ברוכים הבאים!

אלי ו.

New member
ברכות לפתיחת הפורום ../images/Emo140.gif

אני לא יודע איך את מצליחה לנהל כ"כ הרבה פורומים אבל את עושה את זה עם הרבה חן וכשרון. מאחל הרבה הצלחה לפורום שבאמת ממלא חלל חשוב.

exterior

New member
יו, איזה יופי ../images/Emo13.gif

שרון, בת 25, צמחונית מגיל 14 נראה לי....אולי אפילו מגיל מוקדם יותר. לא אוכלת בשר, דגים וביצים, אבל אני בהחלט לא טבעונית. אמממ...מפאת חוסר זמן, אין לי יכולת להתייחס כעת לנאמר לעיל ובכלל להרחיב על העניין שלי עם הצמחונות, אבל מבטיחה לעשות זאת מאוחר יותר בלילה.... שמחה להצטרף

OoמיכלoO

New member
מזל טוב על הפורום!

ובתקווה שזה באמת יהיה פורום לכל סוגי הצמחונים ושכולנו נוכל ללמוד אחד מהשני... בהצלחה!

בהצלחה לפורום החדש והחשוב ../images/Emo20.gif

בתקופה שהייתי צמחונית "ממש" ספגתי הרבה גינויים ולא רק מצמחונים "חזקים", על זה שאני לא אוכלת בשר אבל כן נועלת נעלי עור למשל ולא מפריע לי שאנשים שיושבים איתי באותו שולחן אוכלים בשר ואפילו באותם כלים. אחרים שמעו שאני לא אוכלת דגים והתפלאו ואמרו ש"רק טבעונים לא אוכלים דגים". בכל מקרה, נכון מה שאמרת שאין צמחונות מוחלטת וגם מי שלא צמחוני "לפי הספר" זה לא אומר שהוא לא צמחוני ושיש מה לגנות אותו. אני אקפוץ לבקר מדי פעם, אמנם אני כבר לא מגדירה את עצמי כצמחונית אבל התזונה שלי מבוססת יותר על דברים צמחיים ועל מעט מאוד בשר כי זה עדיין מגעיל אותי.

אלפקה רק רוצה לברך אותך

בשעה טובה לפתיחת הפורום. כשראיתי את כותרת הפורום חשבתי שתהיי קשורה אליו אז נכנסתי לראות. בהצלחה.

mm130

New member
כל הכבוד על היוזמה.

מרגיש בצורך ומקווה להתמקם ולהשאר.

sole te amo

New member
בהצלחה ../images/Emo140.gif

גמאני פליטת פורום צמחונות-טבעונות
אני מקווה שפה יעזרו ולא יזרקו עלי נעליים

פלגיה

New member
ברכות על פתיחת הפורום החדש

מצמחונית רפורמית שחוטאת לפעמים באכילת בשר (אבל יודעת למה זה לא טוב). טוב שיש פורום משוב - אחרת איך הייתי שומעת על הפורום ומטרותיו ?
הרבה הצלחה

למעלה