ברוכים הבאים לפורום

mishmesh

New member
ברוכים הבאים לפורום ../images/Emo70.gif

שלום לכל מעריצי הסדרה הנפלאה "סמולוויל"
אתם מוזמנים להתחיל כבר עכשיו להתחיל לשאול שאלות, להעלות דיונים, לכתוב את הגיגיכם לגבי הסדרה וכו´. דיון מהנה ופורה. נ.ב. אם יש לכם שאלות, הצעות, רעיונות וכו´ אתם מוזמנים לכתוב לי במסנג´ר או לאי-מייל: [email protected]

The Mad Hatter

New member
אווו...הודעה שניה, נכון לעכשיו...

וכשזה ישלח, אני אגלה שמישהו כתב הודעה מהר יותר... בכל מקה, מזל טוב על הפורום! (הייתי משתמשת באייקונים של בלונים, אבל אני שונאת אותם...) אני מקווה להכנס הרבה. לרוב זה לא הולך לי, אבל חופשששששש ^-^ בכל מקרה, מזל"ט! &)

Iris cream

New member
איציק! תתחדש!!!!

זה בטח ממש ממש ממש כיף להיות מנהל. אני מבטיחה לך שאני מצטרפת בלב קל לפורום הזה! אני מתה על סמולוויל!!!!! ואם לא ידעתם...שמולוויל היא תוכנית הנוער הכי נצפית בארה"ב. מזל טוב לי וברוכיםפ הבאים לכל השאר!

PopPy

New member
../images/Emo49.gif!../images/Emo85.gif

מתאים לך כחול ^-^ המפ.. אני לא ממש מעריצה אבל באתי לברך אותך
תמיד ידעתי שיש משהו בפורום ה"פ שגורם לאנשים לפתח ראש כחול
וואו.. זה הופך אותך למנהל ה... *מנסה לספור* אחד מהמנהלים שיצאו מפורום ה"פ! ויש הרבה כאלה!
אניוואי, בהצלחה עם הפורום!

angel of Death

New member
היי איזה יופי זה הפורום הראשון ש...

אני ומדת להיות מהוותיקים בו! יש!!!! תודה איציק (זה השם נכון?
)

coolit

New member
מזל טוב איציק!!:)|בלוןכ|

ברכות לפתיחת הפורום, אהובי
הו וול, אין לי מושג מה זה סמולוויל, ובכל זאת.. לוב יו פורב! ברית. וכנראה שתאלץ לבול את זה עוד הרבה זמן..

Marty McFly

New member
זה פשוט הארי פוטר 2, הפורום הזה...

כ-ו-ל-ם פה!! וגם מתנהגים כאילו זה הפורום של הארי... סתם, רציתי לומר את זה... (ואני יודע שאני צריך לשרשר... כדי שתעבוד קצת איציק!)

lily p

New member
אתה צוחק נכון? ../images/Emo29.gif

כמעט כל פורום בהתחלה הוא פורום הארי פוטר קטן... סופרים צעירים, דוליז, בנות גילמור, פאנפיקים, מכושפות... זה בגלל שיש כ"כ הרבה מאיתנו... אבל עם הזמן זה עובר... ונוספים עוד אנשים לא מפורום ה"פ... וחלק עוזבים... ואז זה מתאזן חיחי... אנחנו שלוחה קטנה של פורום הארי פוטר
לפחות פה אין "מקובלים" ו"לא מקובלים"

lily p

New member
נראה לי ../images/Emo29.gif

אבל רק *נראה* לי שהוא התכוון לכתוב "אם את אומרת" אבל עם דניאל, לך תדע...

P. Patil

New member
מזל טוב איציק!!

לא ידעתי שמתכוונים לפתוח את הפורום הזה...! סדרה מעולה, בהחלט מגיע לה פורום! אני מקווה לכתוב פה מידי פעם... בהצלחה משמש!

mishmesh

New member
הוא עוד לא מופיע ברשימה.

הוא יתווסף אליה רק בעוד כמה ימים.

GinnyWeasley

New member
סוף סוף!!!!....../images/Emo6.gif../images/Emo42.gif../images/Emo121.gif../images/Emo80.gif

פורום שכולו סמולויל!!! שלום קוראים לי סטפני...בלה בלה בלה.....למי אכפת?! פתחו פורום סמולוויל! ורק בשביל המוזרויות, אחותי גרה בארה"ב במקום שקוראים לו קלארקסוויל (ה-ס´ זה שייכות...כמו להוסיף s´ באנגלית)....מוזר, לא?|חייזר| או שזה סתם צירוף מקרים משעשע.....עזבו. קיצר,
על הפורום החדש.....ולפני שיתחילו לבוא אנשים בא לי להשתמש בכווווול האיקונים...רק בשביל הכיף...
...:
זה היה כיף....לפני שיתחילו עם "זה תפוס!" "זה שלי" האיקון הזה אך ורק שלי!!!"...... אני כמובן נשארת עם ימימה-מו שלי
................ ועוד דבר אחד: פורום סמולוויל
(לזכור....אני על כדורים....)

למעלה