בוקר טוב!

sarlior

New member
עונה....

סופשבוע....שישי כמעט נגמר ועדיין לא סגור לגבי שבת, בא לנו לצאת להסתובב ושמעתי שיש שוק בשבת במושב בצרה מישהו היה,ראה, מכיר? שווה???? קניות....פעם בשבוע, יום קבוע, שני סופרים קבועים שרמת המחירים שלהם דומה, תמיד עם רשימה. ממתינה תמיד למבצעים וסופעונה! כשאני מסתובבת עם הילדים בחנויות והם רואים משהו שבא להם הם כבר יודעים את התשובה שלי "נחזור בעוד חודש, זה יהי בחצי מחיר"....חחח... בדרך כלל הולכת לשוק רמלה-לוד בנתניה ואוהבת גם את מרכזי האאוטלט למיניהם כמו בהרצליה וסיטי סנטר בחיפה. קניון מועדף...אין כזה...מה שבא ברוך הבא!

sarlior בוקר טוב

את מוזמנת לספר חויות מהשוק של בצרה אם תבקרי בו...... כמוני כמוך, מסתובבת בחנויות ומסמנת מטרות לסוף העונה אבל יש בזה מן סיכון מסויים עד שמגיע סוף העונה הפריט אזל .... איפוא נמצא הסיטי סנטר בחיפה ואיזה חנויות האאוטלט נמצאות בו תוכלי להרחיב פתוח בשבתות?

sarlior

New member
בוקר מצויין שוקולד

גם לי יש תקלה באייקונים(אייקון של "עצבני") עוד לא יצאנו מהבית ועוד לא סופי לאן הולכים. אם נהיה בבצרה, אדווח מהשטח בשמחה! נכון, יש סיכון בלחכות לסופעונה אבל אני פטאליסטית אני אומרת..."אם זה צריך להיות שלי אז זה יחכה לי ואם לא אז אמצא משהו אחר לא פחות יפה!" זה מוכיח את עצמו כל פעם מחדש אז לא מצטערת על כלום ולא מוציאה יותר ממה שנכון לי באותו רגע! הסיטי סנטר בחיפה נמצא בשדרות בן גוריון, במושבה הגרמנית. בדיוק בקצה השדרה המקסימה ששופצה לפני מס' שנים ורואים ממנה את כיפת הזהב והגנים הבאהיים התלויים. בסיטי סנטר יש כמה חנויות אאוטלט של כמה מהרשתות המוכרות(לא יודעת אם מותר לי להזכיר שמות), ביגוד והנעלה ומצאתי שם כמה מציאות נדמה לי שביום שישי יש שם גם שוק אוכל אבל לא בטוחה...קניון קטן ונחמד. הקניון פתוח בשבת בבוקר וכשאנחנו נוסעים לחיפה לבקר את ההורים הרבה פעמים יוצא לנו להסתובב שם בבוקר. האאוטלט בהרצליה נמצא באזור התעשיה, לא יודעת רחוב מדויק אבל יש שילוט. זה קניון פתוח וגם בו ניתן למצוא חנויות של רשתות שונות, חנויות עודפים ומבצעים במחירים מצחיקים (קנינו לבעלי שם שני זוגות מכנסי דגמ"ח מקסימים במחיר של 40 ש"ח לזוג מכנסיים כאשר על התוית של המכנס הופיע מחיר של 139 ש"ח לכל אחד!). בריבה הפתוחה של האאוטלט יש בכל שבת יריד אומנים שמציגים כל מיני פיצ'פקס, תכשיטים, צעיפים, תמונות (לפחות בקיץ, אני לא יודעת לגבי החורף...). וכן...פתוח בשבת בבוקר ובהחלט אפשרות נחמדה לבילוי שבת בבוקר בכיף.

דנטל

New member
לא סובלת קפה

1. היכן אתם עורכים את הקניות שלכם בדרך כלל? מרכולים שווקים חנויות קבועות? סופר 2. האם אתם מתכננים את הקניות שלכם או קונים ללא תכנון? חלק מתוכנן וחלק ללא תכנון 3. האם אתם ממתינים למבצעים וסופי עונה? כן 4. מהו השוק/ הקניון/ החנות המעודפים עליכם? שוק בצלאל

תה עם 2 סוכרזית מתאים לך?

לגמרי את לא סובלת קפה? יש דבר כזה? סתאאאאאם..... אני שותה אחד ביום בשאר היממה אני מחוברת עם השנורקל לתה בג'ארות ועכשיו לענין שלשמו התכנסנו.. נראה לי ששוק בצלאל " שולתתתתתתת" מה יש בשוק הקטנטן והצפוף הזה שכולם נוהרים אליו? מה דעתך?

דנטל

New member
גם לא סוכרזית

לא מרבה לשתות תה כי זה משתן ומבאס אחרי זה לרוץ לשירותים כל הלילה, אבל אם כבר תה, אז עם סוכר. לגבי מציאות של שתיה - אני אוהבת משקאות אנרגיה, אבל מתקמצנת עליהם. באחד הסופרים בשכונה שלי (ניו מרקט ביהודה המכבי) יש משקה שקוראים לו רד-סאן שברור שאמור לחקות את רד-בול. הוא די דומה בטעמו והם מוכרים 3 ב- 10 ש"ח, שזה יוצא ממש משתלם. לגבי שוק בצלאל - אני הולכת לשם בשביל חנות הבגדים ב- 3 ש"ח. נדיר שקונה בחנויות אחרות, אבל בהחלט מתבוננת בסחורה. קונה לעתים רחוקות גם בחנות של התמרוקים וברור שיוצא לי לקנות שם פלאפל. על החנות עם הבדים ההודים והמבריקים והפאייטים אני נהנית להסתכל בלי סוף, אבל לא קונה בה. בקיצור, בשבילי בצלאל זה בעיקר החנות של ה- 3 ש"ח. צריך לנבור שם המון זמן בשביל למצוא משהו ראוי, אבל זה כיף ויש שם גם מידות שלי (אני שמנה) ומגוון של בגדים ועיצובים וזה רק 3 ש"ח לרוב הפריטים. הייתי מעדיפה שהכל יהיה על קולבים והנבירה תהיה פחות מתישה ושבגדים קרועים ומלוכלכים ומכוערים ברמות יעופו משם ולא יבזבזו לי את הזמן, אבל בסופו של דבר אני מוצאת דברים ממש חמודים שזה דבר שלא קל למצוא במידות שלי.

דנטל

New member
אה, ולמה נראה לי שגם אחרים נוהרים לשם

כי הוא קרוב לשוק הכרמל ולקינג ג'ורג' ואלנבי ושינקין שאלה מקומות הומי אדם מלכתחילה, אבל הוא קטן וחמוד ופחות המוני ואין בו ירקות ובשר ואוכל והוא ממש זול ברוב המקרים.

M הדרך

New member
1.2.3.4

1. היכן אתם עורכים את הקניות שלכם בדרך כלל? מרכולים שווקים חנויות קבועות? סופר מרקט , קנייה שבועית מרוכזת .עד לפני חודש זה היה כולל ירקות ופירות עד שהחלטתי בגלל הטיב הטריות והמחיר ללכת לשוק, חוץ מזה ולו"ח ליד הבית כל יום 2. האם אתם מתכננים את הקניות שלכם או קונים ללא תכנון? הולכת עם רשימה, אבל תמיד יש חריגה..ובכל מקרה תמיד אבל תמיד אקנה גם פיצ'פקעס למטבח,בכל קניה פריט שניים 3. האם אתם ממתינים למבצעים וסופי עונה? לא!!! 4. מהו השוק/ הקניון/ החנות המעודפים עליכם? שווקים בחו"ל

קופצת למים שחינית בעבר....

היכן אתם עורכים את הקניות שלכם בדרך כלל ? מרכולים שווקים חנויות קבועות ?
בצרכניה בישוב, אוהבת את האינטימיות. האם אתם מתכננים את הקניות שלכם או קונים ללא תכנון?
הולכת עם רשימה, חוזרת עם תוספות. האם אתם ממתינים למבצעים וסופי עונה?
קונה לפי הצורך, לא בהתאם למכירות סוף עונה. כעקרון שונאת קניות. מהו השוק/ הקניון/ החנות המעודפים עליכם?
אין לי העדפה, בהתאם למוזה. שבוע נפלאאאא לכולם

שכחתי....

נעלים/סנדלים תמיד בחנות קבועה ביפו, משוגעת על הסגנון, לעולם לא התאכזבתי.

אולי היא מדברת על החנויות באיזור

השעון? פעם הייתי קונה שם- נעלייםבמחירים זולים , שפע רב ותמיד עוררו תגובות נהדרות.

ממהרת...אבל לא זוכרת../images/Emo6.gif

כשבאים מכיוון צפון ליפו, לפני השעון יש כיכר. בצד שמאל של הכיכר החנות נמצאת. אם אני לא טועה נקראת קויאה, אבל לא חותמת. יחודה של החנות בכך שהם מיצרים את הנעלים/סנדלים. הם עשויות בד, או קטיפה. מאד מיוחדות. העלות לנעלים 300 ש"ח. יש להם שתי חנויות: האחת למידות סטנדרטיות, והשניה למידות גדולות. במידה ואין בחנות את המידה הרצויה, הם מקבלים הזמנה ושולחים בדואר.

dify

New member
חדשות פה :)

וממש ממש ממש שמחות לגלות את הפורום! כאילו נולד בשבילנו.... אנחנו מתות על שווקים... אנחנו משתדלות ללכת לבקר כל אחד שאנחנו שומעות עליו (ובהחלט נעשה מעקב אחרי אלו שיועלו פה בפורום :)) אנחנו מאיזור ת"א כך שהמועדף עלינו הוא זה של ראש העין בימי שישי בבוקר וזה של ראשון בימי שלישי באוכל אנחנו הכי אוהבות את זה של פתח תקווה בכל יום :) וגם כמובן את זה של לוד (שמשלב הכל יחד :) אלו המועדפים, אם כי קשה לבחור אז ככה בקטנה כמה דברים שאנחנו לא מפספסות אם אנחנו באיזור- את התבלינים של השוק בעכו- ממליצות בחום! ואוכל בייתי מוכן של מחנה יהודה ופיתת ירק שמכינים במקום בשוק של כפאר קאסם- מדהימה. אנחנו קונות ספונטני מה שמתחשק. משתדלות לקנות מבצעים ומציאות בכל הזדמנות (שיהיה :)) ומה שלא קונות בשוק קונות רק במרכזי קניות גדולים ומוזלים, מקומות קבועים ומצרכים קבועים. לא נכנסות לקניונים- זה פשוט לא מעניין (טוב נו חוץ מלשירותים כשצריך דחוף... :)))

הסתקרנתי הצצתי "ונפגעתי".

הנושא מעניין, החברה נחמדה. חסר לי קפה ועוגה טעימה, אבל בטוחה שבהמשך גם זה יגיע. מצטופפת בכייף.

עידית ,הגעת בזמן ה ../images/Emo212.gif בתנור

היי ברוכה הבאה שותפה לדכעתך שהתקבצה כאן חבריה נחמדה ונעימה את מוזמנת לעלות לקומה למעלה ולמלא כרטיס בקור האם תוכלי להרחיב על עיסוקך , נשמע לי מענין מאד....... בזמני היו מציצים נפגעים וסוגרים ענין בחתונה עם בורקס רבע עוף ואפונה היום צריך אימון להשיג בן/בת זוג? כבר הולכת להרתיח את המים ........

למעלה