ברוכים הבאים

דפננה

New member
וואו איזה יופי

יהיו גם מפגשי בישול? זה אחד הדברים שממש התבאסתי מהם שכל המפגשים הם אצל אנשים שהמטבח שלהם לא כשר.

mini25

New member
שבת שלום דנדשה פה ובהצלחה לכולנו

באמת נחמד שיש פורום אוכל קשר .נוכל לדבר על מאכלי עדות לחגים מתכונים לשבת ויום חול וסתם שיחת חולין .מינהגים וכו .

ושוב, תודה לכל המברכים ../images/Emo39.gif

יש לי הרגשה שהפורום יצליח מעל המצופה !!!! ברוכים הבאים

ברכות לפורום החדש

כאחת שעסקה כמה שנים בנושא מזון כשר בחו"ל וגם אוהבת לבשל אני שמחה שיש כזה פורום. בהצלחה!

קוד קוד

New member
יש המון.. נגעת בקצה! אם תרצה לכתוב את כולם יקח לך שבוע! אם נוסיף את הכשרויות של חו``ל. את הרמה הכשרותית אי אפשר לקבוע כי זה אינדבואלי לכל אדם. לפי מנהגים, מסורת, ועדות ועוד.. לכל הכשר יש מי שיאמר שהוא מעולה ויש מי שיאמר שהוא לא טוב. אבל יש הכשרים שעליהם יש כמעט קונצנזוס..

פלגיה

New member
../images/Emo6.gif אם רק דבר אחד אתה לא מבין, אז זה נהדר

מה שקורה כשיודעים שעומד להיפתח פורום - זה ל"חפש" אותו (נגיד ידענו שהפורום האחרון שנפתח הוא 1815, אז מנסים 1816... והלאה עד שמוצאים את הפורום המבוקש (זה נראה מעניין. כל הפורום קיים, רק בלי שום הודעה, ושותלים את ההודעה הראשונה. אני עשיתי את זה כמה פעמים) אה, וברכות על פתיחת הפורום. בין השאר אני מנהלת את הפורום ה"שכן" - מספר 1818

קוד קוד

New member
זה גם פוליטקה גם כלכה.. בקיצור זבל..! אבל כמובן בלי הכשר אי אפשר אז בלית בררה לוקחים את הטובים מבינהם ואותם אוכלים.

למעלה