בחירות לאיגוד הקיקבוקס בישראל

אתה טועה סטיבן...

בייחוד שאתה אומר שמועדוני CMA לא הצטיינו מעולםבענף הקיק-בוקס. CMA הובילו את הענף הזה שנים רבות - עכשיו פחות .... היוקרה שלי ממש לא חשובה לי- מה שחשוב לי להגיד מה שאני חושב. אם רענן טל ואורי צבי מתואמים איך זה ש CMA לא באיגוד? לדעתי אורי צבי עשה מחטף... מזלו של אורי צבי שכולם שם מכבדים אותו ואוהבים אותו ואת העשייה שלו- אבל זה לא אומר שגם ילכו אחריו עיוורים. נחכה ונראה.

ננדין

New member
CMA לא קיימים שנים רבות!

ככה שהמשפט הזה: "CMA הובילו את הענף הזה שנים רבות - עכשיו פחות ...." הוא פשוט לא נכון. בבקשה אל תבלבל בין CMA ללחמ"ש - לא סתם הם נפרדו...

ננדין תרשה לי לתקן אותך במשהו...

CMA היו בעבר לחימה משולבת, ובתור לחימה משולבת הם היו שנים רבות מהמובלים את ענף הקיק-בוקס והאגרוף התאילנדי. זה שעכשיו אנו נקראים CMA זה לא מפחית מהעשייה. יניב פישר

ננדין

New member
אני לא מקבל את התיקון...

רוצה לאמור שאנשי CMA היו בעבר חלק מלחמ"ש ולא CMA היו לחמ"ש, כלומר זה לא שכל לחמ"ש הפך להיות CMA, רק חלק... ואל תחשוב שאני מזלזל בכם או בעשיה שלכם...

אתה קצת מתבלבל.....

זה לא משנה מה היו ואיך נקראו בשם.... זה שעכשיו הם משוייכים לCMA ובעבר היו משוייכים ללחימה משולבת זה לא מקטין מהשגי העבר שלהם. ומהחותם שהשאירו. השייכות כאן לא רלוונטית לצורך העניין משום שהמאמן שלהם נשאר אותו מאמן, הגוף שלימד אותם והוביל אותם CMA נשאר אותו דבר (בשינויים כאלה ואחרים). איציק פרנקו, מושיק קידר מלחימה משולבת וכו... לא אימנו אותם ולא גידלו אותם בכדי שיצליחו בזירה . מי שגידל את המתחרים שעכשיו נקראים CMA זה רענן טל, אלון רצון ... קפיש? יניב

צודק סטיבן להזכיר לכולם ש

רענן טל הביא בזמנו את נבחרת הולנד כאן לארץ לקרבות של קיק-בוקס מואי תאי כנגד לוחמים ישראלים. הוא עשה את זה בלי קשר לשום איגוד- הם פשוט מתחרים מקצוענים שמתחרים בכסף. מי יכול לעצור אותו בלקדם ספורטאים בחו"ל בקיק-בוקס, אגרוף תאילנדי כמו שהוא עושה עכשיו? העיקר שהענף לא פרוץ.. בייחוד עכשיו שקם איגוד חדש !

garey

New member
שכחתי להראות לך לוגו

כמובן שאנו בונים את ה WAKO החובבני וההתאחדות לכל סוגי הקיקבוקס בישראל כחובבני ברגע שספורטאים בחובבני יגיעו למצב של אליפויות בארץ באירופה ובעולם כחובבנים וימצו את עצמם בחובבני המעבר ל WAKO-PRO יהיה קל יותר עצם היותנו חברים ב WAKO פה הצו'פר הגדול למאמנים ולספורטאים אותם ספורטאים לא צריכים להיתאמץ דופקים בדלת ישירות ל WAKO-PRO כל עוד הספורטאי עבר את המסלול כראוי בWAKO החובבני כמו שעושים באגרוף החובבני או בכל איגוד חובבני כאן המעבר למקצוענות קל יותר בעתיד לכן חשוב שידעו זאת המאמנים שלחלקם יש כמה ספורטאים שהקידום המהיר ל WAKO-PRO קל יותר בעתיד אבל דברים אלו לא בראש מעינינו נכון לעכשיו אלה קידום ההתאחדות באופן מסודר בריא ונכון כדי להגיע לכל מצב אפשרי בעתיד כיום אנו עובדים על נושא החובבני נקודה זו המטרה והשאיפה להצלחה ג'רי מזרחי .PR WAKO ישראל נ.ב זה לוגו WAKO-PRO לעתיד למי שיצליח להגיע לשם לאחר הצלחותיו בחובבני

מימי61

New member
עד היום כל ערבי הליגה

היו במתקונת WAKO PRO אז מהיום לא ניראה יותר WAKO PRO קרבות ללא מיגון אז כפי שאני מבין מהיום אתם עוברים למתקונת חובבנית נכון גירי הערב הקרוב שאתם מארגנים הולך להיות במיסגרת חובבנית?

garey

New member
מימי61 זה כל השוני

בערב הקרבות אנו עדיין לא רשומים בראשות הספורט כך שאפשרי שחלק מהקרבות יהיו מקצועני , למרות שיש חשיבה לעשות את רובם כחובבני הינה לך תמונה מקרואטיה מה זה חובבני שכולם ניבהלים מזאת מיגון ראש בילבד מאור אנג'ל חניכו של ארז לוקוב ללא מגיני רגליים מה רע בזאת ?? סה"כ מיגון ראש טופ 10 כהגנה על הראש והוסיף שהבנתי שמיגון הראש כל כך נוח ג'רי מזרחי

מימי61

New member
מסכים איתך מתאמן למרות שאני בעד

קידום האיגרוף התאילנדי בחלט נכון צוות האנשים שמנהלים את WAKO הוא איום וזאת הטעות הגדולה שלהם בעיקבות זאת שאלה של זמן והם יתפרקו . למרות שהענף מוכר ברשות הספורט ואולי יש לזה בונסים אך עם צוות אנשים אשר הוא כולל והחוקים שהם החלו להמציא כנגד החוקים הקימים . שמעתי שלחברי WAKO חל איסור להישתתף בזירות אחרות ,נכון שבאיגרוף חובבני יש חוק כזה שאומר לחובבן אסור להישתתף בזירה מיקצוענית אך. בזירות הקיקבוקס והתאילנדי אין חוק כזה שאוסר להישתתף גם בחובבני וגם במיקצועני ואין חוק כזה שאוסר גם להיששתף באירגונים אחרים אשר עושים את אותו המלכה . אז למה מנהלי WAKO אוסרים על כך?

מימי61

New member
תישמע זאת שאלה מעניינת

כי שמעתי שגם בני קוגן הולך לקבל הכרה אז מה הם אוסרים להישתתף אחד אצל השני כי אין חוק כזה. מעניין אותי למה גירי טוען שהם עשו שינוי עם הם רק עושים פיצול שאלה לגירי ?

אולי הסדר שלהם

זה משום הבלאגן והמריבות שהיו להם בתוך הארגון . כנראה שהם חושבים שאם הם יטאטאו אבק מצד שמאל לצד ימין הוא יעלם....

מימי61

New member
אני לא מבין קו החשיבה שלהם

מדינה עם 10 מועדונים של בכל רחבי הארץ שמתוחם אולי 20 מתאגרפים יכולים להיתאגרף ברמה בין לאומית ועוד עושים בינהם פיצול בימקום לעזור אחד לשני, עוד לא היקימו כלום וכבר מתחילים בפיצולים והתשובה היא : האנשים שיושבים באירגון. מעניינת אותי התשובה של מנהלי WAKO

garey

New member
מימי61 החוקים חלים על 7 סיגנונות

בWAKO ובהתאחדות לכל סוגי הקיקבוקסינג בישראל וכל זאת ע"לפ חוקי WAKO עולמיים , לא הני סאקס המציא אותם ולא אורי צבי ולא ארז לוקוב המדינה אימצה את חוקי WAKO נקודה ואייך שהחוקים אומרים לנו לעבוד זאת נעשה, כך עושה אגוד האגרוף כך יעשה גם בני קוגן כשיקבל הכרה ב IFMA הוא לא ימציא חוקים אלה יעבוד לפי החוקים כמו כולם ובטוח שלא יעבור על החוקים כמו שאנו לא נעבור על החוקים ונכון שקיקבוקסר ותאי בוקס כחובבן לא יוכל להישתתף כמיקצוען הWAKO הוא לא איום על אף אחד הוא שומר על בריאות הספורטאים ומקדם אותם בצורה הנכונה והקפדה על כל חוקיו ושמירת בריאות הספורטאי וקידומו לטווח הארוך בצורה נכונה יותר ויותר ,פשוט אתה לא מקבל את העובדות בכלל כי חשיבתך אחרת כדי לעשות טריז בין המאמנים לבין המקצועיות שהם ירויחו מה WAKO בעתיד הקרוב חג שמח ג'רי מזרחי P.R WAKO בישראל נ.ב בעבר עשיתי ארועים והיתי בעד קידום הענף ועשיתי למענו כיום אני יותר בעד קידום במיוחד שיהיה סדר ובמיוחד שיש הכרה מהראשיות לדעתי זה יוביל את כולם קדימה 10 שנות אור זו חשיבתי ואני יודע שאני צודק ובסוף זה ישתלם לכולם

הם לא יכולים לאיים על

מאמן שיש לו 2-3 מועדונים, אבל הם יכולים לאיים ולהפחיד מועדונים קטנים. לגבי חובבן ומקצוען - במידה ואותו מתאגרף יעשה באותו איגוד גם קרבות חובבנים וגם קרבות מקצוענים אזי הטיעון של מר ג'רי מזרחי מצוץ מהאצבע- משום שלא יהיה מדובר כאן בבריאות של המתחרה כאשר לא משנה איפה הוא עושה את הקרב כל עוד הוא מקצוען... נחכה ונראה...

garey

New member
מתאמןבאגרוף אין פה איום בכלל יש

חוקים ועובדים לפי החוקים מתאגרף או מכון שיעבדו בWAKO בהתאחדות לכל סוגי הקיקבוקסינג יעבדו לפי חוקיו תוך כדי הקפדה על כל המשתמע מכך אני לא מבין אותך או שאתה לא רוצה להבין לכל ספורטאי ומכון יוצא פספורט אשר בו ירשם התחרויות של הספורטאי הישגיו ,ביטוח תקף בדיקה ארגומטרית תקפה , אותו ספורטאי לא יוכל ליהיות מקצוען וחובבן כי אלו החוקים אז מה הבעיה שלך מה צריך יום לימודים לומר לך את האמת שהיא מטרידה אותך מי שיעבוד כמיקצוען לא יהיה בחובבני זה לא איום על אף אחד זה החוקים החדשים והוראות החדשות שניתנו למדינה ע"י WAKO עולמי ואנו שותפים להם , זה כמו שהמציאו חוק אסור לעשן במסעדות אז לא מעשנים שם אולי כך תתחיל להבין וליקלוט מה זה חוק וסדר ג'רי מזרחי

ג'רי נטשתם את האגרוף התאילנדי???

עכשיו בתור איגוד WAKO ו WAKO PRO מתחרים (שחשובה לכם הבריאות שלהם) לא יוכלו לעשות תאילנדי?? בני קוגן יצר קירח מכאן ומכאן אלה עם יתמזג עם המכונים של שוקרון שבאותו הראש שלו. או שבני יפנה למכונים שכרגע נטרלים כמו CMA וכו.. ויציע להם הצעות .

garey

New member
מתאמןבאגרוף הרוחנו 7 כולל תאי בוקס

תאי בוקס = לאגרוף תאילנדי + 6 ענפים נוספים כך שהרוחנו הרבה הרבה הרבה מעבר למצופה , בנוסף מיגון ראש בלבד ,, מזו"א לא יוכלו לעשות אגרוף תאילנדי תשמע איבדת את הכיוונים אבל טוטל לוסט תאי בוקס פול קונטאקט סמי קונטאקט לייט קונטאקט לואי קיק אירובי קיקבוקסינג מיוזיקאל פורומוס נשמע לא רע בכלל שיציע הצעות לכל מי שהוא רוצה אלו עיניו האישיים ואני לא ניכנס לעיניניו ד"א הוא גם יכול ליפנות אלינו הדלת פתוחה בפני כולם מה זה בתמונה דוקים זה תאי בוקס מיגון ראש זזתי לביקור חולים שבוע טוב ג'רי מזרחי

למעלה