ברכות לירדן ג'רבי האלופה

trilliane

Well-known member
מנהל
הטקס נערך דקות ספורות אחרי שפרסמת את ההודעה...

אבל אל דאגה, הוא ישודר בשלל שידורים חוזרים וכבר הועלה לכל אתר חדשות אפשרי, אין לי ספק (עוד לא צפיתי, אני עדיין באולם ההתעמלות, כרגע בטקס הענקת המדליות לנבחרות הנשים הזוכות
).

pcper

New member
ברכות לירדן ג'רבי האלופה

כל הכבוד על המדליה

מגיע לך

trilliane

Well-known member
מנהל
אין לי בשלוף; חפשי בגוגל / באתר ערוץ הספורט / ב-YNET

גליגלי6

New member
התכוונתי לטכס המדליות. טקס הפתיחה ממש לא בעיה למצוא. חפשי

טקס הפתיחה

trilliane

Well-known member
מנהל
התכוונתי לטקס המדליות של ירדן ג'רבי. אני ראיתי אותו בערוץ 5

אבל אין לי ספק שהוא כבר הועלה לשלל אתרים, לא חיפשתי. ראיתי שכבר נתנו לך קישור בשרשור אחר; לא עבד?

גליגלי6

New member
התכוונתי לטקס מדליות שחייה. לא של ג'רבי. לא משנה. השאלה

נכנסה במקום הלא נכון. ג'ודו ממש לא מעניין אותי. נראה לי התגוששות בין 2 אנשים. כמעט מכות :)

trilliane

Well-known member
מנהל
של איזו שחייה? טקסי המדליות של השחייה פחות מעניינים

לא מספיק כדי שיעלו אותם לאתרים... אבל נסי לבדוק באתר ערוץ הספורט, כאמור.
מתישהו ודאי יעלו תחרויות מלאות ליוטיוב ואז אפשר יהיה לראות.

קצף גל

New member
גליגלי6 תקשיבי: שאלתי גם כאן למטה ומייד השיבו לי

והוסיפו לינק... תציצי כאן למטה...

aaa123

Member
כל הכבוד אבל לפי ניתוח התוצאות כלל לא ברור שמגיע לה

שיטת גביע אומרת שהאלופה כנראה הטובה ביותר אבל שאר המקומות הן פונקציה של מזל במידה רבה.
&nbsp
הברזילאית שניצחה אותה ברבע הגמר לא זכתה כלל במדליה אחרי שהפסידה בחצי הגמר ובקרב על מדלית הארד.
&nbsp
בלי להתעסק בשאלה אם ירדן הפסידה לברזילאית בגלל שיפוט מוטה השאלה שנשאלת היא אם הברזילאית לא קיבלה הגרלה קשה יותר בקרב על הארד בגלל שניצחה.
&nbsp
אני לא מאמין שירדן הפסידה בכוונה כמו שהוצע באחד הטוקבקים(ואילו היתה מפסידה בכוונה היתה עושה את זה מהר יותר כדי לשמור כוחות לקרב הבא) אבל כדי שדבר כזה לא יוכל להיות משתלם
אני חושב שיותר הוגן בעתיד לקבוע כלל שאם יש 2 ספורטאים שכבר התמודדו ביניהם ברבע הגמר,והם מגיעים לקרב על הארד אז להחליט אחד מ2 דברים:
א)לקבוע שזה שניצח זוכה בארד וזה שהפסיד לא
ב)אם לא אז לכל הפחות צריכה להיות לזה שזכה זכות לבחור להתמודד שוב עם היריב אותו ניצח.

דיברגנט חדש

Well-known member
לירדן היה יותר זמן לנוח בגלל שלא התחרתה בחצי גמר

גם מוקי אתמול התחרה בחצי גמר והיה יותר עייף ממי שהפסיד ברבע גמר.

rapgamer4ever

New member
רואים שמעולם לא התחרית בספורט

ברור שיש מקום למזל בכל ענף ספורט שהוא ובעצם בכל דבר בחיים.
אתה חושב שאם אותה תחרות הייתה מתקיימת מחר התוצאות היו זהות? ממש לא. יש אינספור משתנים שבאים לידי ביטוי ולפעמים המזל מסתכם בשאלה "על איזה צד קמתי הבוקר".
בסופו של דבר ג'רבי התחרתה מול הטובות בעולם בקטגוריית המשקל שלה ולקחה מדליה. כל המזל שבעולם לא היה עוזר לה לולא הייתה באמת מהטובות ביותר.
מותר לפרגן כשמגיע.

trilliane

Well-known member
מנהל
מלכתחילה לא ברור לי מה פתאום מחלקים שני ארד... הפסדת הפסדת

יצאת מהטורניר. זה כך בכל ענף אחר שאני מכירה, ממש מוזר שבג'ודו זה אחרת.
לא שאני מתנגדת או מזלזלת (מדליה זו מדליה) אבל זו שיטה די תמוהה בעיניי.

NH1989

New member
לא מבין אותך

זה מה שמעסיק אותך אחרי שירדן זוכה במדליה? מגיע או לא? אם אלו החוקים אז בוודאי שמגיע לה בלי קשר לדעתך על פורמט התחרות.

לגבי הפורמט, יכול להיות שהוא מעט מיותר לאחר הכנסתה של שיטת הדירוג שבה השמינייה הראשונה לא נפגשת עד רבע הגמר. אפשר לחשוב על דרכים לשנות אותו אבל זה רלוונטי מכאן והלאה ובטח לא לגבי התחרות הזו. באותה מידה שירדן "הרוויחה" מהשיטה הזו שגיא "הפסיד" ממנה. אלו החוקים.

מילה לגבי הגרלות. זה בוודאי עניין של מזל. זה נכון כמעט בכל ענף הספורט. קח דוגמה מהג'ודו בימים האחרונים. ואן טיכלט הבלגי היה לא מדורג וזכה בארד במשקל של מוקי אחרי שניצח בשמינית וברבע גמר את יארצב ואן, שניים מהבכירים במשקל כולל המדורג 1 בעולם (אן). את מי הוא קיבל בחצי הגמר? את אונו היפני שזכה בזהב. הגרלה רצחנית לספורטאי שעשה אולי את התחרות הכי טובה בגברים מבחינת תוצאות. לעומת זאת, האלוף באזילה במשקל של פולק שגם הוא היה לא מדורג, נהנה מהגרלה קלילה עד הגמר ושם קיבל את הקוריאני המעולה וניצח. סביר שאם הוא היה מקבל הגרלה בסגנון שקיבל ואן טיכלט הוא היה מסיים את התחרות מוקדם ולא מגיע בכלל לקרב הגמר. אבל הוא ניצל את ההזדמנות. מה אני מנסה לומר? אין אם בספורט. מתמודדים עם מצב נתון ומנסים להפיק ממנו את המיטב. בדיוק כמו שבאסילה עשה, בדיוק כמו שירדן עשתה אתמול.

עצם הספקולציה שירדן הפסידה בכוונה כדי לקבל יריבה קלה יותר בבית המפסידות היא מגוחכת. חוץ מזה, טאשירו נחשבת בוודאי ליריבה חזקה יותר מואן אמדן, היריבה שסילבה הפסידה לה בקרב הנוסף על הארד.

מדליה ראויה בהחלט ושאפו אדיר לירדן על ההישג.

aaa123

Member
כל הכבוד לירדן על ההישג ואין לי ויכוח שהיא אחת הטובות

אבל השיטה בג'ודו ובכלל שיטת גביע היא שיטה לא הוגנת לדעתי לגבי המדליות(ברור שבחלק מהמקרים זה לרעת הישראלים).
&nbsp
ברור שאם יחזרו על התחרות שוב התוצאות יכולות להיות שונות(וזה נכון בכל ענף ספורט) ,ועדיין תחרות הוגנת אמורה להכריע נכון את הסדר לפי היכולת בתחרות עצמה כמו שקורה בריצה או שחייה למשל.
&nbsp
בכל תחרות בשיטת גביע וזה כולל הרבה ענפים השיטה לדעתי לא הוגנת,ואם מספר 2 ברמה מפסיד למספר 1 ברמה לפני שלב הגמר הוא לא יזכה אפילו במדלית כסף(ואם זה קורה בשלב מוקדם אפילו לא במדלית ארד).

למעלה