiCieNta

New member
אמממ ../images/Emo108.gif

פאנפיקים או סיפורים- כן. לא בוחרת בין שניהם, אני נהנת לקרוא את שניהם. אז כע! אבל לכתוב רק פאנפיקים P=

*לוקחץ נשימה עמוקה*

1.מה שמך? יעל 2. בת כמה? 17 ^^ 3. יש אחים? כה 4. איך קוראים להם? אמיתי, שירה, אביטל ואריאל 5. מסתדרת איתם? כן ^^ 6. איפה המחשב שלך נמצא במטבח >< 7. האינטרנט מהיר? אמור להיות =/ 8. באיזה שעה התעוררת הבוקר? 11:20 9. מה אכלת לארוחת בוקר? אכלתי ישר צהריים ^^" 10. מה את הולכת לעשות היום? ללמוד למבחן באנגלית, לעשות ש"ב ולראות 24 ^^ 11. באיזה פרק את בבליץ'? 49 12. למה את לא ממשיכה לראות? בכיף הייתי ממשיכה אם היה עוד T_T 13. את קורא את המנגות? כן ^^ 14. את רוצה לקרוא? כן D: 15. מי הדמות-בת האהובה עליך? יואוריצי והסגנית הקטנה עם השיער הוורוד XD 16. מי הדמות-בן האהובה עליך? הרמ...איציגו ממש מצחיק אותי ורנג'י 17. מי הדמות שהכי מעצבנת אותך? ביאקויה >< 18. איזה נשק את הכי אוהבת? הרמ... סכינים...חרבות 0.0 19. יש לך נשקים בבית? סכין מטבח D: ,סכין נחמדה שקניתי ליופי ואקדח כשאח שלי בבית XD 20. את מי היית מעיפה מהסדרה? בינתיים אף אחד.... נראה לי ^^" 21. מי הדמות שהכי מצחיקה אותך? איציגו XDD הוא והפרצופים שלו XDD 22. רוקיה מהעונה ראשונה או שניה? ראשונה P: שתחזור למצברוח שמח קצת 23. הכי בישי בסדרה? הקפטן הקטנטן ההוא >< שכחתי איך קוראים לו 24. הכי יפה/חמודה/תואר אחר? הסגנית הוורודה ויורואיצי 25. איזה עוד אנימות את רואה? נארוטו, הייבנה רנמיי, ויש הרבה שסיימתי כבר ^^ 26. איזה עוד מנגות את קוראת? יצא לי לקרוא רק את של FMA חוץ משל בליץ 27. האם אי פעם קראת מנגה? כה ^^ 28. מה האנימה האהובה עליך? בליץ ^^ וFMA קצת מאחוריו >< 29. מה המנגה האהובה עליך? בליץ ללא ספק 30. את אוהבת שונן איי? לא יצא לי לראות אחד ממש רציני.. עדיין לא גיבשתי דעה P: 31. ויאויי? כנ"ל 32. ושוג'ו איי? כנ"ל 33. ויורי? כנ"ל 34. פעם ציירת אחד מהנ"ל? לא 35. יש לך אוסף של אחד מהנ"ל? לא 36. את הומופובית [פוחדת מהומואים/לסביות או נגעלת]? לא D: אין לי בעיה 37. את סאדיסטית? לא <.< 38. את מזוכיסטית? לפעמים X: 39. יש לך תמונות סאדיסטיות? לא 40. האם אי פעם ההיית במפגשפורום כלשהו? ברור XDD 41. את אוהבת גלידה? כה! אכלתי היום פנטזיה יאמי יאמי עם שוקולד D: 42. מה הטעם האהוב עליך? שוקו 43. מה הקינוח האהוב עליך? שוקולד... אבל בעיקרון כמעט כל דבר מתוק 44. מה האוכל האהוב עליך? באגט עם שוקולד שולאט XD 45. את בעד/נגד פרוות אמיתיות? אם זה מחיות אחרי שהם מתו אז אין לי בעיה 46. יש לך בעלי חיים? אממ...שממית שמצאתי היום בבית נחשבת? XP היו לי דגים ^^" 47. את צמחונית? לא 48. את טבעונית? לא 49. את רוצה להיות אחת מאלה אבל לא מרשים לך? לא... 50. את אוהבת לכתוב? אף פעם לא חשבתי על זה 0.0 אני חושבת שכן... 51. אם כן, פאנפיקים או סיפורים? לא זה ולא זה XD 52. את אוהבת לצייר? אוווו, מאוד D: 53. את טובה בציור [לדעתך/דעת הסובבים אותך]? לדעתי יש מקום לשיפור, המסביב מתלהבים XP 54. את אוהבת אורז? כן.. עם תירס 55. איזה כיתה את? י"C D: שמיניסטית ^^ 56. איך בבצפר? משעשע...כל יום מתפלחים 57. איך המורים? יש ויש 58. מה השיעור האהוב עליך? פיזיקה (אני במגמה.... אל תסתכלו עליי ככה P:) 59. מה השיעור השנוא עליך? אנגלית >< 60. נכון השאלון היה ארוך? כן אבל זה היה כיף!! ^^ מעניין מי שרד בקריאה עד לכאן XD

dark max

New member
אנחנו דומות^^

וגם שונות, אבל זה זניח *_~ . אהה, את במגמת פיזיקה, מגניב! פיזיקה זה דבר טוב אבל מסובך... אני אשאיר אזה לך ואתעסק לי בצד במטפיזיקה... יש לך הרבה אחים, לא מבינה איך את סובלת אותם
אין לי כוח לכתוב תגובה ארוכה [לא רוצה בצפר!], כך שאני רק אוסיף דבר קטן והוא הודעה רשמית: יש לי מחשב בחדר!!! ההודעה הזו נשלחה ממנו!!! אההההה, מחשב זה דבר טוב *___________________* !!!

D:

להיות דומות זה טוב ^^ מטפיזיקה.....? @.@ אני אסביר לך איך אני מסתדרת עם אחים שלי: אח שלי מגיע פעם ב2 שבתות, אחותי כל שנה שעברה היתה בשירות לאומי ועכשיו היא לומדת עד מאוחר.... ואחותי ואח שלי האחרים קטנים ממני ב5 ו10 שנים אז הם לא מפריעים לי רוב הזמן ^^ אעע, מחשב בחדר!!! *מזילה ריר* *מקנאה* >.> תתחדשי D: ושתזכי לראות בו הרבה פרקים מעולים של בליץ !!! D:

dark max

New member
תודה, מחשב בחדר זה טוף

חוץ מהקטע שכל הדברים שלי על המחשב בשני [כולל דברי בליץ'].אחים קטנים... אין לי אז אני אאמין לך...מטפיזיקה זה תחום בפילוסופיה [מקצוע מחקר מהותם של דברים]. תזכורת: אנשושים, הרשמו למשחק-תחרות, בקרוב הוא מתחיל.

למעלה