בושה כעס וחשיפה

יערית ,תגובתי מתבשלת ....

ותהיה מוכנה רק מחר כי עכשיו אני
תודה

גם לי יש מרוקו בדם

אמנם לא מקרבה ראשונה,אך זה זורם חזק ומשפיע מאד קבלי מתוקה
יערית,הצלחת לרגש אותי אחרי שקצת נבהלתי.... אני בהחלט מבינה איך הגעתי עד הלום,אך משום מה אני עדין נלחמת וכואבת ובעיקר מתאכזבת כאשר על יחס חיובי אני מקבלת סגירת דלת... אני בהחלט משתדלת להתייחס אל כל הנאמר באופן כללי אך זה לפעמים צובט בלב כאשר הדברים הם מאד כלליים ,כאילו רק מי שנותן אהבה מקבל בחזרה. לכן היה לי מאד חשוב להגיד שלפעמים באופן מאד חריג זה שונה. תודה על השיר שהצליח להוריד לי ים של דמעות על המקלדת. יום נפלא

*יערית

New member
יונה../images/Emo140.gif

עכשיו משהיבנת את הפואנטה...בואי רגע הצידה.... למה אתם באים איתה?רק היא..... כן תתקרבי... נו עוד קצת..... זה כל ה-
..ואם נבהלת...אז זו היתה הזעקת שווא...... שמחה שהתרגשת עם השיר...המילים כ"כ דברו אליי פעם.... ואתמול השאלתי לך אותם בכדי שתתחזקי....שלא תפסיקי לקוות.. ולבטח לא לשנות את עצמך...
יום מ
ק
ס
י
ם

איזה יופי של תיקון עשית לי

אכן זה עבד... הפעם הצלחת להעלות בי חיוך בפעם הבאה בודאי צחוק פרוע.. י
ו
ם מ
ק
ס
י
ם גם לך ולכולם

חיבור

אני מסכימה כמעט עם כל מילה שלך. בהסתייגות. יחסים נובעים משני צדדים. כימיה בין אנשים נוצרת - או שלא.

אני מסכימה.

לצערי, גיליתי מניסיוני שקל יותר ליישם תובנות כלפי אנשים זרים. כשחולקים אותה קורת גג ודורכים האחד לשניה על יבלות, קשה יותר לקבל דברים ברוח טובה. מצד שני, אין ספק שהשאיפה שלנו, היא לחשוב ולהרגיש חיובי.

ע י ן

New member
בדיוק בשביל זה אנחנו פה............

נכון בהחלט קל יותר לייעץ כשמדובר באחר... אבל הלא בדיוק בגלל זה אנחנו פה ...כדרך אגב תוך כדי ייעוץ ותמיכה באחר - אנחנו מחזקים את התובנות המצויות בנו. נזכרים בלקחים בשיעורים ..מזכירים לעצמנו את הדרך... מה רע? הרי כפי שאמרת כשחולקים קורת גג אחת ונתקלים האחד בשניה ...יותר קשה לזכור ...ליישם... אז הנה דרך . ידוע שעזרה ותמיכה באחר משפרת פלאים את ההרגשה ..מפלסת דרכים לפתרונות וליצירתיות... ברוכה הבאה ...הגישי לנו מעט מעצותייך כאן..והכל יסתדר.

לא התכוונתי לייעוץ.

התכוונתי שקל יותר ליישם תובנות כלפי אנשים שלא חולקים אתנו את אותה קורת גג. כשכתבתי זאת, חשבתי שיכולתי להיות נדיבה יותר, כלפי עצמי וכלפי הילדים, אם לא היינו מתגוררים כולנו ביחד. עם השכנים אין לי בעיה
אתם אני מיישמת נפלא את כל התובנות והתאוריות..... בכל מקרה, את כותבת נפלא ואהבתי את מה שכתבת. אשמח לעזור, לייעץ ולהתייעץ.

ח ד

New member
יונה יקרה../images/Emo140.gif

אני רוצה לענות לך על שאלתך וגם להבהיר ולפשט מה שכתבתי קודם. קבלה עצמית ושלמות אכן כוללת קבלת הכעסים שלנו והשגיאות והמעידות ...בהחלט כן . והרי בזה העיניין בדיוק : ביכולת לקבל את המעידות הכעס ...ולהשלים איתן למחול לעצמנו בגינן. אבל ... אחרי שהבהרנו זאת ..שבעצם לכל תחושה ורגש יש מקום בתוכנו וצריכים אנו לקבל , אחרי האמירה הזאת ובכפוף לה ...הרי שאנו בוחרים בעבור מה לפנות מקום בתוכנו , אנו יודעים מה טוב לנו שיושב בפנים ומה פחות . אינני מדברת על פחד על הכעסים או על חוסר קבלה של אלו ...רק על סינון ובקרה - בדיוק מהמקום שיודע להפיק לקחים וללמוד ... למדתי על בשרי שהכעס התיסכול השינאה ...- עושים לי רע מחלחלים בי פנימה וממש משתלטים לי על הנשמה ...מעכירים את רוחי ..אז לא מתוך פחד אני לא רוצה בהם , אלא מתוך שטובתי ונישמתי חשובים לי מאוד ..ועל כן אני במודע ולא פעם מלאכותית מסלקת אותם ממני והלאה . לי זה עוזר מאוד לשמור על נשמתי נקיה וחופשיה , עוזר לי לשמור על מצפון נקי - מה אני אגיד לך ? זה וודאי לא אומר שאני לא כועסת ולא רותחת ... אבל ..זה בהחלט נעשה בבקרה יותר מבעבר. וזה הוכיח עצמו ככדאי בהחלט. לפחות מניסיוני שלי . מקווה שעניתי לך יקירה ... שבוע נפלא ואוהב לכולנו ...

העין של חד........../images/Emo6.gif

מודעות בהחלט מובילה למקום יותר שקט ובריא,אני בעד
ומצפון נקי זה רצפט לאיכות חיים.... עין יש לך יכולת מדהימה לכתוב ברור ולתת הרגשה טובה לקורא...

ע י ן

New member
ולך גם כן יונה לבנה../images/Emo127.gif

תמיד מעניין לי לקרא אותך ...

rolan

New member
על תבונה ורגישות

סביב לשעון יקרה אני מנסה כבר רבע שעה (לפחות) להגיב על דבריך וכל מה שאני כותבת נראה בעיני כביקורת, אך כיון שאיני יכולה להתעלם מכאבך (ואני קוראת כאן הרבה כאב) אני מציעה לך להישתמש בלב הרחב (שאני בטוחה שיש לך) ולהכניס לתוכו את הילד עם יופיו הפנימי (מבלי להתבונן בזה החיצוני). איני מכירה אותך, את בעלך או בנו, אך בטוחה אני שאם תנסי, תמצאי בו יופי פנימי ואף תוכלי לטפח אותו ליופי גדול יותר. יופי הוא בר חלוף אומרים לנו תמיד, אני מאמינה שיופי בא מבפנים ועם מאמץ לא גדול ניתן לשחררו ולהוציאו. כדאי לך, למען עצמך, למען בעלך ובנו לזנוח את הכעס, כי זה מחלחל והורס כל חלקה טובה ויום אחד יצא זה השד מהבקבוק ו.... שיהיה לכולנו שבוע טוב.

maof

New member
אחד הדברים בעינין הוורטואלי.....

הוא לפעמים טעות בהבנה למה מיתכוון האדם שכתב דברים שנכתבים בצורה מסוימת מיתפרשים בצורה אחרת זה קורה.....וזה יקרה...... דברים שנישמעים כביקורת מטרתם היא למעשה לעזור ולתת מבט נוסף למצב נתון..... אם נחשוש לענות או להביע את דעתינו כפי הנראה לעולם לא נצליח להראות את הצד השני של המטבע נכון שיש אנשים שיש להם קצת בעיה לקבל ביקורת וחלקם מחפשים את הפירגון והתמיכה ....... אבל לצערינו....או לשימחתינו כל אחד מגיע עם המיטען שלו.....החבילה שלו .....והחוויות שהוא עבר ולכן כל אחד יראה את הדברים בצורה שונה מעוף

למעלה