בוקר טוב! שאלה..

Johnno

New member
איש, אתה מבלבל כוסית עם פצצה

כשבתווך נמצאת 'כוסית אש' הלוואי שכל הבחורות שקראתי להן כוסיות בחיי היו עונות לתיאור שלך

פנומן 72

New member
אחרי הכוסית אש והכוסית על יש "מתת האל לאנושות

מישהו צריך לדרג את הביטויים לפי סדר ...

xcalibur

New member
טוב די, זה סובייקטיבי לגמרי

לדעתי כוסית אמיתית היא רק מי שיש לה את כול 6 הסעיפים שהוא העלה שם. אי אפשר בלי אחד מהם. בחורה לא שעירה אבל מכוערת תחת לעולם ולעולמי עד לא תהיה כוסית. זה דבילי לגמרי :/

zlr86

New member
כן הוא טעה שם בסיכום שלו ../images/Emo13.gif

אפשר לתקן ולהגיד יפה היא בהכרח גם כוסית כוסית לא בהכרח יפה ,היא יכולה להיות גם עם פנים סבירות.

xcalibur

New member
לא הגיוני

איך כוסית לא בהכרח יפה?! איפה גדלתם תגידו לי?????

zlr86

New member
לא חובה , זה מושג שמתייחס יותר לגוף

מאשר לפנים , איך אתה קורה לבחורה שאתה חרמן עליה אבל לא היית מגדיר אותה בפנים יפה ? אני לא אומר שכוסית יכולה להיות מכוערת , אבל לא חייבת להיות יפה

xcalibur

New member
אולי דווקא אתה זה שמבלבל? :)

בחיים לא כיניתי מישהי כוסית שלא ניראתה פגז++. איפה שאני גר לפחות, אף אחד לא מכנה בחורה כוסית כי יש לה ציצים גדולים או תחת קטן. זה מגוחך.

Johnno

New member
בוא נעשה סדר

מהמינימום למקסימום: שווה זיון כוסית כוסית אש פצצה מתת האל לאנושות כוסית וכל שאר ההגדרות האלו זה עניין של סקסיות, של משיכה. אין בהכרח קשר ליופי. למרות שמ'פצצה' ומעלה זה כבר מחויב המציאות

פנומן 72

New member
אני חושב שהדירוג הוא שנוי במחלוקת

כי פצצה עבורי היא מישהי שיש לה גוף יחסית גדול, כמו הבהמות של סרטי הפורנו הזולים באמריקה שיש להן תחת של פרה אבל מאוד יפות בפנים. הן פצצות אבל לא הייתי מגדיר אותן כוסיות. כנראה שכוסיות הן יותר חטובות בסגנון ברבי, משהו כמו מירנדה קר שהיא כוסית ולא כמו פמלה אנדרסון שהיא יותר פצצה. כך שכוסית ופצצה אפשר לשים באותה שורה אבל לא באותה קטגוריה בהכרח.

Johnno

New member
חחחח זה כבר עולם מושגים שונה לגמרי...

אני חושב שבשביל למשוך הפנים לא צריכות להיות יפות מאוד, אבל צריך להיות גוף טוב. אבל מרגע שאת בדרגת פצצה- אז היופי הוא מחויב המציאות. בשבילי כוסית זה לא אומר בהכרח חזה גדול, גודל החזה בכלל לא חייב להיות קשור... השאלה איך זה יושב על הבחורה. גם ציצי קטן יכול להיות יפה- יש בזה משהו ילדותי

פנומן 72

New member
נכון ...

כמו שאמרתי כוסית היא אחת שהיא מאוד פרופורציונית, כאשר פצצה היא בד"כ אחת שיש לה אגן גדול וחזה גדול. אחרת במה ה"פצצתיות" שלה מתבטאת ? אני מכיר מישהי שיש לה אגן שהייתי מוכן לנשוך אותו כל היום אבל החזה, מה לעשות, קרש גיהוץ עם פטמות, ועדיין אפשר בנקל לומר עליה שהיא כוסית למרות שהיא לא מי יודע מה יפה בפניה.

Johnno

New member
אז זה כבר העדפות שלך

פצצה מבחינתי זאת אחת שהסקסיות נשפכת ממנה, ברמה יותר גבוהה מכוסית, בגלל שהיא פשוט יפה בין היתר, זה לא אומר שצריך להיות לה ציצי גדול. אבל אם היא פצצה אז חלק מגוף כזה זה גם תחת יפה כמובן, רגליים ארוכות דקות, פנים ושיער ל**** עליהן... אוי פנומן את מחרמנת אותי

אותי הרבה יותר מפחיד

שהוא מעדיף אותן "עם רגליים קטנות ודקיקות, עם ציצים קטנים וגוף ילדותי"

למעלה