דיוני סדרות #106

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

dory30

Well-known member
הפרק הראשון מבשר טובות. דרמה קודרת בהשפעת תעלומת המטוס המלזי. במיוחד מרשימים ליאור אשכנזי כאיש השב"כ שחזר מפנסיה (ועוד חצי עיוור) ועוז זהבי כמלווה שלו, איש מבצעים בחמ"ל. כרגע כולם חשודים, כל עוד לא יוכח אחרת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הרבה קורה בResident Alien, אבל האם עוד מישהו רואה
(נראה לי שמילי רואה, אבל כנראה היא נחטפה לחללית של חייזרים (בוסים))

אני הייתי די מאוכזב מבחצי הראשון של העונה הזאת, אבל בנתיים אני אוהב את החצי השני הרבה יותר.
אפילו שיש עדיין דברים שאני לא אוהב
דוגמה ראשונה למשהו שאני לא מבין בסדרה - מה לכל הרוחות העניין עם הResort הזה?
למה זה קו עלילה כל כך חזק בסדרה? בכלל למה אנחנו צריכים את הראש עיר ואשתו, הם רק עושים כאב ראש.
והם מגוכחים. אז כשיש אותם ביחד עם השריף שגם הוא מגוחך זה כבר עובר גבולות.
ואיך זה משמעותי קו עלילה שכל כך לא קשור לחייזר שבמרכז העלילה. נכון שיש לזה קשר למקס ולאסטה קצת והם משמעותיים לעלילת החייזר, אבל זהו.
אני לא אתפלא אם הארי בכלל לא מודע לעניין הרזורט.

קו עלילה נוסף שממש לא מרגיש קשור - אבל לפחות הרבה יותר מעניין - דארסי מנסה להתחרות שוב ומתמכרת לתרופות נגד כאב שגורמות לה להתנהג מגעיל וזה גורם לחבר שלה להפרד ממנה.
קו עלילה מעניין נוסף זה כל העניין של אסטה עם הבת שלה ואמא שלה.

נראה כאילו פתרו סופית את כל העניין עם למה הרופא המקורי של העיירה נרצח ואיך הארי האמיתי היה קשור לזה. ואפילו העבירו את זה לחקירת FBI, ולא דיברו על זה עוד כבר איזה שני פרקים. בפרק הזה נראה שאפילו אסטה שכחה שהיא הרגה מישהו.

בצד החייזרי של עניינים המון קרה.
בטוויסט הזוי ומד"בי מאוד מסתבר שהחייזר גוליית הוא בעצם הארי מהעתיד שחזר בזמן. מה שאומר שהתינוק החייזרי הוא הבן שלו.
היה מגניב שהתינוק הפך לילד שמת לפני איזה 80 שנה. אבל נוראי שהוא גם נתפס על ידי הצבא כל כך מהר.
לא ממש ברור איך עם כל מכשירי ההאזנה ששמו על הילדים הם הצליחו לקלוט שהילד הוא חייזר, אבל לא שהארי הוא גם חייזר. בכלל מפתיע שהם לא לקחו את הילדים האלו לחקירה.
ואז בפרק הזה הגנרלית (לינדה המילטון, מעולה) בעצם מוכנה להאמין שהילד הוא לא חייזר (למרות שזה בטח מחשיד שהוא לא מדבר) ואז הוא סורק את הזכרונות שלה ומשום מה מחליט להראות לה שהוא כן חייזר.

חוץ מזה הארי הבין מי החייזרים שמתכוונים לפלוש לכדור הארץ ולהרוס אותו (בהנחה שההרס העתידי הוא באמת תוצאה של החייזרים ולא הרס שהאנושות גרמה לעצמה בדרך הרגילה)
וזה החייזרים האפורים. כי מאוד קל ליצור אותם בCGI כנראה.

וחוקר החייזרים שראינו בעונה הקודמת (וזה ג'ון לוק מאבודים) מגיע לעיירה בעקבות מיילים ששלחה סגנית השריף. ולא זכרתי אבל גם הוא יכול לראות את הארי בצורה החייזרית שלו כמו מקס.
אבל אז בסוף הפרק נראה שהארי תפס אותו ואני תוהה אם הוא הרג אותו או שהוא התקדם כבר למקום שהוא לא הורג בני אדם.

Lhuna3

Well-known member
מחבבת את זה מאוד.
נאלצת להדחיק את חוסר האמינות שתמיד מפריע לי בסדרות בית חולים, אבל בסדר.
מקווה שהסיפור עם השכנה באמת יתפתח למשהו מוצלח ונחמד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מחבבת את זה מאוד.
נאלצת להדחיק את חוסר האמינות שתמיד מפריע לי בסדרות בית חולים, אבל בסדר.
מקווה שהסיפור עם השכנה באמת יתפתח למשהו מוצלח ונחמד.
אני מבין שמצאת מקום להשקיע את האנרגיות פרינג' שנותרו לך.
רציתי שתנסי את For all mankind, אבל האמת שזה עדיף קודם לעבור למשהו כמו סדרת בית חולים על רופא אוטיסט, זאת סוג של סדרה נוח שאפשר לנוח מולה.
רמות קיץ' גבוהות, ובהחלט חוסר אמינות רבה, אבל סוג של כיף.

רגע, ראית האוס? כי זה בעצם מאוד דומה להאוס, רק שלשון האוטיסט קל יותר עם רגשות מאשר להאוס.

Lhuna3

Well-known member
אני מבין שמצאת מקום להשקיע את האנרגיות פרינג' שנותרו לך.
באמת הלב שלי עדיין עם פרינג', אבל כן צריך להעסיק את עצמי במשהו לא כבד מידי.
רציתי שתנסי את For all mankind, אבל האמת שזה עדיף קודם לעבור למשהו כמו סדרת בית חולים על רופא אוטיסט, זאת סוג של סדרה נוח שאפשר לנוח מולה.
רמות קיץ' גבוהות, ובהחלט חוסר אמינות רבה, אבל סוג של כיף.
כן, הוא גם דמות שקל לחבב.
רגע, ראית האוס? כי זה בעצם מאוד דומה להאוס, רק שלשון האוטיסט קל יותר עם רגשות מאשר להאוס.
אני לא רוצה את האוס. אני לא חושבת שאני אתחבר אליו ואחבב אותו כמו את שון מרפי (פעם ראיתי איזה 2 פרקים בהתחלה). יש לי אנטי לגברים כאלה (מלאי אגו).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא רוצה את האוס. אני לא חושבת שאני אתחבר אליו ואחבב אותו כמו את שון מרפי (פעם ראיתי איזה 2 פרקים בהתחלה). יש לי אנטי לגברים כאלה (מלאי אגו).
שון הוא סוג של צד אחר של אותו מטבע
כלומר מבחינות מסויימות הם הפכים ומבחינות מסויימות הם מאוד דומים
לשניהם בהחלט יש את התכונה הזאת של האדם-הזה-חולה-ולאף-רופא-אין-מושג-מה-לעשות-אבל-אני-רק-צריך-לחשוב-איזה-דקה-ואני-מוצא-פתרון-שמביא-אותו-לבריאות-מושלמת.

חוץ מזה בהחלט ייתכן שגם האוס נמצא על הספקטרום האוטיסטי, אם כי לא נראה לי שזאת אי פעם עלתה כאופציה בסדרה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האם אף אחד אחר לא רואה בית הדרקון?
כי אני לא יודע אם יש טעם לברבר על זה כאן.
(למזלי גיס שלי גם רואה אז אני יכול לדבר איתו)

מה זה הסיום הזה?
איך הגיעו משיחה אמוציונלית בין ריינירה ודיימון לזה שקריסטון הורג את הבחור הג'ינג'י?
כלומר הבנתי למה הוא הרג אותו. או לפחות בערך. כלומר זה לא שהג'ינג'י איים עליו או על הנסיכה, אבל אני מניח שעצם זה שהוא ידע את הסוד שלו. למרות שהוא כבר סיפר למלכה בשלב הזה...
בכל מקרה, אז קריסטון הרג את הבחור ואז משום מה אף אחד לא עוצר אותו או משהו כזה ובמקום זה עושים את החתונה מיד במקום לעשות את השבוע של חגיגות (או אולי עשו את החגיגות אחרי, אבל זה מרגיש שלא).
ולמה המלכה עוצרת את קריסטון מלהרוג את עצמו? מה הולך לקרות איתו?

והאם אפשר פשוט לקפוץ בזמן לאיזה זמן עתידי שבו דיימון מת. כי הוא פשוט חרא.
איך שהוא הרג את אשתו היה נוראי.
קיוויתי שהוא יעשה משהו בחתונה שיגרום למלך להוציא אותו להורג.
ובסוף זה גם מצב של הרצחת וגם ירשת (אני זוכר דברים מהתנך)

ועד שהיה זוג גברים מעניין הרגו את אחד מהם כל כך מהר :-(

אוסווין

Active member
I wish it was better
הפוטנציאל סה"כ שם, אבל בסופו של דבר הסרט יצא מפוספס בעיניי.
הטוויסט במערכה השלישית מה שנקרא הפתיע אותי. אולי הייתי צריך לראות את זה בא, אבל לא ראיתי את זה בא וזה היה מפתיע ואהבתי את זה, אהבתי שהorigin story של מאיה הוק היה בעצם על קמילה מנדז ולא על הבחורה השניה. זה במיוחד היה חזק שהשורה שקמילה מנדז אמרה לה בתחילת הסרט, "נרקסיסטים עסוקים מידי בעצמם כדי לראות שעובדים עליהם", חזרה עליה בהפוכה. (בלי קשר לאם אני מסכים או לא.) אבל הייתה לי תחושה שהם ירצו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, שהם גם יחשפו שזאת הייתה מאיה הוק all along אבל שהם גם ירצו שהן יישארו בסטיז בסוף וזאת טעות בעיניי. קודם כל איזו מין חברות יכולה לצמוח אחרי דבר כזה. אבל בסדר, נגיד. העניין באמת הוא שה'מסר' של הסרט, או הפואנטה, הייתה עוברת הרבה יותר חזק אם מאיה הוק הייתה נשארת הvillain, וקמילה מנדז הייתה רואה יד ראשונה מה הצורך העז בנקמה יכול לעשות לבן אדם. ההבנה שהיא התנהגה מזעזע לאורך כל החיים שלה הייתה הרבה יותר חזקה ומשפיעה. אני חושב גם שאני מבין אבל למה הם עשו את זה. כי זה סרט כזה שרוצה להיות מאוד נכון. אז הם רצו שהpowerful female friendship תישאר, והם רצו שהreal villainיהיה הtoxic man. בהחלט אוסטין אברמס הוא גם villain, אבל עדיין אני חושב שגם מאיה הוק הייתה צריכה להישאר כזאת. סימפטית והכל, אבל פול-און villain.
ולמה סופי טרנר הייתה שם.
והייתה שם גם זאתי ששיחקה את הלסבית בעונה האחרונה של לאב, ויקטור, וגם פה היא משחקת לסבית בלי אופי.

It's Always Sunny

Well-known member
לא ראיתי הרופא הטוב, אבל כן ראיתי את האוס לפני 7 שנים בערך ואני מסכימה עם המשפט האחרון שלך. אולי אני צריכה לעשות צפייה נוספת כדי לשפוט את הדמות שלו עכשיו אבל יש מצב שאני לא אוהב את הדמות שלו היום.

שון הוא סוג של צד אחר של אותו מטבע
כלומר מבחינות מסויימות הם הפכים ומבחינות מסויימות הם מאוד דומים
לשניהם בהחלט יש את התכונה הזאת של האדם-הזה-חולה-ולאף-רופא-אין-מושג-מה-לעשות-אבל-אני-רק-צריך-לחשוב-איזה-דקה-ואני-מוצא-פתרון-שמביא-אותו-לבריאות-מושלמת.

חוץ מזה בהחלט ייתכן שגם האוס נמצא על הספקטרום האוטיסטי, אם כי לא נראה לי שזאת אי פעם עלתה כאופציה בסדרה.
מעניין מאוד מה שאתה רושם. כמו שרשמתי מקודם, לא ראיתי הרופא הטוב, אבל אני מכירה את הפרמיס של הסדרה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
I wish it was better
הפוטנציאל סה"כ שם, אבל בסופו של דבר הסרט יצא מפוספס בעיניי.
הטוויסט במערכה השלישית מה שנקרא הפתיע אותי. אולי הייתי צריך לראות את זה בא, אבל לא ראיתי את זה בא וזה היה מפתיע ואהבתי את זה, אהבתי שהorigin story של מאיה הוק היה בעצם על קמילה מנדז ולא על הבחורה השניה. זה במיוחד היה חזק שהשורה שקמילה מנדז אמרה לה בתחילת הסרט, "נרקסיסטים עסוקים מידי בעצמם כדי לראות שעובדים עליהם", חזרה עליה בהפוכה. (בלי קשר לאם אני מסכים או לא.) אבל הייתה לי תחושה שהם ירצו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, שהם גם יחשפו שזאת הייתה מאיה הוק all along אבל שהם גם ירצו שהן יישארו בסטיז בסוף וזאת טעות בעיניי. קודם כל איזו מין חברות יכולה לצמוח אחרי דבר כזה. אבל בסדר, נגיד. העניין באמת הוא שה'מסר' של הסרט, או הפואנטה, הייתה עוברת הרבה יותר חזק אם מאיה הוק הייתה נשארת הvillain, וקמילה מנדז הייתה רואה יד ראשונה מה הצורך העז בנקמה יכול לעשות לבן אדם. ההבנה שהיא התנהגה מזעזע לאורך כל החיים שלה הייתה הרבה יותר חזקה ומשפיעה. אני חושב גם שאני מבין אבל למה הם עשו את זה. כי זה סרט כזה שרוצה להיות מאוד נכון. אז הם רצו שהpowerful female friendship תישאר, והם רצו שהreal villainיהיה הtoxic man. בהחלט אוסטין אברמס הוא גם villain, אבל עדיין אני חושב שגם מאיה הוק הייתה צריכה להישאר כזאת. סימפטית והכל, אבל פול-און villain.
ולמה סופי טרנר הייתה שם.
והייתה שם גם זאתי ששיחקה את הלסבית בעונה האחרונה של לאב, ויקטור, וגם פה היא משחקת לסבית בלי אופי.
בערך הדבר היחיד שאני יודע על הסרט זה ששרה מישל גלר משחקת בו.
אז בלי ספוילרים - הוא שווה צפיה לדעתך?
מעניין מאוד מה שאתה רושם. כמו שרשמתי מקודם, לא ראיתי הרופא הטוב, אבל אני מכירה את הפרמיס של הסדרה.
אם אהבת האוס אז בהחלט יכול להיות שתאהבי גם את הרופא הטוב.

אוסווין

Active member
בערך הדבר היחיד שאני יודע על הסרט זה ששרה מישל גלר משחקת בו.
אז בלי ספוילרים - הוא שווה צפיה לדעתך?
ממממממ
לא במיוחד
כאילו לא אמליץ עליו, אבל אם משעמם לך והטריילר הדליק אותך אז יאללה, זה לא יהרוג אותך חח.

נזכרתי גם שרציתי להגיד משהו על הליהוק של שרה מישל גלר, שהוא לא בהכרח ספוילר אבל אסמן בכל זאת
כסרט שמאוד מנסה להתכתב עם סרטי נעורים, היה לי ברור שהליהוק של שרה מישל גלר הוא מכוון (כמו הליהוק של רוב השחקנים, תכלס). מאחר והסרט ספציפית עוסק בנקמה, ובנערות ונערים שעושים מעשים איומים אחד לשנייה, חשבתי שהליהוק שלה הוא רפרור לדמות שלה בCruel Intentions, סרט שלא ראיתי אבל הבנתי שגם הוא על תיכוניסטים שמתנהגים נורא אחד לשני ושהיא הביץ' הכי גדולה שם. ואכן הדמות שלה, בקצת זמן המסך שלה, נראית כמנהלת הקשוחה וחסרת הפשרות של בית הספר. אבל כשהסרט התקדם פתאום הבנות התחילו להתייחס אליה כאל "woman boss" כזאת, כאל מישהי שהן מעריצות, ואז הבנתי שבעצם היא כנראה לוהקה כריפרור לבאפי - גם סדרה שלא ראיתי, אבל אני יודע שיש לסדרה, ולדמות ספציפית, סטטוס של דמות נשית חזקה ואהובה שכזאת. בכל אופן, נראה שהדמות שלה הייתה די מבולבלת אפילו בקצת זמן שהיא הייתה ובגלל זה לא ברור לאן בדיוק הם ניסו לכוון. כאילו, בסוף היה לי ברור שהם ניסו לכוון לבאפי אבל זה לא הוייב שעבר לאורך הסרט.

לגבי שאר השחקנים, אני מניח שרוב הקאסט הראשי לוהק בין היתר על גבי התהילה שלהם מפרויקטיי-נעורים אחרים שלהם. קמילה מנדז מריברדייל ומאיה הוק מדברים מוזרים מגלמות גרסאות של אותן הדמויות שלהן בסדרות ההן בייסיקלי. אוסטין אברמס מאופוריה שלא צפיתי בה, אבל נראה שהדמויות שלו שונות בתכלית שלהן. אלישה בו מ13 סיבות. אחת החברות שלה מ'שקרניות קטנות' החדש, שיצא יחסית ביחד כדי שזה יהיה בעקבות זה אבל צירוף מקרים שכזה. גם סופי טרנר איי גס, אבל התהילה שלה היא לא בדיוק מסדרת נעורים. אולי כי היא נשואה לאליל הנוער בדימוס הכנס-שם-כאן ג'ונאס. ג'ו?

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
סדרה מחודשת שמתחילה דיי הרבה זמן אחרי שהסדרה הקודמת הסתיימה, הסדרה מתחילה ב...מישהי עושה חישובים מתמתיים,בודקת תכנת מחשב, ממלמלת שזה לא אפשרי ושולחת מסר למדען\פיזיקאי בן סונג, בן סונג במסיבה עם חברים ןעם ארוסתו! אדיסון, הוא מקבל מסרון בפלאפון ומשם במעבר חד אך צפוי עוברים לזה שהוא
א: נכנס למכונה שניראת דיי עתידנית ומאגניבהו
ב: מוצא את עצמו מאחורי הגה,בלי זכרון מי הוא,מה הוא עושה שם ולמה הוא עושה את זה, מסתבר, שהוא נסע בזמן והחליף מקומות עם נהג בריחה בשוד...כבר התחלה נהדרת , אדיסון,ארוסתו שהוא לא זוכר (כן, זה יהיה כיף |פנים| ) אומרת לו שהיא הולוגרמה מהעתיד ולברוח מהשוטרים,והוא מסתבך במזימת שוד ופצצה שאמורה לא לפגוע באף אחד, תוך כדאי הפרק נזרקים רמזים למה הוא בכלל עשה את זה, אבל שום דבר קונקרטי..., אני דיי מתענין, כי: הסדרה המקורית, דיי עסקה רק בסם ובמסעותיו, כאן גם מתעסקים בצד השני של המשוואה, באלה שנשארו מאחור ומנסים להחזיר את בן הביתה ובכאב ובאובדן שלהם בהתחשב בעובדה שהנוסע המקורי,סם בקט מעולם לא חזר הביתה ואבד לנצח, יהיה מענין לדעתי

It's Always Sunny

Well-known member
אם אהבת האוס אז בהחלט יכול להיות שתאהבי גם את הרופא הטוב.
אממ, הבעיה היא שאני לא בטוחה אם אני כבר אוהבת את האוס :-D|פנים| את הדמות בכל אופן, כבר בצפייה ראשונה לא ממש אהבתי אותו אבל אז נהניתי מהסדרה.
אני זוכרת שראיתי בפורום האוס בתפוז שאלה של האם הייתם מוכנים שרופא כמו האוס יטפל אתכם והתשובות היו בסגנון ברור שכן, שעדיף רופא גס רוח שיודע לטפל בחולים. וחשבתי לעצמי שאני לא הייתי רוצה שרופא כמוהו יטפל בי. היום אני יודעת שהיחס של רופאים יכול לזרז או לעכב החלמה.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
אממ, הבעיה היא שאני לא בטוחה אם אני כבר אוהבת את האוס :-D|פנים| את הדמות באופן, כבר בצפייה ראשונה לא ממש אהבתי אותו אבל אז נהניתי מהסדרה.
אני זוכרת שראיתי בפורום האוס בתפוז שאלה של האם הייתם מוכנים שרופא כמו האוס יטפל אתכם והתשובות היו בסגנון ברור שכן, שעדיף רופא גס רוח שידע לטפל בחולים. וחשבתי לעצמי שאני לא הייתי רוצה שרופא כמוהו יטפל בי. היום אני יודעת שהיחס של רופאים יכול לזרז או לעכב החלמה.
מסכים לגמרי, השיטות שלו קיצוניות מדי ולדעתי לא יעבדו במציאות כי יפטרו אותו דיי מהר,תוצאות או לא, בית החולים לא יעמוד בכל התביעות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אממ, הבעיה היא שאני לא בטוחה אם אני כבר אוהבת את האוס :-D|פנים| את הדמות בכל אופן, כבר בצפייה ראשונה לא ממש אהבתי אותו אבל אז נהניתי מהסדרה.
אני זוכרת שראיתי בפורום האוס בתפוז שאלה של האם הייתם מוכנים שרופא כמו האוס יטפל אתכם והתשובות היו בסגנון ברור שכן, שעדיף רופא גס רוח שיודע לטפל בחולים. וחשבתי לעצמי שאני לא הייתי רוצה שרופא כמוהו יטפל בי. היום אני יודעת שהיחס של רופאים יכול לזרז או לעכב החלמה.
בהחלט לא הייתי רוצה שמישהו כמוהו יטפל בי.
כלומר כן הציגו אותו כסוג של מחולל פלאים (היה פרק שהיה מישהו שהיה משותק לחלוטין למשך איזה 6 שנים ואז האוס קלט מה יש לו, נתן לו זריקה של משהו והאדם נעמד כמעט מיד אחר כך). אז כן הייתי רוצה שיפתור בשבילי בעיה רפואית שאחרים חושבים שאין לה פתרון.
אבל באופן כללי רופא מטפל לא נחמד זה נוראי. ויש מספיק כאלו גם ככה וזה נוראי. בעיקר המבוגרים יותר, כי בעבר לא הבינו שזה חשוב.
אז בהחלט לא הייתי רוצה שמישהו כמו האוס יהיה הרופא שאני צריך לדבר איתו.
(מהבחינה הזאת האוס לפחות לרוב גם שלח רופאים נחמדים ממנו לדבר עם המטופלים שלו)

אבל זאת ממש לא סיבה לא לראות את הרופא הטוב כי כמו שאמרתי שון מרפי שונה מאוד מהאוס. והדבר העיקרי זה שהוא הרבה יותר טוב עם המטופלים שלו (למרות שזה קשה לו בגלל האוטיזם).
בכל מקרה אחד הדברים הטובים בסדרה האוס היה המקרים הרפואיים המעניינים והחקירות הרפואיות שעושים. את זה יש גם ברופא הטוב.

*וכן, הייתי שמח אם רופא כמו שון היה מטפל בי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממממממ
לא במיוחד
כאילו לא אמליץ עליו, אבל אם משעמם לך והטריילר הדליק אותך אז יאללה, זה לא יהרוג אותך חח.

נזכרתי גם שרציתי להגיד משהו על הליהוק של שרה מישל גלר, שהוא לא בהכרח ספוילר אבל אסמן בכל זאת
כסרט שמאוד מנסה להתכתב עם סרטי נעורים, היה לי ברור שהליהוק של שרה מישל גלר הוא מכוון (כמו הליהוק של רוב השחקנים, תכלס). מאחר והסרט ספציפית עוסק בנקמה, ובנערות ונערים שעושים מעשים איומים אחד לשנייה, חשבתי שהליהוק שלה הוא רפרור לדמות שלה בCruel Intentions, סרט שלא ראיתי אבל הבנתי שגם הוא על תיכוניסטים שמתנהגים נורא אחד לשני ושהיא הביץ' הכי גדולה שם. ואכן הדמות שלה, בקצת זמן המסך שלה, נראית כמנהלת הקשוחה וחסרת הפשרות של בית הספר. אבל כשהסרט התקדם פתאום הבנות התחילו להתייחס אליה כאל "woman boss" כזאת, כאל מישהי שהן מעריצות, ואז הבנתי שבעצם היא כנראה לוהקה כריפרור לבאפי - גם סדרה שלא ראיתי, אבל אני יודע שיש לסדרה, ולדמות ספציפית, סטטוס של דמות נשית חזקה ואהובה שכזאת. בכל אופן, נראה שהדמות שלה הייתה די מבולבלת אפילו בקצת זמן שהיא הייתה ובגלל זה לא ברור לאן בדיוק הם ניסו לכוון. כאילו, בסוף היה לי ברור שהם ניסו לכוון לבאפי אבל זה לא הוייב שעבר לאורך הסרט.

לגבי שאר השחקנים, אני מניח שרוב הקאסט הראשי לוהק בין היתר על גבי התהילה שלהם מפרויקטיי-נעורים אחרים שלהם. קמילה מנדז מריברדייל ומאיה הוק מדברים מוזרים מגלמות גרסאות של אותן הדמויות שלהן בסדרות ההן בייסיקלי. אוסטין אברמס מאופוריה שלא צפיתי בה, אבל נראה שהדמויות שלו שונות בתכלית שלהן. אלישה בו מ13 סיבות. אחת החברות שלה מ'שקרניות קטנות' החדש, שיצא יחסית ביחד כדי שזה יהיה בעקבות זה אבל צירוף מקרים שכזה. גם סופי טרנר איי גס, אבל התהילה שלה היא לא בדיוק מסדרת נעורים. אולי כי היא נשואה לאליל הנוער בדימוס הכנס-שם-כאן ג'ונאס. ג'ו?
אוקי לא נראה לי שאראה את הסרט,
יש לי המון דברים אחרים שאני רוצה לראות ולא מספיק.

אבל הדבר החשוב באמת שקיבלתי ממה שכתבת זה שלא ראית באפי קוטלת הערפדים.
ואת זה אתה עדיין יכול לתקן.

It's Always Sunny

Well-known member
אבל זאת ממש לא סיבה לא לראות את הרופא הטוב כי כמו שאמרתי שון מרפי שונה מאוד מהאוס. והדבר העיקרי זה שהוא הרבה יותר טוב עם המטופלים שלו (למרות שזה קשה לו בגלל האוטיזם).
בכל מקרה אחד הדברים הטובים בסדרה האוס היה המקרים הרפואיים המעניינים והחקירות הרפואיות שעושים. את זה יש גם ברופא הטוב.

*וכן, הייתי שמח אם רופא כמו שון היה מטפל בי.
סבבה, תודה שהסברת לי על ההבדל :-): פשוט חשבתי שהסדרות האלה דומות ואם קשה לי עם האוס אז יהיה לי גם קשה עם הרופא הטוב. זה כנראה לקח לא לשפוט דברים מבלי להכיר.
בהאוס אכן היו מקרים רפואיים מעניינים, אבל הבעיה מבחינתי הייתה שבעונות המתקדמות המקרים האלה נהיו קצת מופרכים.

למעלה