ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

דפי 64

Active member
גם לשקר צריך לדעת... נתת דוגמה איך לא עושים את זה.
אין דבר יותר מגעיל מנקבה שמחפשת "זכר" שיגן ויפרנס אותך ולפי מה שהבנתי לך היו 2 כאלו בפורומים. האקס והנוכחי.
לא יעזרו לך כל החנפנות לזכרים וגם לא השקרים. תמיד תישארי שטוחה ושטחית וכמובן שקרנית

דפי 64

Active member
השליתי את עצמי שאפשר לעשות אתך עסקה כלשהי אבל אתה אימצת לעצמך את דרכי החמאס בתרועה שאינך מורתע.

אז לא מעניין אותי אם זה שעומד מאחורי אי מילוי בקשתי הוא אתה הסוטה או מגדל הילד שנמצא על הספקטרום. שניכם הלוא קורצתם מאותו חומר רע ואף הגעתם מאותה מזבלה. אז בוא. אני אמשיך להתעלל לך בפורום המצחין שלכם ואשחרר את אוסי תוך שאאפשר לו לרשום את רישומיו גם באקטואליה.כי שנינו הלוא יודעים: אתה קיבלת התראה מאבישי ואני לא. אז די לחכימא ברמיזא. הא?
אתה מעז לדבר על סוטים?
תתעסק בילדים שלך לפני שאתה מעז לכתוב לגולשים על הילדים שלהם
אין לך גבולות? אין לך בושה?

דיברגנט חדש

Well-known member
לאחרונה החילות גם להתעלל בכותבי הפורום שלך, אז מה הבעיה?
לדעתי הפסקת לקחת סוג מסויים של תרופות, אחרת אין לי הסבר מדוע מנהל חוסם את האנשים שכותבים בעיקר אצלו בפורום שלו.
או שמא זאת צורת ענישה חדשה שהמצאת. ;-)
הוא כ"כ בזוי, עקומת למידה אפ0, כל פעם עושה את אותה טעות ואח"כ מתנצל.
היה בכסאח עמי בפורמט הישן שעוד ניהל את ציפורי לילה ואח"כ שהיה עבד של סתוונית שהיכתה בו עוד ועוד עד שלא יכל יותר (מזכיר את עדלאידע ;)) ואז שוב התנצל.
קיבלתי את ההתנצלויות שלו ועכשיו, שוב, הפך אותי לפיון במלחמה ילדותית עמכם וחשב שזה יעבור לו בשתיקה.
צר לי לאכזב אותו, הוא יכול לחסום אותי כמה שהוא רוצה, שירגיש גבר ליום אחד, הוא חי על זה כי אין לו משהו אחר שירים אותו.
הוא בוכה כל הזמן על מ.ח.פ אך הוא קיבל אותו כקארמה, אחד שמדבר עמו בשפתו בדיוק כפי שצריך לדבר עם העכברים בערבית ולא בשפה תרבותית.
את מ.ח.פ לא יכול לחסום, כי הוא לא כמוני שיש לו רק יוזר אחד ואין מי שישחרר אותי, הוא מצפצף עליו כי גם אם לא ישחררו אותו, יש לו עוד יוזרים כאוות נפשו.
מגיע לאפ0 כימלוך, קארמה זה ביץ'|!|
יאללה שיחסום אותי, שוב, אפ0 מאופס.

ROMA19

Member

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
משה. יותר דביל ממך כבר לא יכול להיות ובוא אני אסביר לך למה.
אמא של שון (כל האותיות בעברית) המקורית שכתבה לפני כמה שנים בפורום זאת כוכבית לא רצויה
וXמX של Wון (חלק מהאותיות בלועזית) זאת חורזת.
זה כל כך פשוט
אז אני סנילי?
עכשיו עוף לי מהעיניים. |חיוךרחב|

כוכבית מצויה

Well-known member
אין דבר יותר מגעיל מנקבה שמחפשת "זכר" שיגן ויפרנס אותך ולפי מה שהבנתי לך היו 2 כאלו בפורומים. האקס והנוכחי.
לא יעזרו לך כל החנפנות לזכרים וגם לא השקרים. תמיד תישארי שטוחה ושטחית וכמובן שקרנית
בוודאי שיש, פיצול אישיות נשי של חרמן קשיש

דפי 64

Active member
בוודאי שיש, פיצול אישיות נשי של חרמן קשיש
מילא המטומטם שאת מעריצה
מדוע גם את מקרקרת את השטויות האלה?

לא יצא לך כלום מלדבוק בו. הינה הטמטום שלו נדבק גם בך.
גם ככה את מלאה בתכונות רעות למה לך עוד אחת?

דפי 64

Active member
היי, הנה עוד חלק נשי של הקשיש שמפנטז על הצעיר בן ה 26.
מעניין כמה פיצולי אישיות נשיים יש לו, בינתיים נחשפנו לשניים.
עוד לא נתקלתי באישה שרבה עם היזיז שלה (ככה כתבת) בפורומים ומאשימה נשים גולשות שהן זה הוא
את לא חייבת ליפול לטמטום של בן זוגך החדש

כוכבית מצויה

Well-known member
עוד לא נתקלתי באישה שרבה עם היזיז שלה (ככה כתבת) בפורומים
קדימה, הביאי לינק שמראה שככה כתבתי, עד אז ברור שאת שקרנית.
ומאשימה נשים גולשות שהן זה הוא
את לא חייבת ליפול לטמטום של בן זוגך החדש
והנה עוד כמה שקרים שלך.

נמאס לי לרדת לרמתך, מי שקרא עד כאן כבר יודע את האמת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משה. יותר דביל ממך כבר לא יכול להיות ובוא אני אסביר לך למה.
אמא של שון (כל האותיות בעברית) המקורית שכתבה לפני כמה שנים בפורום זאת כוכבית לא רצויה
וXמX של Wון (חלק מהאותיות בלועזית) זאת חורזת.
זה כל כך פשוט
אז אני סנילי?
עכשיו עוף לי מהעיניים. |חיוךרחב|
יא זבל. איני יודע מיהי אמא של שון המקורית, אף כי אין שום מצב שהיא כוכבית הרצויה או הפחות רצויה. ברם, מדבריי יכולת להבין שכלל לא התכוונתי אליה, כי הדגשתי שהאחרת שלחה לי לבבות. ושוב אתה התבוסתן, הסנילי, חסר האשכים והשקרן, מסרב להתערב איתי. הרי אילו האינסטרומנט הרופס שלך היה שווה עוד משהו (גם בעזרת ויאגרה), היית שמח להביס אותי ולקצור 15,000 שקלים טבין וטקילין. אבל מכיוון שכולך אינך אלא ערימה של אשפה מבאישה, אין לך ולו טיפה אחת של אומץ לסכן 100 שקלים עלובים. אז דרעק כמוך אפשר להשוות רק לנסראללה. יורה טילים ללא הכרה. סופג קורבנות וכמעט ואינו מזיק לישראל והכל רק כדי לרצות את סינואר. ואתה? אתה פועל כדי לרצות את בעל האגו טריפ מ.ח.פ. איזו גאווה של איש שוטה? תתבייש יא חלאה.

זה מה שמשה מקבל על זה שהוא ממשיך לחסום אותי באובססיביות חולנית, למרות העובדה שלא ניתן לחסום אותי, אלא סתם הוא חוסם כדי להציק וכדי שאצטרך במשך איזה דקה לעבור חשבון.

איך אמר דיברגנט חדש?

קארמה איז אה ביץ'.

הביטו וראו-משה מתרפס בפני סבא כדי להתחבב עליו וכדי שיפסיק לשחרר את חשבונותיי.

1710215792876.png

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה מה שמשה מקבל על זה שהוא ממשיך לחסום אותי באובססיביות חולנית, למרות העובדה שלא ניתן לחסום אותי, אלא סתם הוא חוסם כדי להציק וכדי שאצטרך במשך איזה דקה לעבור חשבון.

איך אמר דיברגנט חדש?

קארמה איז אה ביץ'.

הביטו וראו-משה מתרפס בפני סבא כדי להתחבב עליו וכדי שיפסיק לשחרר את חשבונותיי.

צפה בקובץ המצורף 100116
איזה הסבר תמוה שיש למומחוי לכלום ושומדבר...
א. לקשיש הסנילי חולה האלצהיימר אסור להתערב בשיקולי חסימה של מנהל אחר וכאן הוא מפר את כללי הפרדס,
שכן חסימתו של מח"פ אינה קשורה לפורום של הדביל. מח"פ אינו בנו, מח"פ אינו טורח וכותב פוסטים שקשורים לייעודו של פורום מפלצת הליכוד ו/או של פורום כלשהו ואתה כמובן יודע זאת היטב כמומחוי לשומדבר. ואל חשש: כולם כאן יודעים זאת כמוך: כולם יודעים שהאיש ההוא הוא סובל קשות מאגוטריפ וכולם גם יודעים שהוא נהנה לפגוע בגופם של כותבים.
כי לקשיש הסוטה וחולה האלצהיימר יש קיבעון נגד כוכבית שלא עשתה לו דבר, נגד פתרונות לכל, וכל זאת, רק כי מח"פ שיכנע אותו שגם ה"פותר" נמצא בין הרעים. ונגדי, כי הוא סתם דפוק בראש. רק להזכירך, שביום בהיר אחד הוא סתם התהפך עליי, מבלי שהייתה לו כל סיבה להגיע לידי כך. כי עובדה: הוא פשוט חולה המסכן.

ב. אז אם סימנתי לו לייק, יתכן שזה נבע מטעות. או ש(אולי) הוא כתב דבר מה שממש באקראי מצא חן בעיניי. לא הייתה כאן כל חנופה ובטח שלא ציפייה לכך שהוא יפעל כך או אחרת בעקבות אותו הלייק.

נערך לאחרונה ב:
למעלה