בושה כעס וחשיפה

בושה כעס וחשיפה

אולי בגלל השעה המאוחרת , ואלי בעקבות הרהורים של רולן בענין חשיפה... אנחנו נשואים כבר כמעט 6 שנים ויש לנו 2 משותפים. כבר כתבתי שיש דברים שבעיני כמעט בלתי פתירים.והם מתגלים בערך בשנה השלישית ביחד.עד אז הם אולי גלויים - אבל חושבים שהאהבה תכסה על הכל. הסיפור הבא מגלה בעיקר עלי ומגבלותיי (והיות וטיפול פסיכולוגי לא פתר את זה עד היום - אני לפעמים מתפללת לאלוהים שיעזור). אני מאד אוהבת את בעלי .את מגרעותיו כסתה האהבה, בהתחלה לפחות.אבל זו כנראה לא הספיקה ביחס לילדיו. שניהם מוצלחים ונחמדים. אבל בהתחלה המצב היה שונה . הילד דחה אותי בגלל מראהו.עד כדי כך שהיו חששות ללדת לו ילדים. וכבר כשהייתי בהריון היו לי סיוטים ביחס לעובר שנשאתי ברחמי.נולדו לי שני ילדים מחמדיים. הם בהחלט עומדים בקריטריונים של ילדיי הראשוניים (והחיוך שלי עקום כרגע).וזהו. אני כועסת על בעלי על כך שהוליד שני ילדים עם אישה שלא עומדת בקריטריונים שלי לאימהות ראויה, ואני בעיקר כועסת על עצמי שאני גורמת עוול לילד המסכן הזה שאלוהים והוריו חננוהו בחוכמה ורגישות - אך לא ביופי. רגשותי הקשים כלפיו לקחו ממני הרבה אנרגיה - ורגשות האשם מתוסים גם הם.הלוואי והיה לי לב רחב יותר.

מסביב לשעון

ראשית גם ילדים מאד יפים ,לזרים נראים בעין אחרת ,כמה קשה לאהוב ילדים זרים,. אם אישתו הראשונה של בעלך היתה עומדת בקריטריונים אולי הם היו נישארים יחד ,אז הרווח הוא שלך
רציתי להציע לך שתהיי סלחנית עם עצמך וקבלי את הכנות שלך כמעלה נדירה ,כי רובנו מסתובבים עם תחושת סלידה מהילדים האחרים ולא מעיזים להוציא זאת החוצה. את יכולה להתחיל לחיות עם עצמך בשלום כל מה שכתבת הוא מאד טבעי ובסודי סודות ואולי כנות כמו שלך יש ,יגלו לך רוב המורכבות שהן חששו מאד בהריונות בדיוק מאותה סיבה (אגב גם אני). יקירה את מקסימה כי את אמיתית כנה ומאד פתוחה,צאי מההרגשה הקשה

*יערית

New member
קראתי...../images/Emo141.gif

קראתי שלוש פעמים בכדי להבין ...עד כמה את רצינית בהודעתך..ועד כמה אמת את משדרת.... ישר היה לי צורך לענות ולומר בלה בלה בלה..... בסופו של דבר..אני מחזקת את ידייך במשפט של האחרון "הלוואי והיה לי לב רחב יותר." את כל האושר שבעולם

סביב השעון. דעי לך שיערית טובת לב

ושכנראה לא התכוונה להישמע מזלזלת, ממעיטה, מתנשאת וכו. אני מניח שרצתה לחזק ולתמוך ולאחל. (יערית - בבקשה אשרי. כי ההודעה שלך יכולה בקלות רבה מדי להתפרש לא טוב.וממש לא מתאים לי שיתחיל כאן ריב גדול בפורום)

רות 2

New member
אור של קרן....

מי כמוני יודעת כמה יערית מיוחדת במינה .. העובדה שאתה מפרש דבריה כמתנשאים לא אומרים שהם כאלה .. דבריה נותנים חומר למחשבה ...

*יערית

New member
זה בא מתוך הכרות יקירתי../images/Emo51.gif

אולי לפעמים צריך לפרש..צריך לומר זאת אחרת.... כי נכנסתי לכאן מתוך אהבה...וזו המטרה שלי ... הכל מאהבה...ובאהבה.....ואם אני טועה..או בלי מזיד פוגעת....יש מקום לשנות נוסח.

*יערית

New member
עוצרת את מחול השדים../images/Emo141.gif

שיכול לתפוס תאוצה באם ולא הובנתי כראוי.... תגובתי היתה מעריכהביותר את כנותה הכ"כ עמוקה ..מודה שאני לא הייתי יכולה להיות כנה עד כדי כך... חלילה לא מתנשאת..ולא מזלזלת...ובטח לא ממעיטה... אני חושבת שיש לה האומץ לומר דברים שאנחנו שומרים אצלינו לפעמים עמוק בבטן...אך הבלה בלה שהתכוונתי אליו היה=שאני יתריס בה ביקורת.. ולכן קראתי לזה בלה בלה.... למה לי?הרי היא כתבה את הכאב שלה ובו היה כעס שבלי שום קשר אני מוצאת אותו מיותר....אין מה לכעוס על בחירותיו בעבר של בן זוגינו או בת זוגתינו...ויופי...יופי הוא כל דבר שמתבוננים בו באהבה... זה עיניין של המתבונן...באהבה גם ילד מכוער הופך לנסיך..... מצטערת סביב לשעון אם הובנתי אחרת...אך רחוקה מכך
ולך אור של קרן....תודה מעומק הלב ששמת
לקטנות שהם למעשה עושים את ההבדל הגדול.

יופי. כך יותר טוב למסביב לשעון.

אם היה חשש שהיא תפרש את דבריך שלא כפי שהתכוונת - הרי שכעת כבר אין חשש כזה. ועדיף שהדברים הובהרו לפני שהיא נכנסה וראתה, כי להסביר לאחר מעשה שבעצם אין לך אחות זה הרבה יותר קשה וגם פחות יעיל.

מחול השדים - סוף

בנות יקרות השקט שלי לא נבע מעלבון /פגיעה וכו' אלא כי נסעתי לראות סרט מומלץ:תפוס אותי אם תוכל. באמת נחמד. אני יוצאת מנקודת הנחה שפורום זה הוא קבוצת תמיכה של אנשים בוגרים וודאי שאין כאן רצון לפגוע במישהו.מה עוד שלפגוע בצורה אנונימית נראית לי קצת נטולת תענוג. אני כותבת קרוב ככל האפשר לאמת שלי.אם יש בה כדי לעזור למישהו - אני שמחה.אני לוקחת אחריות מלאה על כל מילה שלי - היא באמת שלי בלבד.על "הלב הרחב" שלי יש לי אליבי.אמא שלי היא אישה מאד טובה (באמת) את מכסת טוב הלב היא קיבלה ברובה לי נשארו שאריות. ופיכחון. לילה טוב

רות 2

New member
מה שמענין לי ...

זה איך מערכת היחסים עכשיו עם ילד שהרגיש את האנרגיות השלליות האלה... איך עובדים על זה איך מתקנים...הרי יופיו (לפחות בעיניך) לא השתנה אגב קריטריונים לגבי אימהות ראויה ..הינם לרב סוביקיטיבים כאשר מדובר בביקורת מאמא אחרת. (רות שלא תמיד יודעת ללטף..)

עלמה2

New member
שבוע טוב לכולם ../images/Emo48.gif../images/Emo48.gif../images/Emo48.gif

ראשית, אני מקדישה לך את הכיתוב הקבוע של יערית - (יערית את מרשה לי !!) " למעשה, יופי הוא כל דבר שאנו מתבוננים בו באהבה. " אני כל כך מבינה ללבך ומתחברת אל הרגשתך, אני אף פעם לא יכולתי להסתכל על בנו, הוא כל כך דומה לאקסית גם חיצונית וגם בהתנהגות האימפולסבית והברוטלית. הוא כל כך דומה לה שזה היה מעלה בי גועל ובחילה , החזירות הלקחת כל הזמן, לבדוק מה יש בבית ומה אין מה חדש , כמה זה על לך אבא??? זה אבסורד ומפחיד הוא היה בודק את המותגים של הבגדים שלנו וכשילדתי את בני חמותי תמיד הרגיזה אותי עוד יותר ובכל מפגש דאגה להזכיר כמה הבן שלי דומה לבן של בעלי. אני לא רואה איפה יש מקום לכעוס פה על בעלך. ולבזבז אנרגיות בכלל על מה שהיה לו ובכלל על הקרטריונים של אם רואיה/ לא רואיה. חזקי את עצמך תורדי את כל רגשי האשם ותרחיבי את ליבך, אל תמדדי את הנתינה. בהצלחה.

ע י ן

New member
ארוך ...סליחה.../images/Emo148.gif

אני יכולה להבין... את יודעת..בכל טוב יש קורטוב רע והפוך... בעלך הצליח לכבוש את ליבך גם בזכות מה שהשנים לימדו אותו... כבר היה פעם דיון מעניין כאן על הניסיון והבשלות שאנו מביאים עמנו למשפחה החדשה....והמחיר של הניסיון הזה נסי לדמיין ...שבכדי להגיע להיות מה שהוא היום ...היה צריך לעשות "סטג'"...והנה תראי איזה מזל יש לך ...את הסטג' הוא עשה עם אחרת ..ואת החיים האמתיים איתך. זה אמור להפחית את מינון הכעס... בכלל ...אין מה לכעוס ולשפוט על העבר...הרי הוא מאחור כבר...אני משתדלת לזכור שגם אני עשיתי כמה טעויות רציניות בחיי..כולל בחירת אבי ילדיי... SO WHAT. ??? באותה מידה שיש לי נכונות ויכולת כנה לסלוח לעצמי...יש לי כלפי בן זוגי. שוב, לא שופטת אותך חלילה..רק מנסה לעזור.. נסי להעתיק את תחושותייך בנוגע לשגיאות שעשית בעבר ..מהקבלה העצמית , ההשלמה ,המחילה -אל בן זוגך. האמיני לי ...מיותר לשפוט כל עבר ...רק ללמוד את הלקחים . בעלך עצמו עלה טעותו ...והתגרש . ואפילו למד את הלקח ...ונישא לך ...שונה כל כך מהאקס. נכון שאת מחיר הטעויות ...משלמים . אבל עדיף לשלם מתוך השלמה וקבלה , ואפילו מתוך שמחה ...שהרי הטעויות כבר מאחור..וזאת הקלה. (התברדקתי עם התגובה שלי..
הקבלה ההשלמה המחילה ...זאת הדרך לקבלה עצמית ולקבלת האחר. ובנוגע לבנו...תחושה קשה ...אני כותבת לך וגם לעצמי : ילד הוא ילד. יפה , מכוער,שמן , רזה , אגואיסט, .... אני רק רוצה לומר לך שהדרך היחידה אולי (לפחות אצלי הייתה..) היא דרך הכדאיות שלך . כלומר רגשות קשים , כעס , רוגז , שינאה , סיוטים, ... ממלאים אותנו ב רע בתיסכול ..תופסים מקום בליבנו על חשבון תחושות טובות... לא רוצה לשנוא ולכעוס ..כי אז אני למעשה מפנה מקום בליבי לכל הרעל המתפשט הזה ההורס כל חלקה טובה... זה סופר אגואיסטי : אף אחד בעולם לא שווה שאפנה לו מקום בתוכי להחדיר לי רעל ...אני רוצה להאמין שיש לי שליטה מלאה על מה נכנס לי ללב... ברגעים הקשים שהיו עם השרוך וציפורה...אני ממש מלאכותית ניהלתי דיאלוג עם עצמי : מה את רוצה ? לכעוס עכשיו ? לשנוא? ..קדימה נו ..תשנאי ..אחר כך הם ילכו ותשארי את עם כל הררי השנאה והכעס... זה עזר לי לשלוט בעצמי. וחוץ מזה זה עוזר מאוד למצא את החיובי את היפה...בכל אחד יש כזה... כמה שאת אוהבת את עצמך ..וכמה שאת חשובה לעצמך ...ככה תגרשי את הרגשות הקשים ממך והלאה..מלאכותית אם צריך בהתחלה...אחר כך מתרגלים ורואים גם דברים אחרים. אין בי שמץ ביקורת בעניין...רק ניסיון לעזור.

עין יקרה

אני מאד אוהבת את האופטימיות ויש לי שאלה אליך. הרצון לקבל את עצמנו כמו שאנחנו כמו שאת קוראת להשלים לקבל השלמה....האם זה לא כולל כעסים? נראה לי שהדרך לשלמות היא קבלת תכונות שליליות בנו ובתוכם גם כעס. אני חושבת שהבעיה הקשה שלנו היא בכך שאנחנו לא מצליחים שלא להבהל מכעסים או ממצבים בו אנחנו גם קצת אנושיים ולא סובלים ילד.....כן ילד,אומנם של אחר אבל ילד,לא כל הילדים מתוקים נחמדים וטובים רק בזכות היותם ילדים. אני מסכימה איתך שכעס שתקוע בתוכנו הופך לרעל פנימי ולכן אני מאד בעד להוציא לדבר עליו לכעוס ולקבל אותו כחלק בלתי נפרד מתכונותינו. בקיצור לדעתי הדרך להבין שאנחנו לא מושלמים זה באמת לקבל את הכעס מבלי להכנס לפאניקה.

עלמה2

New member
יונתי, סליחה שאני מתערבת

תחשבי , מה קורה לאותו ילד שהוא בעצם הבן של הבעל וקצת מתוך האנושיות, מה הוא סוחב כל החיים ואיך הוא גדל ומתפתח כשהוא לא רצוי, לא אהוב ושלא סובלים ואשיתו של אבא לא סובלת אותו. לי באופן אישי מאד קשה לפגוע בילדים. ואם אנו במצב של חשיפה, אני מודה שלא פעם אחת אני התנהגתי בזילזול כלפי ילדיו, אבל לא הייתי מסוגלת להביע את כעסי בפניהם, הורדתי את זה על בעלי. אני חושבת שילדים לא אשמים במצבים המורכבים ובתחושות התיסכול שלנו. עלמה

ברור עלמתי

אין ויכוח בכלל שהילדים לא אשמים,אבל אחרי השבוע הראשון הם כבר לא אורחים ואני רואה בהם חלק מהמשפחה,ושמה בצד את הרחמים ואת הקורבניות.פשוט מקבלת ממקום נקי.ברור שאם היחס הוא קשה התגובה תהיה בהתאם וכשהיחס הוא חיובי ומעודד התוצאה החיובית תהיה שם.ככה זה ברוב המקרים .....לצערי אצלנו זה חריג. כעס הוא בהחלט חלק מהמבנה של כולנו ואין סיבה להבהל גם אם זה מופנה כלפי ילד. אני יכולה לכתוב באופן הזה רק מפני שיש לי מספיק ביטחון עצמי עם האמהות שלי וגם עם היחס שנתתי לבן של בעלי והמצפון שלי שקט .גם אם כעסתי עליו הרבה יותר מפעם אחת.

עוד קצת ודי

החיים הרי מאד מורכבים.אני לא עושה "הצגה" של אהבה ולא של שנאה. הוא מגיע אלינו בקביעות(חצי שבוע) ולא נראה לי שרע לו יותר מבכל מקום אחר. אדרבא, בבית יש אנשים שהוא יודע שאפשר לסמוך עליהם ושיתאמצו בשבילו.ויש לו שני אחים (ילדינו המשותפים) שמחזירים לו אהבה ויקרים ללבו.ביחס אלי הוא יודע שלפניו ישנם ארבעת ילדיי ואחותו.אצלי הוא לא נמצא בסדר עדיפות. לשם כך נמצאים הוריו. כשנכנסתי לחיים שלו פגשתי ילד מאד בעייתי ויחד עם כל הרתיעה שלי -עזרתי לו מאד.הייתה לי הרגשה שברגע שנכנסתי אמו שלו הבינה שיש לה מחליפה והיא יכולה לצמצם את תפקידיה למינימום.לצערה החזרתי לה את החבילה. ומאד חשוב להוסיף:אתם קבוצת התמיכה ולכן אתכם אני מחלקת את הרגשות ומחשבות (זה בסדר- בעלי יודע אותם בעל פה)והוא הילד, ולכן אני יכולה להמשיך כך או אחרת ולהמשיך להכין לו ארוחת ערב כרגיל, לקנות לו בגדים כו'. אבל אני לא רוצה להשקיע בו יותר ממה שאני משקיעה בילדי שלי (גם כך רוב האנרגיה הולכת על המשאבה בת השנתיים ).כמו שכתבתי קודם ,במקום אחר: הוא יודע שאצלי הוא ימצא הגינות אבל לא אהבה. כמי שגדלה עם אב חורג שאפילו הצליח להרוס את יחסיו עם בנו יוצא חלציו - אני יודעת שזה לא מעט.

ע י ן

New member
|תובנות רגשיות עדינות עדינות...שבלו

זה אכן לא מעט : הגינות . חשוב להעריך גם את זה ... הדרך מהגינות לאמפטיה היא לא קצרה וקלה...אך אפשרית. בהגינות אנחנו מחוייבים לדעתי, ואילו אמפטיה חיבה ...אי אפשר לחייב בהם. אבל שוב , אני רוצה לשים אצבע על הכדאיות הרגשית שלנו ביחס אוהד ומקבל לסביבתנו . זה נשמע קלישאה ..אולי ..אבל מניסיון שלי :זה עבד. בדומה למה שחשתי כלפי האקס של חד ...כל כך הרבה תיסכול ,כעס ...בוז. בנקודה מסויימת ראיתי והרגשתי מה זה עושה לנו , לביחד שלנו , לחברות ...הרגשתי כמה קשה לי לסגור את הרגש הקשה כלפיה בקופסא אטומה ולחייך לעולם ולהרגיש טוב...הפרדה בלתי אפשרית לדעתי. זה מה שהביא אותי לערוך "חשבון כדאיות " לפני שאני מרשה לרגשות הקשים לצוץ ולהציף ... בחיי שרק מתוך ניסיון למדתי לא לתת להם כניסה חופשית לליבי...כמה מוצדקים , ואמיתיים וספונטניים שהם לא יהיו . לדעתי העיניין טמון ביכולת שלנו להבין ולהפנים שכשאנו מתפתים לתת ביטוי ומקום בנשמה ...אנו "תקועים" עם רגשות קשים בתוכנו ..שבאים על חשבון ובמקום של משהו אחר ... יותר קל לתת דוגמא ממקום אחר בחיים ...נניח שרבנו ריב גדול עם שכן וכך התחלנו את הבוקר ...צעקות ,כעס הדדי ...משוכנעים בצידקתנו ורותחים על השכן האינפנטיל יוצאים ליום שלנו ...מה זה עושה ליום הזה ? כמה באמת נחייך ונראה בו את הטוב ? כמה נבחין ברקפת שפרחה רק הבוקר ? כמה נצליח לשמוח באותו יום ?זה יוצר אוירה קשה בתוכנו , חול בעיננו עד שקשה להבחין בטוב וביפה. ועוד משהו ... בדיוק מה שאתה שולח קדימה חוזר אלייך ...- בומרנג. מאחר ואני מאמינה בזה אני עושה חשבון קר : מה שלא הייתי רוצה שיחשבו ויעשו לילדיי - אני יותר ממשתדלת לא לעשות לאף ילד. בבקשה אל תשפטו את דברי כמתנשאים ויהירים...אין לי כל כוונה לגנות מעשיו של אף אחד כאן ..וודאי לא תחושות . לי זה עבד נפלא , זה אחד השיעורים שלי בחיים - ואני משתפת אתכם ממקום של לעזור ...אולי לעוד מישהו זה יתאים ... אהבה מולידה אהבה מולידה אהבה מולידה אהבה....
שבוע טוב התחיל היום ...יביא עימו בשורות טובות לכולנו.

*יערית

New member
כל כך מתחברת מק../images/Emo78.gif

לא יודעת איך דברייך יתפרשו בעיניים וירטואליות אך בעיניי כבת אדם..כאמא..כאישה אוהבת...כאחת שמוצאת את עצמה בין מילותייך.... אהבה אכן מולידה אהבה...איך אפשר לסלוד מילדים.... הילד הכי קשה שבעולם לא נקרא ילד רע....הוא ילד עם התנהגות רעה.. וילד יפה זה עיניין של תחושה שיוצאת לנו מבפנים כלפי החוצה.. ובעיניים אוהבות או מחבבות הכל מתשטש.... שבוע אכן מצויין ורק בשורות טובות

יערית

את צודקת אהבה מולידה אהבה אבל מה קורה כאשר ילד בן 5 שאיבד את אימו לא מוכן לקבל אהבה אחרת ולכך סיבות רבות שחלקן כבר נכתבו כאן. ילד שלא מוכן לקבל אהבה ולא יודע איך לתת אותה,שם חומת הגנה מפני העולם ובכך שומר על עצמו מפני אובדן נוסף של איש יקר. זה הרקע,וכך 10 שנים הילד הזה משדר שינאה כעס והמון רע לב כן יערית רע לב. הילד הזה גרם לי ולביתי המשותפת המון צער ,הקטנה לפני כשנה התפרצה בבכי קורע לב אחרי שנים של כאבי בטן וסידרת בדיקות אשר לא מצאה דבר. ואז זה יצא בבכי והיא אמרה בפחד גדול שהאח שמשחק איתה כבר שמונה שנים מתעלל(מילולית) בה ואומר לה שאם היא תספר לי הוא לא ישחק איתה שוב. אני כבר 8 שנים רק בוכה על כך שחיי נהרסו בידי ילד כן ילד יערית ,כל יום שמונה שנים ,ואני קיבלתי את הילד הזה באהבה ענקית ובחום. הכרתי את אביו והילד נשאר לבד בביתו עם מטפלת ,האבא המאוהב פשוט גר אצלי ,רק בבוקר כאשר הייתי הולכת לעבודה הוא היה הולך לביתו להעיר את בנו ולקחת לגן,אחרי חודש הבנתי שהילד חי לבד,בקשתי מבעלי שיביא אותו אלינו ,אנחנו נסתדר כאן,גרתי בדירת 40 מטר עם שני בנים וכלב ענק,ישנתי במטבח כדי שלילד הזה תהיה פינה שקטה ,מה שלבנים שלי לא היה ,בסופי שבוע הזמנתי את אחיו מנשואי אימו הקודמים שהיה אז בצבא לבוא אלינו לשבת לבית הקטן והחם שלי החייל היה מגיע עם חברה ואת בניי הייתי שולחת לישון בבתים של אחרים כדי שיהיה מקום,נתתי את כל מה שהיה לי כולל את נשמתי ,אחרי חודש גיליתי שהאח החורג החייל גנב לי כסף מהארנק,כן אחרי שדאגתי לו לכל צרכיו.מי צריך חורגים בוגדניים כאלו? חוזרת לבן החורג,כל השנים נתתי וקבלתי אגרוף בפנים,כן יערית יש ילדים שלא מסוגלים לתת אהבה. אין לי בעיה בכלל לחיות כשני קוים מקבילים בוקר טוב ערב טוב,יש לי בעיה כאשר גונבים לי או לבני ,יש לי בעיה כאשר מרמים אותי ויש לי בעיה כאשר מתעללים בביתי הקטנה. יערית ,וסליחה מראש שאני פונה ישירות אליך כמובן שהכוונה היא לכולם. לא תמיד הכל כל כך רגיל יש גם מצבים חריגים לצערי הרב . ולפעמים אני קוראת כאן וחושבת שרק מי שמתנהג כמו מלאך זוכה להצליח במערכות מורכבות. תאמינו או לא אבל אני לא חושבת שאני רעה או מכשפה ,אני יודעת שלא השכלתי שלא לתת את הנשמה.....

*יערית

New member
יונה ...../images/Emo141.gif

תתקרבי אליי שניה.... עוד קצת.... כן נו אל תחששי
וגם
מצד אחד..וגם...
מצד שני כיאה למרוקאנים
בבקשה..בבקשה.......הדברים שאני כותבת הם מאוד כלליים,אל תקחי חלק בהם..אל תקחי אותם על עצמך וכלפייך.....המקרה שלך כ"כ שונה..כ"כ עצוב...אני בטוחה שנתת ממך ומעצמך כל שיכולת ובצד שכנגד לא רצו לקבל..פשוט כי לא היו מוכנים ואולי לא יהיו מוכנים לעולם.... אולי הגיע הזמן להפנות את האנרגיות שלך...וכל מה שיש בתוכך למי שמוכן לקבל ..את אהבתך..את סמכותך....את האישה שבתוכך שכ"כ רוצה וזקוקה לאהבה ..שייכות והערכה.....כי כולנו זקוקים לזה...זה הכוח שמניע אותנו בחיים. מקדישה לך שיר..כי את באמת מיוחדת בעיניי....
לא תפסיקי לקוות איך תצליחי לשנות את עצמך, לכסות בקולות אחרים כאילו אין איזה דבר שאת רוצה את יודעת זה מזמן כשהיית ילדה שחקת אחת שלא צריכה ולא אכפת לה מאף אחד מאף אחד את רוצה לשיר את השיר שיביא לך אהבה להלחם במה שמפחיד אותך תהיי חזקה לבטא את השמחה שבך נדחקה זה מאז וזה עכשיו את יודעת מה חסר ותגלי איך להביא את זה עכשיו בשבילך בשבילך את רוצה לשיר את השיר שיביא לך אהבה להלחם במה שמפחיד אותך תהיי חזקה לבטא את השמחה שבך נדחקה כאילו אין איזה דבר שאת רוצה מילים ולחן: לאה שבת ביצוע: גלי עטרי

למעלה