ברוכים הבאים לפורום

angel of Death

New member
זה אומר שמותץר לי לאמץ אייקון אחר?

זאת אומרת בפורום הארי פוטר אני עם
שלי אני מותר לי להיות עם ה
החמודי הזה אבל בכל זאת אני אשאר עם ה
שלי אני קשורה אליו

Snitch

New member
../images/Emo49.gifלפורום החדש../images/Emo70.gif ../images/Emo50.gif../images/Emo88.gif

Charmed 4ever.

New member
ישששששששששששש... סמולוויל רולזזזזזז

|מזל"ט| על הפורום.. אני אהיה כאן הרבה מאחר וסמולוויל היא הסדרה האהובה עליי (יחד עם מכושפות במקום הראשון)... קלארק רולזזזזזזזזזזזזזז!!

מזל טוב!!! ../images/Emo104.gif

מזל טוב איציק, מזל טוב לכל חברי הפורום הזה! מ=======ז=======ל-------------------ט=======ו=======ב

lily p

New member
אתה? דווקא אתה? ../images/Emo7.gif ../images/Emo29.gif

ידעתי שיש לי תחרות עם חן, אבל אפילו לא ידעתי שגם אתה הצעת מועמדות...
שם פרטי: אופיר> משפחה: חסוי [email protected] e-mail: טל`: ---------- כתובת: ------------- גיל: 14> נושא הפורום: סמולוויל וסופרמן> No פורום מומחה: מהות הפורום: פורום על הסידרה ``סמולוויל`` ועל סופרמן בכלליות. > מכתב פתיחה: ברוכים הבאים לפורום סמולוויל וסופרמן! הייתי לוחצת לכם את היד, אבל אחרי הפרק Hug זה לא נראה לי כמו רעיון כל כך טוב... בפורום הזה אתם מוזמנים לדבר על הכל, מהשמועה האחרונה על טום וולינג ועד השוואה בין הסרטים, כל עוד זה בגדר הטופיק ובלי קללות או אלימות בכל צורה אחרת. אני מבקשת שבכל הודעה שמכילה ספויילר לפרק שעוד לא שודר יהיה אייקון של ספויילר (|ספויילר|) בנושא. כל הודעה שמכילה מילות גנאי, קללות או כל חומר שפוגע או מעליב את אחד או יותר מחברי הפורום תמחק מיד. אבל חוץ מזה אתם מוזמנים לדבר, לדסקס, להתפלסף, לחלוק חוויות, הערות, הארות, דעות וכל דבר אחר שקשור בנושא. מקווה שיהיה לכם ולי כיף בפורום הזה, אופיר> http://www.tapuz.co.il/pcards/showcard.asp?forumuserid=56877 כרטיס אישי: *מנגבת את הדמעות* בהצלחה, איציק, בניהול הפורום
אני אהיה כאן הרבה...

mishmesh

New member
תאמיני לי שיש לך מזל שאת לא מנהלת

את הפורום הזה... התעוררתי היום בשבע בבוקר
וגם יש לי עכשיו מלא מלא מלא דברים לקרוא. זה ייקח לי שנים...

lily p

New member
התעוררתי היום ב9 בבוקר... ../images/Emo29.gif

והלכתי לישון ב5 וחצי...
אני לא צוחקת... תשאלו את דניאל... בכל מקרה, אם אתה אי פעם צריך משנה או מחליף(ה) תפנה אלי, טוב?

Me 4eVer

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

מזל טובבבב... ותתחדש..... וכל זה...

deep ocean

New member
מזל טוב!!!!

זאת הסידרה האהובה עלי
איזה כיף שנפתח פורום לסידרה הזאת!! בהצלחה לכולם!

למעלה