בזמן האחרון...

אני אני אני!

1. מה שמך? סתיו סויד 2. באיזה חווה את רוכבת!? אורוות הקיסר-בית חנניה 3.כמה זמן את רוכבת?! מסודר ורצוף כבר עוד מעט 3 שנים! נראה לי! 4.איזה סגנון את רוכבת?! אינגליש 5.בת כמה את?! 14 וחצי 6.דרך כלשהיא ליצרית קשר- אי סי 200469173 7.מיהו הסוס האהוב עליך?! סוס- אזארו קרמבו אלאדין טקילה וקיסר סוסה-מיסי וג'ינג'ר! 8.תרגיל אהוב בשיעורים: טרוט ישיבה על מיסי 9.את מתחרה? איזה מקצה?כמה זמן? אני מתחירה בקפיצות ראווה מקצים 70-80 רק העונה הזאתי.... 10.הדבר הכי טוב שקרה לך עם סוסים- לרכב עליהם....ללמוןד מהם....לאהוב אותם! 11.הדבר הכי רע שקרה לך עם סוסים- תודה לאל עוד לא קרה לי כזה דבר! 12.כמה פעמים נפלת?! 2 13.דבר מפחיד שקרה לך עפ סוס/ה- כשחשבתי שלסוסה שלי יש סרטן 14.את נכנסת המון לפורום?! וול.... זה הדף בית שלי....חחח! תבינו מזה! 15יש לך סוס/ה?! יאפ!!!
16.בת כמה הסוסה שלך!? 10-12 17.את מכירה את הפפ של שי?!?! כמובן!!! איך לא??!?! 18. מתי יש לך יומולדת?! 22.9.88 (תקנאי שי!) 19.מה את יותר אוהבת!? קפיצות או דרסאג'!? דרסאג' יותר יפה לראות! קפיצות הרבה יותר שווה ומהנה לעשות!!! בתמונה אני ומיסי
בתחרות הראשונה ביחד! במקצה 80 במשמר העמק!

shaililo

New member
זה במשמר העמק?../images/Emo12.gif../images/Emo108.gif

ואני באמת מקנאה!!!!

אני אני אני!

1. מה שמך? סתיו סויד 2. באיזה חווה את רוכבת!? אורוות הקיסר-בית חנניה 3.כמה זמן את רוכבת?! מסודר ורצוף כבר עוד מעט 3 שנים! נראה לי!4.איזה סגנון את רוכבת?! אינגליש 5.בת כמה את?! 14 וחצי 6.דרך כלשהיא ליצרית קשר- אי סי 200469173 7.מיהו הסוס האהוב עליך?! סוס- אזארו קרמבו אלאדין טקילה וקיסר סוסה-מיסי וג'ינג'ר! 8.תרגיל אהוב בשיעורים: טרוט ישיבה על מיסי 9.את מתחרה? איזה מקצה?כמה זמן? אני מתחירה בקפיצות ראווה מקצים 70-80 רק העונה הזאתי.... 10.הדבר הכי טוב שקרה לך עם סוסים- לרכב עליהם....ללמוןד מהם....לאהוב אותם! 11.הדבר הכי רע שקרה לך עם סוסים- תודה לאל עוד לא קרה לי כזה דבר! 12.כמה פעמים נפלת?! 2 13.דבר מפחיד שקרה לך עפ סוס/ה- כשחשבתי שלסוסה שלי יש סרטן 14.את נכנסת המון לפורום?! וול.... זה הדף בית שלי....חחח! תבינו מזה! 15יש לך סוס/ה?! יאפ!!!
16.בת כמה הסוסה שלך!? 10-12 17.את מכירה את הפפ של שי?!?! כמובן!!! איך לא??!?! 18. מתי יש לך יומולדת?! 22.9.88 (תקנאי שי!) 19.מה את יותר אוהבת!? קפיצות או דרסאג'!? דרסאג' יותר יפה לראות! קפיצות הרבה יותר שווה ומהנה לעשות!!! בתמונה אני ומיסי
בתחרות הראשונה ביחד! במקצה 80 במשמר העמק!

©oliv©

New member
אני....../images/Emo108.gif../images/Emo54.gif../images/Emo28.gif../images/Emo105.gif../images/Emo19.gif

1) צאלה 2) חוות איתן בקיבוץ אילות 3) 1/2 3 שנים 4) ווסטרן 5) 12 וחצי 6) אייסייקיו: 206514073 אימייל: [email protected] 7) שוני, שחר, ניקו, גיזמו, נדב ובי.ג'י 8) לא יודעת..... 9) לא אולי שנה הבאה 10) אמממ נכנסתי לעדר של סוסים באמצע כדי לקחת סוסה וכל העדר הלך אחרי. 11) שטפתי את שחר... 12) לא נפלתי 13)) שון עלה לי על שתיים 14) כל יום 15) לא 18) 24/1 20) אממ את הרינינג ואת הקאטינג

smokeman

New member
התשובות שלי

1. קוראים לי נדב 2.אני רוכב ב- אינטרה נעוריפ 3.אני רוכב 4 וחצי שנים 4. אני רוכב דראסג' 5. אני בן 13 וחצי 6. יש לי איי סי קיו:137283553 יש לי אי מייל:[email protected] 7. סמוקי אלויס ופילגרים הם הסוסים האהובים עלי 8. קפיצות ברור 9. אני מתחרה דראסג' רמה אלף 10. הסוס הקודם שלי אלויס 11. הסוס הקודם קודם שלי פפו 12. נפלתי 3 פעמים 13. הדבר הכי מפחיד שקרה לי עם סוסים הוא שנפלתי עם הסוס 14. כל יום אני נכנס לפורום 15. היה לי סוס 16. הסוס שאני רוכב עליו קבוע בן 9 17. לא הבנתי 18. ב-13 בנובמבר 19. אני רוכב אינגליש ואני יותר אוהב קפיצות

smokeman

New member
כי...

אם אני יתחרה דראסג' אז אני אקבל עבודת קרקע הרבה יותר טובה ואז יהיה לי הרבה יותר קל בקפיצות את גם תראי שרוב רוכבי הקפיצות הטובים בעולם עשו או עושים גם דראסג'

smokeman

New member
כן

פעם בשבוע אני מקבל שיעור מקפיצות מרוכבת קפיצות ממש טובה שרוכבת בחווה שלנו

smokeman

New member
קוראים לה...

אורלי הרבסט היא הייתה סגנית אלוף הארץ לפני הרבה זמן במקצה 1.35 והיא הפסיקה לרכב ועכשיו היא חזרה לרכב והיא מתחרה 1.00 ו-1.10

היא קטנה בלונדינית עם נזם

נכון?? היא הייתה בתחרות במשמר העמק עם מתן והסוסה (החמודה) שלו והיא גם רוכבת בדני היי1

smokeman

New member
בערך

היא לא קטנה היא לא בלונדינית אבל יש לה נזם מה זה קטנה מה הגובה שלך?

חחח

נאי ממש קטנה אבל יחסית למדריכים שלי היא די קטנה והיא שטנית בלונדינית כזאתי לא?!?! חחח טוב לפחות קלעתי בעיניין הנזם!

smokeman

New member
תגובה

השיער שלה צבוע פסים אז זה ניראה קצת שטני בלונדיני

עכשיו תורייייייייייייייי... ../images/Emo6.gif

1.) שמי דרור 2.) אני רוכבת בחוות הפארק
אימפריה
3.) בספטמבר 6 שנים!!! 4.) אינגליש כאילו דה! 5.) אני בת 15 עוד 27 ימים!!! 6.) יש לי איסיקיו אבל אני בבייבי סיטר עכשיו אז אני אתן את המספר אחר כך... 7.) אפולו ואוסטייישששש... 8.) אני אוהבת לעשות הארכת צעד... כי לסוס שלי יש צעד ענק ואתה מרגיש כאילו אתה עף...
9.) אני מתחרה ב-90 ס"מ.. קפיצות.. אממ זאתי העונה הראשונה שלי..והרצינית.. לפני זה הייתי מתחרה פעם ב.. בתחרויות פנימיות שהיו מתקיימות אצלנו... 10.) שהתחלתי לרכב ושקיבלתי את הסוס שלי!!!
11.) הדבר הכי רע הוא שבוס העיף אותי.. סתם ככה ונפלתי לפני הרגליים הקדמיות שלו והוא קפץ מעלי.. והרגשתי את הפרסות שלו בגב שלי... 12.) פחחח נפלתי יותר מדי.. הפסקתי לספור אחרי 20.. 13.) מה שקרה עם בוס... ושקיבלתי בעיטה בירך שלי מהסוס שלי!!
14.) אני נכנסת לפורום כל יום בערך 20 פעם... זה דף הבית שלי... 15.) יש לי סוס!!!!!!!!! שקוראים לו אפולו (המלך
) 16.) הסוס שלי בן 4-5... יש תמונה מצורפת.. ובגיל הוא בן 5 אבל בשכל הוא בן שנתיים. 17.) בטחחחחחחח אני השנייה שאימצתי אותו!!!!!!!!! תשאלו את שי!!!!!!! פפפפפפפפפפפפפפפ 18.) יש לי יום הולדת ב-29.5!!! אז אנשים תתחילו להכין ברכות ולשלוח לי בלונים ומתנות...
19.)בטח שקפיצות!! לייק דה!! 20) אממ אני מעדיפה לא להגיב לשאלה הזאתי...
love ya!

Alonosh12

New member
מה לא נכון במשפט ../images/Emo165.gif../images/Emo15.gif

2.) אני רוכבת בחוות הפארק אימפריה א. חוות הפארק אימריה ב. אני רוכבת התשובה הנכונה היא א'.

למעלה