בוקר טוב וסופשבוע נפלא לכולם

בוקר טוב וסופשבוע נפלא לכולם

קורה לכם שאתם קמים בבוקר מהמיטה, מכינים לכם את הקפה, יושבים מול המחשב ובוהים כי נגמרו לכם המילים?
לפעמים יש לי תחושה כזאת של התרוקנות המצברים. מחסן שהיה מלא גרוטאות, התרוקן בבת אחת. נותרתי עם אולם ריק, ממתין לריהוט חדש. כסא, שולחן, מיטה, שטיח, ווילון, לשבת ולהמתין לה לגברת שתבוא.

http://www.youtube.com/watch?v=WQlImg2bm28

הייי דובשי

בדרך כלל, כאשר נגמרות לי המילים, זה קורה מול המחשב.
כאשר אני מול אנשים, אני תמיד מוצאת מה להגיד, בין אם בטוב ואם ברע, אני כמעט ולא יודעת לשתוק

כי כשאני מול מסך דומם, אני נכנסת לתוך עצמי ומתחילה לנבור במעמקי נפשי וזכרוני, מנסה לדלות משם את המילים שיביעו את תחושתי ואת הרגשתי לאותו הרגע. כאשר אני בשיחה עם אנשים, אין לי בעיה כי אני שולפת בהתאם לנושא השיחה.

purehoney

New member
כן?זה טוב...

אצלי זה אחרת...כאילו גם מול מחשב אני מוצאת את עצמי בלי שאין לי משהו להגיד גם אם זה משהו כזה שאני מזדהה איתו...

purehoney

New member
דוגמה למשהו שקרה היום בבוקר ולא מול מחשב

התקשרתי להורים להגיד להם שבת שלום וגם בשביל עוד משהו ואח שלי ענה(מגיע אליהם כל סופ"ש)ואז הוא אמר לי שיש מישהו שם שרוצה לדבר איתי ולא הבנתי על מה ומי הוא מדבר ופתאום אני שומעת רעשים כאלה מתקרבים בטלפון ואז אני שומעת את האחיין שלי(בן 4 וחצי)עם הקול של ילד שלו מדבר אליי "דודה שיר את לא באה אליי?את לא אוהבת אותי יותר?"לא בדיוק במילים האלה אבל זה מה שהוא התכוון ואין זה פשוט גמר אותי כי אני נורא מתגעגעת אליו...עכשיו לכי תסבירי לילד קטן תמים כזה למה אני כבר לא באה לסופ"ש ובכלל על מה שקורה אצל הגדולים-היגיון והתנהגות שאין בהם לפחות לא במצב הזה שום היגיון...

בקטע הזה אני בהחלט מבינה אותך

דווקא כלפי הקטנים אנחנו מוצאים את עצמנו חסרי מילים... זה קורה גם לי לפעמים.

Aronsona

New member
תצטרכי לכוון אותי

אני לא מסתדר עם הקישור הזה.
איך מגיעים לשיר של קנדיס

אה זה פשוט

אתה מגולל כלפי מטה. יש את כל הביצועים של שאר הבנות, מגולל עד שאתה מגיע לביצוע של קנדיס גלובר...

Aronsona

New member
איך היית רוצה שאני אסייע לך לא לקחת את

הסיגריה?
בטח יחפונת תעשה את זה הרבה יותר טוב.
אבל הייתי רוצה לנסות

אני כבר יכולה להגיד לך שיהיו לך הרבה

חשקים כאלה לסיגריה.
מה שאת צריכה לעשות, זה לשתות מים, הרבה מים ומבקבוק עם פיה כמו של הרצים. לנשום עמוק ולהוציא אויר כמו בזמן עישון, לאט לאט. ככה את מסדירה לך את הדופק ומרגיעה את הצורך לסיגריה.
החשקים האלה באים בגלים, אחת לכמה זמן. אם תתכונני אליהם ולא תופתעי ותישברי מזה, אז תראי איך הם כל פעם מתרחקים יותר ויותר. אבל הם תמיד יגיעו בזמן שאת הכי לא מצפה להם. אל תפחדי מהם. תתגונני בכל האמצעים העומדים ברשותך. מים, ירקות, נשימות, טיול קצר. הכל עוזר.

למעלה