דיוני סדרות #105

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד שבוע ועוד פרק של בית הדרקון
אז דיימון הוא מטורף
אבל מטורף מגניב לחלוטין.

מסתבר שעברו 3 שנים מאז הפרק הקודם ובזמן הזה דיימון וקורליס נלחמו ללא הצלחה במאכיל הסרטנים (שמסתבר שהוא נסיך וגם חולה במחלת עור או משהו קשה) והטרימוורט (או משהו כזה, אני מניח שזה איחוד של הערים החופשיות).
מסתבר בסוף שמה שהם צריכים זה לא עזרה מהמלך, אלא עצם זה שהמלך מציע להם עזרה וזה כל כך מעצבן את דיימון שהוא יוצא למה שנראה כמו משימת התאבדות שבה הוא מצליח להרוג את מאכיל הסרטנים ולרסק כנראה את הצבא של האויבים שלו.
אז עכשיו מה הם יעשו עם העזרה הצבאית שהמלך שלח.

דיימון מאוד מגניב, רק חבל שאנחנו מקבלים אותו רק לקצת בסוף כל פרק.

מי שעוד מרשימה אותי מאוד זאת הנסיכה ריינירה. אני בשוק שלפני שני פרקים ממש לא הייתי בטוח ביכולת של השחקנית הזאת כי מאז היא רק מרשימה אותי יותר ויותר.
אפשר אומנם לראות בהתנהגות שלה בפרק הזה משהו של ילדה קטנה שנעלבת ועושה דווקא לאבא שלה, אבל לדעתי היא מרשימה בכל רגע. והיא רואה את הערך של עצמה ולכן מכעיס אותה שכולם כל כך בטוחים שהיא לא צריכה לרשת את המלוכה. וכל עוד המלך לא אומר לה מפורשות הגיוני שהיא תניח שזאת אכן כוונתו.
אני מאוד שמחתי לגלות שהוא לא ממהר להחליף אותה בתור היורשת. זה מעניין כי הוא ממש לא מיהר להפוך אותה ליורשת, ועשה את זה רק אחרי שהבן התינוק שלו מת וגם אחיו עיצבן אותו. אבל אולי בגלל שהוא גילה לה את הסוד של הנבואה אז הוא מאמין בה יותר עכשיו ומרגיש מחויב כלפיה. שזה באמת נחמד.

בפרק גם עולה הנושא שמלך מקבל המון הצעות נישואים עבור ריינירה, אבל כשהוא מנסה לממש שידוך עם ג'ייסון לאניסטר ריינירה זועמת.
אהבתי את זה שבסוף הוא נותן לה להחליט על השידוך שלה. חלק בי רוצה שהיא תנשא למישהו לא ממעמד טוב כדווקא. אבל נראה לי שמתאים לה יותר דווקא לתפוס מישהו שיעלה את המעמד שלה.

אז אליסנט ילדה למלך בן זכר מאוד מהר והיא כבר בהריון עם ילד נוסף. אבא שלה, יד המלך, עושה רושם באופן פומבי שהוא לא לוחץ על המלך להפוך את הנכד שלו ליורש, אבל מאחורי הקלעים הוא מנסה לגרום לאליסנט ללחוץ עליו בפרטי. אבל לא נראה שהיא עושה את זה.
באופן כללי נראה שאליסנט מנסה לשמור על הידידות שהייתה לה בעבר עם ריינירה, אם כי ריינירה לחלוטין לא משתפת פעולה.

עוד דברים...
יש את הציד והצבי הלבן שבסוף נגלה אל ריינירה, אבל היא לא מוכנה לצוד אותו. בעוד אביה צד צבי רגיל, אבל כשעשרות אנשים עומדים לצידו ומכוונים כל צעד שלו.

חבל לי שלא שמענו מה השיר שריינירה הכריחה את הזמר לשיר לה שוב ושוב.

יש את הבחור הנכה ההוא שנראה לי שהוא בן של שר החוק (או משהו כזה). אני מניח שיש סיבה שהכירו אותו לנו.

keren or5

Well-known member
יש בפורום הזה מחלה קשה של רתיעה מלראות סרטונים, למרות שיש סרטונים כ"כ יפים ומושקעים שמדברים על סרטים/סדרות בצורה כ"כ יפה, מאירים לי נקודות שלא שמתי לב ובאופן כללי פשוט גורמים לי סיפוק ענקי. כמות המידע, הניתוחים, האבחנות, התיאוריות שקיבלתי מסרטוני מעריצים על סדרות שאני כ"כ אוהבת, שלפעמים שמו לי את הדובדבן על חוויית צפייה שהייתה מושלמת בפני עצמה והפכו אותה ליותר מושלמת, הראו לי זווית אחרת, גרמו לי לחשוב על דברים בצורה שונה וכו'. אני כ"כ לא מבינה את הרתיעה של הפורום הזה מצפייה מסרטונים ניתוחים שכאלה, מה ההבדל בין לקשר לכתבה או ביקורת שמרחיבה על סדרה? אם אתם לא אוהבים אז אתם לא אוהבים, אבל לי אישית קשה להבין את זה. יש video essays שאני מחשיבה כמופתיים. והפורמט של הוידאו מאפשר כ"כ הרבה יותר מביקורת על דף, כי בוידאו אפשר לדבר על המבע הקולנועי של משהו ולהדגים את זה בו זמנית, אפשר לעשות כ"כ הרבה דברים יפים טובים ומעניינים, ויש יוטיוברים שעושים את הסרטונים האלה שאני לגמרי התאהבתי בהם, בצורה שהם מנתחים דברים, מהבדיחות החוזרות שלהם. אני לא מצפה שאף אחד ישנה את דעתו ויתחיל לאהוב משהו שהוא לא אוהב, זה פשוט מוזר לי, יכלתי להביא כ"כ הרבה סרטונים מופתיים על סדרות ואני לא מביאה כי אני יודעת שיש פה אנטי לזה. קשה לי להבין את זה. כמו שאמרתי אני לא מצפה שאף אחד ישנה את הטעם שלו. אבל אפשר אולי בלי הערות כמו: "אין לי כוח לשמוע עכשיו סרטון כזה ארוך". זה ממש מבאס, זה הסיבה שאני לא מביאה לפה. אני יושבת ומסיימת לראות סרטון כזה לפעמים וכ"כ מוקסמת ותגובות כאלה ממש מבאסות. מי שלא רוצה לראות יכול פשוט לא לראות, כמו שמי שלא רוצה להיכנס לכתבה שמישהו אחר מקשר לא חייב. אבל גם לא חייבים לבאס ולהעיר כמה זה לא כייף ומעצבן לשמוע את כל הסרטון. אפשר גם לא להגיב בכלל. זו לגמרי אופציה לגיטימית.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש בפורום הזה מחלה קשה של רתיעה מלראות סרטונים, למרות שיש סרטונים כ"כ יפים ומושקעים שמדברים על סרטים/סדרות בצורה כ"כ יפה, מאירים לי נקודות שלא שמתי לב ובאופן כללי פשוט גורמים לי סיפוק ענקי. כמות המידע, הניתוחים, האבחנות, התיאוריות שקיבלתי מסרטוני מעריצים על סדרות שאני כ"כ אוהבת, שלפעמים שמו לי את הדובדבן על חוויית צפייה שהייתה מושלמת בפני עצמה והפכו אותה ליותר מושלמת, הראו לי זווית אחרת, גרמו לי לחשוב על דברים בצורה שונה וכו'. אני כ"כ לא מבינה את הרתיעה של הפורום הזה מצפייה מסרטונים ניתוחים שכאלה, מה ההבדל בין לקשר לכתבה או ביקורת שמרחיבה על סדרה? אם אתם לא אוהבים אז אתם לא אוהבים, אבל לי אישית קשה להבין את זה. יש video essays שאני מחשיבה כמופתיים. והפורמט של הוידאו מאפשר כ"כ הרבה יותר מביקורת על דף, כי בוידאו אפשר לדבר על המבע הקולנועי של משהו ולהדגים את זה בו זמנית, אפשר לעשות כ"כ הרבה דברים יפים טובים ומעניינים, ויש יוטיוברים שעושים את הסרטונים האלה שאני לגמרי התאהבתי בהם, בצורה שהם מנתחים דברים, מהבדיחות החוזרות שלהם. אני לא מצפה שאף אחד ישנה את דעתו ויתחיל לאהוב משהו שהוא לא אוהב, זה פשוט מוזר לי, יכלתי להביא כ"כ הרבה סרטונים מופתיים על סדרות ואני לא מביאה כי אני יודעת שיש פה אנטי לזה. קשה לי להבין את זה. כמו שאמרתי אני לא מצפה שאף אחד ישנה את הטעם שלו. אבל אפשר אולי בלי הערות כמו: "אין לי כוח לשמוע עכשיו סרטון כזה ארוך". זה ממש מבאס, זה הסיבה שאני לא מביאה לפה. אני יושבת ומסיימת לראות סרטון כזה לפעמים וכ"כ מוקסמת ותגובות כאלה ממש מבאסות. מי שלא רוצה לראות יכול פשוט לא לראות, כמו שמי שלא רוצה להיכנס לכתבה שמישהו אחר מקשר לא חייב. אבל גם לא חייבים לבאס ולהעיר כמה זה לא כייף ומעצבן לשמוע את כל הסרטון. אפשר גם לא להגיב בכלל. זו לגמרי אופציה לגיטימית.
יש?
אף פעם לא הרגשתי את זה. וזה מרגיש במיוחד בולט בשרשור שהתחלתי עם סרטון ניתוח שלו הגיבו שני אנשים שראו ואחת שאמרה שהיא לא ראתה, אבל ציינה את זה כי היא רצתה תקציר.
מבדיקה מהירה על הסרטון סיינפלד ששמת בשרשור אחר אומנם רק אני הגבתי אליו, אבל לא נראה לי שמישהו אחר אמר משהו שלילי לגבי כך שאין לו כוח לראות סרטון ארוך.

אבל אם זאת התחושה שלך אז אני בטוח שהיא באה מאיפשהו ושזה קיים.
אני מניח שכולנו יכולים לקבל תזכורת על להיות רגישים יותר וסובלניים יותר לאחרים. לפעמים דווקא בגלל שאנחנו מאוד ידיותיים כאן אחד עם השני אז אנחנו פחות עוצרים את עצמנו. ככה שאם מישהו שם משהו שמשעמם אותנו אנחנו לא פשוט עוברים הלאה אלא עוקצים שזה משעמם אותנו. קצת כמו כשמישהו כותב שהוא לא ראה סרט דיסני בעבר אז אנחנו עוקצים אותו שלא הייתה לו ילדות נכונה.

ואישית אני מאוד אוהב סרטונים שמאירים סדרות שאני מאוד אוהב. וזה במקביל לכך שחלק גדול מהזמן אין לי כוח לראות את רובם. חלקית כי אם אני עכשיו אתחיל לראות את כל הסרטונים שמעניינים אותי (וביו-טיוב כל סרטון יקשר אותי לעוד כמה שיעניינו אותי) אז אני אשאב מהר לבור של שעות.

אני אשמח אם תשתפי תמיד בסרטונים כאלו שאת אוהבת. יכול שבחלקם (או אפילו רובם) אף אחד כאן לא יצפה - זה כמו שלפעמים אני כותב על סדרה למרות שאני יודע שאף אחד אחר לא צופה בסדרה ולכן לא יקרא - אבל בשביל מי שכן יצפה זה יהיה שווה את זה.
ואני בהחלט מסכים שבמצב כזה עדיף שלא יהיו הודעות נגטיביות.

dilia snake

Well-known member
אבל למה להשמיץ סתם? ולהכליל על כול הפורום?

אני רואה סרטונים ביוטיוב על סדרות שממש אכפת לי מהן או פתחתי אליהן אובססיה. אני עוקבת אחרי ערוצים שעוסקים בכישור הזמן( שמתמקדים גם בסדרה וגם בספרים) עכשיו ראיתי סרטונים כי הייתי באובססיה על סאנדמן, גם על סיפורה של שפחה אני רואה בדרך כלל שהסדרה משודרת.

keren or5

Well-known member
יש?
אף פעם לא הרגשתי את זה. וזה מרגיש במיוחד בולט בשרשור שהתחלתי עם סרטון ניתוח שלו הגיבו שני אנשים שראו ואחת שאמרה שהיא לא ראתה, אבל ציינה את זה כי היא רצתה תקציר.
מבדיקה מהירה על הסרטון סיינפלד ששמת בשרשור אחר אומנם רק אני הגבתי אליו, אבל לא נראה לי שמישהו אחר אמר משהו שלילי לגבי כך שאין לו כוח לראות סרטון ארוך.

אבל אם זאת התחושה שלך אז אני בטוח שהיא באה מאיפשהו ושזה קיים.
אני מניח שכולנו יכולים לקבל תזכורת על להיות רגישים יותר וסובלניים יותר לאחרים. לפעמים דווקא בגלל שאנחנו מאוד ידיותיים כאן אחד עם השני אז אנחנו פחות עוצרים את עצמנו. ככה שאם מישהו שם משהו שמשעמם אותנו אנחנו לא פשוט עוברים הלאה אלא עוקצים שזה משעמם אותנו. קצת כמו כשמישהו כותב שהוא לא ראה סרט דיסני בעבר אז אנחנו עוקצים אותו שלא הייתה לו ילדות נכונה.

ואישית אני מאוד אוהב סרטונים שמאירים סדרות שאני מאוד אוהב. וזה במקביל לכך שחלק גדול מהזמן אין לי כוח לראות את רובם. חלקית כי אם אני עכשיו אתחיל לראות את כל הסרטונים שמעניינים אותי (וביו-טיוב כל סרטון יקשר אותי לעוד כמה שיעניינו אותי) אז אני אשאב מהר לבור של שעות.

אני אשמח אם תשתפי תמיד בסרטונים כאלו שאת אוהבת. יכול שבחלקם (או אפילו רובם) אף אחד כאן לא יצפה - זה כמו שלפעמים אני כותב על סדרה למרות שאני יודע שאף אחד אחר לא צופה בסדרה ולכן לא יקרא - אבל בשביל מי שכן יצפה זה יהיה שווה את זה.
ואני בהחלט מסכים שבמצב כזה עדיף שלא יהיו הודעות נגטיביות.
יכול להיות שיצאתי קצת תוקפנית, אבל זה בגלל שהרגשתי את זה המון זמן (אני מדברת על שנים). אולי זאת רק עדי, אז אני מצטערת, אבל תגובות כאלה-|למטה|
ואכן כמו שחשבתי הרבה חפירה על משהו שאפשר לסכם בכמה משפטים. בגלל זה אני שונאת סרטונים כאלה.
תמיד מרתיחות אותי, כי איך אפשר להעביר ביקורת על סרטון שאפילו לא ראית? כנראה זה משהו שהצטבר בי, למרות שאתה צודק שהשרשור הספציפי הזה לא משקף את זה. אז כן זה יותר משהו שהרגשתי פשוט תקופה ארוכה ולא אמרתי כלום. אני אשמח אם אנשים לא יעירו הערות כאלה. ואתה צודק שלפעמים אנחנו מרגישים קרובים אחד לשני ובראש שלנו יש הערות שהם בצחוק, וקשה לנו לפעמים להבין כמה דבר חשוב או לא לצד השני, ולפעמים אנחנו עוקצים בכוונה ובידידות, אז שוב, סיכוי גדול שהגזמתי הייתה לי הרגשה שזה יותר רחב מאדם אחד, פשוט הייתי צריכה להגיד משהו יותר מוקדם וזה היה יוצא פחות תוקפני, אז לקחתי בחשבון. אבל אני באמת מבקשת להימנע מתגובות כאלה, אם סרטון מסויים לא מעניין מישהו, או אין לו זמן לראות, אז כן בהחלט אפשר פשוט להתעלם ולא להגיב פשוט.

keren or5

Well-known member
אבל למה להשמיץ סתם? ולהכליל על כול הפורום?

אני רואה סרטונים ביוטיוב על סדרות שממש אכפת לי מהן או פתחתי אליהן אובססיה. אני עוקבת אחרי ערוצים שעוסקים בכישור הזמן( שמתמקדים גם בסדרה וגם בספרים) עכשיו ראיתי סרטונים כי הייתי באובססיה על סאנדמן, גם על סיפורה של שפחה אני רואה בדרך כלל שהסדרה משודרת.
ראי תגובתי לניק. סליחה שהכללתי, וזה טוב לדעת שיש כאלה שאוהבים סרטונים כאלה, כי אז אולי אני פחות אחשוש להביא להבא, וגם אם רק אדם אחד יראה ויהנה זה דיי טוב בעיני.

Lhuna3

Well-known member
תביאי כל סרטון שאת רוצה לשתף, ואני לפחות אישית מתחייבת לא להגיב (או לפחות לא בצורה שלילית) על אף סרטון כזה, גם אם לא ארצה לצפות |4U|
אני לא זוכרת אם יצא לי להגיב ככה בעבר או לא, אבל עכשיו שאני יודעת שזה עלול לבאס אותך אז אני מבטיחה שלא.
לגבי הפורמט בכלליות, לא כולנו מתחברים, אישית די קשה לי עם דיבורים ארוכים של מישהו (גם לא שומעת פודקאסטים למרות שממליצים לי כל הזמן), לכן כמעט תמיד אעדיף מאמר כתוב. אבל פה ושם בעבר כן היו גם כאלו שאהבתי ואין ויכוח על זה שיש גם יוטיוברים מאוד מוכשרים וטובים בזה!
אז - לא תמיד, אבל לפעמים אני כן אצפה :)

keren or5

Well-known member
תביאי כל סרטון שאת רוצה לשתף, ואני לפחות אישית מתחייבת לא להגיב (או לפחות לא בצורה שלילית) על אף סרטון כזה, גם אם לא ארצה לצפות |4U|
אני לא זוכרת אם יצא לי להגיב ככה בעבר או לא, אבל עכשיו שאני יודעת שזה עלול לבאס אותך אז אני מבטיחה שלא.
לגבי הפורמט בכלליות, לא כולנו מתחברים, אישית די קשה לי עם דיבורים ארוכים של מישהו (גם לא שומעת פודקאסטים למרות שממליצים לי כל הזמן), לכן כמעט תמיד אעדיף מאמר כתוב. אבל פה ושם בעבר כן היו גם כאלו שאהבתי ואין ויכוח על זה שיש גם יוטיוברים מאוד מוכשרים וטובים בזה!
אז - לא תמיד, אבל לפעמים אני כן אצפה :)
|לב||לב||לב| תודה. נשמע לי כמו פשרה הוגנת, וגם דיי כמו שכתבתי בתגובות למעלה.

didalf

Well-known member
יכול להיות שיצאתי קצת תוקפנית, אבל זה בגלל שהרגשתי את זה המון זמן (אני מדברת על שנים). אולי זאת רק עדי, אז אני מצטערת, אבל תגובות כאלה-|למטה|
תמיד מרתיחות אותי, כי איך אפשר להעביר ביקורת על סרטון שאפילו לא ראית? כנראה זה משהו שהצטבר בי, למרות שאתה צודק שהשרשור הספציפי הזה לא משקף את זה. אז כן זה יותר משהו שהרגשתי פשוט תקופה ארוכה ולא אמרתי כלום. אני אשמח אם אנשים לא יעירו הערות כאלה. ואתה צודק שלפעמים אנחנו מרגישים קרובים אחד לשני ובראש שלנו יש הערות שהם בצחוק, וקשה לנו לפעמים להבין כמה דבר חשוב או לא לצד השני, ולפעמים אנחנו עוקצים בכוונה ובידידות, אז שוב, סיכוי גדול שהגזמתי הייתה לי הרגשה שזה יותר רחב מאדם אחד, פשוט הייתי צריכה להגיד משהו יותר מוקדם וזה היה יוצא פחות תוקפני, אז לקחתי בחשבון. אבל אני באמת מבקשת להימנע מתגובות כאלה, אם סרטון מסויים לא מעניין מישהו, או אין לו זמן לראות, אז כן בהחלט אפשר פשוט להתעלם ולא להגיב פשוט.
קודם כל זה אכן כנראה בעיקר בגללי ואני ממש מתנצלת אם הרגשת ככה|4U|
גם הקטע שזה כמה שנים שאת מרגישה ככה, זה כנראה שוב בגללי כי הרבה מהסרטונים שאת מביאה זה על הסדרות ששתינו רואות.
בכל מקרה זה לא משהו נגדך או נגד סרטונים כמו הבעיה שלי של חוסר סבלנות קיצוני לאנשים מדברים. זה לא רק סרטוני ניתוח כאלה, אין לי סבלנות גם לפודקסטים, הרצאות טד, אנשים מדברים ברדיו, הודעות קוליות בווסטפ [אבל אני מקשיבה, למזלי גם לא שולחים לי הרבה] ואפילו ראיונות עם סלבס שאני אוהבת אם הם רציניים וארוכים מידי. אני צופה רק בראינות קלילים ומצחיקים או אם אני ממש ממש ממש מאוהבת באותו סלב באותו רגע. גם בעבודה בפגישות זום שזה בעיקר מישהו אחד מעביר הרצאה אני מאבדת ריכוז.
אניוואי הבעיה היא בהחלט לא בך, היא בי, ואני מתנצלת אם גרמתי לך להרגיש רע בגלל זה|חיבוק|

מה ההבדל בין לקשר לכתבה או ביקורת שמרחיבה על סדרה?
אין הבדל אני מניחה, אני מעדיפה לקרוא, אחרים מעדיפים להקשיב. אני גם לא בטוחה אם טורחים לקרוא את הכתבות שאני מביאה מידי פעם.

ואני בטוחה שיש סרטונים נהדרים כמו שאמרת, אבל גם די בטוחה שיש סרטונים פחות נהדרים שבהם סתם חוזרים על עצמם ומורחים כדי למלא זמן. אני התייחסתי סצפיפית למה שמילי שצפתה בסרטון אמרה:
הוא (מי שעשה את הסרטון) פשוט מדבר חמוד וכיף לשמוע אותו אבל תכלס זה הרבה מלל על רעיון קטן

ושאלה ברצינות: אם מעניין אותי התכלס של הסרטון אבל אין לי סבלנות לצפות כי כמו שאמרנו אני בעייתית, זה בסדר לבקש אמלק?:-]
ובכל מקרה אני אשתדל לא להגיב תגובות מבאסות לסרטונים שתשימי, ושוב מצטערת שגרמתי לך להרגיש ככה|חיבוק|

keren or5

Well-known member
קודם כל זה אכן כנראה בעיקר בגללי ואני ממש מתנצלת אם הרגשת ככה|4U|
גם הקטע שזה כמה שנים שאת מרגישה ככה, זה כנראה שוב בגללי כי הרבה מהסרטונים שאת מביאה זה על הסדרות ששתינו רואות.
בכל מקרה זה לא משהו נגדך או נגד סרטונים כמו הבעיה שלי של חוסר סבלנות קיצוני לאנשים מדברים. זה לא רק סרטוני ניתוח כאלה, אין לי סבלנות גם לפודקסטים, הרצאות טד, אנשים מדברים ברדיו, הודעות קוליות בווסטפ [אבל אני מקשיבה, למזלי גם לא שולחים לי הרבה] ואפילו ראיונות עם סלבס שאני אוהבת אם הם רציניים וארוכים מידי. אני צופה רק בראינות קלילים ומצחיקים או אם אני ממש ממש ממש מאוהבת באותו סלב באותו רגע. גם בעבודה בפגישות זום שזה בעיקר מישהו אחד מעביר הרצאה אני מאבדת ריכוז.
אניוואי הבעיה היא בהחלט לא בך, היא בי, ואני מתנצלת אם גרמתי לך להרגיש רע בגלל זה|חיבוק|
קודם כל תודה על התגובה האמפטית, אני מעריכה את זה |חיבוק|
אין הבדל אני מניחה, אני מעדיפה לקרוא, אחרים מעדיפים להקשיב. אני גם לא בטוחה אם טורחים לקרוא את הכתבות שאני מביאה מידי פעם.
כן, כאילו אני זוכרת שכתבת את זה בעבר פה, וזו העדפה לגיטימית וכמו שאמרתי אני לא באתי לשנות העדפות של אנשים לדברים. כמו שעניתי לניק, ללונה ועדי נחש, אני מניחה שמה שביאס אותי זה יותר זה השלילה של כל הדבר הזה באופן כללי, זה אולי לא בשבילך, אבל יש אנשים אחרים שיאהבו את זה. אני גם לא חושבת שהייתה לי בעיה אם היית מבקשת רק אימלוק, או לא מגיבה בכלל, אני חושבת שזה יותר הייתה התגובה שלך על הסרטון שלא ראית בעצמך בעקבות התגובה של מילי (תכף אני אגיע לזה), ובאופן כללי שכתבת ששאת שונאת סרטונים כאלה כי הם חופרים על משהו שאפשר לסכם בכמה משפטים (מה שאני אישית לא מסכימה גם על הסרטון הזה). בואי נגיד את זה ככה- זה משהו אחד להביא סרטון/כתבה ושאף אחד לא מגיב, אבל יש משהו שמרגיז אותי קצת בזה שגם לא צפית וגם הבעת דעה שלילית על זה, שגם ככה מרגישה כאילו היא נשענת על ההעדפות הפרטיות שלך ועל מה שאת בד"כ חושבת על סרטונים באופן כללי.
ואני בטוחה שיש סרטונים נהדרים כמו שאמרת, אבל גם די בטוחה שיש סרטונים פחות נהדרים שבהם סתם חוזרים על עצמם ומורחים כדי למלא זמן. אני התייחסתי סצפיפית למה שמילי שצפתה בסרטון אמרה:

הוא (מי שעשה את הסרטון) פשוט מדבר חמוד וכיף לשמוע אותו אבל תכלס זה הרבה מלל על רעיון קטן
אז קודם כל מילי בהחלט זכאית לדעתה אם היא הרגישה ככה, אבל גם לונה וגם ניק הוסיפו עוד דברים, אז מפה היה אפשר לראות שזה נתון לפרשנות אם זה אכן כמו שמילי אומרת או לא. אני אישית ראיתי את הסרטון שוב (ראיתי אותו כבר פעם אבל לא זכרתי את התוכן שלו) , ואני גם לא חושבת שזה מלל קטן על רעיון גדול. כאילו נכון בסופו של דבר יש מסקנה לסרטון שאותה אפשר לתמצת במשפט או משהו בסיגנון, אבל חלק מהרעיון לא רק של סרטונים כאלה הם שכן יש מסקנה סופית, אבל במהלך הסרטון הוא מסביר ומדגים למה הוא חושב את הטענה הזאת, שזה החלק המעניין בעיני (כולם יכולים לטעון דברים, אבל בשביל לשכנע אותי צריכים להסביר לי למה חושבים ככה). חוץ מזה שיש משהו מעט מעגלי בזה שאת מבקשת אימלוק- אז ברור שיביאו לך את הנקודה התחתונה- כי זה מן הסתם המטרה של אמלוק, את לא רוצה שיכתבו לך כל דבר שקורה בסרטון- אבל אז להשתמש בזה כדי להגיד- אה אז סרטונים כאלה מורחים נקודה אחת על הרבה זמן כשביקשת מראש את הנקודה התחתונה שלהם- זה קצת להניח מראש שזה מה שקורה בסרטון ואז לאשר את זה לפי הדבר שביקשת מאנשים שיעשו.
ושאלה ברצינות: אם מעניין אותי התכלס של הסרטון אבל אין לי סבלנות לצפות כי כמו שאמרנו אני בעייתית, זה בסדר לבקש אמלק?:-]
ובכל מקרה אני אשתדל לא להגיב תגובות מבאסות לסרטונים שתשימי, ושוב מצטערת שגרמתי לך להרגיש ככה|חיבוק|
כן בוודאי, זה בסדר לבקש אמלוק, וכן אני חושבת שכבר כמו שעניתי קודם- לא הייתה לי כ"כ בעיה אם זה כל מה שהיית מבקשת ולא רושמת את ההערה הנוספת. זה כמו שהיית מביאה כתבה והייתי מבקשת אמלוק של הכתבה, ואז כשהיו אומרים לי את השורה התחתונה- הייתי מגיבה ב-"בגלל זה אני שונאת כתבות כאלה כי היה אפשר לתמצת אותם במשפט אחד". ולא יודעת למה כ"כ הפריע לי, אולי כי אני כן מרגישה שצריך לעשות הרבה השקעה כדי לעשות סרטונים כאלה, הוא מביא ראיונות עם אנשים, משווה דברים לדברים אחרים שהיו באותה תקופה, שם דברים בקונטקס ספציפי של זמן מול סדרות אחרות, זה ממש לא מרגיש לי קל לעשות סרטונים כמו שהוא עושה, אז התחושה של הזלזול אני מניחה דיי הפריעה לי.

אז לסיכום- כן ברור שזה בסדר אם את לא רוצה לצרוך ביקורות/ניתוחים של דברים שמצריכים שמיעה בגלל שזו העדפה שלך זה לגמרי לגיטימי, גם לבקש אימלוק זה לגמרי לגיטימי, אני מניחה שמה שהצעת זה מה שאני בסופו של דבר חותרת אליו - להשתדל לא להגיב תגובות מבאסות- שזה להגיב בצורה שלילית על משהו שלא ראית ו/או לקטול באופן כללי סוג של מדיום שאת ספציפית לא אוהבת, ואני חושבת שעם זה לא תהיה לי בעיה.
שוב, מצטערת אם הגזמתי קצת בתגובה שלי, וכמו שאמרתי אני מעריכה מאוד את התגובה האמפטית והמתחשבת שלך |חיבוק||לב||לב|

dory30

Well-known member
על אף הפרק הראשון, סדרה מצחיקה מאוד. מערכת היחסים של מו עם אמא שלו היא ממש מצחיקה. מינוס- לאור העובדה שאני בוגר מזרח תיכון, התרגומים מערבית לוקים בחסר במקרה הטוב. כמו כן, הדמות של הישראלי ממש חלשה ולא אתפלא שמדובר בשחקן אמריקאי מקומי.

didalf

Well-known member
בואי נגיד את זה ככה- זה משהו אחד להביא סרטון/כתבה ושאף אחד לא מגיב, אבל יש משהו שמרגיז אותי קצת בזה שגם לא צפית וגם הבעת דעה שלילית על זה, שגם ככה מרגישה כאילו היא נשענת על ההעדפות הפרטיות שלך ועל מה שאת בד"כ חושבת על סרטונים באופן כללי.
אה אוקי, אז סליחה|חיבוק| גם אותי מעצבן שמביעים דעות שליליות על דברים שאני אוהבת בלי להכיר עד הסוף או לפי דעות קדומות.

משהו מעט מעגלי בזה שאת מבקשת אימלוק- אז ברור שיביאו לך את הנקודה התחתונה- כי זה מן הסתם המטרה של אמלוק, את לא רוצה שיכתבו לך כל דבר שקורה בסרטון- אבל אז להשתמש בזה כדי להגיד- אה אז סרטונים כאלה מורחים נקודה אחת על הרבה זמן כשביקשת מראש את הנקודה התחתונה שלהם
הא גוד פוינט|תוהה|

זה כמו שהיית מביאה כתבה והייתי מבקשת אמלוק של הכתבה, ואז כשהיו אומרים לי את השורה התחתונה- הייתי מגיבה ב-"בגלל זה אני שונאת כתבות כאלה כי היה אפשר לתמצת אותם במשפט אחד"
אוקי, אבל 100% יש כתבות כתובות שהן סתם מלא מלל על שורה תחתונה פשוטה. אני מניחה שאני לא אוהבת בין אם זה סרטון או כתבה, הרבה מלל על כלום. וזה לא אומר שכל חפירה היא לא טובה (החפירות שלך יפות מאד למשל) ויש כתבות ארוכות מעניינות ויש סרטונים ארוכים כנראה מעניינים. אבל יש גם, בין אם זה כתוב או מדובר, שהם סתם חפירה ללא ערך.

שוב, מצטערת אם הגזמתי קצת בתגובה שלי, וכמו שאמרתי אני מעריכה מאוד את התגובה האמפטית והמתחשבת שלך |חיבוק||לב||לב|
קבלי גיף לשלום בית|לב|
tumblr_nlnghhfDgU1tn0itdo5_250.gif

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
אני מבינה שהיית עצבנית אבל להשוות חוסר ענין של אנשים בסרטונים למחלה קשה זה גם בחוסר טעם.
גם לא ממש הבנתי מה הייתה המטרה של הפוסט הזה אם בסה"כ התעצבנת על משהו שעדי אמרה? למה לגרור את כולנו לזה ועוד לקרוא לזה "מחלה קשה"?
יכולת לכתוב את הפוסט הזה בצורה שונה ולהסביר למה לדעתך כן שווה לאנשים לצפות בו, ומה ריגש/ענין/סיקרן אותך בו ואני מבטיחה שזה היה גורם לי לפחות לרצות לצפות בו, אבל הדרך שבחרת להתנסח עשתה לי אנטי מטורף לכל מה שכתבת. סורי.

It's Always Sunny

Well-known member
אני רואה בימים האחרונים את Eastbound and Down ואדם סקוט מופיע בשני פרקים 8-):
פשוט לקח לי רגע להתרגל לעובדה שבן מקלל :-D

It's Always Sunny

Well-known member
אגב, לפני כמה ימים, פתאום חשבתי על פארקס וראיתי תמונות של איימי פוהלר ואדם סקוט ואני לא בעד שיפ של שחקנים בכלל אבל הם ממש חמודים, גורם לי לאהוב את בן ולזלי יותר. לזלי היא כנראה אחת מהדמויות הקומיות האהובות עליי, אני אוהבת את המוטיבציה שלה ואת המערכת יחסים שלה עם רון :-]

dilia snake

Well-known member
זה בטופ 5 של הדברים הכי קרינג'ים שראיתי השנה בטלוויזיה.

בלי ראנט או פאנץ' ליין. רק קרינג'.

dory30

Well-known member
סוף מאכזב למדי לסדרה טובה. מייגן הסתירה את עברה ואת זהותה ממשפחתה במשך שנים. למה היא כ"כ מצוברחת כשהיא שומעת שבעלה הוא לא תלית שכולה תכלת- וגם הוא מקושר לרצח של קרלטון פלין?

למעלה