ברוכים הבאים!!!

PopPy

New member
נטע מחכה לתשובה מנטע על פורום../images/Emo85.gif

פיקים

As I Am

New member
כל שיר?... ../images/Emo123.gif../images/Emo103.gif

ברצינות?... כי לא נראה לי שאת רוצה את זה

כמו שהסברתי

פה אפשר לפרסם סיפורים שכתבתם בעצמכם, אפשר גם לבקש עזרה אם אתה כותב ספר, למשל אם אתה צריך שם לדמות או אופי לדמות או איך לתאר דמות וכאלה. או אם אתה תקוע ואין לך עוד מה לכתוב אתה יכול לבקש עזרה של אנשים. כמובן הרעיון הראשוני של הפורום היה פירסום סיפורים שכותבים בעצמך וקבלת דעת מסופרים אחרים. TaLi

Rotem Lisa

New member
טלייי!! *ממשיכה לקפוץ על טלי*

*מאושרת* אהאהא!! יש!! סוף-כל-סוף אני אוכל להראות ת´סיפורים שלי :))) יהי..! איזה פאןןןן!! פאןן..!! פאק.. :)) אהה!! מזל-טוף..!! אני מקווה שאני לא אשפיל את עצמי יותר מדי
את זוכרת ת´פדיחות שלי ? את הכל ? בלה ? לא משנה.. אממ, אני בטוחה שאני לא אשים בהתחלה סיפורים שלי (הם רק על אהבה.. כמעט.. כן!!), אבל.. אני אקרא סיפורים אחרים, ואולי בהמשך אני אתגבר על הביישנות שלי, ו.. את יודעת :) אז ביי, ושוב מזל-טוב!!
בעע-ביי, רותם.

Sharon²°°²

New member
אז יאללה הצטרפתי לפורום...

מקווה שזה בסדר... אם כן אז אימצתי את בוניטו
צ´או |כלבשרוני

מיה מאיה מאיה...

ברור שאת יכולה לפרסם את הג"ה... תפרסמי! אולי הם יאהבו את זה... זה א כל כך קשור להארי פוטר וממילא, רוב מי שיראה את ההודעה הזו הוא גם בפורום הארי פוטר... ואם לא אז הוא פשוט לא יבין את האת-יודעת-מה.... תפרסמי! אור פה! אור

S.tal

New member
טלו´ששששש!!! ../images/Emo42.gif

מזל טוב על הפורום!! זה רעיון ממש אחלה, ואני בטוחה שתצליחי פה, וכ´ו וכ´ו... ואני גם אבקר פה לעיתים קרובות!! למרות שאני לא אוהבת ממש לפרסם דברים שלי... אז.. גוד לאק!! טל, t@l

BinNs

New member
וואו טלי כחולה!!*קול אוטסיטי*../images/Emo72.gif

איזה יופיייייייייי*מפסיק* מזל"ט טלי!!!
גיא. ^^BiZaRrE RuLeZ^^

coolit

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo102.gif

לא תאמיני, טלי, כמה שחיכיתי לזהההההההההה!!! אני סופרת צעירה במיוחד (צעירה במיוחד ומוצלחת במיוחד) אבל... יש לי בעיה חמורה.. אני לא יכולה לצרף קבציםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!! פעם יכולתי, עכשיו לא... זה ממש, ממש ממש, פאקקקקקקקקקק!!!! אבל בכל זאת... אני אוהבת לקרוא מאוד... מזל טובבבבבבבבבב!!!! ברית. את לא יכולה לתאר לעצמך כמה אני שמחה..

בריתי

את יכולה לשלוח לי לאי מייל- [email protected] ואז אני אפסרם בשמך... או לכל אחד אחר... את גם יכולה לשמור את הסיפורים על דיסק ולפרסם אותם מבית ספר או משהו... TaLi

coolit

New member
כן, איי נואו, עשיתי את זה עם איציק../images/Emo102.gif

(לא, לא את *זה*..) אבל מה, אני צריכה קודם לגמור את הסיפורים..
טוב נו, אולי לא.. נראה. ברית.

Meijen Shaggy

New member
../images/Emo15.gif../images/Emo65.gif../images/Emo15.gif../images/Emo65.gif../images/Emo15.gif../images/Emo65.gif

טלילושקהההההההההההההה!!! מזל טוב, דיר!!! תתחדשי על הפורום, ואני אשתדל לבקר ולקרוא מדי פעם למרות שאני לא סופר צעיר (הלוואי).. בהצלחה בהמשך הדרך! לאב, Meijen Shaggy
מושית (
) היא האייקון שלי גם בפורום הזה! נא לא לגנוב! תודה.

למעלה