גור מורד יתארח כאן ביום רביעי

גור מורד יתארח כאן ביום רביעי

גור מורד (אורי גברון) יתארח בתפוז, ביום רביעי, ב 17:30 מייד עם סיום התכנית. שרשרו שאלות עכשיו

גור!!!!!!!!!!!!!!!!

הייי ממצב??? רציתי לשאול אותך איך היה לשחק בהצגה "מאמאמיה",וכמה פעמים העלתם את ההצגה???? אה ועוד משהו... השחקנים על הסט התייחסו אלייך שונה כי אתה קטן יותר??? תודה מראש... אוהבת, מורנוש דניאלי

sapir161

New member
לגורררר שאלות..

מה אתה חושב על הפורום ועל חברי הפורום? מה הרינגטון שלך בפלאפון? איזה תגובות אתה מקבל? האם יחסם של חברייך השתנה? ואני מתה עליייךךךךך ופליזז תמסור לי ד"ששש אוהבת ספיר

גוררררררררררררררררר...

תגיד..איזה סצנה הכי זכורה לך בתור הקשה ביותר..או הכייפית ביותר..בקיצור איזה סצנה הכי זכורה לך??

אה..ו...

כמובן...מסור לי ד"ש... בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה!!!!!! קוראים לי עדי שריקי!!

talbloomcarter

New member
לגור...

תמסור לי פליז ד"ש... טל

shirel 1211

New member
שאלות לגור../images/Emo70.gif

1)מהן התכונות הבולטות בך
2)מה אף אחד לא יודע עלייך והיית רוצה שיידע
3)באיזה הפקה נהנת להשתתף, חוץ מהפקת "ראש גדול"
4)לאן אתה רוצה לנסוע? 5) אם לא שחקן, במה היית רוצה לעסוק? 6)מה זה חבר טוב בשבילך?

שאלות לגור!

דבר ראשון את שחקן מדהים!ובבקשה תמסור לי ד'ש(לנופר)! טוב אז השאלות: יש דברים שאתה ואורי דומים בהם? אתה שומר על קשר עם השחקנים האחרים?

../images/Emo140.gif../images/Emo99.gifשאלןת לגורוששש.....

הייי מאמייי... אתה מתכתב איתי המון בפרטי... ואני מאוד אוהפת אותךךך.... אתה הורססססס... אז ככה: זה כייף להיות מפורסם?? מה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים? מה אתה חושב על זה שמשווים אותכם למורדים?? אמממממ.... יש עוד שאלה.. למה אתה לא אומר איפה אתה גר?? שאלתי אותך מלא פעמים ולא ענית... ו... זוכר את החברה שלי שדלוקה עלייך... (אורייאן) היא ביקשה ד"ש.. וגם גם אני רוצה...+נשיקההההההה ל-->ספיר קרני מפ"ת..... אוהפתתתת: ספירוששששששש.......

גור גור גור גור גור !!! ../images/Emo13.gif יאיאיא

שאלה לי גדולה אליך: איך היה לעבוד עם כל החברה? יש לך איזה סצינה שזכורה לך במיוחד? בבקשה בבקשה: תמסור לי ד"ש, תעשה לי ילד, ותגשים לי חלום !!!

גוררר

גור ימהמםםםםםםם בעלי החמודדדדד ממצב? אז לשאלות- מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו לך? אכול אהוב? צבע אהוב? תוכנית אהובה בטלויזיה? פדיחות על הסט? תמסור לי ד"ששש לאב יו

ועוד כמה...

מה אתה חושב על חברי הפורום? דבר ראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? דבר אחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? זכור, איי לאב בעלי החמודדדדד

לצוות תפוזז

אולי תתקנו תתקלה כי יש מלא ילדים שמנסים לראות את הבלוג אירוח וזה לא עובד והורדתי ווינדוס מדיה פלייר ואני כל שנייה עושה ריפרש ולא קורה כלוםםםם

sapir inbar

New member
שאלותתתתתתתת

אל מי מהשחקנים הכי נקשרת? בן כמה אתה? ואם אפשר גם תאריך.. אתה מדהיםם וחמוד!!! תמסור לנו פליזזז ד"ש (ענבר וספיר)

לגור השווה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מה הרינגטון שלך בפלא
כמה פאשלות בערך היו לך במהלך הצילומים, ואיזה זכורות לך במיוחד
(למראיין : לא להקריא את זה
קוראים לי אלינה ALINA
)

1dana1

New member
../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo70.gif לגור ../images/Emo70.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo15.gif

*מערכת- בבקשה תפרסמו לפחות שאלה אחת !! אני מתחננתתת לפחות שאלה אחת !! תודה* גורוש מה המצב? רציתי להגיד לך (שוב) שאני אוהבת אותך מאוד מאוד ואני מאחלץת לך בהצלחה בהכל
. -האם למדת משחק? -האם הילדים בכיתתך מפרגנים א מקנאים בך? -כשאתה רואה "ראש גדול", אתה מביע דעה על המשחק שלך? -איזה זמרים או שחקנים אתה מעריך, ולמה? -איזה סוגי מוזיקה אתה מעדיף לשמוע? -מה אף אחד לא יודע עלייך והיית רוצה שיידע -כשאתב עצבני מאוד ומוטרד, מה אתה עושה? -מה המשפט\ מילה שאתה משתמש בו הכי הרבה? -האם אתה חושב שהיית יכול להיות חבר של אורי?

ayeltush1

New member
לגור אחי המתוק!!!../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif

וואי סוף סוף אתה מתארח מחכה כבר ליום רביעי.. יש לי כמה שאלות : 1. איזה שחקן ההית רוצה לשחק במקום הדמות שלך? 2. עם איזה דמות אתה הכי מזדהה במציאות? 3. איך אתה מגדיר את עצמך בשלושה מילים? 4. בכמה הופעות ההית ובאיזה? 5. מאיזה גיל התחלת לשחק? 6. מה אתה הכי אוהב לעשות בשעות הפנאי? 7. עם איזה שחקן אתה חבר טוב במציאות? בהצלחה באירוח אתה בטוח תהיה מדהים!! באהבה גדולה איילת נ.ב פליז תמסור לי ד"ש מתה עלייך!! ואינה תמונה של אחי גורוש ובעלי יהונתן אני מתה עליכם !!

ayeltush1

New member
לגורוש אחי המתוק!!

אז ככה קודם כל אתה שחקן ממש מדהים והכי חמושש שיש!! יש לי כמה שאלות: 1.עם איזה דמות אתה הכי מזדהה במציאות? 2.עם איזה שחקן אתה הכי בקשר? 3.איזה שחקן ההית רוצה להיות במקום הדמות שלך? 4.תאר את עצמך בשלושה מילים? 5.מאיז גיל התחלת לשחק ובאיזה הופעות הופתע באהבה איילתוש נ.ב פליז מסור לי ד"ש ואינה תמונה מהממת של אחי גורוש ובעלי יהונתנוש!!

למעלה