ביטוח נסיעות לחו"ל - האם צריך להרחיב עבור

הפעם, וזו היחידה אגיב:

אני לא נוהג לענות לך כי כל מה שאתה מחפש זה רק להתנגח בי כאילו עשיתי לך משהו רע, וזה כבר זמן רב ככה.
אפשר לראות רק בימים האחרונים התנגחויות שלך, העלבות וזילזולים.
אתה פשוט מרושע ומתנהג כמו טרול. מי שיבדוק את כל התגובות שלך למה שאני כותב משך שנים יסכים שאתה תופעה שלילית.

תתחיל לקרוא את מה שכתבתי וכל השמחה שלך לאיד תיעלם מיד.
אף חברת ביטוח לא מוכנה לעשות ביטוח למי ששתול לו קוצב לב ולא משנה כמה אשלם.
אז לראשונה אסע ללא ביטוח לחו"ל .

אספרסו2

New member
אתה לא מודה בטעות

ומתנגח במי שמעמיד אותך על טעותך.

אין בי שום שמחה לאיד,נהפוך הוא,
הייתי רוצה שתיסע בשלום ותחזור בשלום,
קוצב לב בימינו יש לרבים והם נוסעים מבוטחים.

רק בריאות.

לאונידס

Active member
בת של חברים נסעה על קורקינט נפלה ונחבלה

באופן די קשה.
מדובר על ה"טרוטיבייק" שנהוגים באתרים רבים בשוויץ גרמניה ועוד ארצות.

חברת הביטוח ניסתה מידית להתנער בטענה שהקורקינט הוא ספורט אתגרי.
למרבית המזל והשכל המשפחה הרחיבה את הפוליסה לספורט אתגרי, כשחברת הביטוח החזירה את התשובה הם אפילו לא טרחו לבדוק.

אז בהחלט נראה לי שיכול להיות שכשאתה קונה את פוליסת הביטוח ומשלם את הפרמיה אופניים אינם ספורט אתגרי, לעומת זאת אם יקרה מקרה ביטוחי פתאום הם יהיו ספורט אתגרי - אלא אם קיבלת מראש את התשובה בכתב.

עקרונית אני לא ראיתי הבדל בין הפוליסה הבסיסית שחברת הביטוח מוכרת בכסף לבין זו שהיא מפיצה בחינם דרך חברות האשראי, לפעמים זו עדיפה, לפעמים האחרת עדיפה ולפעמים זו אותה פוליסה בדיוק.

לאונידס

Active member
גם ג'יפ לנסיעה סטנדרטית על כביש?

אני אוהב להתנסות בסוגים שונים של מכוניות, בין השאר מכוניות פתוחות וג'יפים.
אם יקרה לי משהו בזמן שאני בג'יפ אני לא אהיה מבוטח?

אני גם שוכר אופניים בכל מיני ערים שאני בטייל בהן, בערים ארופאיות רבות התניידות באופניים מאוד מקובלת.
האם כשאני מטייל באופניים בטירגרדן בברלין אני לא מבוטח?

YHS

New member
ואני עכשיו תוהה לי

בנסיעה האחרונה לאלסקה לקחנו באנקוראג' סגווי. ואולי לא הייתי כלל מבוטח? ואולי, אם חו"ח הייתי נופל ושובר רגל חברת הביטוח היתה טוענת ש"נהגתי" על הכלי ללא הכשרה מתאימה, כי רבע שעה של הכשרה לא היתה מספיקה? הם גם היו מביאים "מומחה" סגווי שהיה מסביר כמה הכלי מסוכן ולא בטוח....

moco10

New member
בוודאי שאתה מבוטח, לא ברור מאיפה

המידע שנאמר למעלה על "כל אופניים".

בדיוק יש לי פה את הפוליסה של AIG, שמקבלים בביטוח של לאומי קארד ללא תוספת תשלום:

"ספורט אתגרי: פעילות ספורטיבית,
אחת מאלו או יותר: צלילת עומק
(בתנאי שהמוטב בעל רישיון צלילה מקיף ותקף כחוק או שהוא צולל בליווי מדריך מוסמך לפי חוק הצלילה הספורטיבית, תשל"ט-1979 או חוק/ים מקבילים ותקפים בחו"ל, בארץ ביצוע הצלילה), טיפוס הרים בעזרת חבלים, סקי מים, שימוש באופנוע ים, טיפוס על צוקים או גלישה מהם (סנפלינג) בליווי מדריך מוסמך, גלישת אוויר, גלישת גלים, בנג'י, ראפטינג , צניחה,
ריחוף /דאייה במצנחים."

לא רואה אופניים ולא רוא ג'יפים. גם לא קפיצה על טרמפולינה בפארק.

לאונידס

Active member
אני שואל את sitvaniyot פרטים לגבי ההצהרה שלה

אני לא סוכן ביטוח, אולי היא יודעת משהו שאני לא יודע.

YHS

New member
אני תוהה..... לגבי נושא השרשור הלז.....

האם חפירה ארכאולוגית נכללת בסיכונים המכוסים......

sitvaniyot

New member
חבריה, הבטתי עכשיו בכל השרשור הזה ו....

ביטוח עושים לפי סוג הטיול, אני מקווה שזה ברור מאליו.

אם יש לכם תכנונים מעבר לטיול עירוני רגיל, בבקשה לקרוא את הפוליסה , 35 עמודים בערך, משעממים עד מוות אבל, במקרה הצורך יחסכו הרבה בעיות. לא נותנים לכם פוליסה לקריאה, לא קונים את הביטוח. נקודה.
(לטיול עירוני כמו סוף שבוע בפראג יספיק גם הביטוח חינם של כרטיס האשראי בתנאי שאינכם סוחבים יהלומים אתכם).

למה לא כדאי? בדיוק ההיפך, צריך לקנות!

יש מי שמצבו האישי מחייב הרחבות, ואז החינמי לא מספיק אפילו שהסופ"ש הוא רגוע בפראג.

urilei

New member
אז זהו...

זה בדיוק מה שאת מפספסת. גם אם תרכשי את הפוליסה "הכי הכי" שיש לקנות בארץ, זה רחוק מאוד מלהבטיח לך כיסוי רפואי נאות לכל בעיה שעלולה לצוץ (וכנ"ל לגבי מטען).

למעלה