בעיה קשה, אנא עזרו לי

שחשוחון

New member
תחשוב קודם עליה

ואיזה תוצאות יגררו המעשים שתעשה..... רק שאח"כ לא תישאר לבד ותחשוב גם לפני ששאתה תגיד לה שאתה בי כי יש בחורות ש"ניגעלות" מהמחשבה הזאת שהבן זוג שלהן הוא נימשך גם לגברים.

פיה שלו

New member
יקירי

כל פעם שאני נכנסת לקשר ואפילו עוד לפני אני מצהירה שאני ביסקסואלית או דומינית, כך שידעו מראש ולא ייבצר המצב בו אתה נמצא כיום [קח את זה כטיפ] בקשר למצב הנוכחי. אתה חייב לשתף אותה במה שאתה עובר ומרגיש. כי אם אינך יכול לספר לה דבר שכזה זהו אינו קשר אמיתי. ואם היא לא תקבל את זה וכתוצאה מזה תחליט לזרוק אותך אז הרי שמלכתחילה לא אהבה אותך ואתה לא צריך אותה כי רק תפגע בך. מי שאוהב מקבל הכל ולא רק מה שמתאים לו. אך על בגידה שלא תעיז אפילו לחשוב. מאחר ובגידות מתגלות והיא בטוח תעזוב אותך אז, וגם כי זהו דבר נוראי לעשות. יום טוב.

נועיתה17

New member
מכיוון שכבר החלטת להישאר איתה

אז אפשר להוריד את כל הקטע של הבגידה.. ובקשר ללספר או לא לספר... אתה צריך לספר לה...אבל אתה יכול להתחיל בלרמוז..לדבר על הנושא בכלליות.. אם היא אוהבת אותך אז רוב הסיכויים הם שהיא תבין לבד...ואם היא באמת אוהבת אותך אז אני מאמינה שיהיה בסדר אבל זה קשה..אני יודעת אז המון המון בהצלחה

DiGiDiZi

New member
תשובות ../images/Emo45.gif

לגבי הבנאדם, באמת התחנפתי אליו קצת והוא נרגע.. ולגביה
היתה לנו באמת שיחה יפה על הומואים ולסביות והיא ממש בעד זה ומתייחסת אליהם רגיל.. אבל הדגישה מראש שהיא לא היתה מוכנה חבר דו מיני......וזה מה שמציק לי!! כי אני לא יכול בלעדיה זה כל הקטע.. ואם אני יספר לה ואז נפרד, להיות ידיד שלה אני כבר לא כל כך יהיה לי טוב עם זה
בכל מקרה תודה רבה לכולם על התגובות!

השאלה היא כזאת,

אתה מוכן להיות עם מישהי שלא מקבלת אותך כמו שאתה? אני מבינה שאתה אוהב אותה, אבל החברה לא אמורה להיות החצי השני שלך? זאת שיודעת עלייך הכל? ואם היא תיפרד ממך בגלל זה... היא תצטרך לחיות עם מחשבה שהיא פשוט.... מגעילה? ואתה תחייה עם המחשבה, שיש בעולם אנשים שלא מסוגלים לקבל אותך רק כי, מי ישמע, אתה נמשך גם לבני מינך. אל תבגוד בה, זאת תהייה טעות מאוווד גדולה.

נועיתה17

New member
תראה תמיד יש מצב שבגלל שהיא אוהבת

אותך אז היא תהיה מוכנה להישאר איתך או אפילו יכול להיות שהיא תיפתח ותבין שזה שאתה בי לא משנה אותך ושאתה עדיין החבר שלה שהיא אוהבת.. קורים ניסים קטנים כאלה
אבל הייתי מציעה לך לרמוז רמזים ממש קטנים לזה שאתה בי...שזה לא יפול עליה בבום

למעלה