גור מורד יתארח כאן ביום רביעי

1dana1

New member
../images/Emo15.gifאה עוד משהו שאני מבקשת!!! ../images/Emo23.gif

ד"ש +נשיקה... **מערכת-- בבקשה תפרסמו פליזזז ** גם את השאלות שלי למעלה !!

ט ו פ י 2

New member
גור!!!! ../images/Emo24.gif

אני רוצה לדעת האם היה קשה לשחק את הדמות שלו ואיזו סצנה זכורה לו במיוחד? ושבבקשה ימסור לי ד"ש!!!!!!!!

גוררררררררררררררררר

יא! סופסוף! אוקיי: 1) דבר ראשון חשוב חשוב! איך האף????? 2) האם אתה דומה במשהו לדמות שלך (אורי), ואם כן במה? 3) אם היית יכול להיות דמות אחרת, איזו דמות היית בוחר? 4) מה אתה מתכוון לעשות עכשיו, אחרי הצילומים של ראש גדול ואחרי ההופעות של מאמה מיה? 5) גור, תמסור לי ד"ש!!!!!!!!!! (תזכור: לאדוונת).... חחחחח אז אל תשכח את הד"ש!!!!!!!!!!!!!! חולה עלייך!

1dana1

New member
איזה אף?? מה אף?? למה איך מי מה מו

??????? מה קרה לגורוש שלי

לא קרה לגור כלום היא התבלבלה בין...

היא התבלבלה בין רועי לגור....חחחח..... אוהפת המוני: ספירוששששש.....

מה פתאום היא לא התבלבלה....כנסוווו

הוא עבר תאונה במהלך חנוכה,קיבל מכה באף, ועכשיו הוא החלים והכל טובב... חחחח אני הסניגורית שלו....

צודקת...

הוא אמר לי במסרים שהאף כבר יותר טוב וקרוב להחלמה... אבל אני רוצה לדעת אם הוא כבר החלים!

שאלות לגור

קודם כל אתה שחקן מדהיםםםם והשאלות בן כמה אתה ? מאיפה אתה? ומה היחסיים שלך עם השחקנים והכי חשוב יש לך איי סיי קיו תודה דור!!!

גור בעלי היקר אהמ אהמ:

גור בעלי היקר אהמ אהמ: כמה שאלות לי אליך... למדת משחק? עם מי אתה הכי מסתדר/הסתדרת על הסט..{בין אם זה בן ובין אם זו בת...} איזה דמות היית רוצה לשחקן אם לא אורי? למה לאורי בסידרה אין בית?! יש לך תוכניות לעתיד?.... וווותזכירו לי שוב מאיפה הוא?... גור כפרע שלי אני שרופה עליך בעלי היקררר.....בהצלחה לךךךך... אני רוצה ד"ש,.....תגשימו לי חלום אני חולה על השחקן הזה... LOVE U MY HUSBAND!!!!!!

n 0 f a r

New member
../images/Emo99.gifהיי גור!!!!!!!!!!!!

כמה שאלות: איך זה לשחק את אורי? אם איזה שחקן עשית הכי הרבה סצינות? אם איזה שחקן הכי קשה לעשות סצנות(לא מתוך כוונה רעה...כאילו שחקן שממש מצחיק אותך ואתה מתפוצץ מצחוק)? אם איזה שחקן לא יצא לך לעשות סצנה והיית רוצה?? ולמה באמת לאורי אין בית~!~!~!~!~!~!~!~!!!! ואחרון אחרון... פליזד פליז תמסור לי ד"ש!!!!

משהו!

לדעתי זה ממש משפיל ומבייש לכתוב "___ בעלי" כי זה כאילו אין לכם חיים. ויכול להיות שזה גם פוגע בשחקן, אני לא יודעת אם אני צודקת אבל יכול להיות שהשחקנים נפגעים מזה שמתייחסים אליהם כאילו הוא איזה רכוש במכירת חיסול! אבל זאת רק דעתי... בבקשה אל תשנאו אותי אח"כ... חחח... אני פשוט אומרת שזה יכול מאוד לפגוע

1dana1

New member
איך אפשר לשנוא אותך, אישתי !!

חחחח סתאאםםם.. בצחוק.. אנחנו לא נשנא אותך בחיים (לפחוךת אני לא..!! )

לגוררר

היי .... איך זה להיות שחקן במאמאיה....????? אתה מקבל הרבה פירגון ואהבה מהחברים שלך ומההורים בכללל?!?! אני רואה שהרבה בנות פה אוהבות אותך..אתה פנוי.. האם יהיה לך מתי שהוא אי פעם..חח חברה מעריצה?!!? כאילו אתה חושב שזה יקרה?!?! ומה אתה מחפש בבחורה ?!!? נ.ב פליזזז נשמה תמסור לי ד'ששששששששששששששששששש

וווועוד כמה שאלות ששחכתי..

איזה סטייל שירים הוא אוהב? עם איזה סלב הוא מזדהה? גםהוא מכור לתוכניות ריאליטי? בזכות הפסטיגל הוא התגלה או בגלל משהו אחר?! זהו לבנתיים!

עוד כמה שאלות...

אממממ -איזה סוג אנשים את שונא? -מה התכונה שאת הכי שונא אצלך ומה התכונה שאתה הכי אוהב אצלך? -אמממ איך היה לשחק במאמיה עם צחי אירני ושבלול וטבלול המצחיקים? ועם שירי מימון המאמי? -אסוציאציות---מה אומרים לך הדברים האלו- מאמיה,אלמה,פסטיגל,שירה ומשחק... זהווווו ניראה לי...

גור!!

דבר ראשון...אתה רואה..אמרתי לך לא לדאוג.. יש לך הרבה שאלות! אמרתי לך!! דבר שני..רציתי לדעת איך קוראים לאחותך הקטנה? אהמ..איך נכנסת לכל העסק הזה של המשחק והשירה וכל זה..? ואהמ..בבקשה אם זה לא קשה לך ואתה יכול..אז תמסור לי משהו..לא יודעת מה..תזכיר אותי באירוח שלך..בבקשה.. אוהבת אוהבת אוהבת!! טל

°°NaTaLi°°

New member
שאלות לגור

1.איך זה להיות שחקן? 2. מה החלום שלך? 3. מאיזה גיל התחלת לשחק/לשיר? 4. איך הגעת לתחום הזה? 5. איך היה לעבוד בראש גדול? 6. איך היה לעבוד ב"מאמאמיה"? 7. אם היית יכול להחליף דמות בראש גדול באיזה דמות היית בוחר? וגור עם תוכל אז תמסור לי ד"ש

למעלה