ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
סליחה, אבל מי שמתנהג כאילו תפוז הוא נחלת אבותיו הוא דווקא אתה. אין לך שום זכות לחסום אנשים על שהם כותבים בפורום מסוים ושיטת המלחמה שבחרת היא ילדותית.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
שמע ידידי היקר.
אתה צודק.
איש טרם נחסם עד יום זה, בשל כתיבתו בפורום שכן עד שהגיע הקשיש הנרגן והשוטה ואין הדבר תקין כלל וכלל.
מדובר כאן באדם, שהחל לנצל "זכות" חסימה שניתנה בידיו המועלות והוא החל להתערב בקורה בפורום לא לו.
כזכור לך, גם אתה בכבודך ובעצמך, עמלת קשות כדי לשחרר חסומים שהמנהל הקשיש והנקלה חסם שוב ושוב פעם אחר פעם, רק כי הוא "חשב" שככה הוא פוגע בי או בפורום שאתה ואני מנהלים, מתוך כוונה להחליש את הפורום הזה ו/או אפילו כדי לחסלו ולהעביר את אנשיו לכתוב אך ורק אצלו.
אז מה שהיה היה ואז לא התעסקתי במלחמת נגד. לא התעסקתי, כי קיוויתי שבעלי האתר יתערב וישים לדבר קץ.

אבל מכיוון שגם היום שב הכלב את קיאו והחל לחסום את כוכבית, ולא כי היא פגעה בו, אלא כי הוא חשב (וחושב) שהיא "זרוע של התמנונה" ו/או כי הוא רוצה לפגוע ברגשותיי ו/או כי הוא פשוט פגוע מוח חסר תקנה, אבל העובדה היא שהוא חוזר וחוסם אותה שוב ושוב.
מעבר לכך, הוא גם משחרר אדם שנטל על עצמו משימה לפגוע בי ובכותבים נוספים, לאחר שהוא רואה שאני חסמתי אותו. ולא שהאיש ההוא כותב דברי חכמה מאלפים בפורום שלו, אלא סתם כדי להכעיס. אז גם האיש ההוא אינו "חייל" של הקשיש, והיות שהאדם ההוא פוגע בכותבים בכל פורום שבא לו, זכותי לחסום אותו ללא כל הפרעה.

...אז אם אין כאן בעל בית פעיל ואין כאן מפקחים מטעמו, זהו כלי הנשק היחיד שנותר לי כנגד עבריין מקלדת פגוע נפש.
נקודה.

נכון. יש גם נשק נוסף. אפשר לתבוע את הבעלים של תפוז, על שהוא מאפשר פגיעות אישיות בפורומים שבחזקתו מבלי שהוא עוצר זאת, ואני כמעט משוכנע, שבמידה שהוא ימצא את עצמו כנתבע, הוא ימהר לשים סוף לפרשה ולהגיע להסדר פשרה לפני שהנושא יגיע ממש אל בית המשפט, אבל למי יש סבלנות להתעסק עם הליך ממושך? [ואיני מדבר על עלות. עלות זה דווקא הקטע הפעוט שבסיפור].
אף אחד בפורום הליכוד (חוץ משחר) לא חייל שלך ואף אחד בפורום אקטואליה לא חייל של משה, לכן שום זכות להתייחס לגולשים כמו לחיילים בצבא האויב. בסוף תביא או לכך שיסגרו לגמרי את כל הפורומים של תפוז או שיעיפו אותך מההנהלה ואז משה יוכל לחסום אותך ואת שחר לצמיתות. אתה חוסם ימנים ששותפים לדעתך, אל תבנה על זה שהם יבינו שכשכורתים עצים עפים שבבים, בסוף החברים הכי קרובים שלך יתלוננו עליך וכשיראו שגם גולשים מימין וגם גולשים משמאל נפגעים ממך וכועסים עליך, להנהלה לא תהיה ברירה אלא לקחת ממך את הכוח.

אם יאיר נתניהו היה ראש ממשלה בפועל ולא באמצעות אביו, או שהוא היה מודח או שהמדינה הייתה מושמדת ואתה מנהל את הפורום באותו חוסר אחריות שיאיר נתניהו היה מנהל את המדינה עם היה מקבל את כל הסמכות והאחריות כאש ממשלה.
אל חשש. גם האב מחריב את המדינה ואזרחים רבים נהנים מהעובדה שהוא ממשיך ומחבל בה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
שמע ידידי היקר.
אתה צודק.
איש טרם נחסם עד יום זה, בשל כתיבתו בפורום שכן עד שהגיע הקשיש הנרגן והשוטה ואין הדבר תקין כלל וכלל.
מדובר כאן באדם, שהחל לנצל "זכות" חסימה שניתנה בידיו המועלות והוא החל להתערב בקורה בפורום לא לו.
כזכור לך, גם אתה בכבודך ובעצמך, עמלת קשות כדי לשחרר חסומים שהמנהל הקשיש והנקלה חסם שוב ושוב פעם אחר פעם, רק כי הוא "חשב" שככה הוא פוגע בי או בפורום שאתה ואני מנהלים, מתוך כוונה להחליש את הפורום הזה ו/או אפילו כדי לחסלו ולהעביר את אנשיו לכתוב אך ורק אצלו.
אז מה שהיה היה ואז לא התעסקתי במלחמת נגד. לא התעסקתי, כי קיוויתי שבעלי האתר יתערב וישים לדבר קץ.

אבל מכיוון שגם היום שב הכלב את קיאו והחל לחסום את כוכבית, ולא כי היא פגעה בו, אלא כי הוא חשב (וחושב) שהיא "זרוע של התמנונה" ו/או כי הוא רוצה לפגוע ברגשותיי ו/או כי הוא פשוט פגוע מוח חסר תקנה, אבל העובדה היא שהוא חוזר וחוסם אותה שוב ושוב.
מעבר לכך, הוא גם משחרר אדם שנטל על עצמו משימה לפגוע בי ובכותבים נוספים, לאחר שהוא רואה שאני חסמתי אותו. ולא שהאיש ההוא כותב דברי חכמה מאלפים בפורום שלו, אלא סתם כדי להכעיס. אז גם האיש ההוא אינו "חייל" של הקשיש, והיות שהאדם ההוא פוגע בכותבים בכל פורום שבא לו, זכותי לחסום אותו ללא כל הפרעה.

...אז אם אין כאן בעל בית פעיל ואין כאן מפקחים מטעמו, זהו כלי הנשק היחיד שנותר לי כנגד עבריין מקלדת פגוע נפש.
נקודה.

נכון. יש גם נשק נוסף. אפשר לתבוע את הבעלים של תפוז, על שהוא מאפשר פגיעות אישיות בפורומים שבחזקתו מבלי שהוא עוצר זאת, ואני כמעט משוכנע, שבמידה שהוא ימצא את עצמו כנתבע, הוא ימהר לשים סוף לפרשה ולהגיע להסדר פשרה לפני שהנושא יגיע ממש אל בית המשפט, אבל למי יש סבלנות להתעסק עם הליך ממושך? [ואיני מדבר על עלות. עלות זה דווקא הקטע הפעוט שבסיפור].

אל חשש. גם האב מחריב את המדינה ואזרחים רבים נהנים מהעובדה שהוא ממשיך ומחבל בה.
ואני פונה שוב על במה זו אל בעלי האתר הזה:
אנא, תתערב ותעשה כאן סדר.
לא יתכן, שמנהל יתערב בפורומים שאינם שייכים לו ואין כל סיבה, שהיא יחסום אנשים באופן שרירותי, או שהוא ישחרר אנשים שמנהל אחר חסם, מבלי שהוא ייתן על כך הסבר הגיוני או שייתן על כך את הדין.

דפי 64

Active member
ואני פונה שוב על במה זו אל בעלי האתר הזה:
אנא, תתערב ותעשה כאן סדר.
לא יתכן, שמנהל יתערב בפורומים שאינם שייכים לו ואין כל סיבה, שהיא יחסום אנשים באופן שרירותי, או שהוא ישחרר אנשים שמנהל אחר חסם, מבלי שהוא ייתן על כך הסבר הגיוני או שייתן על כך את הדין.
אתה ממש לא דובר אמת
אתה נכנס לפורום שלו, מציף ומדבר בשפה לא מכובדת רק בגלל שאתה מקנא שהפורום שלו תוסס ושלך גוסס כמו מנהרה של החמאס
לכן אתה חוסם גולשים שכותבים אצלו
היכן בתקנון תפוז כתוב שאסור לגולשים לכתוב בכל פורום שירצו?
לפי המנטליות הזאת אני מניחה שאתה יליד ברית המועצות עם תמונות של פוטין בסלון ודגל אוקראינה בשירותים.

דפי 64

Active member
עדיף שלא להתייחס לחדל האישים הזה.
במשך מספיק זמן אני חס עליך בעקבות מחלת הנפש הקשה שלך, אך לכל תעלול יש גבול. כבר הזהרתי אותך בעבר שוב ושוב ואני מזהיר אותך פעם נוספת ואחרונה לפני תחילת פעולות התגמול, שאני לא מוכן ולא אהיה מוכן ליפול קורבן לעבריין חולה נפש שאת הסכסוך הישראלי-פלסטיני יהיה קל יותר לפתור מאשר את מלחמת העולמות המתרחשת בין שתי אונות מוחו.

בדיוק כשם שמאז ומעולם לא הייתי מוכן לכך, כך אני ממשיך שלא להיות מוכן להיחסם שוב ושוב על לא עוול בכפי, ובוודאי ובוודאי שאינני מסכים ואינני מוכן ששרשורים שהשקעתי זמן ומאמץ בכתיבתם יימחקו שוב ושוב ללא שיש בהם כל בעיה, כל זה רק בעקבות מחלת הנפש הקשה שלך.

אתה לא תחסום לי יותר חשבונות ואתה לא תמחק לי יותר שרשורים.

ראה הוזהרת בפעם האחרונה לפני תחילת פעולות התגמול.

בין פעולות התגמול הבאות המתוכננות:

המשך הפצת סיפורי מעלליך בכל תפוז, פנייה נוספת אל אבישי, פנייה אל כלי התקשורת תוך כדי הבטחת סקופ עסיסי, ועוד ועוד.

אני גם לא מוכן שאתה תטריד פה את הבנות ואני מוכן לחצוץ בגופי בינך לבינן בשביל להגן עליהן.

לא שזה התפקיד שלי, כן? מה שמעלה שאלה חשובה מאוד-איפה ההנהלה הגבוהה? איפה האדמין? איפה הבעלים של תפוז?

ביזיון. גועל נפש.

טפו.

להקיא עליהם ועליך.

צפה בקובץ המצורף 99666 אני מתקשה להאמין שבאדם אחד יש כל כך הרבה מינוסים
יכול להיות שהוא בוט אירני שבא להזיק לאתרים ישראליים?
כי אפילו את הפורום שלו הוא החריב
וזה אחרי שהזיק לכל כך הרבה פורומים בתפוז ולכל כך הרבה גולשים
כרגע הפרויקט שלו זה להרוס את הפורום של הסבא ואת ציפורי לילה
פשוט כמו המכשפה הרעה מהנזל וגרטל
אולי הוא מקנא שהסבא מגדל ילד חינני והוא מגדל קדחת ?
כנראה שהוא בוט אירני מהעיר קום

נערך לאחרונה ב:

דפי 64

Active member
מעניין מה מתקן העולם האומלל הזה ירוויח, אם אני אחדל לנהל 3 פורומים עלובים בפרדס שעומד לפשוט את הרגל.
והלוא אם אפרוש, והוא יוכל להתחבר מבלי חשש שיחסם, מה זה ייתן לו?
האם הוא חושב, שבמקרה כזה, הוא יוכל לשכנע מישהו שירכוש מניות עפ"י המלצותיו, כדי שהוא יוכל בבוא היום להגיע לחלוק ברווחים?
הרי ברור לכל, שאדם שכמותו, אחד שמוכן להשקיע 3-4 שעות מדי לילה כדי להפגין את האגרסיות שלו, הוא לא הגאון הגדול, שיוכל להמליץ על משהו.
ובכלל: איזה ניסיון מוכח יש לו בתחום התוסס של המניות<?
ומעבר לזה, ברור, שכל ניסיון מצידו לשדל אנשים להשקיע כספים שאולי יניבו לו רווחים, הוא:
א. ניסיון להשיג פרסום בתפוז מבלי לשלם תמורתו.
ב. ניסיון לשדל להימורים, כי הוא הרי לא מבטיח דבר למשקיע, אם ולאחר שכספו יירד לטימיון. הוא רק מדבר על האפשרות לקצור רווחים.
ג. ולכן, מדובר כאן בהונאה כפולה.
פינוקיו האף שלך גדל ולא בגלל Sildenafil
כל מה שכתבת זה שקר
כל הדמות שלך זה שקר
ואת התסביכים שלך אתה בא להקיא בפורומים

בגללך תפוז מפסידה כסף

נערך לאחרונה ב:

דפי 64

Active member
סליחה, אבל מי שמתנהג כאילו תפוז הוא נחלת אבותיו הוא דווקא אתה. אין לך שום זכות לחסום אנשים על שהם כותבים בפורום מסוים ושיטת המלחמה שבחרת היא ילדותית. אף אחד בפורום הליכוד (חוץ משחר) לא חייל שלך ואף אחד בפורום אקטואליה לא חייל של משה, לכן שום זכות להתייחס לגולשים כמו לחיילים בצבא האויב. בסוף תביא או לכך שיסגרו לגמרי את כל הפורומים של תפוז או שיעיפו אותך מההנהלה ואז משה יוכל לחסום אותך ואת שחר לצמיתות. אתה חוסם ימנים ששותפים לדעתך, אל תבנה על זה שהם יבינו שכשכורתים עצים עפים שבבים, בסוף החברים הכי קרובים שלך יתלוננו עליך וכשיראו שגם גולשים מימין וגם גולשים משמאל נפגעים ממך וכועסים עליך, להנהלה לא תהיה ברירה אלא לקחת ממך את הכוח.

אם יאיר נתניהו היה ראש ממשלה בפועל ולא באמצעות אביו, או שהוא היה מודח או שהמדינה הייתה מושמדת ואתה מנהל את הפורום באותו חוסר אחריות שיאיר נתניהו היה מנהל את המדינה עם היה מקבל את כל הסמכות והאחריות כאש ממשלה.
על מי אתה מגן יבגני?
אתה יבגני התלוננת על משה אצל הנהלת הקהילות ובעלי תפוז !!!

נערך לאחרונה ב:

דפי 64

Active member
[URL unfurl=תינוק|משוגע|"true"]https://www.tapuz.co.il/threads/מהמקלדת-של-מנהל-בפורום-סבא-של-כיפה-אדומה.15621965/[/URL]

לא להאמין באיזה פורום הם בחרו לריב |תינוק|

|משוגע|
אין פורום שמשה לא הזיק לו
כמה חוצפה יכולה להיות כדי להפריע בפורום של נשים שרוצות לעבור הפריית מבחנה
רק מיזוגן יכול להטריד נשים הרות

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
חן חן שאתה דואג לי
הבעלים של תפוז שחרר אותי אחרי שהסברתי לו מי זה משה וכמה נזק הוא גורם לאתר
אף בעלי תפוז לא שיחרר אותך כי את משתמשת חדשה. חוצמזה, בעלי תפוז כלל לא מתערבים לאחרונה במה שקורה פה באתר. אז חלאס שקרים אדון מ.ח.פ.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה ממש לא דובר אמת
אתה נכנס לפורום שלו, מציף ומדבר בשפה לא מכובדת רק בגלל שאתה מקנא שהפורום שלו תוסס ושלך גוסס כמו מנהרה של החמאס
לכן אתה חוסם גולשים שכותבים אצלו
היכן בתקנון תפוז כתוב שאסור לגולשים לכתוב בכל פורום שירצו?
לפי המנטליות הזאת אני מניחה שאתה יליד ברית המועצות עם תמונות של פוטין בסלון ודגל אוקראינה בשירותים.
עוד שקר גס שכולם מודעים לו! איני נכנס לפורום שלו ואיני מגיב בו.
אין לי כל עניין להתערב במה שקורה בפורום שלו ומעולם לא קבעתי שאסור לגולשים לכתוב בכל פורום שירצו.

אני מתכוון לטרילוגיה המקורית, כן? למרות שגם הרביעי היה בסדר. את החמישי עוד לא ראיתי.

סרטי ספיי קידס אלו סרטים על שני ילדים אמריקאים שמגלים שההורים שלהם מרגלים ואז הופכים למרגלים בעצמם ועובדים כמרגלים ביחד עם ההורים שלהם.

לפני כמה ימים הסתכלתי על עמוד הויקיפדיה של סרט הספיי קידס הראשון, ומצאתי את עצמי מגיע לעמוד הויקיפדיה של השחקן ששיחק את ג'וני קורטז, ששמו דריל סברה, ומה מסתבר?

הוא כמובן אמריקאי, כי הסרט אמריקאי, צולם באמריקה וכדומה', אבל מסתבר שדריל הוא "יהודי ממוצא רוסי", שכאילו, אני לא יודע, זה פשוט ממש הצחיק אותי. כאילו, אתם רציניים? מי ליהק את השחקנים לסרט הזה? 😅

כי כאילו, במציאות, רוסיה וארצות הברית הן על גבול האויבות, ובוודאי ובוודאי שהיו כאלו בעת המלחמה הקרה, אז כאילו, השנה היא 2000, זה 9 שנים אחרי התפרקותה של ברית המועצות הראשונה ב-1991, ואתם עושים סרט, שיצא בשנה הבאה, 2001, על ילדים אמריקאים שהופכים למרגלים אמריקאים, ואחד משני הילדים שלקחתם בשביל זה, הוא רוסי? ברצינות? אתם באמת עשיתם את זה עכשיו? אתם באמת לקחתם ילד רוסי לשחק ילד-מרגל אמריקאי? 😅

כאילו, אני לא יודע. זה פשוט די הצחיק אותי 🤷‍♂️

עכשיו אני לא יכול שלא לשאול את עצמי, האם זה באמת אמיתי ורציני שהמלהקים לסרט באמת היו עד כדי כך חסרי טקט והבנה בסיסית של כל האספקט האירוני של כל הדבר, או שאולי הם ידעו בדיוק מה הם עושים, וזאת כאילו איזושהי מן סוג של בדיחה אירונית. הומור אירוני הוא מאוד מצחיק, שתדעו.

אני באופן אישי בטוח ב-99% שמדובר בצירוף מקרים אקראי ושלמוצא שלו אין שום קשר משום סוג לליהוק שלו לתפקיד של ג'וני קורטז בטרילוגיית ספיי קידס המקורית. אבל, אם למרות הכול, ולמרות שאני נותן לזה סיכוי של בערך אחוז אחד, זה באמת היה בכוונה, וזאת כאילו מן בדיחה או משהו, אז נותרתי חסר מילים. זאת בדיחה מצוינת והמלהקים גאונים.

אותי, באופן אישי, זה הצחיק לאללה :)

Daryl_Sabara_1.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
השליתי את עצמי שאפשר לעשות אתך עסקה כלשהי אבל אתה אימצת לעצמך את דרכי החמאס בתרועה שאינך מורתע.

אז לא מעניין אותי אם זה שעומד מאחורי אי מילוי בקשתי הוא אתה הסוטה או מגדל הילד שנמצא על הספקטרום. שניכם הלוא קורצתם מאותו חומר רע ואף הגעתם מאותה מזבלה. אז בוא. אני אמשיך להתעלל לך בפורום המצחין שלכם ואשחרר את אוסי תוך שאאפשר לו לרשום את רישומיו גם באקטואליה.כי שנינו הלוא יודעים: אתה קיבלת התראה מאבישי ואני לא. אז די לחכימא ברמיזא. הא?
לאחרונה החילות גם להתעלל בכותבי הפורום שלך, אז מה הבעיה?
לדעתי הפסקת לקחת סוג מסויים של תרופות, אחרת אין לי הסבר מדוע מנהל חוסם את האנשים שכותבים בעיקר אצלו בפורום שלו.
או שמא זאת צורת ענישה חדשה שהמצאת. ;-)

קבצים מצורפים

• גקי 111.jpg
    גקי 111.jpg
    KB 42 · צפיות: 9
  • דיברגנט חדש.jpg
    דיברגנט חדש.jpg
    KB 41.7 · צפיות: 9
  • חנן 44.jpg
    חנן 44.jpg
    KB 40.2 · צפיות: 7
  • יהושוע גולדשטיין.jpg