דחיית בקשת אזרחות

דחיית בקשת אזרחות

דחיית בקשת אזרחות
הגשנו בקשה לאזרחות לאשתי . היא נדחתה בגלל שלא הוגשו כול המסמכים . המוכיחים כנות הקשר . לא ציינו איילו מסמכים חסרים .
בחוק כתוב . מי שנימצא 3 שנים מתוך 5 שנים בישראל מקבל אזרחות . אשתי בישראל ברצף מעל 5 שנים .
כתבו שניתן להגיש ערעור תוך 21 יום . או שידונו בבקשה בשנה הבא . עם הגשת המסמכים החסרים . שלא כתבו מה הם .
מה עושים ?

יהושע פקס

New member
קבלת אזרחות ישראלית לאחר סיום ההליך המדורג

דחיית בקשת אזרחות
הגשנו בקשה לאזרחות לאשתי . היא נדחתה בגלל שלא הוגשו כול המסמכים . המוכיחים כנות הקשר . לא ציינו איילו מסמכים חסרים .
בחוק כתוב . מי שנימצא 3 שנים מתוך 5 שנים בישראל מקבל אזרחות . אשתי בישראל ברצף מעל 5 שנים .
כתבו שניתן להגיש ערעור תוך 21 יום . או שידונו בבקשה בשנה הבא . עם הגשת המסמכים החסרים . שלא כתבו מה הם .
מה עושים ?
קרמר שלום,
נשמע כי אשתך זכאית לקבל אזרחות ישראלית בהתאם לסעיף 7 של חוק האזרחות, זאת לאחר שהשלמתם את ההליך המדורג. בנוגע לשאלתך, משרד הפנים חייב להסביר אילו מסמכים חסרים לטענתם להוכחת קשר זוגי כנה ואמיתי.
שים לב כי רשות מנהלית במדינת ישראל מחוייבת לנמק את החלטותיה. למעשה, חובת ההנמקה של רשויות המדינה קבועה בחוק. תוכל ללמוד עוד על הנושא בלינק הנ"ל:
https://bit.ly/2VgsfN8
כמו כן, זכותכם להגיש ערעור (בשפה משפטית "ערר פנימי") תוך 21 יום. ההמלצה שלי היא להגיש את הערר מפני שממילא אין מה להפסיד.
אם הערר יתקבל אשתך תקבל אזרחות ישראלית ומצד שני, אם הערר יסורב ממילא תוכלו להגיש בקשה חדשה בהמשך.

תוכל לקרוא עוד על הגשת ערר על החלטה של משרד הפנים בלינק הבא:
https://bit.ly/2G5XxzP

בברכה,
עו"ד יהושע פקס

תודה

קרמר שלום,
נשמע כי אשתך זכאית לקבל אזרחות ישראלית בהתאם לסעיף 7 של חוק האזרחות, זאת לאחר שהשלמתם את ההליך המדורג. בנוגע לשאלתך, משרד הפנים חייב להסביר אילו מסמכים חסרים לטענתם להוכחת קשר זוגי כנה ואמיתי.
שים לב כי רשות מנהלית במדינת ישראל מחוייבת לנמק את החלטותיה. למעשה, חובת ההנמקה של רשויות המדינה קבועה בחוק. תוכל ללמוד עוד על הנושא בלינק הנ"ל:
כמו כן, זכותכם להגיש ערעור (בשפה משפטית "ערר פנימי") תוך 21 יום. ההמלצה שלי היא להגיש את הערר מפני שממילא אין מה להפסיד.
אם הערר יתקבל אשתך תקבל אזרחות ישראלית ומצד שני, אם הערר יסורב ממילא תוכלו להגיש בקשה חדשה בהמשך.

בברכה,
עו"ד יהושע פקס
תודה
הגשתי ערער של ה21 יום . יש לנו פגישה ב22/10 להאריך את האשרה
לא נימקו כלום למה דחו . ולא כתבו איילו מיסמכים חסרים .
כתבו תביאו מיסמכים חסרים . ונדון בפעם הבא עוד פעם .
כמובן צריך עוד פעם לשלם 700 ש"ח .

אגב

תודה
הגשתי ערער של ה21 יום . יש לנו פגישה ב22/10 להאריך את האשרה
לא נימקו כלום למה דחו . ולא כתבו איילו מיסמכים חסרים .
כתבו תביאו מיסמכים חסרים . ונדון בפעם הבא עוד פעם .
כמובן צריך עוד פעם לשלם 700 ש"ח .
אגב
הפקידה אמרה לי במיפגשים קודמים
כי פער הגילים ביננו יכול לעשות בעיות בהחלטה
אישתי בת 47 אני 73 . הפרש 26 שנה
גם קראתי . ששר הפנים יכול לבטל קבלת אזרחות
היום דרעי עסוק בהקמת קואלציה . אז אין לו זמן לעסוק במיקרה שלי

הגשתי ערער בזמן

קרמר שלום,

בברכה,
עו"ד יהושע פקס
הגשתי ערער בזמן
ושאלתי בערער . איילו מיסמכים חסרים שהם טוענים שחסרים להוכיח את כנות הקשר .
עד היום לא ענו לי במיכתב כלום . מה זה אומר ???
או שלא חייבים לענות ביכלל
תודה

יהושע פקס

New member
הגשת תלונה נגד משרד ממשלתי עקב אי היענות

הגשתי ערער בזמן
ושאלתי בערער . איילו מיסמכים חסרים שהם טוענים שחסרים להוכיח את כנות הקשר .
עד היום לא ענו לי במיכתב כלום . מה זה אומר ???
או שלא חייבים לענות ביכלל
תודה
קרמר שלום,

חובת רשות ציבורית כגון משרדי הממשלה ומשרד הפנים לתת תשובה מנומקת לפנייה של אזרח.
בדר"כ, בהתאם לחוק, עובד הציבור חייב להשיב בתוך 45 ימים מיום שקיבל הבקשה ולנמק החלטתו. במידה ועדיין לא התקבלה תגובה, תוכל לפנות למחלקת פניות הציבור של משרד הפנים עצמו.
במידה וגם שם לא תיענה מכל סיבה שהיא יש אפשרות לפנות אל מחלקת תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה על מנת לקבל תגובה.

תוכל לקרוא עוד בנושא במאמר הבא:
https://bit.ly/33pKFNX

בברכה,
עו"ד יהושע פקס

תודה .

קרמר שלום,

חובת רשות ציבורית כגון משרדי הממשלה ומשרד הפנים לתת תשובה מנומקת לפנייה של אזרח.
בדר"כ, בהתאם לחוק, עובד הציבור חייב להשיב בתוך 45 ימים מיום שקיבל הבקשה ולנמק החלטתו. במידה ועדיין לא התקבלה תגובה, תוכל לפנות למחלקת פניות הציבור של משרד הפנים עצמו.
במידה וגם שם לא תיענה מכל סיבה שהיא יש אפשרות לפנות אל מחלקת תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה על מנת לקבל תגובה.

בברכה,
עו"ד יהושע פקס
תודה .
נחכה עד 1/12/19 ונחליט מה לעשות

אולי ספירת ה45 הימים

קרמר שלום,

בברכה,
עו"ד יהושע פקס
אולי ספירת ה45 הימים
מתחילה . מיום גמר ה21 יום להגיש ערער . אז לא עברו 45 יום

לא הייתי הולך על ענין טכני שלא ציינו מה חסר

דחיית בקשת אזרחות
מה עושים ?
הם טוענים שלא הוכחה כנות הקשר ועליך להראות את ההיפך. הבדלי גיל כשלעצמם לא שוללים את כנות הקשר מה עוד שמדובר באישה בגיל העמידה. בנוסף אם היה הליך מדורג ואשתך קיבלה מעמד קשה לראות איך אפשר היום לאחר כמה שנים לטעון שלא הוכחה כנות הקשר. הרי ההליך המדורג נועד לבדוק את כנות הקשר ואם הוא הסתיים בהצלחה לא יכולה רשות ההגירה להתעלם ממנו כאילו לא היה.

הבאתי להם

הם טוענים שלא הוכחה כנות הקשר ועליך להראות את ההיפך. הבדלי גיל כשלעצמם לא שוללים את כנות הקשר מה עוד שמדובר באישה בגיל העמידה. בנוסף אם היה הליך מדורג ואשתך קיבלה מעמד קשה לראות איך אפשר היום לאחר כמה שנים לטעון שלא הוכחה כנות הקשר. הרי ההליך המדורג נועד לבדוק את כנות הקשר ואם הוא הסתיים בהצלחה לא יכולה רשות ההגירה להתעלם ממנו כאילו לא היה.
הבאתי להם
1.אישור . שיש לה תיק במס הכנסה כמה שנים
אישור על תשלומים לביטוח לאומי ! היא עצמאית נותנת חשבונית על עבודות ניקיון .
קיבלה להגיש הצהרת הון למס הכנסה . אני והיא
כמובן צילומים של שניינו בארץ ובתיילנד .

הפקידה ברעיון המקדים . שאלה
למה אין לנו חשבון משותף בבנק ?
למה לא הבאתי מיכתבים מחברים שיאשרו את כינות הקשר
מישרד הפנים רוצה לקבל עוד פעם 800 ש"ח . לבדיקה כנות הקשר
מריחים כאן תאבון לכסף של עוד 800 ש"ח אגרה
תודה לעונים

עורך דין יוסף

עורך דין יוסף
מה כוונתך "היסתיים בהצלחה" ?
אז מה ליטעון ב22/10 שיש לנו מיפגש .
כתבו לנו שרק נגיע שניינו . בלי שום טפסים
האשרה ניגמרת לה בסוף החודש

זה מה שענו לי

עורך דין יוסף
זה מה שענו לי
ראה

הפקידה גם שאלה

זה מה שענו לי
ראה
הפקידה גם שאלה
אים קנינו בית משותף . עניתי שלא .
גם ראינו אותה במשך שעה . עם מתורגמן לתיילנדית
מעניין מה היא חירבשה שם בתשובות
קשה לי לתקשר איתה כי היא לא דוברת עיברת/אנגלית שוטפת .
הפקידה הוסיפה . שהיא סיפרה שיש לה "אדמות " בתיילנד
הקיצר היא תהייה איתי בלי אזרחות ישראל . עד 120 לא נורא
חג שמח

במחשבה שניה ולאחר שראיתי את ההודעה

זה מה שענו לי
ראה
אתה לא חייב להגיש ערר. יאריכו את האשרה וכעבור שנה תצטרך להגיש מסמכים שמוכיחים מרכז חיים משותף. הכוונה לכל מסמך שמעיד שאתם חיים יחד.

אז הגשתי הכול

אתה לא חייב להגיש ערר. יאריכו את האשרה וכעבור שנה תצטרך להגיש מסמכים שמוכיחים מרכז חיים משותף. הכוונה לכל מסמך שמעיד שאתם חיים יחד.
אז הגשתי הכול

מילבד מיכתבים מחברים . המעידים על כנות הקשר
וחשבון בנק משותף . שהוא מיותר
תודה לך עורך דין יוסף על היעוץ

כנראה שההליך המדורג טרם הסתיים

עורך דין יוסף
תגיש ערר פנימי כמו שיעצו לך. הייתי ממליץ לך לפנות לעורך דין שיסייע. אם כבר הגשת כדאי לבדוק אפשרות להוסיף לערר כדי שלא תצטרך להגיע לבית משפט.

מר עורך דין יוסף

תגיש ערר פנימי כמו שיעצו לך. הייתי ממליץ לך לפנות לעורך דין שיסייע. אם כבר הגשת כדאי לבדוק אפשרות להוסיף לערר כדי שלא תצטרך להגיע לבית משפט.
מר עורך דין יוסף
עורך דין זה הרבה $$$$ תשלום
אגב הפסדתי במישפט של "המחסן"
סילוק יד נישאר . ותשלום לנציגות 10.000 ש"ח . ב10 צ'קים עבור 37 שנים שהייתי במחסן . יוצא 25 ש"ח לחודש
תודה על היעוץ

למעלה