דיוני סדרות #105

keren or5

Well-known member
ויש כתבות ארוכות מעניינות ויש סרטונים ארוכים כנראה מעניינים. אבל יש גם, בין אם זה כתוב או מדובר, שהם סתם חפירה ללא ערך.
כמובן שיש, אני פשוט לא אוהבת שאומרים את זה על דברים שלא ראו/קראו

קבלי גיף לשלום בית|לב|
tumblr_nlnghhfDgU1tn0itdo5_250.gif
|מאוהב|💚💙💜 קבלי אחד אחזרה:

אני מבינה שהיית עצבנית אבל להשוות חוסר ענין של אנשים בסרטונים למחלה קשה זה גם בחוסר טעם.
גם לא ממש הבנתי מה הייתה המטרה של הפוסט הזה אם בסה"כ התעצבנת על משהו שעדי אמרה? למה לגרור את כולנו לזה ועוד לקרוא לזה "מחלה קשה"?
יכולת לכתוב את הפוסט הזה בצורה שונה ולהסביר למה לדעתך כן שווה לאנשים לצפות בו, ומה ריגש/ענין/סיקרן אותך בו ואני מבטיחה שזה היה גורם לי לפחות לרצות לצפות בו, אבל הדרך שבחרת להתנסח עשתה לי אנטי מטורף לכל מה שכתבת. סורי.
צדקת שאמרת שכתבתי את זה כשהייתי עצבנית, וצדקת שפוסט לא היה פרודוקטיבי. לרוב כשעושים דברים מרוב כעס זה לא יוצא פרודוקטיבי, אבל ככה הרגשתי וזה מה שיצא לי 🤷‍♀️.
מצטערת שזה הרגיז אותך |4U|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה בטופ 5 של הדברים הכי קרינג'ים שראיתי השנה בטלוויזיה.

בלי ראנט או פאנץ' ליין. רק קרינג'.
She Hulk
טוב, גם אני לא התרשמתי לטובה מהפרק הזה
אבל אני עדיין נהנה מרוב הפרק
היה מאוד מאכזב עם הבחור שהיא יצאה איתו
ובהחלט קרינג' נוראי בבוקר

ויצא טיזר חדש לסדרה שאת ( @dilia snake ) תאהבי במיוחד
(כולל קצת ספוילרים כמובן)

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד מישהו רואה The Lord of the Rings: The Rings of Power ?
אני ממש נהנה.

גיס שלי הסביר לי כל מיני דברים של העולם הזה וזה די בלבל אותי (מסתבר שליטלרי בעבר לא הייתה שמש בעולם הזה וכל האור הגיע משני עצי ענק)
בכל מקרה נראה לי שממש לא צריך להכיר משהו בשביל להבין את הסדרה הזאת

Lhuna3

Well-known member
עוד מישהו רואה The Lord of the Rings: The Rings of Power ?
אני ממש נהנה.

גיס שלי הסביר לי כל מיני דברים של העולם הזה וזה די בלבל אותי (מסתבר שליטלרי בעבר לא הייתה שמש בעולם הזה וכל האור הגיע משני עצי ענק)
בכל מקרה נראה לי שממש לא צריך להכיר משהו בשביל להבין את הסדרה הזאת
בעקרון לא ראיתי את סרטי שה"ט בכלל, כי לא רציתי לקלקל לי את הספרים, אבל שוקלת בכל זאת לראות את זה, אם הביקורות יהיו ממש טובות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בעקרון לא ראיתי את סרטי שה"ט בכלל, כי לא רציתי לקלקל לי את הספרים, אבל שוקלת בכל זאת לראות את זה, אם הביקורות יהיו ממש טובות.
מתי את מתכננת לקרוא את ההוביט או שר הטבעות?

בכל מקרה בעיקרון אני חושב שלחלוטין לא צריך להכיר את הסרטים בשביל להכנס לסדרה

אני מקווה שהביקורות טובות.
נתקלתי השבוע איפשהו באינטרנט בטענה שאמזון מוחקים ביקורות רעות על הסדרה מIMDB איכשהו. אבל אני לא יודע אם זה סתם דיבורים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קראתי אותם לפני שנים, יותר מפעם אחת.
לא רוצה לקלקל לי הכוונה לא מבחינת ספוילרים אלא מבחינת הדימיון שלי את העולם הזה וההוביטים.
אה, זה יותר הגיוני.
פשוט היה נשמע לי מאוד מוזר שאת שנים על גבי שנים נמנעת מהסרטים כי את עדיין מתכוונת מתישהו לקרוא את הספרים, למרות שעובר הרבה זמן ואת לא קוראת אותם.

אני יכול להבין את מה שאת אומרת לגבי להרוס את איך שזה בדמיון שלך.

didalf

Well-known member
She Hulk
טוב, גם אני לא התרשמתי לטובה מהפרק הזה
אבל אני עדיין נהנה מרוב הפרק
היה מאוד מאכזב עם הבחור שהיא יצאה איתו
ובהחלט קרינג' נוראי בבוקר
ראיתי אתמול אבל אין לי הרבה מה להגיד.

הכל אקסטרה מגוחך בכוונה וזה נע בין קרינג'י למשעשע.
הבחורה השיכורה הזכירה לי את טיניפר ואפריל מפארקס וזה הצחיק אותי אז חיבבתי אותה.

Aranel Nenharma

Well-known member
משהו שם פשוט לא עובד
הם מנסים להיות הסדרה הקלילה והמצחיקה, הבעיה שזה לא מצחיק וגם לא קליל, הפרק הזה היה באמת קרינג'י ברמות
וגם כאילו חאלס, זה כבר פרק 4 ואנחנו עדיין לא יודעים מי הנבל פה ואין כמעט שימוש בכוחות על שלה

וגם הקטע עם וונג הפרק היה מעצבן ברמות, גם כי הוא היה מפגר וגם כי כאשר הוא קרא לג'נפר שתעזור לו להיות hulk ולהפטר מהשדים, אז למה הוא לא ביקש עזרה נדוקטור סטריינג', אפילו שיי צ'י שהוא נהיה חבר שלו היה עוזר לו יותר מג'נפר שעד עכשיו אין שום סימן לכך שהיא גיברת על או שהיא רוצה להיות

Aranel Nenharma

Well-known member
בבקשה תשים את זה בתיבת ספויילר
התמונה של הסרטון זה של הדמות האורחת וגם השם שלו מופיע בכותרת, וזה נמצא בהודעה של הסדרה she-hulk
ואני לדוגמא במקרה גילתי לפני שבוע שהוא אומר להופיע בסדרה, אז יש אנשים שיכול להיות שזה יהרוס להם את גורם ההפתעה
* למרות שההתעניינות של עדי |נחש| מעוררת את החשד :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי אתמול אבל אין לי הרבה מה להגיד.

הכל אקסטרה מגוחך בכוונה וזה נע בין קרינג'י למשעשע.
הבחורה השיכורה הזכירה לי את טיניפר ואפריל מפארקס וזה הצחיק אותי אז חיבבתי אותה.
the Y isn't where you think?

תוך כדי אני קולט את הסרטון עם אפריל אבל אני לא מצליח להתרכז. ווינונה?
איך זה הגיע ללידה?
אנחנו עדיין לא יודעים מי הנבל פה
יש סדרות שאין נבל
(כלומר לפחות נבל אחד מרכזי של העונה. זה די משהו שהומצא בבאפי. כלומר לא ממש הומצא שם. כלומר הקונספט של נבל מרכזי של עונה נראה לי בערך הומצא בבאפי)
כלומר יש נבלים קטנים של היום יום ולא חייב להיות נבל גדול של העונה או של הדמות.
לא שאין לי בעיות עם הסדרה בשלב הזה
[לםפני שאני שוכח. זה מתייחס לסדרה she hulk]
וגם הקטע עם וונג הפרק היה מעצבן ברמות, גם כי הוא היה מפגר וגם כי כאשר הוא קרא לג'נפר שתעזור לו להיות hulk ולהפטר מהשדים, אז למה הוא לא ביקש עזרה נדוקטור סטריינג', אפילו שיי צ'י שהוא נהיה חבר שלו היה עוזר לו יותר מג'נפר שעד עכשיו אין שום סימן לכך שהיא גיברת על או שהיא רוצה להיות
הא נכון. לא בטוח אם חשבתי על זה.
בבקשה תשים את זה בתיבת ספויילר
אוי שיט מצטער.
לא חשבתי שבאמת מישהו עדיין אולי לא יודע על זה.
אבל עדיין הייתי צריך להיות יותר זהיר
בדרך כלל אני חושב שאני כן זהיר
She Hulk

MEDIA=youtube]4QuAwQYABWs[/MEDIA]
זה היה מוזר שכתבתי כאילו לא ברור לאיזה סדרה זה מתייחס

dilia snake

Well-known member
מה אני עושה פה בשעה כזאת היום שבת?

הבעיה המרכזית שלי עם הסדרה הזאת שזה מרגיש כאילו הם עובדים בלי OUTLINE בסיסי(או סיפור מסגרת או איך שלא קוראים לזה) והם פשוט כל פרק מאלתרים כל פעם מחדש לפי הגחמות של דיסני או משהו. כאילו הרשו להם להשתמש בברוס אז הם זרמו, הם קיבלו את וונג אז עכשיו צריכים למצוא משהו לעשות אתו. ואני כבר לא מדברת על ה-CGI ושאר האפקטים שנראים ביום טוב כמו ב-CW ובימים הרעים כמו משהו שלקוח מסרט אימה דל תקציב, והעובדה שהיועצת המקצועית שלהם לקטעים בבית משפט היא כנראה מייגן מרקל(כאילו באמת זה מרגיש כאילו מישהו שם ראה שני פרקים של חליפות וניגש לכתוב, הם אפילו לא טרחו ללכת על משהו טיפה יותר רציני).

בקשר לפרק 4 ספציפית: התחושה שלי שהם נתקעו עם וונג ואז הכניסו פתקים לכובע הגרילו אחד ומה שיצא להם זה "דייטים". עכשיו, אני לא אומרת שהם לא יכולים לשלב יותר מעלילה אחת בפרק גם אם זה רק 30 דק' אבל הפרק הזה הרגיש כמו אוסף של סצנות שאין ביניהם כמעט קשר.

והבדיחות שם לא מצחיקות כל פעם שהם חוזרים על איזה משהו יותר מפעם אחת, זה לא מצחיק רק קרינג'י. הבחורה השיכורה הייתה סבירה בפעם הראשונה שהראו אותה ואז בבית המשפט זה היה קרינג'י(וספוילרים לסופרנוס?? באיזה עולם אנחנו חיים שספוילרים לכל דבר עדיין לגיטימי?)

בהתחלה זה היה כזה "כן!!!!!!!!!!!!!!!!" ואז דיי מהר זה הפך לאימה טהורה כי אני מפחדת שהם יתעללו בו ויהרסו אותו. למרות שהמשפט ההוא שהוא אמר לג'ן היה כ"כ מאט. אוי אוף.

It's Always Sunny

Well-known member
ואני כבר לא מדברת על ה-CGI ושאר האפקטים שנראים ביום טוב כמו ב-CW ובימים הרעים כמו משהו שלקוח מסרט אימה דל תקציב, והעובדה שהיועצת המקצועית שלהם לקטעים בבית משפט היא כנראה מייגן מרקל(כאילו באמת זה מרגיש כאילו מישהו שם ראה שני פרקים של חליפות וניגש לכתוב, הם אפילו לא טרחו ללכת על משהו טיפה יותר רציני).
אני לא צופה בסדרה אבל המשפט הזה הרס אותי מצחוק :-D

didalf

Well-known member
המרכזית שלי עם הסדרה הזאת שזה מרגיש כאילו הם עובדים בלי OUTLINE בסיסי(או סיפור מסגרת
אני חושבת שהרעיון הוא קומדיה בית משפט עם קייס אוף דה וויק כזה אבל קומי ועם ענקית ובתחום הגיבורי על.
ואני חושבת שזה מגוחך בכוונה. אבל זה יוצא להם ככה ככה.
אני בעיקר מתרשמת מהמחוייבות שלך לראות משהו שאת ממש סובלת ממנו בשביל הופעת אורח של מישהו שאת אוהבת שיכולה להיות קצרה מאד. אני הייתי מסתפקת בלראות קטעים שלו אח"כ

dilia snake

Well-known member
אני חושבת שהרעיון הוא קומדיה בית משפט עם קייס אוף דה וויק כזה אבל קומי ועם ענקית ובתחום הגיבורי על.
כן, אבל היית מצפה למשהו פחות מפוזר, אין לי בעיה עם סדרה פרוצדורלית(כולם יודעים שזה 90% ממה שאני רואה בד"כ) אבל התחושה הכללית היא שהם בקושי יודעים מה הם עושים והכול מאולתר.

אני בעיקר מתרשמת מהמחוייבות שלך לראות משהו שאת ממש סובלת ממנו בשביל הופעת אורח של מישהו שאת אוהבת שיכולה להיות קצרה מאד. אני הייתי מסתפקת בלראות קטעים שלו אח"כ
אני נוראית |פנים| .

Reutk

Active member
בפרקים הראשונים היא הייתה מסוג הסדרות שנחמד לצפות בהן בזמן שמקפלים כביסה אבל לאט לאט התמכרתי. היה קל מאוד להתאהב בסדרה כי היה קל להתאהב בדמויות, הם כולם היו כל כך אנושים עם פגמים, ופחדים וקשיים. ממש לא הדמויות הסטראוטיפיות השטחיות שהייתי מצפה למצוא בסדרה של דיסני. ממש אהבתי שהחברה של אבא של מיה התגלתה כמישהי נחמדה, ושהם לא הלכו על האופציה הקלישאתית של גולד דיגר. זה היה ממש חמוד לראות איך בסוף מיה התחברה אליה אבל גם אהבתי שבהתחלה היא דחתה אותה כי זה היה מאוד הגיוני שהיא תתנהג ככה בהתחלה. הדמות הכי אהובה עלי הייתה ללא שום עוררין פילקס |מאוהב| אהבתי את כל הקטעים איתו במיוחד את הקטעים עם לייק, וזה ממש ממש מעצבן שהם לא ביחד! הם לגמרי חייבים להיות ביחד! |פטיש||שפם| . גם נורא אהבתי את הקטע שויקטור יצא בפניו והוא ישר חיבק אותו. כל הרגע הזה היה מושלם. לוסי חמודה, והייתי אוהבת את הזוגיות שלה ושל לייק יותר עם פילקס לא היה קיים. אבל הוא כן קיים, ומזל שכך. גם את פיילר אהבתי אבל לא כל כך אהבתי אותה ואת פילקס ביחד, אני מודה שבהתחלה שהייתה להם את השיחה הזאת על זה שאין לפיילר חברים לשתות איתם קפה והוא הציע לה לשתות קפה איתו עלתה לי המחשבה שהם חמודים ביחד ושיכול להיות ביניהם משהו. אבל זאת הייתה רק מחשבה רגעית שמהר מאוד חזרתי בי ממנה לדעתי הרבה יותר מתאים להם להיות ידידים וחבל שהפכו אותם ליותר מזה. זה קצת כמו הקשר בין ראים לויקטור שגם שם בהתחלה שהרגיש שהולך להתפתח משהו מעבר לידידות בניהם לא ממש התנגדתי אבל עכשיו אני ממש שמחה שהם לא הלכו לכיוון הזה, קשה לי לדמיין אותם בקשר אחר מלבד ידידות. עכשיו בקשר לבנג'י וויקטור, אז הייתי צריכה ממש לשנוא את העלילה שלהם, כי היא הייתה בדיוק מה שאני לא אוהבת שעושים בסדרות שמוצאים כל מיני תירוצים מעצבנים למה הזוג שאנחנו רוצים שהיו ביחד לא יכולים להיות ביחד, אבל בגלל שממש אהבתי אותם ביחד אז סלחתי להם :-] . אני כל כך שמחה שהם האנדגיים בסדרה, למרות שזה היה לי ברור מהתחלה, ולא באמת דאגתי בקשר לזה, גם בסוף העונה ה2 שלא ידענו במי ויקטור בחר (מזכיר לי סיום עונה של סדרה אחרת רק שבה כן ממש דאגתי ולא הייתי בטוחה שמה שאני רוצה יקרה). היה לי קצת עצוב בשביל ניק שהוא התחיל לצאת עם ויקטור, וממש נכנס לזה אפילו הביא לו פרחים, כי ידעתי שזה לא יחזיק ושמחתי שהוא קיבל את המצב בקלות יחסית למרות שזה לא היה אמין (אלא אם כן הוא לא ממש התאהב בוויקטור אלא פשוט התאהב ברעיון של להיות בקשר רציני עם מישהו ואז זה לגמרי הגיוני). קראתי קצת ממה שכתבתם על עונה 3, עם יהיה לי קצת זמן אני גם אגיב על זה, אבל בגדול נראה לי שהסכמתי עם רוב מה שכתבתם.

didalf

Well-known member
היה קל מאוד להתאהב בסדרה כי היה קל להתאהב בדמויות, הם כולם היו כל כך אנושים עם פגמים, ופחדים וקשיים. ממש לא הדמויות הסטראוטיפיות השטחיות שהייתי מצפה למצוא בסדרה של דיסני
בדיוק|לב|
אהבתי את כל הקטעים איתו במיוחד את הקטעים עם לייק, וזה ממש ממש מעצבן שהם לא ביחד! הם לגמרי חייבים להיות ביחד! |פטיש||שפם| . גם נורא אהבתי את הקטע שויקטור יצא בפניו והוא ישר חיבק אותו. כל הרגע הזה היה מושלם. לוסי חמודה, והייתי אוהבת את הזוגיות שלה ושל לייק יותר עם פילקס לא היה קיים. אבל הוא כן קיים, ומזל שכך. גם את פיילר אהבתי אבל לא כל כך אהבתי אותה ואת פילקס ביחד, אני מודה שבהתחלה שהייתה להם את השיחה הזאת על זה שאין לפיילר חברים לשתות איתם קפה והוא הציע לה לשתות קפה איתו עלתה לי המחשבה שהם חמודים ביחד ושיכול להיות ביניהם משהו. אבל זאת הייתה רק מחשבה רגעית שמהר מאוד חזרתי בי ממנה לדעתי הרבה יותר מתאים להם להיות ידידים וחבל שהפכו אותם ליותר מזה
יאוו כן. פליקס ולייק היו מושלמים ביחד, הרבה יותר חמודים ביחד מאשר מי ששידכו להם בסוף ממש התבאסתי מזה!!

היה לי קצת עצוב בשביל ניק שהוא התחיל לצאת עם ויקטור,
חחחחחחחחחח וואי שכחתי לגמרי שהייתה דמות בשם ניק. חשבתי שאת מדברת על ניק שלנו ואז המשך המשפט היה מאד לא הגיוני עד שנזכרתי:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחח וואי שכחתי לגמרי שהייתה דמות בשם ניק. חשבתי שאת מדברת על ניק שלנו ואז המשך המשפט היה מאד לא הגיוני עד שנזכרתי:-D
גם אני לרגע התבלבלתי
גם נורא אהבתי את הקטע שויקטור יצא בפניו והוא ישר חיבק אותו. כל הרגע הזה היה מושלם.
זה קטע מעולה. צפיתי בו הרבה פעמים
יאוו כן. פליקס ולייק היו מושלמים ביחד, הרבה יותר חמודים ביחד מאשר מי ששידכו להם בסוף ממש התבאסתי מזה!!
אני גם אהבתי מאוד את פיליקס ולייק.
אבל אחרי שהם כבר היו עם הזוגות האחרים היה נראה לי לא מתאים שהם יחזרו להיות ביחד.
ולמרות שפיליקס ופילאר הרגישו מוזר, אהבתי את לייק עם לוסי.
אני כל כך שמחה שהם האנדגיים בסדרה, למרות שזה היה לי ברור מהתחלה, ולא באמת דאגתי בקשר לזה, גם בסוף העונה ה2 שלא ידענו במי ויקטור בחר (מזכיר לי סיום עונה של סדרה אחרת רק שבה כן ממש דאגתי ולא הייתי בטוחה שמה שאני רוצה יקרה).
את מדברת על סיום עונה 1 של ורוניקה מארס?
אם לא, אז על מה?
עכשיו בקשר לבנג'י וויקטור, אז הייתי צריכה ממש לשנוא את העלילה שלהם, כי היא הייתה בדיוק מה שאני לא אוהבת שעושים בסדרות שמוצאים כל מיני תירוצים מעצבנים למה הזוג שאנחנו רוצים שהיו ביחד לא יכולים להיות ביחד, אבל בגלל שממש אהבתי אותם ביחד אז סלחתי להם :-] . אני כל כך שמחה שהם האנדגיים בסדרה,
אני גם מאוד אהבתי את ויקטור ובנג'י. וגם סבלתי לא מעט מכל הדברים בינהם. בחלקים בנג'י במיוחד התחיל לעצבן אותי.
אבל בהחלט שמח שהם היו האנדגיים.

dilia snake

Well-known member
הסדרה עובדת יותר טוב אם מתייחסים אליה כאל שתי סדרות שאוחדו לסדרה אחת: הסדרה הראשונה שתפסה כמעט את כול הפרק זו סדרה פארודית בכיכובה של ג'ון/אליזבת' מוס שמידי פעם צצים אנשים אחרים שלא מודעים לזה שהם בפארודיה(לוק, מוירה, האישה של אמילי וכ'ו) והסדרה השנייה זו דרמה לכל דבר שאליה שייכות דמויות כמו ניק וסרינה.

באמת שאין לי מה להגיד על הקטעים עם ג'ון, זה פשוט היה הזוי לגמרי ברמה שאני לא יודעת איפה להתחיל, אני גם לא בטוחה שבא לי לכתוב כי זה יהיה כמו לחיות את הפרק שוב.

הקטע המעניין היה האישה של ניק, שיש שם משהו מוזר אבל סבבה.

סרינה כל הפרק היסטרית ואז אנשים עומדים מחוץ לחדר מתים ומעודדים אותה עם כמה משפטים נדושים וקופצת לה הסרינה הישנה(וזה היה בקלות הקטע המפחיד בפרק).

מה הקטע עם מארק? האם הוא דלוק עם סרינה? האם הוא בא עם אג'נדה שלישית?

אמילי החליטה לחזור לגלעד להרוג את דודה לידיה WTF????????????????????????????????? זה התירוץ הכי טוב שמצאו?

אני באמת מרחמת על לוק, ומוירה וניקול.

ועל האנשים היו צריכים לערוך את הפרק הזה, בטוח הם היו על ממריצים מסוג כול שהוא, הייתי מותשת מהפרק אחרי 5 דק' ואני לא הייתי צריכה לערוך סצנות על סצנות של הידיים המגואלות בדם של אליזבת' מוס.

כותב ראשי: "תנו לי את שני הדברים הכי לא קשורים בעולם ואני אשלב אותם יחד"
כותב זוטר:" בלט והלוויה!!!"
כותב ראשי *במבט מתמוגג, נאנח, אומר בקול שקט*:"הם גדלים כ"כ מהר" בקול רם :"האתגר התקבל! וד"א כותב זוטר לך אתה מקבל בונוס וקידום!"

ככה נוצרו הדקות האחרונות של הפרק. באמת שאין קשר או מטרה של כול הדקות האחרונות האלו בפרק עד לרגע שלוק וג'ון רואים את האנה בלוויה של פרד על מסך ענקי באמצע טורונטו. כאילו זה היה ממש מגוחך, גם הקטע שסרינה מתלבשת ללוויה בזמן שג'ון נועלת מגפי זיין אותי. הם חייבים להפסיק עם המעבר הזה הלוך ושוב בין סצנות שאמורות להיות כביכול מנוגדות, זה מתיש בעיקר וגם עם תנועות מצלמה שגורמות לאנשים לסחרחורת.

אני בחיים לא נוגעת יותר בטראפלס.

איך בשם אלוהים אסתר הצליחה להגניב למרכז האדום טראפלס מורעלים? איך בכלל הייתה לה גישה לרעל?

ולמה הזוג פאנטם מקבל עוד שפחה אחרי מה שוורן(?) עשה לג'נין.

חלק בי שמח על כול הדושבגים שנראים כאילו יצאו משנות ה-50'/פרק של מד מן שהסתכלו על סרינה למעלה ולמטה והקטינו אותה. אבל זה לא מפסיק להטריד אותי מה יעשו איתה בלי בעל. אולי ייתנו אותה ללורנס, אני אשמח לראות אותם מתעללים אחד בשנייה.

קיוויתי שיראו את האישה של ניק והתאכזבתי.

לא ברור למה לג'ון דחוף להתעלל במעט החברות שנותרו לה. מה יצא לה מזה שהיא גרמה לריטה לחיות חלק מהטראומות שלה מחדש? ובלי קשר, הייתי רוצה לדעת מה המרתות עוברות.

מארק רוצה לגייס את ניק, מעניין.

פעם אהבתי את האסתטיקה של הסדרה, היום זה גורם לי לגלגל עיניים עד כאב.

נערך לאחרונה ב:

Roei152

Well-known member
מנהל
מישהו יודע איך קאל התבגר בסוף העונה השלישית? כאילו הוא הגיע לגיל שבו הוא היה אמור להיות אילו לא עלה על טיסת 828? האם זה אומר שאיכשהו הוא עבר את תאריך היעד , והוא לא ימות?

למעלה