דיוני סדרות #106

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בהאוס אכן היו מקרים רפואיים מעניינים, אבל הבעיה מבחינתי הייתה שבעונות המתקדמות המקרים האלה נהיו קצת מופרכים.
זאת בעיה שבאמת יש גם ברופא הטוב.
כלומר לרוב הם לא מופרכים, אבל מידי פעם כן.
לי אישית זה לא ממש מפריע.
*אגב, יש שני פרקים שמתמקדים במגפת הקורונה, ומאוד אהבתי אותם. (אחרי זה הם החליטו באופן מודע להתעלם מעניין הקורונה)

It's Always Sunny

Well-known member
זאת בעיה שבאמת יש גם ברופא הטוב.
כלומר לרוב הם לא מופרכים, אבל מידי פעם כן.
לי אישית זה לא ממש מפריע.
*אגב, יש שני פרקים שמתמקדים במגפת הקורונה, ומאוד אהבתי אותם. (אחרי זה הם החליטו באופן מודע להתעלם מעניין הקורונה)
הרבה סדרות התעלמו מהקורונה אחרי שדיברו עליה כמה פרקים, אז זו לא רק הרופא הטוב :-):
באיזו עונה הרופא הטוב כרגע?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, ראיתי עכשיו את הפרק הראשון של Quantum Leap החדשה

הפרק היה טוב, אבל לא נראה לי שאני אתמיד איתה עכשיו.
אם היא תצליח אז אולי אשלים בעתיד
קודם כל צדקת זה המשך!! לסדרה ישנה ולא REBOOT!
אני בכלל לא זוכר שאמרתי שזה יהיה סדרת המשך ולא ריבוט.
אולי פשוט אמרתי שזה אפשרי.

סדרה מחודשת שמתחילה דיי הרבה זמן אחרי שהסדרה הקודמת הסתיימה, הסדרה מתחילה ב...מישהי עושה חישובים מתמתיים,בודקת תכנת מחשב, ממלמלת שזה לא אפשרי
ובסוף הפרק מתברר שהיא כנראה הבת של הבחור מהסדרה המקורית (לא בקט, אלא ההולוגרמה)
ושולחת מסר למדען\פיזיקאי בן סונג, בן סונג במסיבה עם חברים ןעם ארוסתו! אדיסון, הוא מקבל מסרון בפלאפון ומשם במעבר חד אך צפוי עוברים לזה שהוא
א: נכנס למכונה שניראת דיי עתידנית ומאגניבהו
ב: מוצא את עצמו מאחורי הגה,בלי זכרון מי הוא,מה הוא עושה שם ולמה הוא עושה את זה, מסתבר, שהוא נסע בזמן והחליף מקומות עם נהג בריחה בשוד...כבר התחלה נהדרת , אדיסון,ארוסתו שהוא לא זוכר (כן, זה יהיה כיף |פנים| ) אומרת לו שהיא הולוגרמה מהעתיד ולברוח מהשוטרים,והוא מסתבך במזימת שוד ופצצה שאמורה לא לפגוע באף אחד, תוך כדאי הפרק נזרקים רמזים למה הוא בכלל עשה את זה, אבל שום דבר קונקרטי..., אני דיי מתענין, כי: הסדרה המקורית, דיי עסקה רק בסם ובמסעותיו, כאן גם מתעסקים בצד השני של המשוואה, באלה שנשארו מאחור ומנסים להחזיר את בן הביתה ובכאב ובאובדן שלהם בהתחשב בעובדה שהנוסע המקורי,סם בקט מעולם לא חזר הביתה ואבד לנצח, יהיה מענין לדעתי
זכור לי שראיתי לפחות כמה פרקים מהסדרה הישנה, אבל מעט ואני לא ממש זוכר שום דבר.
אבל כמו שאתה אומר שם לא ראו את הצד השני - כלומר של זה שהוא ההולוגרמה. אבל האם דיברו על כך שיש לו חיים ואנשים שהוא עובד איתם ומנסה להבין איתם איך להחזיר את בקט?

מעניין מה הסיבה שבן החליט לקפוץ בלי לספר לאף אחד. חשבתי שאולי זה בשביל להציל את בקט בעצמו, אבל בהודעה שלו בסוף לאדיסון הוא אומר שזה משהו גדול שהיא לא יכולה בכלל לדמיין. ולהציל את בקט זה משהו שמאוד קל לדמיין. (אני מקווה שזה לא מהמקרים האלו שיוצרי סדרה מחליטים שיהיה מסתורין גדול ולא ידוע, אבל משאירים את זה לעתיד בשביל להחליט מה הדבר המסתורי הזה בעצם יהיה).

משהו שלא הבנתי בכלל בעלילה בעבר - מה הקטע בעצם עם השוד שהם עשו בהתחלה?
כלומר הם גנבו חומר נפץ, אבל למה?
למה שהמתכננים של המבצע הזה יסתכנו שכל התכנון שלהם יהרס אם יעצרו אותם שוטרים כשהם גונבים את חומר הנפץ. הגיוני הרבה יותר לקנות חומרי נפץ. במיוחד כשהם אומרים שהיהלום שווה מאות מיליונים.

בעיות קבועות בסדרות כשמעסקים באמנזיה:
איך בן יודע שהוא נראה שונה מאיך שהוא נראה באמת כשהוא מסתכל במראה אם הוא לא זוכר כלום? איך הוא קולט שהוא נמצא בתקופה לא נכונה?
כלומר זה קטע שכנראה דברים מסויימים הוא זוכר ודברים אחרים הוא לא זוכר.
(משום מה מעסיק אותי אם הוא יודע שהוא אסייתי או לא. פשוט הוא בשום שלב כנראה לא יוכל לראות את עצמו במראה, אז האם זה פשוט ישאר משהו שהוא לא יודע, או שזה מהדברים שהוא כן זוכר?.

בעיות רגילות עם מסע בזמן:
אז הגנרל ההוא מספר לכולם שהיהלום הזה נגנב בשנות ה80 והיה טיוח לגבי זה. יש תיק ממשלתי והכל.
אבל אז בן משנה את העבר.
אז ברור שבן זוכר שאדיסון אמרה לו שהיהלום כן נגנב בקו זמן המקורי. אבל האם הגנרל ושאר העובדים עדיין זוכרים שהיה תיק ממשלתי סודי על כך שהיהלום נגנב? כי התיק הזה לא יהיה קיים אם היהלום לא נגנב (או אפילו אם הוא נגנב אבל אז הגנבים נתפסו מיד והוא הוחזר).
האם הם נמצאים באיזו בועת זמן שבתוכה הם זוכרים מה קרה בקו זמן המקורי?

Lion_Heart

Well-known member
אוקי, ראיתי עכשיו את הפרק הראשון של Quantum Leap החדשה

הפרק היה טוב, אבל לא נראה לי שאני אתמיד איתה עכשיו.
אם היא תצליח אז אולי אשלים בעתיד

אני בכלל לא זוכר שאמרתי שזה יהיה סדרת המשך ולא ריבוט.
אולי פשוט אמרתי שזה אפשרי.

ובסוף הפרק מתברר שהיא כנראה הבת של הבחור מהסדרה המקורית (לא בקט, אלא ההולוגרמה)

זכור לי שראיתי לפחות כמה פרקים מהסדרה הישנה, אבל מעט ואני לא ממש זוכר שום דבר.
אבל כמו שאתה אומר שם לא ראו את הצד השני - כלומר של זה שהוא ההולוגרמה. אבל האם דיברו על כך שיש לו חיים ואנשים שהוא עובד איתם ומנסה להבין איתם איך להחזיר את בקט?

מעניין מה הסיבה שבן החליט לקפוץ בלי לספר לאף אחד. חשבתי שאולי זה בשביל להציל את בקט בעצמו, אבל בהודעה שלו בסוף לאדיסון הוא אומר שזה משהו גדול שהיא לא יכולה בכלל לדמיין. ולהציל את בקט זה משהו שמאוד קל לדמיין. (אני מקווה שזה לא מהמקרים האלו שיוצרי סדרה מחליטים שיהיה מסתורין גדול ולא ידוע, אבל משאירים את זה לעתיד בשביל להחליט מה הדבר המסתורי הזה בעצם יהיה).

משהו שלא הבנתי בכלל בעלילה בעבר - מה הקטע בעצם עם השוד שהם עשו בהתחלה?
כלומר הם גנבו חומר נפץ, אבל למה?
למה שהמתכננים של המבצע הזה יסתכנו שכל התכנון שלהם יהרס אם יעצרו אותם שוטרים כשהם גונבים את חומר הנפץ. הגיוני הרבה יותר לקנות חומרי נפץ. במיוחד כשהם אומרים שהיהלום שווה מאות מיליונים.

בעיות קבועות בסדרות כשמעסקים באמנזיה:
איך בן יודע שהוא נראה שונה מאיך שהוא נראה באמת כשהוא מסתכל במראה אם הוא לא זוכר כלום? איך הוא קולט שהוא נמצא בתקופה לא נכונה?
כלומר זה קטע שכנראה דברים מסויימים הוא זוכר ודברים אחרים הוא לא זוכר.
(משום מה מעסיק אותי אם הוא יודע שהוא אסייתי או לא. פשוט הוא בשום שלב כנראה לא יוכל לראות את עצמו במראה, אז האם זה פשוט ישאר משהו שהוא לא יודע, או שזה מהדברים שהוא כן זוכר?.

בעיות רגילות עם מסע בזמן:
אז הגנרל ההוא מספר לכולם שהיהלום הזה נגנב בשנות ה80 והיה טיוח לגבי זה. יש תיק ממשלתי והכל.
אבל אז בן משנה את העבר.
אז ברור שבן זוכר שאדיסון אמרה לו שהיהלום כן נגנב בקו זמן המקורי. אבל האם הגנרל ושאר העובדים עדיין זוכרים שהיה תיק ממשלתי סודי על כך שהיהלום נגנב? כי התיק הזה לא יהיה קיים אם היהלום לא נגנב (או אפילו אם הוא נגנב אבל אז הגנבים נתפסו מיד והוא הוחזר).
האם הם נמצאים באיזו בועת זמן שבתוכה הם זוכרים מה קרה בקו זמן המקורי?
הסדרה הישנה התחילה בתור קטע מדעי\ אבל ביססה את עצמה דיי מהר בתור קטע דיי פנטזיה\דתי , בקשר לזכרון ,בעיקרון, הוא לא זכר כלום מהחיים שלו, ולאט לאט הוא נזכר בזה ש:אחותו היתה אישה מוכה ושאחיו מת בויאטנם, באחד הפרקים הוא נפגש במישהי שברחה ממנו ביום חתונתם בגלל טראומת נטישה ומתקן את זה(כן,מסע בזמן) ואחרי דיי הרבה פרקים הוא מגלה ש הוא נשוי לה ואף אחד לא טרח לגלות לו!
לאל (ההולוגרמה , לא היו אמורים להיות ילדים כי לאחר 5 שני בשבי הויאטנמים (מה שהיה קורבן מצידו למען סם) אישתו הראשונה התחתנה מחדש והוא מעולם לא התאושש מזה, והיה נשוי איזה 5 פעמים עד שממש בסוף הסדרה ,לפני שהוא נעלם סופית, סם בא לאישתו הראשונה וביקש ממנה לחכות לו...וככה נולדו להם 2 בנות, סוף יפה אבל עצוב לסדרה , והוא גם נסע לויאטנם והציל את אחיו, מה שדיי קשור לסדרה החדשה!

התשובה הקצרה-אין לי שמץ, זה בעיקרון אובדן זכרון סלקטיבי, (המושג בסדרה הישנה היה "זכרון גבינה שוויצרית" -הוא יודע שזה לא הוא...אבל זה כנראה כל מה שהוא זוכר, אגב, הדמות של ארני האדסון"מג'יק" היתה דמות בסדרה הישנה שסם החליף...אז זה נחמד ומענין ביותר!

אתה כתבת שזה יהיה ריבוט
"אם כי השבוע אתה הולך להתחיל לראות סדרה חדשה (אם כי זה ריבוט לסדרה ישנה)"

dilia snake

Well-known member
שובו של אייג'נט מלוקקי :-P:.

אז זה מתחיל עם החיים הלא מעניינים של מלוקקי(האימא הדמנטית ואחותו), ואז הוא מגיע לעבודה ויש ירי המוני במחנה קיץ ומלא ילדים מתים. אמריקה! הוא ובארנס נפגשים בפעם הראשונה ואין שם הרבה אהבה.

בכלל בארנס הייתה מוזרה הפרק. לא יודעת אם זה בגלל שהיא חוזרת לעבודה, המוות של ג'ס, העובדה שיש המון ילדים מתים הפרק, העובדה שהיא רגילה להיות מספר 2 ועכשיו היא צריכה לפנות את המקום לקריסטין שיש לה חיבור עם מלוקקי, או שלשחקנית אין כוח. הניחוש שלי? כול התשובות נכונות.

הם גם איבדו את אורטיז שעבר ללוס אנג'לס. שזה כמו חווה בצפון, אבל זה בעצם שם קוד ל "יש לנו בעיה רצינית לשמור על שחקנים ממין זכר בתוכנית וכרגע מהקאסט המקורי נשארו שתי נשים" (בארנס והאנה).

הקטע של הפרק שהוא בכלל עוסק במישהו שרוצח משפחה שהאבא מבריח נשקים לניו יורק ואז בסוף יש סיבוך מיותר שהאבא של אחת הילדות שנהרגו במחנה הקיץ הולך לכנס של ארגון סטייל NRA כדי לשלוח מסר, בסוף זה נגמר בזה שהוא שולח תמונה של הגופה של הבת שלו לכולם בזמן שהוא מחזיק איזה דושבאג בתור בן ערובה הם עוצרים אותו וזהו.

בשלב מסוים מלוקקי הולך תחת מסווה בתור אופנוען, אבל הרושם הכללי הוא מיד לייף קרייסס יותר מכול דבר אחר, אין פלא ששדדו אותו אחרי רבע דק'.

אני חושבת שזהו בסה"כ, לא בדיוק פרק פתיחת עונה קלאסי. סביר מינוס כזה.

אני שונאת להסכים עם ג'ון אוליבר, אבל זה באמת מתחיל להרגיש כמו תעמולה רפובליקאית. אין דבר שאני אוהבת יותר מ"קיצונים משני הצדדים" , אז כמובן שהפרק עסק בגבר הומו שיצא נגד המפלגה הרפובליקאית כי אין כמו להרגיז אותי בתחילת העונה.

OA חמוד עם משקפיים.

מגי לא הוזכרה.

הם הולכים לדעתי לשדר את הפרק שהם לא שידרו בגלל הירי ההוא בטקסס, רק שהפעם הם מכינים מראש את הקטע עם הבן של ג'ובל. זה היה מעצבן.

אין לי מה להגיד, חוץ מזה שהם עוד פעם עשו את הטריק עם המכונית והפצצה ובלה בלה בלה וכולם חשבו לרבע שנייה שOA מת (הוא לא).

עייפתי|ישן|.

הגרמנייה המועדפת עלי עזבה את הסדרה ואני עצבנית! במשך ימים דמיינתי את מפגש הפסגה שלה עם בנסון ופלאט ואיך הן יעשו יחד עם איזבל סקווד של נשים בגיל העמידה שפותרות פשעים ו...כלום! ימח שמם של נאצים האלו, אי אפשר לסמוך עליהם בשיט.

למאמי אישיוז של סקוט יש מאמי אישיוז.

הוא גם לא שם לב שאיזה רוסי מרגל אחריו חודשים.

יאיי! נוסעים לצרפת כדי למנוע שואה גרעינית! ולא אג'נדה ימנית ובולשיט שמרני!

יש כ"כ הרבה מתח מיני בין סקוט למייגן(הסוכנת החדשה מטעם יורופול שמחליפה את הנאצית) שאני צריכה סיגריה ואולי גם משקה.

סקוט מציע לאנדרה ללכת לקורס מפקדים של ה-FBI, אנדרה מסרב כי הוא רוצה להיות סוכן שטח. אנדרה הולך למות בשלב מסוים(כאילו ולא בקטע של שיבה טובה), תזכרו איפה קראתם את זה קודם.

אני מקווה שסקוט ומייגן ישכבו מהר ונגמור עם זה ואני לא זוכרת איפה היחסים שלו ושל קלט עומדים8-* אין לי מושג אם הם ביחד או לא (אני חושבת שלא אחרת הוא לא היה ישן עם הכלב אבל אם הוא היה ישן איתה לא היינו מקבלים מונטאז' של מאמי אישיוז אז אוף! לא יודעת זה מעצבן)

נשאר סיפורה של שפחה שאולי ידחה למחר, עוד לא החלטתי.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
נזכרתי עכשיו בפרק של פיוצ'רמה שראיתי לפני שנה בערך.
צפיתי בסדרה לפני תקופה ורק בעונות ששודרו ב-FOX. במהלך שיטוט בגוגל מצאתי תמונה של כלבים וחתולים ומתחתיה היה את הכיתוב: Freeze-dried pets last forever. ופתאום משום מקום נזכרתי בפרק הזה של פיוצ'רמה שבמהלכו פריי מגלה שהכלב שלו, סימור נמצא במוזיאון, קפוא. במהלך כל הפרק פריי רוצה להחזיר אותו לחיים אבל בסוף משתכנע שלא והוא אומר שבטוח סימור שכח ממנו ובסוף הפרק אנחנו מגלים שסימור חיכה לפריי עד שהוא (סימור) מת :-(
אני לחלוטין מסכימה עם המסקנה שעדיף היה להניח לכלב והמחשבה של להקפיא חיות קצת מטרידה אותי אבל זה בהחלט שובר לי הלב, המחשבה שפריי לא ידע שהכלב שלו היה נאמן לו עד סוף חייו :-(
ובלי קשר, אני מקווה שהכלב שלי יחיה עוד הרבה שנים ויהיה בריא |הלוואי|

Lion_Heart

Well-known member
צפיתי בסדרה לפני תקופה ורק בעונות ששודרו ב-FOX. במהלך שיטוט בגוגל מצאתי תמונה של כלבים וחתולים ומתחתיה היה את הכיתוב: Freeze-dried pets last forever. ופתאום משום מקום נזכרתי בפרק הזה של פיוצ'רמה שבמהלכו פריי מגלה שהכלב שלו, סימור נמצא במוזיאון, קפוא. במהלך כל הפרק פריי רוצה להחזיר אותו לחיים אבל בסוף משתכנע שלא והוא אומר שבטוח סימור שכח ממנו ובסוף הפרק אנחנו מגלים שסימור חיכה לפריי עד שהוא (סימור) מת :-(
אני לחלוטין מסכימה עם המסקנה שעדיף היה להניח לכלב והמחשבה של להקפיא חיות קצת מטרידה אותי אבל זה בהחלט שובר לי הלב, המחשבה שפריי לא ידע שהכלב שלו היה נאמן לו עד סוף חייו :-(
אז הקטע הוא, שהוא ידע...בערך, בסרט הספציפי הזה, הם מוצאים נוסחה למסע בזמן, ובלי קשר,לילה(הציקלופית) פוגשת ומתאהבת בגבר אחר,בשם לארס הרבה יותר בוגר ואחראי מפריי,קירח,מזוקן(זה חשוב לעלילה) פריי בצערו הרב, מחליט לחזור לחייו הקודמים ולוותר על אהבתו ל לילה, הוא חוזר לדירה שלו ו...מישהו מפוצץ אותה(אל תשאלי, יותר מדי פרטים בשביל לכתוב) אבל אז הוא מבין שהוא לארס...כי השיער שלו נשרף, הוא מגדל זקן, מבלה זמן עם הוריו ועם כלבו האהוב סימור עד שזה מת מוות הרבה יותר טוב מהמקוריואז מקפיא את עצמו 1000 שנים כדאי לפגוש את לילה...זה בסוף לא מסתדר כי מסע בזמן, אבל ...אז כן, בסופו של דבר הוא ידע

It's Always Sunny

Well-known member
אז הקטע הוא, שהוא ידע...בערך, בסרט הספציפי הזה, הם מוצאים נוסחה למסע בזמן, ובלי קשר,לילה(הציקלופית) פוגשת ומתאהבת בגבר אחר,בשם לארס הרבה יותר בוגר ואחראי מפריי,קירח,מזוקן(זה חשוב לעלילה) פריי בצערו הרב, מחליט לחזור לחייו הקודמים ולוותר על אהבתו ל לילה, הוא חוזר לדירה שלו ו...מישהו מפוצץ אותה(אל תשאלי, יותר מדי פרטים בשביל לכתוב) אבל אז הוא מבין שהוא לארס...כי השיער שלו נשרף, הוא מגדל זקן, מבלה זמן עם הוריו ועם כלבו האהוב סימור עד שזה מת מוות הרבה יותר טוב מהמקוריואז מקפיא את עצמו 1000 שנים כדאי לפגוש את לילה...זה בסוף לא מסתדר כי מסע בזמן, אבל ...אז כן, בסופו של דבר הוא ידע
לא צפיתי בסרט אבל עכשיו גרמת לי להרגיש יותר טוב עכשיו :-):

reasonforall

Active member
הלוטוס הלבן
מה זה השיעמום הזה? רוב הדמויות פשוט בלתי נסבלות. והמוזיקה, אוי המוזיקה.
ואיך הגעתי לפרק 3? אין לי מושג! (לא באמת סיימתי אותו, הוא מתנגן ברקע ברגעים אלו ממש)
כל כך הרבה הייפ! ועל מה?! אולי פשוט אקרא איך זה נגמר?

קשה לי למצוא סדרות טובות לאחרונה. אפילו חזרתי לשחק קצת בנינטנדו, אבל אפילו עם זה אני משתעמם אחרי 5 דקות (מכירים משחק מעניין שלא עולה 250 שקל?)
בית הדרקון לא באמת מספקת את זה, עונת החתונות גם לא ממש מסקרנת. שי-האלק מעט משתפרת למען האמת, רק אם אפשר לא לראות יותר את האלק או לשמוע את הקול שלו - זה יהיה נהדר (דמות משעממת ושחקן עם קול מונוטני עוד יותר משעמם).

זהו, פרקתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הרבה מאוד זמן מאז פעם אחרונה שראיתי פיוצ'רמה,
אבל אני זוכר את הפרק הזה. או שפשוט אני זוכר ששמעתי על הפרק הזה כי הוא ידוע מאוד.

חשבתי עכשיו על כך שבטח יש פיוצ'רמה בדיסני+ ובאמת יש. ויש לזה שם 10 עונות. לא ידעתי שהיו כל כך הרבה (הסדרה לדעתי בוטלה וחזרה כמה פעמים). אני תוהה אם זה כולל את הסרטים בתוכם?
(אוקי זה נראה כאילו עונה 6 כוללת 4 סרטים שפשוט מחולקים לפרקים)

הלוטוס הלבן
מה זה השיעמום הזה? רוב הדמויות פשוט בלתי נסבלות. והמוזיקה, אוי המוזיקה.
ואיך הגעתי לפרק 3? אין לי מושג! (לא באמת סיימתי אותו, הוא מתנגן ברקע ברגעים אלו ממש)
כל כך הרבה הייפ! ועל מה?! אולי פשוט אקרא איך זה נגמר?

קשה לי למצוא סדרות טובות לאחרונה. אפילו חזרתי לשחק קצת בנינטנדו, אבל אפילו עם זה אני משתעמם אחרי 5 דקות (מכירים משחק מעניין שלא עולה 250 שקל?)
בית הדרקון לא באמת מספקת את זה, עונת החתונות גם לא ממש מסקרנת. שי-האלק מעט משתפרת למען האמת, רק אם אפשר לא לראות יותר את האלק או לשמוע את הקול שלו - זה יהיה נהדר (דמות משעממת ושחקן עם קול מונוטני עוד יותר משעמם).

זהו, פרקתי
אני שמח שהצלחת לפרוק את זה מהחזה :-D

רוב האנשים כאן מאדו לא אהבו את הלוטוס הלבן כשהוא שודר. אני דווקא נהניתי, אבל זה לא מדהים, אז אני גם לא מבין את ההייפ הגדול שהיה.

אני מאוד אוהב את בית הדרקון, אם כי זה לא ההתלהבות שהייתה ממשחקי הכס בתחילתה. אבל לפחות זה יותר טוב ממה שנעשה ממשחקי הכס בעונות מאוחרות.

יש עוד המון סדרות אחרות שאתה יכול לנסות, אבל אני לא יודע מה דווקא יתפוס אותך.

reasonforall

Active member
אני מאוד אוהב את בית הדרקון, אם כי זה לא ההתלהבות שהייתה ממשחקי הכס בתחילתה. אבל לפחות זה יותר טוב ממה שנעשה ממשחקי הכס בעונות מאוחרות.
הבעיה הגדולה היא שלא משנה מה בית הדרקון תעשה, תמיד ישוו אותה למשחקי הכס, וזה תמיד יהיה בעוכריה.
משחקי הכס הייתה סדרה אפית, וזה לא משנה מה היה הסוף שלה, היא תיזכר (לדעתי) כאחת הסדרות הטובות בהיסטוריה.

יש עוד המון סדרות אחרות שאתה יכול לנסות, אבל אני לא יודע מה דווקא יתפוס אותך.
קדימה! תמליץ!

רוב האנשים כאן מאדו לא אהבו את הלוטוס הלבן כשהוא שודר. אני דווקא נהניתי, אבל זה לא מדהים, אז אני גם לא מבין את ההייפ הגדול שהיה.
|נחמה|

didalf

Well-known member
היי סקול מיוזיקל הסדרה המחזמר עונה 3

יש לי הרבה מחשבות אז אני אדבר לעצמי קצת, מישהי סיפרה לי שזה בונה אישיות.

1. אז אוליביה רודריגו הפכה לכוכבת על בינתיים ואנחנו איבדנו את ניני:-( בשני הפרקים הראשונים היא הייתה אז עוד הייתה לי תקווה שהיא איכשהו תגיע למחנה עם כולם אבל אז היא נעדרה משאר העונה. וחזרה בפרק האחרון רק כדי לעזוב שוב;-( והפעם לתמיד. ממש רציתי אבל שהיא לפחות תפגש עם כולם וזה, אפילו זה לא. היה מרגש כשהם ראו את הכרטיסים שלה. טוב לפחות קורטני הספיקה לדבר איתה.
2. העונה הייתה קצת פחות מהנה. קצצצצצת נסחפו עם המטא והתעופה העצמית עם סדרה בתוך סדרה בדיסני פלוס וקורבין בלו כאילו הוא עדיין סלב בעולם שהוא לא הבועה המטופשת של דיסני. ומחסור בחלק מהדמויות. אוקי אבל בסוף כן נהניתי.
3. גם קצת נסחפו עם הקליפים. כאילו אני מבינה שכולם מנסים לקדם קריירה מוזיקלית אבל לתת להם שיר מלא עם קליפ בכל פרק לפעמים אפילו שניים זה קצת יותר מידי. אתם לא אוליביה די. (ולמה אם כבר דחפתם שירים של השחקנים בכל הפרקים לא יכולתם משהו מהשירים המוכרים שלה?)
4. עוד משהו מתסכל היה שכל הזוגות (כמעט) סיימו במקום כ"כ טוב בעונה שעברה שכמובן שהיו צריכים לסבך את זה. אוקי לפחות את קרלוס וסב לא סיבכו יותר מידי איזה חמוד זה כשסב בא לבקר|לב| אבל מבאס שהוא לא נשאר גם לפרק הבא לפרק הסיום. לצפות בהצגה והכל.
5. יותר מבאס היה עם אשלין. מההההה הקשר עכשיו לתת לה קראש על בת??? כל הזמן צעקתי על המסך "אבל ביג רד!!!!" אוף הם כאלה זוג ג'ינג'ים חנונים חמודים ומתוקים ביחד הסיפור שלהם נבנה כ"כ חמוד למה להרוס?? לא הבנתי מהסוף אבל אם זה אומר שהיא חזרה לאהוב אותו בלעדית או לא|תוהה|
6. אוקי והעניין העיקרי המשולש המתסכל של איג'יי-ג'ינה-ריקי. גררר איך שבנו לאט את הקשר של ג'ינה ואיג'יי בעונה שעברה היה כ"כ יפה וחמוד ומקסים ואז לא הראו לנו את הנשיקה הראשונה שלהם:-[ ועכשיו תוך חצי דקה בעיות כי כמובן. איג'יי מעצבן שהוא מזניח את ג'ינה בגלל המחזמר, אבל ג'ינה יותר מעצבנת. סה"כ מדובר בשבועיים כן!!! שבועיים!!! והוא כולו לחוץ וטרוד ועם אבא שלו על הראש והיא יכלה להיות יותר תומכת. נכון שזה לא בסדר שהוא פנה ל-ואל ולא סיפר לה על המכתב של אבא שלו אבל הוא כולו כוונות טובות אוף;-( ג'ינה הייתה כזאת לא פיירית שהיא נפרדה ממנו;-( ואז מוסיפים לקלחת את ריקי. ריקי ריקי ריקי. למה לו ולאיג'יי יש אותו טעם בדיוק בבנות? וכמה חברות הוא עוד יגנוב לו טוב עם ניני זה היה מוצדק. וזה עוד משהו מתסכל כי הסיפור של ריקי וניני גם כן נבנה כ"כ יפה בעונה הראשונה, איך שהוא הרוויח מחדש את האהבה שלה לאט לאט. ואז בעונה השניה הם היו כ"כ מתוקים|מאוהב| ואז היא נפרדה ממנו ונשבר לי הלב. ואז הוא היה כ"כ עצוב ושבור וכאב לי עליו:-( אבל עכשיו פתאום יש לו קראש על ג'ינה??? מה הקשר. אוף והוא כל הזמן נדחף ביניהם והרי גם לה יש משהו לא פתור איתו ואיג'יי שם לב ועדיין הוא לא עשה סיפור גדול. גרררררר. אני לא בטוחה איך אני מרגישה לגבי הסוף כי אני לא רוצה אותם ביחד אבל גם זה היה רומנטי.
7. ספיקינג אוף ניני וריקי אז כל מה שאמרתי למעלה. ועכשיו ניני עזבה לגמרי אז זה בכלל אבוד. ועוד היה לי שביב תקווה לרגע מהתגובה של ריקי לזה שניני שם. והוא היה עצוב שהיא לא הביאה לו כרטיס. ואז היא כן הביאה לו כרטיס עם הלוטו כי כמובן שהיא זכרה את הרשימה שלו. וכשהוא שר בהצגה לא היה ברור אם הוא מסתכל עליה או אם הוא בכלל ראה אותה. והיא הסתכלה עליו וחייכה. אז היה לי קצת תקווה. אבל לא;-(
9. מה שכן בהעדרה של ניני ג'ינה הפכה לדמות הראשית, גוד פור הר. השיער שלה עם הצמות הארוכות היה מהמם. ומגיע לה היא מתוקה. היא גם עברה מהפך יפה מכלבה לאחת הדמויות הכי חמודות.
10. אני מבינה שהיו צריכים דרמה עם החרדה של קורטני אבל ממש הציק לי שהשירים היו בסדר הפוך בגלל זה. השיר של אולף בא אחרי לט איט גו!! אלזה ליטרלי יוצרת אותו בזמן השיר!! אבל הביצוע של לט אי גו היה ממש מרגש, היה לי מחנק בגרון אפילו. ואז הצלם המניאק הזה הוריד את השאלטר יאוו ממש צעקתי על הטלוויזיה בכעס:-[ לא מספיק היא בחרדות אתה מלחיץ אותה עוד יותר???????????:-[ אבל אז כולם הדליקו אורות בטלפון וג'ינה העלתה את השאלטר בדיוק ברגע הנכון וזה היה מרגש אפילו יותר כמעט דמעתי, בחיי. והחלפת השמלה והכל היה מקסים. גוד פור יו קורטני.
11. הקטע לקראת הסוף כשקורבין בלו נהיה טוב פתאום וכולם לאבי דאבי היה קיטשי מידי אפילו לסדרה הזאת. מצד שני התרגשתי ממש כשהוא התחיל לשיר את אברידיי|מאוהב| השיר הכי יפה והכי אנדרייטד מהיי סקול מיוזקל 2.
12. אוקי הקטע עם הפריימרה לסדרה התעודית שלהם היה קצת מגוחך. אבל הולי שיט השמלה של קרלוס מהממת|מאוהב| וברור שיערכו אותם כך שכולם יצאו נורא בטריילר.
13. מדוקס ממש יפה. שמחה שהיא השלימה עם אח שלה. מעניין אם איכשהו הם יגיעו לבית ספר בעונה הבאה.
14. איזה דרמטיים כולם שם על כולה שבועיים מהחיים שלהם! ובכלל איך מרימים הצגה בשבועיים לעזאזל?

ועכשיו אני שוב צריכה סדרת ספורט חדשה|תוהה|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היי סקול מיוזיקל הסדרה המחזמר עונה 3

יש לי הרבה מחשבות אז אני אדבר לעצמי קצת, מישהי סיפרה לי שזה בונה אישיות.

1. אז אוליביה רודריגו הפכה לכוכבת על בינתיים ואנחנו איבדנו את ניני:-( בשני הפרקים הראשונים היא הייתה אז עוד הייתה לי תקווה שהיא איכשהו תגיע למחנה עם כולם אבל אז היא נעדרה משאר העונה. וחזרה בפרק האחרון רק כדי לעזוב שוב;-( והפעם לתמיד. ממש רציתי אבל שהיא לפחות תפגש עם כולם וזה, אפילו זה לא. היה מרגש כשהם ראו את הכרטיסים שלה. טוב לפחות קורטני הספיקה לדבר איתה.
2. העונה הייתה קצת פחות מהנה. קצצצצצת נסחפו עם המטא והתעופה העצמית עם סדרה בתוך סדרה בדיסני פלוס וקורבין בלו כאילו הוא עדיין סלב בעולם שהוא לא הבועה המטופשת של דיסני. ומחסור בחלק מהדמויות. אוקי אבל בסוף כן נהניתי.
3. גם קצת נסחפו עם הקליפים. כאילו אני מבינה שכולם מנסים לקדם קריירה מוזיקלית אבל לתת להם שיר מלא עם קליפ בכל פרק לפעמים אפילו שניים זה קצת יותר מידי. אתם לא אוליביה די. (ולמה אם כבר דחפתם שירים של השחקנים בכל הפרקים לא יכולתם משהו מהשירים המוכרים שלה?)
4. עוד משהו מתסכל היה שכל הזוגות (כמעט) סיימו במקום כ"כ טוב בעונה שעברה שכמובן שהיו צריכים לסבך את זה. אוקי לפחות את קרלוס וסב לא סיבכו יותר מידי איזה חמוד זה כשסב בא לבקר|לב| אבל מבאס שהוא לא נשאר גם לפרק הבא לפרק הסיום. לצפות בהצגה והכל.
5. יותר מבאס היה עם אשלין. מההההה הקשר עכשיו לתת לה קראש על בת??? כל הזמן צעקתי על המסך "אבל ביג רד!!!!" אוף הם כאלה זוג ג'ינג'ים חנונים חמודים ומתוקים ביחד הסיפור שלהם נבנה כ"כ חמוד למה להרוס?? לא הבנתי מהסוף אבל אם זה אומר שהיא חזרה לאהוב אותו בלעדית או לא|תוהה|
6. אוקי והעניין העיקרי המשולש המתסכל של איג'יי-ג'ינה-ריקי. גררר איך שבנו לאט את הקשר של ג'ינה ואיג'יי בעונה שעברה היה כ"כ יפה וחמוד ומקסים ואז לא הראו לנו את הנשיקה הראשונה שלהם:-[ ועכשיו תוך חצי דקה בעיות כי כמובן. איג'יי מעצבן שהוא מזניח את ג'ינה בגלל המחזמר, אבל ג'ינה יותר מעצבנת. סה"כ מדובר בשבועיים כן!!! שבועיים!!! והוא כולו לחוץ וטרוד ועם אבא שלו על הראש והיא יכלה להיות יותר תומכת. נכון שזה לא בסדר שהוא פנה ל-ואל ולא סיפר לה על המכתב של אבא שלו אבל הוא כולו כוונות טובות אוף;-( ג'ינה הייתה כזאת לא פיירית שהיא נפרדה ממנו;-( ואז מוסיפים לקלחת את ריקי. ריקי ריקי ריקי. למה לו ולאיג'יי יש אותו טעם בדיוק בבנות? וכמה חברות הוא עוד יגנוב לו טוב עם ניני זה היה מוצדק. וזה עוד משהו מתסכל כי הסיפור של ריקי וניני גם כן נבנה כ"כ יפה בעונה הראשונה, איך שהוא הרוויח מחדש את האהבה שלה לאט לאט. ואז בעונה השניה הם היו כ"כ מתוקים|מאוהב| ואז היא נפרדה ממנו ונשבר לי הלב. ואז הוא היה כ"כ עצוב ושבור וכאב לי עליו:-( אבל עכשיו פתאום יש לו קראש על ג'ינה??? מה הקשר. אוף והוא כל הזמן נדחף ביניהם והרי גם לה יש משהו לא פתור איתו ואיג'יי שם לב ועדיין הוא לא עשה סיפור גדול. גרררררר. אני לא בטוחה איך אני מרגישה לגבי הסוף כי אני לא רוצה אותם ביחד אבל גם זה היה רומנטי.
7. ספיקינג אוף ניני וריקי אז כל מה שאמרתי למעלה. ועכשיו ניני עזבה לגמרי אז זה בכלל אבוד. ועוד היה לי שביב תקווה לרגע מהתגובה של ריקי לזה שניני שם. והוא היה עצוב שהיא לא הביאה לו כרטיס. ואז היא כן הביאה לו כרטיס עם הלוטו כי כמובן שהיא זכרה את הרשימה שלו. וכשהוא שר בהצגה לא היה ברור אם הוא מסתכל עליה או אם הוא בכלל ראה אותה. והיא הסתכלה עליו וחייכה. אז היה לי קצת תקווה. אבל לא;-(
9. מה שכן בהעדרה של ניני ג'ינה הפכה לדמות הראשית, גוד פור הר. השיער שלה עם הצמות הארוכות היה מהמם. ומגיע לה היא מתוקה. היא גם עברה מהפך יפה מכלבה לאחת הדמויות הכי חמודות.
10. אני מבינה שהיו צריכים דרמה עם החרדה של קורטני אבל ממש הציק לי שהשירים היו בסדר הפוך בגלל זה. השיר של אולף בא אחרי לט איט גו!! אלזה ליטרלי יוצרת אותו בזמן השיר!! אבל הביצוע של לט אי גו היה ממש מרגש, היה לי מחנק בגרון אפילו. ואז הצלם המניאק הזה הוריד את השאלטר יאוו ממש צעקתי על הטלוויזיה בכעס:-[ לא מספיק היא בחרדות אתה מלחיץ אותה עוד יותר???????????:-[ אבל אז כולם הדליקו אורות בטלפון וג'ינה העלתה את השאלטר בדיוק ברגע הנכון וזה היה מרגש אפילו יותר כמעט דמעתי, בחיי. והחלפת השמלה והכל היה מקסים. גוד פור יו קורטני.
11. הקטע לקראת הסוף כשקורבין בלו נהיה טוב פתאום וכולם לאבי דאבי היה קיטשי מידי אפילו לסדרה הזאת. מצד שני התרגשתי ממש כשהוא התחיל לשיר את אברידיי|מאוהב| השיר הכי יפה והכי אנדרייטד מהיי סקול מיוזקל 2.
12. אוקי הקטע עם הפריימרה לסדרה התעודית שלהם היה קצת מגוחך. אבל הולי שיט השמלה של קרלוס מהממת|מאוהב| וברור שיערכו אותם כך שכולם יצאו נורא בטריילר.
13. מדוקס ממש יפה. שמחה שהיא השלימה עם אח שלה. מעניין אם איכשהו הם יגיעו לבית ספר בעונה הבאה.
14. איזה דרמטיים כולם שם על כולה שבועיים מהחיים שלהם! ובכלל איך מרימים הצגה בשבועיים לעזאזל?

ועכשיו אני שוב צריכה סדרת ספורט חדשה|תוהה|
למה אני קראת את כל זה?
אז התחלתי לראות את never have i ever
סדרה לא רעה בכלל
סדרה חמודה מאוד.
לא חשבתי שזה סוג הדברים שמעניינים אותך
קדימה! תמליץ!
אבל צריך על דברים שנמצאים ביס? כי אין לי מושג מה יש ביס.
אתה צופה בעוד דרכים?
אני סיימתי עכשיו בינג' של כל clone wars בדיסני+ והיא מעולה
ובאמזון יש את טבעות הכוח שהיא סדרת פריקוול לשר הטבעות
ובאפל טיוי יש את For all mankind שהיא מעולה וכבר יש 3 עונות.
ובנטפליקס יש את סנדמן שהיא גם מעולה

reasonforall

Active member
אבל צריך על דברים שנמצאים ביס? כי אין לי מושג מה יש ביס.
אתה צופה בעוד דרכים?
אני סיימתי עכשיו בינג' של כל clone wars בדיסני+ והיא מעולה
ובאמזון יש את טבעות הכוח שהיא סדרת פריקוול לשר הטבעות
ובאפל טיוי יש את For all mankind שהיא מעולה וכבר יש 3 עונות.
ובנטפליקס יש את סנדמן שהיא גם מעולה
ממש לא רק ביס. יש מנוי גם לנטפליקס ודיסני+. חוץ מזה אפשר ליצור קשר עם הדודים מאמריקה :-D
כנראה שגם בחלק מהתכנים של אפל טיוי אני יכול לצפות, אלו שללא תוספת תשלום למנויים.

סנדמן ראיתי ואת הסדרה של שר הטבעות לא התכוונתי לראות

dilia snake

Well-known member
בסוף ראיתי היום כי א' אין לי יותר מידי מה לעשות עם עצמי וב' זה הולך להיות סופ"ש ארוך וחגים ואני לא רוצה שיצטברו לי דברים שאני לא חייבת וג' אני צריכה לבשל ולעבוד ביום ראשון כי האישה של הבוס לא רוצה שהוא יפריע לה לבשל אז אני צריכה לעשות לו בייביסיטר .

אני באמת שלא הבנתי מה רצו ממני הפרק הזה, אני מבינה אנגלית מצוין והעיניים אומנם לא משהו אבל מספיק כדי לראות את המחשב בצורה ברורה אבל שאלוהים ישמור לא מצאתי שום הגיון הפרק.

זה כאילו הם ממציאים דברים תוך כדי שזה יתאים להם למשהו שהם מכוונים אליו. אני מרגישה כאילו אני במם של משחקי הכס עונה 8 ואפילו לא ראיתי מזה דקה.

אז המחתרת חזרה, וכולן גרופיות של ג'ון. טוב, אני מניחה שהם לא היו צריכות למות בשבילה או לבלות עד עכשיו יותר מידי זמן במחיצה שלה.

למה לוק לא שם לב שג'ו רק מחפשת סיבות להסתובב סביב ניק??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

כאילו לוק שחרר, היא בקטע של מישהו אחר.

אז רוז, האישה החדשה של ניק היא בת של איזה קומנדר חשוב בDC. וזה קצת משעשע(אבל הגיוני) שבחברה שמדכאת נשים, נשים הן סמל סטטוס.

הקטעים עם לידיה, היו...לא יודעת. אני מניחה שזה נועד להראות שהיא לא עד כדי כך רעה ואז היא הרביצה לנערה מחוסרת הכרה.

למה נתנו לסרינה לחזור עם התינוק? לא הבנתי את ההיגיון שם, חוץ מלתת לה ולג'ון להיות באותו מקום כדי שיוכלו להמשיך בקרב חתולות שלהן.

איך ג'ון ידעה איפה למצוא את סרינה ומתי?

אבל הצילום היה סביר הפרק.

אז האנה בדרך לבית ספר לנשים, אני לא מבינה את הדרמה והזעזוע. בטח שם בגיל 18 אם אין לך בעל את כבר רווקה זקנה.

ואלוהים, לג'נין יש יותר נשמות מחתול. תנו לה למות בשקט.

למעלה