גנבים בלילה

gixxer750

New member
אני הייתי קושר את ה R שלי עם ..

מנעול דיסק קדמי ואחורי ,מכסה עם כיסוי שלא חושף כלום ודרך הכיסוי מעביר מנעול כבל עבה במיוחד שעובר דרך הגלגל וקושר אותו לעמוד וכל זה נמצא בתוך רחבה של מחסנים שגם אליה צריך לעבור בעוד דלת עם מפתח. אה.. וגם הייתי יורד לבדוק בשעות לא סבירות שהכל בסדר(1 - 4 בלילה). אין מה לעשות או שתשימי לב או שייגנבו מספיק פעם אחת שתתעצלי לקשור או לא תשימי לב וזה הלך ולא חסרים חבריי פורום שיגידו לך כמה זה כואב לקום בבוקר ולא למצוא את האופנוע חונה במקום שלו.

wisly

New member
למה את לא שמה כיסוי?

כיסוי זה דבר מאוד הכרחי לאופנוע (וגם לקטנוע) ואפילו מהסיבה שלא מוציאים מושב קרוע מחתולים, ג'ק עקום מכל הערסים שישבו עליו בלילה (שכונת התקווה, אחרי הכל) ואיך לא----- קרבורטור מוצף. פעם הבני זונות גם ניתקו לי ברז מהמיכל (טוב שאני קם ב3 בבוקר לעבוד אז השלולית לא הייתה גדולה יותר מדי) וכמובן שאופנוע/קטנוע מכוסה מושך פחות את תשומת הלב. ואגב, מי משאיר קסדה מתחת למושב???!! לי השטות הזאת עלתה רק בקסדת חצי משומשת.

tygger

New member
את גרה בשכונה הלא נכונה כנראה.

אבל באופן כללי, אין הרבה מה לעשות. מכל מקום אנשים ינסו לגנוב את מה ששלך, היות ולהם אין/הם רוצים/סתם נבלות. מה אפשר לעשות? פשוט מאוד. בפעם המליון שאני אומר זאת, לא משאירים קסדה ושאר דברים יקרים תחת המושב. את המושב ניתן לפרק ברגע אחד היות וברוב הקטנועים הוא נתפס אולי עם זיז מתכת למטה, אבל החיבורים שלו הם פלסטיקים שנתלשים בקלילות גם ללא עזרים טקטיים. בקשר להגנת האופנוע. מנעול ב300 ש"ח מצחיק את הגנבים. קראי פה. מאחל לך קריאה נעימה.

למעלה