ברוכים הבאים לפורום רדיוהד !

Her Circulation

New member
טום ברגע של צניעות

ניצן אני לא רואה דמיון בין מיוז ורדיוהד, אולי טיפת דמיון קטנה בין פאבלו האני למוסיקה של מיוז אבל פה זה נגמר. אני חושב שזה הפך להיות סתם טרנדי לומר שהם דומים עקב הקול הגבוה שגם סולנה של מיוז ניחן בו וכו.

Lull

New member
גם אני..

עכשיו לא ממש רואה איך הם דומים, כי אני כבר מכירה את שתי הלהקות ממש טוב. אבל תחשוב על זה... אם הם לא היו דומים בכלל, אף אחד לא היה מדבר על כל הקטע של החיקוי בכלל. אני זוכרת שבפעם הראשונה שראיתי את מיוז בטלוויזיה אח שלי בא ואמר לי "אומרים שאלה הרדיוהד הבאים". כבר מההתחלה אמרו שהם דומים לרדיוהד. ומאז יש כל הזמן כתבות וסיפורים וכאלה... אוח. איבדתי את הנקודה שלי.....

Her Circulation

New member
.

זה קורה לך הרבה :) זה בסדר. מצטער שאני לא עונה באמ אס אן, אני לא ליד המחשב שלי

Lull

New member
חח אני מבטיחה

שלא אאבד את הנקודה שלי יותר בפורום שלך!!

חולוני

New member
מיוז ועוד איך חיקוי.

לא סובל אותם. והם חיקוי של רדיוהד של התקופה הישנה של פאבלו האני ודה בנדס.

Her Circulation

New member
איני רואה שום דמיון בין דה בנדס

למיוז. דה בנדס הוא ברמה אחרת בכלל. ובעוד שמיוז הלכו באלבום השני למוסיקה אפילו יותר כבדה ורועשת רדיוהד התרככו עם הזמן זוהי רק דעה אישית בכל מקרה. שלום אזרח חולון

חולוני

New member
אם תקשיב טוב טוב

לקול של ת´ום יורק ב"דה בנדס" לקול של מאט בלאמי ממיוז תבחין בכך שמאט מנסה באופן חשוד ביותר לחקות את קולו ת´ום. ואין קשר לכך שהם רועשים יותר מרדיוהד, חיקוי לא נקבע לפי רעש.

Her Circulation

New member
אל לבחור לעמוד על דוכן

הנאשמים רק עקב קולו והמנגינות\טונים אותם הוא מפיק טוב זה ויכוח חסר תועלת .

Lull

New member
מאט בלאמי..

גם דומה לטום יורק .. אבל זה כבר הראש המוזר שלי.
[אגב.. הנקודה שלי ממקודם.... זה שאני לא חושבת שמיוז מחקים את רדיוהד, אבל אני בהחלט יכולה להבין למה אנשים חושבים ככה.]

~*~gaL

New member
להרבה אמנים יש קול דומה

לא אשמתם, הם נולדו ככה. וניצן (ניצן נכון? :)) מי זה מאט בלאמי?.. מאיזו להקה? (*מתפללת לא להיראות אדיוטית כשאני מקבלת את התשובה*..)

Lull

New member
כן כן שמי ניצן

מאט בלאמי הוא הסולן של מיוז כמובן!

חולוני

New member
זה לא הקטע של הקול הדומה.

זה הקטע שהוא מנסה לחקות את ת´ום בצורת השירה שלו. תגידו מה שתגידו, אני עדיין חושב שמיוז הם חיקוי זול לרדיוהד.

חולוני

New member
אני מכיר עוד כמה..

וממה ששמעתי לא ממש אהבתי... ועל איזה שירים אתה מדבר בדיוק ?

Lull

New member
אני מדברתתתתתת

על כל השירים מהאלבום הראשון לדוגמא. או ביסיידים. לא יודעת בעצם. אם לא אהבת מה ששמעת עד עכשיו, אל תטרח. קורה!

חולוני

New member
שמעתי שירים מהאלבום הראשון.

על איזה שירים את בדיוק מדברת ? ( שמות..) ואיזה ביסייד´ס ?

Lull

New member
לדוגמא..

Hate This and I´ll Love You Yes Please Overdue Showbiz Fillip Sober Map of Your Head Falling Down Shrinking Universe וכו´...

למעלה