דיוני סדרות לסוף השבוע

snirf

Active member
UnReal3-איך לא צפיתם? אחלה עונה

מעט אנשים דנו על העונה הזאת...כולם פרשו מהסדרה? חבל. הייתה אחלה עונה...ממש ממליץ להשלים.

snirf

Active member
יש כבר פרומו לעונה 4

ריצ'ל תהיה המחזרת
וואט?! נראה טוב!
אם כי די מאכזב שגם העונה הזאת תהיה סביב אותו ריאליטי...עם הדיבורים על ריאליטי הריקודים-חשבתי שיתמקדו רק/גם בה

https://youtu.be/tLZDDhj-XrM

snirf

Active member
מסכים. העונה ה-2 הייתה מוגזמת מדי

חצתה גבולות לטעמי, ולא בקטע טוב.
העונה ה-3 מתאזנת ומעניינת יותר

לפני כמה שבועות התחילו לשדר ביס סידרה בשם "סודות משפחתיים"

מישהו צפה וממליץ או לא ממליץ?...
יש את שחקן שאני אוהבת (אדי משהו ששחק במשמרת שלישית...) אבל אחרי שציפיתי בפרק הראשון לא ממש התלהבתי כי העלילה דיי צפויה וזה הרגיש קצת כמו או]רת סבון...
&nbsp
זה משתפר וכדאי לתת נסיון נוסף או שזה לא שווה את זה?...
&nbsp
הסידרה סובבת סביב רצח במשפחה שהאחים העשירים (הון שלטון חחח) מנסים לפענח...

Lhuna1

New member
למי שצופה בחתונה כרגע מומלץ בחום לעקוב בטוויטר אחרי

#RoyalWedding
הבדיחות על מה שהכומר ההזוי הזה עושה שם זה קורע.

limors2

Active member
איזו חפירה נוראית זו הייתה

ואין לי מושג למה צפיתי בזה בכלל

בוביץ

New member
13REASONS WHY 206

בינתיים מרגיש לי מוזר הוענה השנייה מרגיש שזה מעין הרחבה לעונה 1 ולא עונה שנייה ממש.

מרגיש שהיה להם כמה כיווני עלילה בעלי פוטנציאל רב שהם די דפקו כמו טיילר והנשק(יכלו להמשיך לכיוון ירי בבית ספר שדי רלוונטי לימינו) כל הסיפור שלו עם החבר שלו די מעפן.
מצד שני כל העליליה עם אלכס, גסיקה וקליי וגסטין עדיין מעניינים וסוחבים את הסידרה.
אולי עכשיו הם הקשיבו לביקורות וניסו לנפץ את התדמית של האנה אבל מרגיש שניסו לנפץ אותה מכיוונים שונים , ומרגיש שמוסיפים עליה סיפורים כדי לנפץ את התדמית כמו שרצתה שוב את גסטין, או הרומן הקיצי עם זאק, מנסים לשים לה תדמית של שריליה, אני מרגיש שיכלו לנפץ את תדמיתה מכיוונים אחרים שכבר סופרו בעונה ה1,

ואם כבר לדעתי התדמית שעדיים לא ניסו לנפץ עד כה היא של קליי, הבן אדם מרגיש נעלה מעל כולם והאמת לפחות בסוף פרק 6 סוף סוף גסטין מוכיח אותו על מה הוא רוצה מהאנה אז היא רצתה לשכב עם גסטין ושכבה עם זאק ונישקה את קליי זה לא הופך אותה לקלה ואת גסטין מחשיבים כ"שחקן".

וכל הסיפור עם היועץ נראה מופרך ביותר.

בינתיים זה בינוני מין אכזבה בגלל שהטריילר קצת העלה לי את הציפיות בינתיים התחושבה שלי היא שהעונה השנייה מחזיקה רק בגלל הסיפורים של גסיקה,אלכס, גסטין וקליי..

אז מה דעתך עכשיו, כמה פרקים הלאה?

אני ממש מתלבט אם בכלל לצפות בעונה הזאת אז קראתי את התגובה למרות הספוילרים. אבל 6 פרקים זה עדיין רק חצי עונה. בהמשך נהנת יותר?

למעלה