בזמן האחרון...

אמממ ציקו 2003 מי אתה?? ו...

מאיפה אתה מכיר את הסוס שלי?? ובנג'י לא יפה!!!! כולם מהחווה שלי אמרו לי שזה לא שם יפה.. אפולו שולט!

אמממ ציקו 2003 מי אתה?? ו...

מאיפה אתה מכיר את הסוס שלי?? ובנג'י לא יפה!!!! כולם מהחווה שלי אמרו לי שזה לא שם יפה.. אפולו שולט!

ScooBy

New member
אני....

1. אפרת גרינברג 2. אצל דניאלה גרוס (פעם ב...) 3. 7 שנים 4. דרסאז' 5. 16.11 (עוד חודש 17...) 6. אי סי קיו: 71749149 7. סוס אהוב??? אמ..... 8. כל תרגילי הדרסאז' למיניהם ברמות ב' ומעלה... 9. לא, אולי שנה הבאה... 10. העובדה שהסוס נותן לאדם להשתמש בו... 11. שהסוס לא עובד כמו שצריך... 12. 1,2,3,4,5,6..... בקיצור, הרבה. 13. סוס כמעט הרג אותי... 14. כמעט כל יום... תלוי בשיעמום שלי... 15. לא 16. אין לי... יש לי תמונות של סוסים שהיו לי... 17. בטח! לא סתם... ה- מה?? 18. 7.6 (עוד חודש! עוד חודש!) 19. זה לא מספיק ברור?! 20. אני לא רוכבת ווסטרן... למרות שזה נראה לפעמים כיף להשתחרר מהשגרה ולצאת לאיזה טיול של יומיים שלושה...

ScooBy

New member
תיקון טעות...

שאלה 13: הוא לא ניסה להרוג אותי... הוא דפק בי בעיטה וכמעט שבר לי את האגן...

ScooBy

New member
קשר?!

לא אמרתי שיש קשר, אמרתי שזה כיף לצאת לטיול עם הסוס.... בגלל שאני לא רוכבת ווסטרן אז אין לי מה לכתוב על זה אז כתבתי שאני אוהבת לטייל עם הסוס לפעמים...

zohark

New member
קצת עלי

1. קוראים לי זוהר. 2. כפר שמואל. 3. 4 שנים מסודר, עד אז זה היה סתם ולא רציני. 4. אינגליש. 5. 15. 6.איסיקיו-167432618 7. נרט ופופה.(בחוה שלי...). 8. אמממ בקפיצות הכל אהוב עלי, בעיקר מסלולים. ובדרסז' לעבוד ע לגילד ופליינג צ'יינג' זה נחמד. אבל הכי כיף זה פשוט עבוד עם הסוס, לא צריך תרגיל מיוחד. 9.אני מתחרה כבר עונה שנייה (עוד מעט היא כבר נגמרת..). בדרסז' אני לא מתחרה, אני רק לומד וקפיצות אני מתחרה 110. 10. אמממ להתחיל לרכב דרסז'...זה פשוט משנה את כל הקפיצות וכל העבודה. 11. שום דבר שקשור לסוסים הוא לא רע לדעתי...גם ליפול. 12. אמממ לא סופר בסביבות ה10 אני משער. 13. אמממ אוקי זה היה סוס צעיר והוא ניסה למחוץ אותי לקיר כשעיקפתי אותו (בתוך התא) ואז דחפתי אותו הצידה והוא נבהל, נעמד על שניים ושבר את המנורת-פלורסנט של התא שלו... 14. אממ בערך פעם פעמיים ביום. 15.יש לי את נרט-סוסה, ופופה-סוס. 16. שניהם בני 12-13 ככה... 17. ברור שכן...אלא מה? 18. 17.9.88 19. שניהם. 20. לא רוכב ווסטרן, אז נשאיר את זה פתוח למקרה שפעם אני יירכב.

Sweet SuGaR

New member
זוהר מה אתה משקר?! אתה לא בן 15!

אתה בן 14 וחצי!! אזזזזז ששששששש אה אנשים!!! אני וזוהר הולכים להיות יחד בכנות בקורס מדריכים!!! הוורי לנו!!!!!! חיחיחיחי

zohark

New member
../images/Emo9.gifנתפסתי

חח כן כן...רק בספטמבר אני בן 15. איזה כיף לי ולשי..אותו קורס מדריכים..(בעוד שנתיים) אני כבר מתרגש..ממש עוד מעט!!!

Sweet SuGaR

New member
חחח פשוט אה?

אל דאג זוהר!!!!! זה יעבור לנו מהר! חחחחח חודש לסבול אותך
|צ'יקו|

אוו קיי!!!!!!!!!!!!!

1.שמי דין. 2.אני רוכב במרכז רכיבה דני היי קיסריה. 3.שנתיים וחצי-שלוש מסודר. 4.אני רוכב סגנון אינגליש. 5.אני בן 14וחצי. 6.כן יש לי 194416458. 7.הסוס האהוב עלי הוא אקו. 8.אין לי תרגיל אהוב.(אולי...גריד). 9.כן אני מתחרה 70 ס"מ. 10.שסיימתי את המסלול הראשון של הסוס שלי נקי ושהוא הולך טוב עכשיו. 11.לא קרה לי משהו כל כך רע מקווה שלא יקרה. 12.נפלתי 8 פעמים בערך. 13.שסוס פרץ לי פעם ראשונה(שלי) והוא הוריד את הראש למטה ואז נפלתי קרוב לגדר פגעתי בו קצת.......(בגדר) זה היה עם ביי.גיי תאמינו או לא. 14.די הרבה לא כל יום. 15.כן יש לי סוס את אקו. 16.בן 10-11. 17.מההההההה? לא אני לא מכיר. 18.יש לי יום הולדת ב11.11.88. 19.אני חושב ש.............את שניהם אולי טיפה יותר קפיצות. 20.אני לא רוכב ווסטרן. מרכז רכיבה דני הי שולטים!!! פחחחחחחחחחח................

TauraMan

New member
ביג'יי??../images/Emo20.gif

אני בשוק אני בהלם אני המומה! נפלתי ממנו רק פעם אחת(שאני זוכרת לפחות..) וגם זה היה אחרי מסלול של איזה 80 כזה איבתדי שיווי משקל בקפיצה האחרונה נתלתי על הצוואר שלו עצרתי אותו וקפצתי
חחחח

מורגיין

New member
הנה עלי

1. אפרת 2. בני ציון במושב בני ציון 3. באוגוסט זה יהיה שנתיים 4. ווסטרן 6. כן, לא לפרסום... 7. כולם! ארתור הכי אבל. 8. כל תרגיל שאני עושה כמו שצריך. כל עוד לא טחנתי אותו 100 אלף פעם אני נהנת לעשות אותו. 9. התחלתי העונה - טרייל פתוח. 10. שסוף סוף התחלתי לרכב עליהם אחרי שנים של לרצות! 11. שלקח לי שנים להתחיל לרכב עליהם אחרי שנים של לרצות! 12. 3, בפעם הראשונה שלי בקאנטר בלי ארכובות הסוס לקח הצידה ואני החלקתי ממנו באלגנטיות, בפעם השניה היתה לי התנגשות חזיתית מול מאמן אחר, ובפעם השלישית הסוס החליק הצידה ונפל על הצד איתי. אני חייבת כבר 3 עוגות...
13. לא יודעת... 14. פה ושם 15. לא 20. המקצועות האהובים עלי הם קאו-הורס ופרי סטייל. גם פלז'ר וריינינג הם מקצועות סוף הדרך.

יוהו, כולם כתבו?

טל= מתה על המושלם, חחחח, איפה את לעזאזל? עוד שבוע בדיוק אליפות הצפון! איך היה בתחרות היום? מישהו חזר? יש תמונות? דברו...?

animals lover

New member
תשובהההההההה!!!

1. מה שמך? דניאלה שוברס. 2. באיזו חווה את רוכבת? חווה לרכיבה מערבית של ראובן זמורה (אין שם מוגדר לחווה). 3. כמה זמן את רוכבת? לפני שבוע חזרתי לרכב אחרי הפסקה של שנה ולפני זה רכבתי 3 שנים. 4. איזה סגנון את רוכבת? ווסטרן!!! 5. בת כמה אתה? 14 וחצי. 6. יש לך אייסיקיו? אימייל? אודיגו? איכשהוא ליצור קשר? רשמי. יש לי איי.סי.קיו חפשו בכינוי-animals lover,אי מייל-[email protected],אין לי אודיגו.... 7. מיהו הסוס האהוב עליך? ( אפשר לכתוב כמה אהובים ). כווולם!!! 8. תרגיל אהוב בשיעורים? קאנטר וטרוט ישיבה. 9. את מתחרה? באיזה מקצה? כמה זמן? גובה ורמה. עוד לא יצא לי להתחרות... 10. הדבר הכי טוב שקרה לך עם סוסים? שחזרתי לרכב עליהם!!!! 11. הדבר הכי רע שקרה לך עם סוסים? אהההה...סוס דרך עליי-וזה נוראאאאא כאב.... ופעם גם כמעט נפלתי... 12. כמה פעמים בערך נפלת? אף פעם-אבל היו לי מקרים של כמעט... 13. דבר מפחיד שקרה לך עם סוס? פעם סוס לא רצה לעשות לי טרוט אז דרבניתי חזק יותר עם הרגליים והוא עבר לקאנטר מהיייייר.... 14. אתה נכנס המון לפורום? כל יום? כל שבוע? חודש? כמה? כשאני בבית אני נכנסת הרבה.... 15. יש לך סוס\ה? לא-אבל הלוואי!!! 16. בן כמה הסוס\ה שיש לך, אם יש לך? אין לי....
17. את מכירה את ה- פפפפ... של שי? חחח לא. סתאאאאם!!! 18. מתי יש לך יומלדת? 9 לספטמבר 19. אם את רוכבת אינגליש, אתה יותר אוהב קפיצות או דראסז? שניהם? אני לא רוכבת אינגליש אבל נראה לי שקפיצות זה יותר כיף! 20. אם את רוכבת ווסטרן מה אתה יותר אוהב? ריינינג וטיולים בטבע...

בלה בלה

1. שי 2. אורוות הקיסר בבית חנניה 3. שנה 4. אינגליש 5. 12 6. 252913287 7. טקילה וכעיקרון כל הסוסים 8. אין בידיוק... 9. התחרתי פעם אחת באיקסים ולא הלך לי טוב כל כך 10. שראיתי אותם! 11. עדיין לא קרה ואני גם מקווה שלא יקרה... 12. אף פעם... 13. לא קרה. 14. פעם ביום(אבל לא כותבת כלום... 15. עדיין לא... 16..... 17. לא 18. 17 לספטמבר 19. לא יודעת מה להגיד! וזהו

טוי בוי

New member
היי אני אלה../images/Emo9.gif

אלה
אני רוכבת בג'וקי קלאב רשפון
אני רוכבת 6 שנים
אני רוכבת אינגליש דרסאג' וקפיצות
אני בת 12 עוד 4 חודשים 13
האימייל שלי הוא: [email protected] הסוסים האהובים עלי הם: טוי בוי המלך!!!
קלייד הפצצה!!!
וג'רי המושלם!!!
כל מיני תרגילים בדרסאג' שעדי מלמדת אותי.
אני לא מתחרה כי הסוסים שלנו עובדים קשה מידי ביכדי לצאת לתחרויות
הדבר הכי טוב שקרה לי עם סוסים: שהחווה שלי התחברה עם רשפון ג'וקי קלאב והקרתי המון סוסים חדשים כמו ג'רי ולמדתי ואני עדיין לומדת מהם ה-מ-ו-ן!!! וגם שהתחלתי לרכב על קלייד ושהיה לי חצי פנסיון. הדבר הכי רע שקרה לי עם סוס: שמעתי על התעללות בסוסים בחוות שאני מקירה... נפלתי בערך...שני אני צריכה לספור...איזה 10000 פעם יותר. לא סתם אבל לא ספרתי ואני נופלת די הרבא מטוי בוי בקפיצות!וזה כואב!!! דבר מפחיד שקרה לי עם סוס: נפלתי מטוי בוי פעמיים בשיעור על אותו אוקסר ובפעם השנייה נפלתי ותוך כיכדי דרבנתי את הסוס והא קפץ ונחת לי על הבטן...אוץ...
אי נכנסת לפורם כל יום כמה פעמים. אין לי סוס אבל בקרוב היה לי חצי פנסיון!!! אני מקירה את הפפפפ... של שי ואין לי מוסג למה שמת את השאלה הזו
.... יש לי יום הולדת ב-: כולם לרשום! 10.10
אני אוהבת גם קפיצות וגם דרסאג' אין לי עדיפות רק תליו על איזה סוס לדוגמא על קלייד אני אוהבת לקפוץ ועל ג'רי אני אוהבת לעשות דרסאג'! הוה בתמונה או סתם סוס לא קשור אלי

גם אני חדשה פה

אני איילה אני רוכבת בחוות רעננה אני רוכבת 10 חודשים (ב-8.5 זה יהיה 10 חודשים) אני רוכבת אינגליש אני בת 15 האיסיקיו: 156059219 אימייל ומסנגר: [email protected] יש הרבה. אין תרגיל מיוחד שאני אוהבת אני אוהבת הכל אבל הכי הכי זה קפיצות או לעשות גלופ בטיול. אני עוד לא התחלתי להתחרות אבל בערך עוד חודש חודשיים אני מתחילה כי הסוסים אצלינו בחווה עדיין לא מוכנים לתחרות קפיצות. בתחרות סיבולת ותחרות קפיצות. אני מתחרה עד הגובה 1.00 מטר. הדבר הכי טוב: התחלתי לרכב. הכי גרוע: בשיעור אחד נפלתי 3 פעמיים בגלל שהסוס שרכבתי עליו פחד לעשות את הקפיצה ה-4 מתוך 6 קפיצות (6 קפיצות ברצץ-בשורה והרביעית היתה בגובה של 90 ס"מ בערך) נפלתי בסך הכל 5 פעמים כולל השלוש פעמיים האלה שנפלתי בשיעור אחד. אני נכנסת פעם ביומיים בערך ובכל יום שבת. אין לי סוס/ה. תאריך יום הולדת : 7.4 אני רוכבת אינגליש ואני אוהבת קפיצות אבל דראסז אנחנו לא עושים כל כך בשיעור אז אני לא ממש התנסתי בזה.

למעלה