ברוכים הבאים!!!

Lady Wood

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

יששש! כמה חיכיתי שהפורום הזה ייפתח..חלמתי אליו, חח.. אני מזה אוהבת לכתוב סיפורים ולא בהכרח קשורים לה´´פ (די! כל הזמן ה´´פ וה´´פ.. אפשר לחשוב שספרים אחרים לא קיימים), בעצם, הרוב לא קשורים להארי פוטר, אבל איש-איש וטעמו.. אקיצר, אני מאוד אשמח להשתתף בפורום ולפרסם פה כל מיני דברים שאני כותבת, ולהיות שותפה ובלה בלה בלה.. בהצלחה! E&F

As I Am

New member
אז ככה, הא? ../images/Emo10.gif../images/Emo103.gif

את טלי מברכים ואת ליני לא...!
בסדר... כן... אני בכלל לא נעלבת!! *הולכת לצד לבכות לכרית*
NOT! *רוצחת את מייג´ן* That´s Better...

Piglett

New member
טלי... *מתרחק באיטיות* ../images/Emo97.gif

כשדיברנו אז אני את ואתי על ה-"פורום הכחול", זוכרת את הזיהוי מחשבות של תפוז? אז כלומר, אין אף סיכוי שבעולם שתפוז ירשו לך להיות מנהלת של פורום מסודר. זה אומר שאת חושבת על...
*בולע רוק* אז הקיצר, מזל"ט!!!
אני התחתי לכתוב סיפור חמוד, ואולי אני אפרסם אותו כאן. יש לי איזה עוד סיפור שכתבתי ממש אתמול, אבל אני אפרסם אותו רק באישור של טלי.
"איי לאב טלי?!"

חחח

תודה לכם אנשים!!!! אני כל כך מתה עליכם.... בכל מקרה, רופ אתה מדבר על הסיפור עם הדתי? אם כן אתה ברור שאתה יכול לפרסם אותו, אני מקווה רק שברית או כל מי שדתי פה לא יפגע...... את משימתו של סנייפ אממ לא נראה לי שזה נחוץ כל כך שתפרסמו אותו כאן... כי רוב האנשים פה הם מפורום הארי פוטר ורובם קראו אותו כבר... TaLi
~LiNqUe LiPtE~ רולז!!!

As I Am

New member
טלייייייייי!!! ../images/Emo103.gif

המווון
ו-
לפורום החדש!
סוף סוף יהיה לי מקום לשים בו את כל מה שאני כותבת (או רק רבע כי כל השאר זה שירים
), ושמישהו באמת יקרא! העמוד בבמה לא ממש נחשב... ומישהו באמת יקרא, ברור?!?! *שולפת אקדח מים*

daniel...

New member
מזל"טוב טונטוש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בהצלחה ענקית בפורמו הראשון והאחרון שלך!!!! אני מאחלת לך שתחזיקי כאן יותר משבוע!!!!! >רוב הסיכויים שכן< >למה לא בעצם?!< אניוואי....
יה
גוד לאק.. אנג´וי... בה ביי.... וזהו... דניאל

HarryPotterGirl

New member
מזל"ט!!!!!!!!!!!1

עוד פורום שבו יקראו את מה שאני כותבת... מ-ג-נ-י-ב!!!!!! יש לי סיפור שכתבתי באנגלית.... תסלחו לי על השגיאות-אחרי הכל אני רק השנה התחלתי 5 יחידות.... לא מצ´נה... אני אנסה לתרגם אותו בקרוב. מי שרוצה שיקרא. הוא דומה קצת להארי פוטר כי משם באה ההשראה סואו... שלכם בדיכי,
Crazy~Kim-Kim
המוסקיטרית מגריפינדור... "אחד בשביל כולם, כולם בשביל אחד!"

fluppster

New member
מזל"ט!!!!!!!!!!!

יש לי בקשה, אנשים- פרסמו סיפורים, לא פאנפיקים! פאנפיקים שמים בפורום של ה"פ! טוב, לא משנה, אז בכל מקרה- מזל טוב, טלי, ואני בטוחה שהפורום הזה יהיה הצלחה ענקית! אני מצרפת פה סיפור אחד שכתבתי פעם, בשם "המסיבה". נ.ב. זה פורום גם של שירים, נכון?
חן

Rotem Lisa

New member
יפה!! אני אוהבת סיפורים

בסגנון אהבה. כאילו, זה לא כ"כ אהבה. זה גם על אהבה, לא ? אבל.. יש המשך ? אממ.. אגב- אני אוהבת גם סיפורים על נוער.. נערים ונערות שמתחילים את גיל-ההתבגרות
בקיצור, אם יש המשך- תפרסמיי!! :) אם אין- חבל.. אבל זה בכל-זאת יפה!! בעע-ביי, רותם.

Snitch

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo88.gif מזל טוב!../images/Emo88.gif../images/Emo79.gif

רעיון מעולה לפורום! אני אשים פה כמה "יצירות" שלי..

stefani

New member
אני רוצה לפרסם שירון קטן...../images/Emo80.gif

למרות שזה פורום סיפורים.... תמחקו אם בא לכם....אבל אני חייבת לפרסם את זה!!! "AM To PM" Somebody hit the lights, so we can rock it day and night, People getting´ down, that´s right, from AM to PM. Everybody lookin´ like stars, all the chicks and the fellas in the bars, All of y´all bumpin´ this in your cars, from AM to PM Bloodshy.. Milian [Verse 1] Everybody wanna get down when you hear the sound and you bump the beat. Three sixty-five days a year, twenty-four a day, seven days a week. Now when you´re driving in your four by four and you turn this up on your stereo, Whether day or night, non-stop you´ll play, and you know you still want more. [B-Section of Verse] So find a honey that´s standing on the wall, all the girls get the guys on the floor. From the front to the back let´s go, hear this. Woo! [Chorus] Ooooooh, yeah [Verse 2] Everybody in the club c´mon keep bobbin´ your head now to this song. You got the beats and breaks and your body shake, and we´re doin´ it all night long. Any time or place, any place or time, no we don´t need no sleep. Three sixty-five days a year, twenty-four a day, seven days a week. [B-Section of Verse] [Chorus (repeated twice)] [Bridge] From the front to the back c´mon and bob your head, yeah. Three sixty-five days a year, twenty-four a day, yeah. No we don´t need no sleep, all night we rock that beat. So you know what to do, just make it move and make it move, yeah. [B-Section of Verse] [Chorus (repeated twice) תכעסו עלי ,תסקלו אותי ,לא אכפת לי! אני אוהבת את השיר הזה!!!

stefani

New member
לייק הלוווווווו!!!!!!!!!!!../images/Emo80.gif

את יודעת מזה MTV!!!!!!!!! את לא שומעת שירים?! זהו השיר החדש (נראה לי הראשון....) של כריסטינה מיליאן וקוראים לו אי-אם טו פי-אם (AM TO PM) GET A LIFE!!!!!!! תתחילי לראות (ולשמוע...) אם-טי-וי!!!!

Rotem Lisa

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

?????????
טלייייייי, אז את שמחה.. ?
את מבינה, כן ? בנחמין..
*בשוק* אה, אממ, מצטערת כולם, לא היה לי זמן להגיב לכל הסיפורים.. בגלל פורום אחר :\ אבל אני אגיב מחר!!
רותם.

../images/Emo49.gif טלי!!!../images/Emo65.gif../images/Emo102.gif../images/Emo77.gif

אני לא כותבת סיפורים, אבל אני אשמח לקרוא..!!! אולי אני לא אכנס לפה הרבה, אבל אני מבקשת שגם פה לא יקחו לי את דריק (
) שלי... מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אחות של אור ויעל

lily p

New member
טלוווווווש!../images/Emo29.gif

המוני מטוסים זעירים ללא טייסים שיהיו לך! love you very much! ושיהיה לך בהצלחה ~_^ ו.... אין לי ממש מה לפרסם פה בינתיים, אבל בלה....
She Who Must Not Be Named

xero1

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo70.gif

טטטללללליייייי!!!!!!!!!!!!!!
למה את לא אומרת מתי שאת פותחת פורום חדש?
בכל מיקרה, אני יודע שזה קצת באיחור (אם מישהי הייתה אומרת משהו..) אבל בכל מיקרה, שיהיה לך המון המון המון בהצלחה ומזל טוב. ושתמשיכי להיות כזאת אחלה של גולשת
בה בייי רן נ.ב. למישהו פה יש דפיוצר בבמה חדשה?

למעלה