ברוכים הבאים

פרח123

New member
בהצלחה.. ובתיאבון!

למרות שהידע הקולינרי שלי מסתכם בעיקר בלאכול...
זה נראה כמו פורום נחמד
בהצלחה!

את יכולה להיות רגועה .. את בחברה טובה

גם הידע הקולינרי שלי מסתכם בעיקר בלאכול ... בשביל זה למוןדבש נמצאת פה .. היא המומחית שלנו לעניני בישול ואפיה !!! וברוכה הבאה, מקוה שתשארי כאן עימנו ..

ברכות ממנהל פורום "אומנות בנרות"

אשמח ליהנות מהפורום החדש שלכם (אין ספק כי הוא יוכל להועיל לי) ואתם מוזמנים גם לפורום שלי... (אומנות בנרות, מספר 1825) http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1825

אם אני אוהבת לבשל, לאפות וגם מקפידה על כשרות

אז אני במקום המתאים, לא? ברכות על פתיחת הפורום. אני מציעה לפתוח בפינת מתכונים ותפריטים לשבת המתקרבת, מה דעתכם? <אוריתוש שבדיוק עכשו מתחילה להסתער על בישולי השבת>

בוודאי שאת במקום המתאים !!!!

אחלה רעיון, היום ומחר אנחנו עדיין במוד של פתיחת הפורום, ברכות וחיבוקים אבל מיום ראשון כולנו נפשיל שרוולים, נשנס מותניים ונתחיל לעבוד ברצינות בפורום וביום חמישי הבא נתחיל את פינת המתכונים לשבת !! אגב . .אני יכול לגלות לך בסוד שאף אחד לא ישמע שאני ממש בימים אלה עובד על מערכת ארכיון מתכונים ענקית ממוחשבת דרכה נוכל להכניס מתכונים וכן לבצע חיפושים לפי חתכים ודרישות שונות .. יש למה לצפות !!!!! בכל מקרה ברוכה הבאה לפורומנו הקט

סליפ

New member
איזה כיף של פורום!

תתחדשו! בדיוק המקום בשבילי, איך לא חשבו על זה קודם?! מקווה להיות שותפה פעילה כאן..

מה זאת אומרת מקווה ???

ברור שתיהי שותפה פעילה פה .. מה השאלה בכלל ??? ברוכה הבאה

סליפ

New member
נראה אתכם..

אוי, אבוי, עוד פורום להתמכרות. יאללה, מה עם בישולים לשבת? קדימה, לשנס מותניים, ולהעלות תמונות!

תתחדשו!

בדיוק בזמן. אני צריכה שמות וכתובות של בתי קפה כשרים בנס ציונה... אני נוסעת לשם לעשרה ימים בשבוע הבא,לביקור מולדת, ורוצה לפגוש אנשים במקום שבו יש תעודת כשרות.. ברשת מצאתי בעיקר מסעדות/פיצריות ואני מחפשת מקום לקפה ועוגה. הרבה תודה מראש.

תודההה ../images/Emo24.gif

האמת שאני לא מכיר מקומות כשרים בנס ציונה אבל אני בטוח שנמצא משהו שיוכל לעזור לך
מבטיח לחזור ביום ראשון עם תשובות

StrengthHonor

New member
שלום שלום

מעניין מאוד איזה התפתחויות יהיו פה בפורום. לדעתי יש מרחב תמרון אינסופי למתכונים כשרים. יותר מעניינות אותי מסעדות כשרות כמובן כי משום מה זה דבר נדיר בימינו. אגב אני חילוני-מסורתי שגם עוסק בפיתוח גוף(וזה קשור לאוכל כמובן)

אווו .. יכול להבטיח לך המון יתפתחויות !!!

מאמרים, קישורים, ארכיון מתכונים, דיונים, שאלות, פינות שונות, צחוקים, בישולים, מפגשים טעימים השמיים הם הגבול !!!!!! ברוך הבא

למעלה