דיוני סדרות #105

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סרטון שבמקרה נתקלתי בו אתמול על השאלה לגבי עד כמה קרובים היו היוצרים של חברים ללהפוך את צ'אנדלר להומו.

Lhuna3

Well-known member
סרטון שבמקרה נתקלתי בו אתמול על השאלה לגבי עד כמה קרובים היו היוצרים של חברים ללהפוך את צ'אנדלר להומו.
יפה.
כלומר הוא אומר בשורה התחתונה בדיוק את מה שחשבתי על העניין לפני שצפיתי. אבל הוא עושה את זה כמובן הרבה יותר מנומק ויפה.

מילי08

Well-known member
נהדר. קצת ארוך אבל זה אני לא הוא.. אין לי סבלנות לסרטוני דיבור באופן כללי, למרות שצפיתי עד הסוף.
הוא מביא נקודה מאוד מעניינת שלא חשבתי עליה, אבל זאת עוד הוכחה שאף על פי שחברים עדיין מאוד משעשעת, הצפייה בה היום היא קרינג' אחד גדול

מילי08

Well-known member
חמוד סך הכל. עדיין מרגיש לי שנורא מתאמצים להצחיק. שבירת הקיר הרביעי מיצתה את עצמה. כשהיא דיברה על הופעות האורח, אני לא יודעת מה בעצם רצו להגיד בזה או איזה מטרה זה שירת חוץ מלנסות להיות מגניבים. אבל סך הכל באמת פרק חביב. נראה שזאת סדרה של מינימום מאמץ ומינימום ציפיות.

חוץ מזה שאני שוב במצוקת סדרות. מאגדות השנראה פרשתי אחרי הפרק ה 4 נדמה לי. משחק כל כך גרוע ודיאולוגים עלובים וקלישאיתיים שזה מחרפן. אפילו התפאורה נראית כמו קרטון. אלו דברים שאפשר לסלוח להם בפרק הראשון, אבל לא נראה שזה משתפר אלא להיפך
גם NOS4A2- מעניינת סך הכל אבל מתקדמת לאט והיא כל כך כבדה ואי אפשר להנות ממנה בצפייה רצופה.
אז באסה לי.

dilia snake

Well-known member
חמוד סך הכל. עדיין מרגיש לי שנורא מתאמצים להצחיק. שבירת הקיר הרביעי מיצתה את עצמה. כשהיא דיברה על הופעות האורח, אני לא יודעת מה בעצם רצו להגיד בזה או איזה מטרה זה שירת חוץ מלנסות להיות מגניבים. אבל סך הכל באמת פרק חביב. נראה שזאת סדרה של מינימום מאמץ ומינימום ציפיות.
רק לי הCGI ממש מכאיב לעיניים? כאילו הגוף שלה והתנועות תמיד מוזרים וזה נראה כאילו לקחו אנימציה והדביקו בצורה לא מוצלחת על לייב אקשן.

השבירה של הקיר הרביעי מרגיש לא קשור למרות שכשהיא פנתה וצחקה על זה שכולם רק רוצים לראות את הוונג הזה זה לא מנע ממני לצעוק "איפה בעלי?? חוצפנית!".

הקטע היותר מוצלח היה הקולגה שלה לשעבר שיצא עם מתחזה מאסגרד, כי אחרי הקטעים עם טים רות' הרגשתי צורך לבדוק אם לא איבדתי תאי מוח.

אני רוצה לדעת אם זו אני או שזה באמת לא מצחיק(ואתם רואים לא סתם נמנעתי שנים מקומדיות, אבל לפחות זה נגמר מהר).

מילי08

Well-known member
רק לי הCGI ממש מכאיב לעיניים? כאילו הגוף שלה והתנועות תמיד מוזרים וזה נראה כאילו לקחו אנימציה והדביקו בצורה לא מוצלחת על לייב אקשן.
לא רציתי לדבר על זה שוב אבל ה CGI נוראי ממש. כאילו חזרו אחורה בטכנולוגיה שלהם. לא נראה טבעי בשום דרך
השבירה של הקיר הרביעי מרגיש לא קשור למרות שכשהיא פנתה וצחקה על זה שכולם רק רוצים לראות את הוונג הזה זה לא מנע ממני לצעוק "איפה בעלי?? חוצפנית!".
חחח. בדיוק, איפה הוא! זה העניין, הבנו את הקטע של שבירת הקיר ועכשיו אני באמת לא מבינה מה הלאה. זה אולי נכון בסדרות שהדמויות רוצות לתאר תחושות או מצב כלשהו בגוף ראשון אבל פה זה לחלוטין לא קשור
הקטע היותר מוצלח היה הקולגה שלה לשעבר שיצא עם מתחזה מאסגרד, כי אחרי הקטעים עם טים רות' הרגשתי צורך לבדוק אם לא איבדתי תאי מוח.
טים רות' היה סופר חמוד אבל כן, הסצינות האלה היו סתמיות נורא. הקולגה ההזוי היה מעולה וגם האסגרדית ההיפית הזאת היתה תוספת חמודה
אני רוצה לדעת אם זו אני או שזה באמת לא מצחיק(ואתם רואים לא סתם נמנעתי שנים מקומדיות, אבל לפחות זה נגמר מהר).
לצערי אני די שותפה לך. לא יותר מחביב בעיני.
אבל יש קומדיות שבאמת עובדות (ברור לי שזה עניין של טעם). התחלתי עכשיו צפייה חוזרת ב- טיק והיא מהנה במיוחד

מילי08

Well-known member
מי רוצה לאמלק לי? 15 דקות דיבור זה יותר מידי בשבילי.
חשבו לעשות את צ'נדלר הומו אבל ירדו מזה ונשארו רק עם רמזים בעונה הראשונה, בעיקר בפרק ספציפי שבו כולם חושבים שצ'נדלר גיי, רק בלי להגיד את המילה גיי (העדיפו להגיד "זה"). הם כמעט היו אמיצים ובסוף לא. למרות הקו של אשתו של רוס.
הוא (מי שעשה את הסרטון) פשוט מדבר חמוד וכיף לשמוע אותו אבל תכלס זה הרבה מלל על רעיון קטן

Lhuna3

Well-known member
חשבו לעשות את צ'נדלר הומו אבל ירדו מזה ונשארו רק עם רמזים בעונה הראשונה, בעיקר בפרק ספציפי שבו כולם חושבים שצ'נדלר גיי, רק בלי להגיד את המילה גיי (העדיפו להגיד "זה"). הם כמעט היו אמיצים ובסוף לא. למרות הקו של אשתו של רוס.
הוא (מי שעשה את הסרטון) פשוט מדבר חמוד וכיף לשמוע אותו אבל תכלס זה הרבה מלל על רעיון קטן
תרשי לי להוסיף קצת:
הוא גם מתלבט אם זה היה רעיון טוב או רע אם הם היו עושים אותו גיי באמת, והתשובה שלו היא שמצד אחד זה היה מאוד נדיר בתקופה והיה יכול להיות דבר פורץ דרך ומשפיע לטובה, כי זו היתה סדרה כל כך פופולרית שהשפיעה אפילו על אופנות של תסרוקות, וכי אחד הכותבים הראשיים היה גיי, ולזכותם באמת היה העניין של קרול הלסבית והאישה שלה שהיה "אמיץ" לתקופה בטלויזיה,
אבל - בסופו של דבר הבדיחה היחידה שהם בעצם חזרו עליה שוב ושוב בנושא הזה היתה כזאת שהפואנטה שלה היא: "מישהו מתנהג כמו גיי - אז זה מצחיק", או בניסוח שלו: it would be funny if someone was gay,
ומזה עולה החשש - שאם הם היו הולכים על זה עד הסוף, זה לא היה יוצא להם טוב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תרשי לי להוסיף קצת:
הוא גם מתלבט אם זה היה רעיון טוב או רע אם הם היו עושים אותו גיי באמת, והתשובה שלו היא שמצד אחד זה היה מאוד נדיר בתקופה והיה יכול להיות דבר פורץ דרך ומשפיע לטובה, כי זו היתה סדרה כל כך פופולרית שהשפיעה אפילו על אופנות של תסרוקות, וכי אחד הכותבים הראשיים היה גיי, ולזכותם באמת היה העניין של קרול הלסבית והאישה שלה שהיה "אמיץ" לתקופה בטלויזיה,
אבל - בסופו של דבר הבדיחה היחידה שהם בעצם חזרו עליה שוב ושוב בנושא הזה היתה כזאת שהפואנטה שלה היא: "מישהו מתנהג כמו גיי - אז זה מצחיק", או בניסוח שלו: it would be funny if someone was gay,
בדיוק.

זה נראה לי מאוד מעניין אם היו הולכים על זה. כי באמת ההשפעה של חברים הייתה ענקית.
אבל כן הסדרה הייתה ממש ממש גרועה בייצוג חלק גדול מהזמן.
לפחות בסיינפלד כל הזמן אמרו Not that there is anything wrong with it

עוד משהו לגבי הסרטון זה שהוא דיבר על מערכון SNL שאף פעם לא שמעתי עליו וקשור לזה

טוני החתול

Well-known member
מנהל

לא רציתי לדבר על זה שוב אבל ה CGI נוראי ממש. כאילו חזרו אחורה בטכנולוגיה שלהם. לא נראה טבעי בשום דרך

חחח. בדיוק, איפה הוא! זה העניין, הבנו את הקטע של שבירת הקיר ועכשיו אני באמת לא מבינה מה הלאה. זה אולי נכון בסדרות שהדמויות רוצות לתאר תחושות או מצב כלשהו בגוף ראשון אבל פה זה לחלוטין לא קשור

טים רות' היה סופר חמוד אבל כן, הסצינות האלה היו סתמיות נורא. הקולגה ההזוי היה מעולה וגם האסגרדית ההיפית הזאת היתה תוספת חמודה

לצערי אני די שותפה לך. לא יותר מחביב בעיני.
אבל יש קומדיות שבאמת עובדות (ברור לי שזה עניין של טעם). התחלתי עכשיו צפייה חוזרת ב- טיק והיא מהנה במיוחד
באיחור גם אני אגיב על She-Hulk
אני כן אסכים שהCGI בסדרה לא נראה כל כך טוב.
אבל זה לא ממש מפריע לי.

חוץ מזה אני ממש לא מבין את התלונות שלכן.
כלומר זה לא שזאת סדרה הורסת, אבל היא מצחיקה.
במיוחד עם הרבה הומור שמכוון לאוהבי הMCU.
וגם סתם כיף לאוהבי הMCU ומארוול בכלל.

יש לנו את אמיל בלונסקי הופך לתועבה וממשיך לדבר בנימוס.
(אבל ברצינות, האם הוא באמת לא מתכנן שום דבר רע לאחרי שהוא ייצא מהכלא?)

יש את וונג שהיה נורא מצחיק לדעתי בפרק.
זה שהוא ישר חושב על להשתמש בקסם למחיקת זכרונות זה מצחיק וגם רפרנס לסרט שיצא לאחרונה.

משנת הצורה השובבה מאסגרד הייתה מצחיקה וזה נחמד לקבל תזכורת שהם בעצם חיים עכשיו בעולם שהם חולקים עם התושבים של אסגרד.
גם היה מעולה שהיא התחילה את הנאום של ת'ור (במקור של אודין בעצם) על כך שאסגרד היא לא מקום אלא האנשים, עד שהשופט סתם אותה.
ובכלל זה שהיא השתמשה ביכולת שינוי צורה שלה באופן משעשע ולא חכם היה נחמד.

וזה אומנם משהו שרק מי שמכיר את הקומיקס יידע - אבל זה מגניב שהביאו את הwrecking crew וזה שסיפור המקור שלהם כאן הוא פשוט שהם גנבו ציוד בניה אסגרדי. (וזה תכלס לא מאוד שונה מסיפור המקור שלהם בקומיקס).
ומעניין מי הבוס שלהם שרוצה דוגמה של הדם של ג'ניפר.
אני מנחש שטיטאניה פשוט כי לא ראינו אותה.

ואני לא מבין את הטענות נגד שבירת הקיר הרביעי. כלומר תמיד היו כל מיני סדרות שעשו את זה. וזה בדיוק באוות שימוש כמו שכאן. משתמשים בזה בדיוק כמו כאן: כדי להתייחס לציפיות של הצופים.

אני מניח שגם מי שמכיר ואולי אוהב את הזמרת הזאת megan the stalion שמח. לי לא היה מושג מי היא.

didalf

Well-known member
תרשי לי להוסיף קצת:
תודה.
ואכן כמו שחשבתי הרבה חפירה על משהו שאפשר לסכם בכמה משפטים. בגלל זה אני שונאת סרטונים כאלה.

dilia snake

Well-known member
אבל זה לא ממש מפריע לי.
איך לא? זה מביך שסדרה של דיסני נראית ככה, כבר ראיתי דברים יותר מוצלחים ב-CW. אם אין להם כסף לאפקטים נורמליים שלא יעשו סדרה עם אישה ענקית בצבע ירוק במרכז שלה.

אבל זה לא מצחיק, ואם אתה עושה סדרה אתה חייב לקחת ברצינות את העובדה שלא כל הצופים ראו כל סרט/סדרה של מארוול EVER. תשים כמה בדיחות בתור פאן סרוויס אבל זה לא הוגן שיותר מחצי סדרה תעבור לאנשים מעל הראש.
כן, אבל אחרי שהיא התחזתה לבחור ההוא שתבע אותה ואז לעו"ד מהחברה של ג'ן זה נהיה כזה מייגע ולא מצחיק.
ואני לא מבין את הטענות נגד שבירת הקיר הרביעי. כלומר תמיד היו כל מיני סדרות שעשו את זה. וזה בדיוק באוות שימוש כמו שכאן. משתמשים בזה בדיוק כמו כאן: כדי להתייחס לציפיות של הצופים.
כי זה מציק וקוטע את ההמשכיות ולא מוסיף שום דבר לסדרה מלבד בדיחות ברמה של גן ילדים.

אני יודעת שאני קוטלת ואולי אני מתייחסת לסדרה יותר מידי ברצינות, אבל זה מוריד מהחוויה ורוב הפרק השלישי היה בלתי צפי.

Aranel Nenharma

Well-known member
אין לי כל כך מה להוסיף למה שאמרו כבר
אני מסכימה שהCGI בלתי נסבל
והסדרה היא די סטמית, עדיין לא הבנתי את החשיבות שלה בMCU
ולמרות שהפרקים מהנים אני עדיין לא מתלהבת מהסדרה

Lion_Heart

Well-known member
באיחור גם אני אגיב על She-Hulk
אבל זה לא ממש מפריע לי.

זה שהוא ישר חושב על להשתמש בקסם למחיקת זכרונות זה מצחיק וגם רפרנס לסרט שיצא לאחרונה.

משנת הצורה השובבה מאסגרד הייתה מצחיקה וזה נחמד לקבל תזכורת שהם בעצם חיים עכשיו בעולם שהם חולקים עם התושבים של אסגרד.
גם היה מעולה שהיא התחילה את הנאום של ת'ור (במקור של אודין בעצם) על כך שאסגרד היא לא מקום אלא האנשים, עד שהשופט סתם אותה.

וזה אומנם משהו שרק מי שמכיר את הקומיקס יידע - אבל זה מגניב שהביאו את הwrecking crew וזה שסיפור המקור שלהם כאן הוא פשוט שהם גנבו ציוד בניה אסגרדי. (וזה תכלס לא מאוד שונה מסיפור המקור שלהם בקומיקס).

אני מניח שגם מי שמכיר ואולי אוהב את הזמרת הזאת megan the stalion שמח. לי לא היה מושג מי היא.
מסכים עם כל מה שכתבת!
ודעתי בקשר לפרק-אני ממש אוהב את הסדרה הזאת!,אהבתי שבאמצע נהיגה היא פונה לקהל! לא בטיחותי,אבל משעשע!
מאוד אוהב את ההומור ואת שבירת הקיר הרביעי, ה CGI בעיני בסדר גמור,יותר מבסדר...לא הבנתי את התלונות נגד זה,(אבל זה אני)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
דווקא פרק חביב ומשעשע יותר מהקודמים.

וואי כן היא נראית כמו סימס.

:-D:-D
אני נהנית מהקטעים עם טים רות' רק כי הוא טים רות'.

אבל זה לא מצחיק, ואם אתה עושה סדרה אתה חייב לקחת ברצינות את העובדה שלא כל הצופים ראו כל סרט/סדרה של מארוול EVER. תשים כמה בדיחות בתור פאן סרוויס אבל זה לא הוגן שיותר מחצי סדרה תעבור לאנשים מעל הראש.
אני חושבת דווקא שהסדרות נועדו בעיקר למעריצים הארד-קור.

שמעתי את השם אבל לאדעת איזה שירים יש לה.
אבל הופעת אורח יותר מרגשת הייתה אנג'ליקה מהמילטון!! תביאו עוד, ותנפיצו סיבה שהיא תשיר!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דווקא פרק חביב ומשעשע יותר מהקודמים.
תודה רבה באמת
אני חושבת דווקא שהסדרות נועדו בעיקר למעריצים הארד-קור.
בדיוק
אבל הופעת אורח יותר מרגשת הייתה אנג'ליקה מהמילטון!! תביאו עוד, ותנפיצו סיבה שהיא תשיר!!
מה? מי הייתה אנג'ליקה מהמילטון? העורכת דין האחרת שראו לאיזו שניה?

מילי08

Well-known member
שי-האלק פרק 3
נכון שכפורום יש לנו עניין די דומה בתכנים אבל אנחנו עדיין לא יישות אחת ולכל אחת יש את הטעם שלה וזה בסדר. אנחנו לא באמת חייבים להסכים על הכל
היא נחמדה לי יותר מאשר מיס מארוול שממש חיכיתי לה
נראה ככה. אני חושבת שבעקבות הסדרות של מארוול הגעתי למסקנה סופית שאני לא מארווליסטית מובהקת. הסרטים היו אחלה ברגע שהחלטתי לנסות אותם באמת, והיו דמויות שבאמת אהבתי, אבל נראה שאני לא עד כדי כך מאוהבת ביקום הזה כדי להתמוגג באופן אוטומטי מכל דבר שהם מוציאים
כן, זה היה חמוד מאוד. בעיני הוא לגמרי יעשה משהו רע, פשוט נוח לו לשחק את תפקיד התמים
|כן|
לא מכירה אותם, תודה על ההסבר. באמת תהיתי מי מפעיל אותם. ובאמת איפה טטיאנה?
אותי זה מתיש, ראה מה כתבתי למעלה... ברור שלסדרה כלשהי יהיה מאוד קשה לענות על הצרכים של כולם ולכן הם עושים מה שנראה להם נכון. אבל לי כצופה זה מציק כי אני מעדיפה לראות את התכלס ולא דיבורי מטא שבאים על חשבון תוכן אמיתי. שוב- עניין של טעם.
איך לא? זה מביך שסדרה של דיסני נראית ככה, כבר ראיתי דברים יותר מוצלחים ב-CW. אם אין להם כסף לאפקטים נורמליים שלא יעשו סדרה עם אישה ענקית בצבע ירוק במרכז שלה.
ממש! זה עשוי בצורה חובבנית
כי זה מציק וקוטע את ההמשכיות ולא מוסיף שום דבר לסדרה מלבד בדיחות ברמה של גן ילדים.
מסכימה
וואי כן היא נראית כמו סימס.
חחח סימס! וואי, נכון
אני נהנית מהקטעים עם טים רות' רק כי הוא טים רות'.
יש לנו חולשה לבריטים

למעלה