גועל או גאווה?

yellow cheese

New member
יאק ../images/Emo5.gif

אני יודעת שזה נשמע גועלי שאני לא "מפרגנת" אבל לעזאזל.. אתם כבר בסוף גיל ה40 שלכם
אבל מממ מצד שני
שיהנו

שיא הגועל

פעם שמעתי את אמא שלי... איו! והכי מגעיל זה שאני יודעת באיזה יום הם בדרך כלל עושים את זה...

Sweet Bebe

New member
דווקא תתפלאו אבל...

גאווה! סקס זה מה שמחזק קשר בין בני זוג, אז סבבה שהם עושים את זה וסבבה שהם נהנים מזה, גם להם מותר וזה אומר שהאהבה פורחת! ביום שישי חזרתי מבילוי ושמעתי אותם בחדר שלהם...... הקיצר שייהנו, וזה רק מראה על רוח צעירה כזאת! זה טבעי, וכולם עושים את זה אז מה הגועל לחשוב שההורים שלך עושים את זה ביחד? גם הם אנשים מן הסתם...

peace a love

New member
בקטע הזה יש לי יתרון.......

ההורים שלי גרושים, כנראה זה תורם במשהו

לא מגעיל אותי בכלל

למען האמת, ההורים שלי עכשיו בתהליכי גירושים, אז זה כבר לא קיים, אבל פעם, אימא שלי הייתה מספרת לי איך היה לה, כמה היה לה, ובאיזה תנוחות, היא כמו כל חברה שלי..

peace a love

New member
אנשים!!!

תרדו מהנושא הזה כבר! זה פשוט דוחה זוג זקנים שמזדיינים?????? למה להעלות את זה כנושא לשיחה????? בעעעעעעעעעעעעע אני מתחיל לצייר לי תמונות בראש וזה דוחה!!!!

peace a love

New member
חחחחח עלאק...

הגעתי למסקנה שאני מגיע לגיל 55 אני מתאבד!!! מיצינו כבר.......

אני מעדיף לאלחשוב על זה

אבל כשאני כן חושב על זה, בהתחלה זה די דוחה, אבל אח"כ אני מאלץ את עצמי לחשוב שזה טוב, שהם לא "איבדו את זה".

BLecker

New member
../images/Emo5.gif למה להזכיר בכלל?!?!../images/Emo5.gif

למזלי עוד לא יצא לי לשמוע אותם/לראות אותם ואני גם לא רוצה לחשוב על זה.... ומה צעירים בנפשם?!?!?! צריך לעשות חוק שלהורים אסור להיזדיין!!!!!

למעלה