בשעה טובה נפתח פורום לקו"ש!!

בלו איי

New member
מה שאנו עושים תמיד!!

נפטפט ונפטפט עד שנתעלף.. או לפחות עד שיתעייפו לנו האצבנות כמו במקרה הזה.. מה שכיף בפורומים (ובקומונות בכלל).. הוא שאפשר לדבר על כל מה שרוצים עם האנשים שיש לנו דברים משותפים איתם בלי בעיות זמן ומרחק.

amitk80

New member
נושאי שיחה

היי, אני חבר גם בקומונת "שקט" ויש לי פה קצת חוסר הבנה (סליחה על הבורות), אבל האם יש הבדל בנושאי השיחה פה לבין נושאי השיחה בקומונה עצמה? כלומר פה מדברים רק על בעיות שמיעה או שאפשר גם לדבר פה על נושאים אחרים? עמית

black_magic

New member
עמית..

הפורום הזה יותר פומבי.. אין פה את האינטמיות שהייתה בקומונה.. זה כל ההבדל.. אתה יכול לדבר פה על מה שבא לך.. אבל שיהיה ידוע שכולם יוכלו להגיב אליך, גם אנשים לא ממש קשורים..

Wolfox

New member
שלום.. :)

שלום לכולם! מזל טוב על הפורום! שמי מיטל, ואני בת 19.. אני אמנם לא כבדת שמיעה אך אני מתעניינת מאוד בכל העולם הזה.. אחד מחברי הילדות שלי היה כבד שמעה, אחד האנשים שאני הכי מעריכה כיום.. רציתי לשאול.. אם אתם מכירים אתר שמלמד שפת סימנים..? אני מעוניינת ללמוד, אך אין לי כסף כרגע לרכוש ספר (שלפי מה ששמעתי עולה 80 ש"ח..) אני הולכת להתנדב במרכז לכבדי שמיעה ואני רוצה להגיע לשם לפחות עם ידע בסיסי לתקשורת.. אני אשמח אם תעזרו לי:) תודה מראש ולילה טוב! מיטל

Angelfire22

New member
היי :] כמה כיף לשמוע..

היי מיטל קוראים לי דור ואני מאוד מעוניין להתנדב בדומה לך... למרות שאין לי שום קשר ישיר או עקיף לנושא אשמח לדבר איתך יותר בפרטיות באי מייל [email protected] או במסנג'ר [email protected] עד אז...ואפילו אם לא... אל תפסיקי להתנדב!!!! :]]]] אחלה שב"ש

zs1957

New member
בהצלחה לפורום ליקויי שמיעה

שלום רב, מאחלת לכם המון הצלחה. לדעתי זהו פורום חשוב מאד. בפורום טיניטוס וורטיגו וסחרחורת שאני מנהלת ישנם חברים הסובלים מירידה בשמיעה, חלקם אינם שומעים באוזן אחת כתוצאה מהטינטון או ממחל המנייר. מוזמנים להכנס לפורום שלנו. אשמח לשתף אתכם פעולה זהבה שחם מנהלת פורו טיניטוס וורטיגו וסחרחורת

eran377

New member
סוף סוף נפתח פורום לנושא כל כך חשוב

מזל טוב
אני ערן, בן 17 וחצי מחיפה... עם ליקוי שמיעה קל. למרות הליקוי יש לי אהבה גדולה למוסיקה ואני מנגן בגיטרה באופן מקצועי, ובעלים של אולפן הקלטות ביתי. שיהיה בהצלחה עם הפורום

למעלה