ביטול קנס חניה ממשטרת ישראל

ביטול קנס חניה ממשטרת ישראל

שלום רב אני צריך עצה המקצועית שלך בקשר למידת ההצלחה של תהליך השיפוט בבית המשפט לתעבורה, במידה ואני אבקש להישפט על ביטול קנס משטרתי בסך 500 ש"ח על "חניה עם 4 גלגלים על מדרכה". המיקרה שלי בקצרה : חניתי בשוליים סלולים של כביש השרות כאשר ישנה "מדרגה" בגובה של כ-3 סנטיםטרים שלא צבוע בכלל ונראית כטלאי של עבודות מע"צ (ראה תמונה המצורפת ). מצד השני של כביש השרות ישנה מדרכה שמובדלת מהכביש בצורה תקנית ע"ל אבני סף סטנדרטיות. בנוסף לכך, החל ממקום שחניתי בו, מתחילה חצר חניה פנימית שלא מופרדת בשום הפרשי גובה או סימן ומהווה משטח אחיד עם מקום החניה שבו חניתי. ברצוני גם לציין שלא חסמתי מעבר של מכוניות אחרות. כעבור שבוע באותו מקום בדיוק ראיתי מכונית חונה והזמנתי משטרה ( מודה בכך שהיתי מניאק לא קטן כלפי מישהו שלא הכרתי ) כאשר בזמן שדיברת יעם מוקד כמעט ציטטתי להם את מה שכתוב בדוח שלי. ניידת סיור שהגיעה נעמדה לייד המכונית במשך דקה ונסעה לדרכה בלי שרשמו לו דוח כמו שרשמו לי ( רשמתי את הפרטים של הניידת - האם זה יעזור ? ). האם זה שהם לא רשמו לו שוח מהווה תקדים לביטול דוח שלי ? כמובן גם צילמתי את מקום החניה ואני מתכוון להציג את זה כהוכחה של דוח שגוי. על תגובתך אודה

למעלה