בחירות לאיגוד הקיקבוקס בישראל

רגע רגע רגע

אז זה אומר שבתוך איגוד WAKO אתם עושים עם תאי בוקס (שלא מוכר) כי מה שמוכר ב WAKO זה קיק-בוקס מה שמוכר בתאי-בוקס זה IFMA!!!! תקצוב PRO לא תקבלו כי מקבלים רק חובבנים, תקבלו רק על ה קיק-בוקס - מי שיקבל את התקצוב על התאילנדי זה בני קוגן IFMA אז לא שווה לעשות אצלכם WAKO PRO - גם אנשים ישלמו על הנסיעה וגם לא יקבלו כלום גם לא תקציב. וגם זה לא מוכר ע"י המדינה הסגנון WAKO PRO לא מוכר!!!! רק הקיקבוקס - המדינה לא תכיר בתוצאות של ה PRO מעניין... ב PRO אתם בדיוק כמו רענן טל בלי איגוד

garey

New member
מתאמןבאגרוף יש לך סיכסוך אם עצמך

בWAKO עושים תאי בוקס = אגרוף תאילנדי בעברית צחה מעבר לתוספת עוד 6 ענפים או שאתה בור עם וארץ או שאתה מחפש לזבל במח כל היום למזלי הלפ טופ אצלי בבי"ח כך שיש לי זמן להגיב לשטויות שלך תאי בוקס בתירגום מאנגלית לעיברית הוא אגרוף תאילנדי וזאת אנו עושים ב WAKO כשיגיעו חובבנים למקצועני בWAKO-PRO הסיפור אחר לגמרי ,ברור שהמקצועני לא יתוקצב ברור שהוא לא מוכר ברור שהכל יהיה על חשבון WAKO-PRO המדינה לא מכירה במקצוענות בכלל ,או לבינתיים הכדורגל מקצועני לא ?? מי יודע אולי יום אחד יכירו גם בזאת ג'רי מזרחי

זה מה שרציתי לדעת...

אני שואל אני לא מסוכסך עם עצמי! הבנתי ממך עכשיו ש ה WAKO PRO לא מוכר ע"י המדינה! אז תוכל לומר לי - מה היתרון לעשות את זה אצלכם שזה לא מוכר: יהיה אלוף עולם הוא לא יהיה מוכר, הוצאות נסיעה ונלוות בעיה. למה לעשות את זה ב WAKO PRO מה היתרון שיש לכם על אחרים שיכולים ללכת באופן עצמאי ל התחרות כמקצוענים ?

מימי61

New member
ביגלל הרעש וצילצולים לא ישתנה כלום

גירי אלוף ברעש וצילצולים אתה לא רואה ?

מימי61

New member
שאלה לGERY

ראשית אני מברך אותך על כל התפקידים אשר קיבלת בהנהלה החדשה של WAKO מה הקשר בין WAKO לWAKO PRO ? וכיצד אתה מיתקשר לשני הגופים ?

garey

New member
מימי61 תודה על הברכות

הWAKO על כל 7 סיגנונותיו הוא חובבני מיגון ראש ורגליים כרגע ראשי נתון ל WAKO ועזרה להקמת ההתאחדות כמו שאר החברים כך שיש עוד זמן לחשוב על PRO תודה ג'רי מזרחי WAKO.PR ישראל

מימי61

New member
כן נישמע לי מוזר לרגע

אני מניח שמושג המילה PR כאילו פירמוטר כי בWAKO PRO לפי מה שראיתי היום זה היתחדות מיקצוענית ללא מיגון והקרבות הם אך ורק לבוגרים מעל גיל 18 וכמובן בתשלום כספי . כי כל פרימוטר ממוצע משלם למיתאגרפו כסף ודואג כמובן לכלכלה של הלוחם זהה למה שעושה רענן טל עם הלוחמים המקצוענים שלו אז עכשיו תוכל לפרש לי בבקשה כיצד החלטת ליקרוא לעצמך פרימוטר כאשר אף ספורטאי לא רואה אצלך 1 ש"ח , כאילו מה היתעוררת בוקר אחד ניפלאה והחלטת ללילבוש את החליפה המהודרת שלך ולקרוא לעצמך פרימוטר . מצפה להסבר הגיוני

daskaliano

New member
PR= PUBLIC RELATION

בנוסף PROMOTION משמעו קידום מכירות לצורך העניין ולא רק קידום ספורטאים כמו במקצועני באיגרוף לדוגמא. מה שעושה ג'רי מצויין הוא קידום האינטרסים של הWAKO בארץ . הוא לא PROMOTER של מתאגרף זה או אחר אלה מקדם מכירות, דואג לחסויות, וכמובן לאינטרסים של האיגוד שנקרא WAKO . כיום נוצר מצב מצויין שרוב המכריע של מועדוני הקיקבוקסינג בישראל מאוגדים תחת בית אחד שדואג לכולם בדיוק כמו שיש כבר ברבה שנים באיגוד האיגרוף. לא עוד תחרויות מאולתרות. לא עוד חוקים אישיים לכל ארוע. לא עוד תקנונים סודיים. הכרה ברשות הספורט בצורה רשמית ולגיטימית. איחוד נושאים מקצועיים. וכל שאר הדברים להם עמותה מסודרת במדינת ישראל אמורה לדאוג ולהיות נתונה לביקורת בשקיפות מלאה.

מימי61

New member
אני מבין

שדיסקלו קיבל את תפקיד הדובר מכיבן שניגמרו לך התשובות עוד שאלה לפי מה שאני מבין האיגוד של WAKO הוא חובבני עכשיו זאת אומרת בידיוק כמו האיגרוף . אז איפה אתה בתמונה הרי שאסור ליגבות כסף על איגרוף חובבני וכך גם WAKO מיתיימר להיות .

daskaliano

New member
טוב חשפת אותי עכשיו יש לי 2 תפקידים

הדובר של איגוד האיגרוף וגם הדובר של WAKO. ז"א שאני מקבל משכורת כפולה. רק אל תדווח למס הכנסה.

steven segal

New member
מרגע שהעמותה קמה היא שייכת למדינה !

אורי יוכל להבחר ליו"ר העמותה בעוד כמה שנים בבחירות הבאות בהתאם לתקנון. למי שלא ברור צריך לקחת קצת אויר ולחכות לתקנון.

לאורי צבי אין כח שם...

בשביל להבחר ליו"ר הוא צריך מאחור רוח גבית של מאמנים שתדחוף אותו קדימה. לפי הפרסומים שהם עשו, אורי צבי הכניס לדירקטוריון אנשים שלא מסוגלים לתת לו את המטרייה הזאת. והם הרבה יותר מעטים מסך כל חברי הדירקטוריון של WAKO בקיצור הוא רק חושב שהוא עשה את עסקת חייו- למעשה הוא קיבל בוטנים..

garey

New member
מתאמןבאגרוף תילמד לקרוא הסכמים

עולמיים לפני שאתה מטיל ספק אייך אמר אורי צבי סגן היו"ר שלדעתי תפקיד מכובד לאדם מוכשר מ"ס לא חשובים 1-2-3 הספורט והענףך עמד לנגד עיניו לפני כל דבר אחר ועל זאת מגיע לו חופן מחמאות , מעבר לזאת בכל העולם כולל בWAKO עולמי אנשי הWAKO הם הנציגים הרבים מה IAKSA לשעבר מדוע כי ה WAKO הוא האירגון הגדול לעומת השני זה ההסכם העולמי וזה הסיכומים בנינו אורי צבי לא קיבל בוטנים אורי צבי ניכנס זקוף קומה ובגאווה להיסטוריה ביחד אם הני סאקס היו"ר ארז לוקוב סגנו גם כן וכל אלו שעשו במלאכה כמיקימי אבן היסוד להתאחדות זו ,וכל זאת לטובת הענף בכו"א כולנו תיקווה ששיתוף העבודה למען הענף יהיה מועיל פורה ומוצלח ולפי ראות עיני אנו בדרך הנכונה כולנו ביחד היו"ר הני סאקס סגניו אורי צבי ארז לוקוב לטעמי הם יובילו ביחד בצורה טובה נכונה לעתיד טוב לענף כולו כולנו שמנו את מישקעי העבר בצד כדי להצליח ולהוביל את הענף לפסגות הראויים לו בכבוד רב שלך בספורט ג'רי מזרחי P.R WAKO ישראל

זה מה שאני אומר...

בדיוק כמוך.. בהסכמים יש לו פחות כח כי הוא הכניס פחות, אז אל תגיד לי שאני לא יודע לקרוא הסכמים. מה שקובע זה ההחלטות שעושים בדיקטוריון - לאורי צבי אין כח להתנגד להחלטות. זאת אומרת שהוא שם בתור YES MAN 1 2 3 4 5 6 - ההחלטות החשובות באמת הוא יכול להתנגד להם במידה והם לא נראות לו, לעזור לו הרבה זה לא יעזור. להכנס זקוף קומה ובגאווה לא יעזור לו בהמשך.

garey

New member
מתאמןבאגרוף יש לו הרבה מה לתת

למען קידום הענף בטוח יותר מימך , והלוואי עוד רבים כמותו גם אני YES MAN אז מה אין עלי פיקוח היום יש , נו אז זה עושה אותי פחות טוב ? או את אורי לפחות טוב בחייך כולנו נירתמנו לעשיה ולא לדיבורי סרק כמוך שתיהיה בריא בייי ג'רי מזרחי

לא אמרתי שהוא פחות טוב..

אמרתי שאין לו משקל בדירקטוריון. אורי צבי עשה בקיק-בוקס הרבה יותר ממה שתחלום לעשות, עוד שאתה מכרת חומוס בפיתה... מה עכשיו הוא יעשה בדיוק? הוא יעבוד למען הענף זה נכון, אבל כל השוני שעכשיו הוא עובד בשבילכם. כי למעשה הלא שלו...לא שווה הרבה! וזאת עובדה.

lior 30 rg

New member
תגיד לי ג'רי נדפקה לך הקופסא?

מה אתה בכלל מתווכח עם שני הליצנים האלו? תן להם להעלות תאוריות קונספירציה מהיום עד מחר...אתה מוריד מכבודך כל פעם שאתה עונה להם.

למעלה