דיוני סדרות #111

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

didalf

Well-known member
מית'יק קווסט 3X05

פופי מאבדת את זה כי המשחק שלה לא כיף. אבל מסתבר שהיא כתבה איזה ערכת VR "קשקוש" כדי להעסיק את דיינה ומסתבר שזה כן כיף. זה היה חמוד איך שהן שיחקו ביחד. ואז פופי במשבר נוסף כי היא מבינה שהיא אמנם מתכננת מהוללת אבל אין לה חזון, חסר לה את האיט פקטור של איין כדי לדעת מה כיף. יוו שברה לי את הלב כשהיא בכתה;-( דיינה כפרעליה מעודדת אותה שוב, ופופי מחליטה להתמקד בפלייפן.
מה נסגר עם זה שאיין לאחרונה הוא האדם השפוי??:-D

סופסוף גם איין מגלה על הסרט וכמובן מוטרד מזה שלא התייעצו איתו. ושליהקו את ג'ו מנטליו, שמסתבר איין חושב שהולך לשחק אותו.
העימות של איין ודייויד עם ההערות של ג'ו, וההערות שהם אמרו לג'ו לכתוב היה מעולה:-D חחחח וג'ו ירשה את הרגישות של ג'ו השני כלפי בראד פיט:-D

חוצמזה דיוויד נוזף בקרול, בראד ורייצ'ל שעדיין בכלל לא עובדת שם שהם לא עידכנו אותו בפרויקט הNFT שלהם. כל שיחת הנזיפה גם הייתה מצחיקה. דייויד וג'ו הורסים ביחד. כמובן אבל שמונריאול בכלל מרוצים, טוויסט צפוי למדי, וקרול קודמה שוב להאודי דודי או משהו:-D
בראד מתחמן את רייצ'ל לתפקיד הקודם שלו. איך בתור שרת יש לו את היכולת בכלל להציע למישהו עבודה בדיוק?:-D חחח משעשע שרייצ'ל המגה-אידיאליסטית-בעיני-עצמה תקבל את התפקיד הכי קפטילסטי בסוף.
לפחות בראד עדיין רשע.

Lhuna3

Well-known member
פופי מאבדת את זה כי המשחק שלה לא כיף. אבל מסתבר שהיא כתבה איזה ערכת VR "קשקוש" כדי להעסיק את דיינה ומסתבר שזה כן כיף. זה היה חמוד איך שהן שיחקו ביחד. ואז פופי במשבר נוסף כי היא מבינה שהיא אמנם מתכננת מהוללת אבל אין לה חזון, חסר לה את האיט פקטור של איין כדי לדעת מה כיף. יוו שברה לי את הלב כשהיא בכתה;-(
זה באמת היה מאוד עצוב לראות אותה ככה.
סופסוף גם איין מגלה על הסרט וכמובן מוטרד מזה שלא התייעצו איתו. ושליהקו את ג'ו מנטליו, שמסתבר איין חושב שהולך לשחק אותו.
העימות של איין ודייויד עם ההערות של ג'ו, וההערות שהם אמרו לג'ו לכתוב היה מעולה:-D חחחח וג'ו ירשה את הרגישות של ג'ו השני כלפי בראד פיט:-D
קטע טוב :-D
חוצמזה דיוויד נוזף בקרול, בראד ורייצ'ל שעדיין בכלל לא עובדת שם שהם לא עידכנו אותו בפרויקט הNFT שלהם. כל שיחת הנזיפה גם הייתה מצחיקה. דייויד וג'ו הורסים ביחד. כמובן אבל שמונריאול בכלל מרוצים, טוויסט צפוי למדי,
נכון.
וקרול קודמה שוב להאודי דודי או משהו:-D
בראד מתחמן את רייצ'ל לתפקיד הקודם שלו. איך בתור שרת יש לו את היכולת בכלל להציע למישהו עבודה בדיוק?:-D חחח משעשע שרייצ'ל המגה-אידיאליסטית-בעיני-עצמה תקבל את התפקיד הכי קפטילסטי בסוף.
לפחות בראד עדיין רשע.
כן אם אני מבינה נכון הוא מתכוון לעשות ממנה "בובה" שלו בלי שהיא קולטת את זה אפילו.
(אנחנו יכולים כבר להיות די משוכנעים שיש לו תוכנית אמיתית והוא לא סתם messing with them נכון?)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי כבר 3 פרקים של The Peripheral
ובנתיים ממש טוב ומסקרן. מדע בדיוני מתוחכם כזה
(במיוחד בשביל לונה - הם לא מנסים לפתור תעלומת רצח)
חוץ מזה אחד השחקנים הראשיים הוא easy on the eyes
נעשה מסובך יותר ויותר.
אז ב2099 יש להם טכנולוגיה מתקדמת מאוד של רובוטים ומין רובוטים שאנשים יכולים להפעיל מרחוק.
ויש להם דרך ליצור קשר עם העבר, אבל זה לא משפיע על ההווה כי הם בעצם גרמו לקו זמן מקביל בעבר. לכן אפשר לשנות דברים כמו זה שאמא של פלין לא תמות.
ומתישהו בין 2030 ל2099 התרחש איזשהו אירוע גדול בשם The Jackpot שבו כנראה הרבה מאוד אנשים בעולם מתו. לא ברור כמה, אבל יש התייחסות שלפני האירוע הייתה המדינה פארגוואי, אז כנראה אחרי היא כבר לא קיימת. גם ברור שיש הרבה פחות אנשים.
ויש פסלים ענקיים ברחבי לונדון שכנראה נבנו על ידי הResearch Institute הזה שכנראה מנקים את האטמוספירה מפחמן. אז האם בכל העולם יש אותם? כמה בכלל מהעולם נשאר?

ודברים מרכזי זה שיש את אליטה. היא כנראה אחות חורגת של ווילף - כלומר הם אומצו יחד על ידי זוג עשיר. היא עבדה עבור הRI, אבל הוא עובד בשביל איזה עשיר שהוא כנראה מאיזה מעמד כלשהו שנתנו לו שם אבל אני לא זוכר. לא ברור מה המטרה שלו. אבל כנראה שדרך ווילף הוא שכר את אליטה כדי לפתוח לו קשר אל הStab שזה הקו זמן מ2030. אבל הם כנראה לא יודעים למה היא הביאה את פלין או לאיזו מטרה. כנראה אליטה לא סתם הביאה אותה אלא ממש חקרה אותה (או את אחיה) כי יש לה דיאגרמה של הבית והחצר של פלין. ומה זה היה הדבר הזה שהיא סרקה לה לתוך העין בפרק הראשון?

בצד כל זה יש את המתרחש ב2030 שאנשים מנסים להרוג את פלין והמשפחה שלה. ומנסים להשתמש באיזה פושע חזק מקומי כדי לעשות את זה והוא בנתיים מנסה לברר יותר פרטים (דרך אחיין שלו שאשתו היא חברה של פלין).
וכבר ב2030 יש להם טכנולוגיה שמחברת בין חברי יחידות צבא וזה יתרון שיש לבורטון (אח של פלין) וחבריו.

בקיצור מסובך ומסקרן מאוד.

חוץ מזה בסופש ראיתי את שני הפרקים הראשונים של Willow
( @Lion_Heart אני יודע שגם אתה ראית)
היו ממש טובים.
ואני ממש שמח שראיתי את הסרט הישן כמה ימים לפני כן כי לא זכרתי ממנו כמעט כלום ונראה לי שהייתי אובד בעלילה אם לא הייתי זוכר מה היה בסרט.
אז במקרה עוזרת המטבח הצעירה היא אלורה דאנן.
האמת שקלטתי שזה בטח יתגלה באמצע הפרק הראשון.
כלומר ברור שהביאו את החברה הג'ינג'ית של הנסיכה כדי שנחשוב שהיא אלורה דאנן. אבל זה היה ברור מידי.
וברגע שהבנתי שהעניין עם העוזרת טבחית הוא לא רק קטע של לראות שלנסיך יש פלינגים אז הבנתי שיש לה יותר משמעות ואז זה היה נראה הגיוני.
מאדו מתאים גם שהבן של סירשה ומאדמורדיגן יתאהב באלורה דאנן ואז בעתיד כשהיא תהיה הקיסרית הוא יהיה בעלה.
כלומר בהנחה שנראה אוות שוב, ואני מקווה שכן.

בעניין מאדמורדיגן, הבנתי שכנראה לא נראה את ואל קילמר בסדרה כי אומנם לא צפיתי בהרבה טריילרים לסדרה, אבל הנחתי שזה יהיה ידוע אם שחקן ידוע כמוהו יחזור. אבל יכלו פשוט לומר שהוא מת, אבל עושה רושם שההעלמות שלו היא מורכבת יותר והוא כנראה עדיין חי. אז אני מניח שעד סוף העונה ימצאו אותו. השאלה היא אם יפתיעו את ואל קילמר או שליהקו שחקן אחר. אני לא זוכר שראיתי את ואל קילמר בשום דבר כבר שנים אז אני בכלל לא בטוח אם הוא עדיין משחק.

חוץ מזה הקבוצה שלהם נחמדה.
כיף לראות את ווילו שוב. בהתחלה עשו רושם שהוא יהיה עכשיו קוסם חזק, אבל עושה רושם שהוא לא ממש חזק, אבל טוב בלהרשים. והוא כן יודע מספיק לחשים כנראה.
יש את הנסיכה והחברה שלה שאני לא בטוח אם הן סתם התנשקו בשלב מסויים או שהם באמת יותר מרק חברות פלטוניות.
ויש את הבחור הזה שהיה אמור להתחתן עם הנסיכה. עושה רושם שלמרות שהוא לא לוחם, הוא אולי יוכל לעזור עם ידע, שפות ועוד.
ויש את הבחור ההוא שממה שהבנתי היה הsquire של מאדמורדיגן והוא סוג של דמות מסתורית (בין היתר לא ברור למה הוא היה בכלא)

Lion_Heart

Well-known member
חוץ מזה אחד השחקנים הראשיים הוא easy on the eyes
נעשה מסובך יותר ויותר.
אז ב2099 יש להם טכנולוגיה מתקדמת מאוד של רובוטים ומין רובוטים שאנשים יכולים להפעיל מרחוק.
ויש להם דרך ליצור קשר עם העבר, אבל זה לא משפיע על ההווה כי הם בעצם גרמו לקו זמן מקביל בעבר. לכן אפשר לשנות דברים כמו זה שאמא של פלין לא תמות.
ומתישהו בין 2030 ל2099 התרחש איזשהו אירוע גדול בשם The Jackpot שבו כנראה הרבה מאוד אנשים בעולם מתו. לא ברור כמה, אבל יש התייחסות שלפני האירוע הייתה המדינה פארגוואי, אז כנראה אחרי היא כבר לא קיימת. גם ברור שיש הרבה פחות אנשים.
ויש פסלים ענקיים ברחבי לונדון שכנראה נבנו על ידי הResearch Institute הזה שכנראה מנקים את האטמוספירה מפחמן. אז האם בכל העולם יש אותם? כמה בכלל מהעולם נשאר?

ודברים מרכזי זה שיש את אליטה. היא כנראה אחות חורגת של ווילף - כלומר הם אומצו יחד על ידי זוג עשיר. היא עבדה עבור הRI, אבל הוא עובד בשביל איזה עשיר שהוא כנראה מאיזה מעמד כלשהו שנתנו לו שם אבל אני לא זוכר. לא ברור מה המטרה שלו. אבל כנראה שדרך ווילף הוא שכר את אליטה כדי לפתוח לו קשר אל הStab שזה הקו זמן מ2030. אבל הם כנראה לא יודעים למה היא הביאה את פלין או לאיזו מטרה. כנראה אליטה לא סתם הביאה אותה אלא ממש חקרה אותה (או את אחיה) כי יש לה דיאגרמה של הבית והחצר של פלין. ומה זה היה הדבר הזה שהיא סרקה לה לתוך העין בפרק הראשון?

בצד כל זה יש את המתרחש ב2030 שאנשים מנסים להרוג את פלין והמשפחה שלה. ומנסים להשתמש באיזה פושע חזק מקומי כדי לעשות את זה והוא בנתיים מנסה לברר יותר פרטים (דרך אחיין שלו שאשתו היא חברה של פלין).
וכבר ב2030 יש להם טכנולוגיה שמחברת בין חברי יחידות צבא וזה יתרון שיש לבורטון (אח של פלין) וחבריו.

בקיצור מסובך ומסקרן מאוד.

היו ממש טובים.
ואני ממש שמח שראיתי את הסרט הישן כמה ימים לפני כן כי לא זכרתי ממנו כמעט כלום ונראה לי שהייתי אובד בעלילה אם לא הייתי זוכר מה היה בסרט.
אז במקרה עוזרת המטבח הצעירה היא אלורה דאנן.
האמת שקלטתי שזה בטח יתגלה באמצע הפרק הראשון.
כלומר ברור שהביאו את החברה הג'ינג'ית של הנסיכה כדי שנחשוב שהיא אלורה דאנן. אבל זה היה ברור מידי.
וברגע שהבנתי שהעניין עם העוזרת טבחית הוא לא רק קטע של לראות שלנסיך יש פלינגים אז הבנתי שיש לה יותר משמעות ואז זה היה נראה הגיוני.
מאדו מתאים גם שהבן של סירשה ומאדמורדיגן יתאהב באלורה דאנן ואז בעתיד כשהיא תהיה הקיסרית הוא יהיה בעלה.
כלומר בהנחה שנראה אוות שוב, ואני מקווה שכן.

בעניין מאדמורדיגן, הבנתי שכנראה לא נראה את ואל קילמר בסדרה כי אומנם לא צפיתי בהרבה טריילרים לסדרה, אבל הנחתי שזה יהיה ידוע אם שחקן ידוע כמוהו יחזור. אבל יכלו פשוט לומר שהוא מת, אבל עושה רושם שההעלמות שלו היא מורכבת יותר והוא כנראה עדיין חי. אז אני מניח שעד סוף העונה ימצאו אותו. השאלה היא אם יפתיעו את ואל קילמר או שליהקו שחקן אחר. אני לא זוכר שראיתי את ואל קילמר בשום דבר כבר שנים אז אני בכלל לא בטוח אם הוא עדיין משחק.

חוץ מזה הקבוצה שלהם נחמדה.
כיף לראות את ווילו שוב. בהתחלה עשו רושם שהוא יהיה עכשיו קוסם חזק, אבל עושה רושם שהוא לא ממש חזק, אבל טוב בלהרשים. והוא כן יודע מספיק לחשים כנראה.
יש את הנסיכה והחברה שלה שאני לא בטוח אם הן סתם התנשקו בשלב מסויים או שהם באמת יותר מרק חברות פלטוניות.
ויש את הבחור הזה שהיה אמור להתחתן עם הנסיכה. עושה רושם שלמרות שהוא לא לוחם, הוא אולי יוכל לעזור עם ידע, שפות ועוד.
ויש את הבחור ההוא שממה שהבנתי היה הsquire של מאדמורדיגן והוא סוג של דמות מסתורית (בין היתר לא ברור למה הוא היה בכלא)
אני בספק עם ואל קילמר יופיע...נדמה לי בגלל מצב בריאותי...למרות שלא בטוח ולא רוצה לדכא את עצמי בזה ש אבדוק, אהבתי את הסצנה בין ווילו לבת שלו, וכבר עכשיו אפשר לראות ש הוא לא מורה מי יודע מה...סך הכל הרבה דמויות מענינות ואני מקווה לטוב

Lhuna3

Well-known member
חחחחח בסדר בסדר אני אצפה!
היו ממש טובים.
טוב אז גם בזה, וגם צריכה קודם לצפות שוב בסרט.

didalf

Well-known member
חומריו האפלים עונה 3

אני רואה שעלו שני פרקים ל VOD

מסתבר שעברו פאקינג שנתיים שלמות מהעונה הקודמת!!
לכן כשירות לציבור ריקאפ בוידאו
והשרשור של עונה 2 (עזר לי מאד)

פרק 1

התחלה דרמטית עם מלאכים שמספרים שמלאך אחד חושב שהוא אלוהים והוא הסמכות והוא רשע.

וויל מחפש את ליירה אול אובר דה פלייס. ליטרלי. שני מלאכים עוקבים אחריו ונגלים אליו. חח "בני אלים" בעברית.
הם קצת סתומים שהם לא חשבו מיד שהם יעזרו לוויל למצוא את ליירה ואז הוא יוכל לבוא איתם, אבל בסוף הם הגיעו למסקנה הזאת.
חחח למלאך הלבן קוראים ברוך:-D:-D אוו והם זוג איזה חמודים:-D
ברוך הולך לדווח לעזריאל והמלאך השחור הולך עם וויל למצוא את ליירה, אחרי שהם איתרו אותה בעזרת האילתיומתר.
לא הבנתי למה הם צריכים ספינה, כאילו וויל יכול לחתוך פתח לכל מקום לא? למה שלא יחתוך ישירות לאי הקטן הזה איפה שהיא נמצאת?8-*
אבל לא, כי הם צריכים לפגוש את יורי הדובי באמצע. שוב לא הבנתי למה וויל רוצה להלחם בו במקום לספר לו שהוא חבר של ליירה ישר? כי הוא היה צריך לעשות את ההצגה הקטנה עם הסכין בשביל שהאנשים ישחררו את הדובה? יכל לעשות את זה גם בלי לאתגר את הדובי. אניוואי הם עכשיו חברים בדרכם אל ליירה.

גברת קולטר הפסיכופתית מחזיקה את ליירה באיזה בקתה נטושה, ומסממת אותה כדי שתישן כל הזמן. נבלה:-[ ליירה בחלומות שלה כל הזמן שומעת את רוג'ר קורא לה. אני מניחה שזה יותר מסתם חלומות.
ילדה קטנה חרשת מוצאת את גברת קולטר והפסיכית משכנעת אותה שמישהו כישף את ליירה והיא שומרת עליה, ממש.
ליירה מצליחה לברוח לרגע אבל היא חלשה מידי וקולטר משיגה אותה ומסממת אותה שוב:-[ יאווו עם אמא כזאת עדיף להיות יתומה ודפאק?? והילדה החרשת רואה אבל ומבינה שקולטר שקרנית פסיכופתית.

אבל גברת קולטר לא לגמרי טועה כי המגסיטריום אכן מחפש אחרי ליירה. משהו מוזר באב גומז הזה, הוא להוט מידי אבל גם מפחד נורא. הוא מרגל של עזריאל בכלל?? הוא מורד? הוא גיי? הרגיש לי גיי. אניוואי הוא הצליח לגלות שליירה עם אמא שלה, אני חוששת לדעת איך בדיוק, והוא שולח חיפושית מכנית בעקבות השמלה? מה??

וג'יימס מקאבוי חזר לחיינו|מאוהב| הוא הולך לגייס את אדביסי מאוז (נראה לי שזה הוא, לא בטוחה בלי הכובע ונראה קצת כאילו הוא אכל את אדביסי). ומה לעזאזל היו הפיות הלוחמניות הקטנות שלו????? חחח איזה מוזר.
קומנדר אדביסי לא שש להצטרף אליו. לא הבנתי גם באיזה עולם הם. זה לא העולם של הדמונים, וגם לא העולם ה"רגיל". זה העולם שבאמצע או אחד נוסף?
שם ל"סמכות" קוראים "המקדש" ואדביסי מנהיג את המורדים או משהו אבל הבת שלו נחטפה נפשית ע"י המקדש והיא בוהה באויר כמו ילד בלי דמון.
חחח הצחיק אותי שעזריאל אומר שלקחו לה את הדמון ואדביסי כזה "הבת שלי לא דמונית!!!".
לטענת עזריאל ל"סמכות" יש אנשים בכל עולם בשם אחר. אז מה אצלנו? הנצרות?
עזריאל רוצה ליטרלי להלחם באלוהים, מגניב.
בסוף הוא מראה לאדביסי שער אל מלכות השמיים.

פרק 2

אה הנה המדענית ההיא. פוגשת שתי ילדות שנשארו מאחור אחרי שקומנדר אדביסי לקח את כל הצבא לעזריאל.

עזריאל ממש קלולס ביחד למה שהוא חושב שהוא. הוא אפילו לא שמע על הסכין8-* ואמאלה איך הוא מזלזל בליירה ובנבואות עליה. ואני חשבתי שאמא שלה פח. גאד ילדה מסכנה איזה הורים.
שני מלאכים נלחמים בשמיים ונופלים בבום למחנה. אוי לא ברוך מת. לא לפני שהוא מזכיר את אחיו - חנוך (מתה מהשמות כאן:-D) שהוא העוצר של הסמכות, וואטבר שזה אומר. והמלאכית זפניה אז אני מניחה זה צפניה? זה שם של בן אבל.
ועזריאל כולא את המלאך השני ומתעלל בו קצת בשביל תשובות. הסמכות רוצה שליטה נו מה חדש. ולעוצר חנוך קוראים גם מטטרון. זה איזה מלאך רע בנצרות נכון? לא בקיאה במיוחד.
רק כשעזריאל מגלה שהילד עם הסכין עם ליירה פתאום הוא הולך לחפש אותה|שפם| אבל מה נסגר עם כולם פה הרי וויל התכוון ללכת לעזריאל אח"כ למה עזריאל בא לחפש אותו?|פנים| למה ברוך אמר לו למצוא את וויל במקום להגיד לו שהוא בדרך?
אולסו המלאך הבויפרינד של ברוך שבור לב מסכני. אבל זה עדיין מטומטם מצידו לנטוש את וויל, אתה רוצה את הסכין לא??? מוצאים את ליירה, לוקחים סכין לעזריאל מה לא ברור???? איזה מלאך מעצבן.

המלאכים ממש אנושיים. הם אוהבים ומתים ויש להם אחים והם מרגישים כאב. מוזר.

וויל מגיע לליירה וגברת קולטר מחרטטת אותו בזה שהיא שומרת עליה. או לא מחרטטת? אני כבר לא בטוחה. היא כן מגנה עליה מהגיסטריום בתכלס. והיא רצתה שוויל יגן על שתיהן עם הסכין. נראה לי שבדרכה המעוותת היא במאת חושבת שהיא אוהבת ומגנה על ליירה.

המגיסטריום מגיע וגברת קולטר מעכבת את האב גומז שהוא לא מורד אלא סתם פסיכופט נלהב ו-וויל מעיר את ליירה. אבל הם בורחים גם מגברת קולטר, בעזרת הפיות-חיילים המשונים של עזריאל. איזה דבר מצחיק:-D

אוי לא הסכין נשבר😱 לא ידעתי שזה אפשרי בכלל!!

אולסו יורי הדובי נלחם במגיסטריום|כתר|

עזריאל מגיע באיחור ופספס את כל האקשן.

ויל וליירה מחזיקים ידיים, חמודים.

אה אולסו בחלום של ליירה רוג'ר אומר לה לחפש אותו בארץ המתים, מעניין איך מגיעים לשם.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
חחח ידעתי :p ידעתי שבסוף הם לא יוותרו על הניתוח שיציל את לים.

אשר וולק גורם לג'ורדן להבין שפרז שלך "מפזר לה פירורים" כדי שתמשיך להיות איתו בקשר למרות שהוא לא רוצה איתה מערכת יחסים. אז היא חוזרת לדייט שלה וכמובן שאז הוא מגלה שהוא (אולי) רוצה יותר ומנשק אותה. לשמחתי היא לא נפלה לזה כל כך מהר, כי זה באמת לא ברור עדיין אם זה שוב בקטע של לפזר לה פירורים או שהוא באמת רוצה. אז שקודם יחליט |פטיש||שפם|

וולק ומרפי מטפלים באישה שמנתח קודם כלשהו השאיר לה מגבת בבטן :sick: ואז היה צריך לקבל החלטה של לכרות לה את הרחם בשביל הסיכוי הכי טוב להציל אותה, ובת הזוג שלה נאלצה לקבל את ההחלטה אבל החולה אח"כ למרות שרצתה נורא ללדת וגם כעסה עליה כי היא היתה אחות באותו ניתוח שהושארה המגבת - סלחה לאישה שלה. (אפשר להגיד "אישתה"?)

בכל אופן במהלך המקרה הזה, מרפי ניסה להתייעץ עם לים, אבל היא שילחה אותו להתמודד לבד אז הוא פנה לגלסמן, שבאמת יש לו הרבה ניסיון בזה, אבל גם הבין שהבעיה עם היחסים בין מרפי ללים משפיעה מאוד לרעה ודיבר עם כל אחד מהם בנפרד, ובסוף מרפי הלך ללים ואמר לה שהוא מצטער ומתגעגע אליה... המונולוג שלו הוציא ממני קצת דמעות, מודה.
והיא הודתה שלמרות שהיא עדיין כועסת לפעמים, היא גם התגעגעה לקשר ביניהם.
זה בהחלט היה פיוס מרגש.
ואז כמובן גלסמן גם מגלה במקרה שהמצב שלה מאפשר שהיא תלך שוב.

פארק ורזניק מטפלים באישה שעברה אונס תחת סמים, ובשביל לשכנע אותה לעשות בדיקת אונס כדי שאפשר יהיה להוכיח אח"כ, רזניק מתוודה בפניה שגם היא עברה אונס ומצטערת שלא עשתה את זה. אז גם פארק מגלה על זה, וכמובן שהוא אומר שהוא "שם בשבילה".

אנדרוז מנתח נערה ומתחיל עם האחות שאילצה אותו לעשות את זה למרות הלו"ז העמוס שלו כמנהל ביה"ח.
אני לא בטוחה שזה מותר לו. (טכנית הוא רק הזמין אותה לקפה או משהו "לאות תודה"... בסדר...)

דר' דניקה פאוול כנראה היתה ביום חופש.
(כדאי שגלסמן ומרפי ידברו מהר עם לים על הגילוי שהיא תוכל כן ללכת שוב, לפני שפאוול תחזור ותשכנע אותה לא לנסות אפילו.)

וגם את ליאה לא ראינו :(

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נכנסתי עכשיו לסטינג (כדי לבדוק אם יש שם באמת את הפרקים החדשים של חומריו האפלים)
וקצת זיפזפתי ויצא בערוץ הקומדיה בדיוק היה פרק של שיטס קריק.
וככה נשאבתי לראות פרק וחצי
זה מה שקורה כשאני במקרה מזפזפ בדיוק לתוך הסצנה שבה פטריק מציע נישואים לדייויד. זה קסום :love:
ואז רציתי לראות מה קורה כשהם מספרים לאחרים אז חיכיתי לפרק הבא.
ולחלוטין שכחתי שהייתה שם הופעה של קברט, כולל פטריק וסטיבי שרים.
1670520278554.png

didalf

Well-known member
נכנסתי עכשיו לסטינג (כדי לבדוק אם יש שם באמת את הפרקים החדשים של חומריו האפלים)
וקצת זיפזפתי ויצא בערוץ הקומדיה בדיוק היה פרק של שיטס קריק.
וככה נשאבתי לראות פרק וחצי
זה מה שקורה כשאני במקרה מזפזפ בדיוק לתוך הסצנה שבה פטריק מציע נישואים לדייויד. זה קסום :love:
ואז רציתי לראות מה קורה כשהם מספרים לאחרים אז חיכיתי לפרק הבא.
ולחלוטין שכחתי שהייתה שם הופעה של קברט, כולל פטריק וסטיבי שרים.
צפה בקובץ המצורף 68529
וזה למה אני עדיין אוהבת לזפזפ|מאוהב|

dilia snake

Well-known member
אני חורגת ממנהגי וכותבת ואתם מסכנים כי לא היה לכם סיכום של פרקים קודמים ואין לכם מושג על מה אני מדברת, ז"א יותר מבד"כ.

אני שונאת להיות צודקת, כאילו איפה זה היה? (קשה להיזכר, ראיתי את זה בצהריים וזה היה לפני מיליון שעות) עשר דקות, רבע שעה לתוך הפרק שניחשתי איך הוא ייגמר.

אני שונאת את הקטע הזה שהטובים(טובים למחצה? וויט אחרי הכול והיילי לא טלית גם כן) מהססים לטפל ברע פצוע ואז מטפלים בו בכול זאת ואז הוא ניצל.

ואני חושבת שהם העלו יותר מידי את ההייפ של שון בפרקים האחרונים ושהוא איזה מאסטר מיינד פסיכופט רק כדי לגלות שמתחת להכול הוא פדופיל פשוט? עם אבא שהוא שוטר בכיר ובגלל זה הוא יודע איך לטשטש את הפשעים שלו.

טוב אז כמו שפורסם בריאן טי (אית'ן) עזב את הסדרה, הוא התחתן עם אפריל והם הלכו לספק שירותים רפואיים למיעוטי יכולת או משהו. הקטע הוא שמבלי לפזול לסדרות אחרות שיש P ו-D בשם שלהן(סתם דוגמא רנדומלית לחלוטין) כשרוצים אפשר לכתוב דמות החוצה בצורה נורמלית. זה היה חמוד ואמין גם אם הייתי צריכה לראות חתונה בתהליך.

עכשיו זה גם אומר שיש בעיה רצינית של גברים חתיכים בפרנצ'ייז אחרי שגם ג'יי וגם אית'ן עזבו (ובשנה שעברה גם איבדנו את קייסי AKA ג'סי ספנסר) ונתקענו עם יצורים כמו וויל או יותר גרוע אדם דה דאמב והיצורים מFIRE שמוכיחים ששנים של לוחות שנה שיקרו לכולנו ויש הרבה הרבה פחות כבאים חתיכים ממה שנתנו לנו לחשוב(וזו סדרה! עם אנשים מהוליווד הכל! ).

למה לחרב את הנישואין של מגי?

וידעתי שהאיש העשיר חשוד והוא לא סתם פילנתרופ, אני לא אוהבת לאחרונה להיות צודקת.

**עוד לא ראיתי את FIRE, אבל אל תדאגו אני לא אזניח אותכם. ברגע שיהיה לי כוח נפשי אני אראה אותה ואכתוב**

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וזה למה אני עדיין אוהבת לזפזפ|מאוהב|
אבל זה סתם בזבוז זמן כשיש לי הרבה דברים אחרים שאני רוצה לראות.
(ועוד אחר כך אני ראיתי חצי פרק של הנני 🤦‍♂️ )
חומריו האפלים עונה 3
מסתבר שעברו פאקינג שנתיים שלמות מהעונה הקודמת!!
כן, כי היא צולמה לפני הקורונה
התחלה דרמטית עם מלאכים שמספרים שמלאך אחד חושב שהוא אלוהים והוא הסמכות והוא רשע.
כן, נחמד שבתחילת עונה 3 מסבירים מה בעצם סיפור הרקע לכל הבלגן (גם בספרים מסבירים את זה מאוחר)
וויל מחפש את ליירה אול אובר דה פלייס. ליטרלי. שני מלאכים עוקבים אחריו ונגלים אליו. חח "בני אלים" בעברית.
מרגיש די חסר טעם שהוא הולך ושואל אנשים כשאין לו מושג איפה היא או אפילו באיזה עולם היא.
מה שמצחיק זה שהם לדעתי אמרו את זה beni elim ולא bney elim
הם קצת סתומים שהם לא חשבו מיד שהם יעזרו לוויל למצוא את ליירה ואז הוא יוכל לבוא איתם, אבל בסוף הם הגיעו למסקנה הזאת.
כן, זה היה ברור שהם צריכים לעזור זה לזה.
חחח למלאך הלבן קוראים ברוך:-D:-D אוו והם זוג איזה חמודים:-D
היה זכור לי מהספר שהם זוג, אבל לא הייתי בטוח עד כמה זה ברור. לא נראה לי שהיה כתוב שהם מתנשקים, אלא זה יותר היה משהו נרמז
ברוך הולך לדווח לעזריאל והמלאך השחור הולך עם וויל למצוא את ליירה, אחרי שהם איתרו אותה בעזרת האילתיומתר.
לא ברור לי למה המלאך שיותר בעד לעזור לוויל למצוא את ליירה לא היה זה שנשאר עם וויל. אני לא סומך על השחור.
לא הבנתי למה הם צריכים ספינה, כאילו וויל יכול לחתוך פתח לכל מקום לא? למה שלא יחתוך ישירות לאי הקטן הזה איפה שהיא נמצאת?8-*
לא!
וויל יכול לפתוח פתח לכל עולם מקביל. אבל זה מוביל אותו למקום הזהה בעולם המקביל.
בעונה הקודמת כשהם רצו לפרוץ לבית של מישהו אז הם הגיעו אל מחוץ לבית, אז הם חתכו לעולם אחר, התקדמו איזה עשר צעדים כדי שהם יהיו איפה שהבית נמצא ואז חתכו חזרה לעולם הזה.
אבל לא, כי הם צריכים לפגוש את יורי הדובי באמצע. שוב לא הבנתי למה וויל רוצה להלחם בו במקום לספר לו שהוא חבר של ליירה ישר? כי הוא היה צריך לעשות את ההצגה הקטנה עם הסכין בשביל שהאנשים ישחררו את הדובה? יכל לעשות את זה גם בלי לאתגר את הדובי. אניוואי הם עכשיו חברים בדרכם אל ליירה.
אני חושב שוויל באמת דאג שיוריק יפגע באנשים וכנראה אכפת לו מחיים של בני אדם. ככה הוא גם סוג של הוכיח את עצמו בפני יוריק, וגם הציל את הדובה בלי לפגוע באנשים.
חבל רק שזה השאיר את יוריק בלי קסדה. הוא היה צריך לחתוך רק חלק קטן ממנה כדי שיוריק יוכל לחזור להשתמש בה.
גברת קולטר הפסיכופתית מחזיקה את ליירה באיזה בקתה נטושה, ומסממת אותה כדי שתישן כל הזמן. נבלה:-[ ליירה בחלומות שלה כל הזמן שומעת את רוג'ר קורא לה. אני מניחה שזה יותר מסתם חלומות.
ילדה קטנה חרשת מוצאת את גברת קולטר והפסיכית משכנעת אותה שמישהו כישף את ליירה והיא שומרת עליה, ממש.
ליירה מצליחה לברוח לרגע אבל היא חלשה מידי וקולטר משיגה אותה ומסממת אותה שוב:-[ יאווו עם אמא כזאת עדיף להיות יתומה ודפאק?? והילדה החרשת רואה אבל ומבינה שקולטר שקרנית פסיכופתית.
לפחות גברת קולטר כאן כן פועלת במטרה של להציל את ליירה. היא כל כך מרושעת שלא הייתי בטוח אם היא תהיה בעד זה.
היא כן עושה את זה בשיטה פסיכית ונוראית.
הנחתי שהילדה החרשת תמצא את ליירה כשהיא ברחה ופחדתי שגברת קולטר תהרוג אותה. כי ברור שאין לה בעיה להרוג ילדה חרשת רנדומלית.
טוב, לפחות עכשיו שהילדה החרשת יודעת עליה היא בטח תעזור לוויל בפרק הבא למצוא אותה.
מה הקטע של הדמון קוף של גברת קולטר? הוא מתנהג מוזר (אוקי, תמיד). אבל למה למשל הוא לא העיר את גברת קולטר בהתחלה כשליירה ברחה?
אבל גברת קולטר לא לגמרי טועה כי המגסיטריום אכן מחפש אחרי ליירה. משהו מוזר באב גומז הזה, הוא להוט מידי אבל גם מפחד נורא. הוא מרגל של עזריאל בכלל?? הוא מורד? הוא גיי? הרגיש לי גיי. אניוואי הוא הצליח לגלות שליירה עם אמא שלה, אני חוששת לדעת איך בדיוק, והוא שולח חיפושית מכנית בעקבות השמלה? מה??
כן משהו מאוד מוזר בגומז הזה.
מעניין שגם אני חשבתי שאולי הוא הומו. היה הקטע הזה שהוא אמר שהוא עשה כמה ביקורים אצל האב פאבל (זה שמפענח את האלתיומטר) וזה נשמע כאילו הוא עזר לו בדרך אחרת. חוץ מזה גם היה את הקטע המוזר הזה שהדמון עכבר של פאבל התקרב ליד של גומז.
חשבתי שאולי הוא מרגל של עזריאל, אבל אז למה הוא כן אומר למנהיג הכנסייה שליירה נמצאת עם אמא שלה?
הקטע עם החיפושית המכנית הפתיע אותי בהתחלה כי לא זכרתי שיש להם טכנולוגיה כזאת, אבל באמת ראינו משהו כזה גם בעונה הראשונה.
אני מניח שהחיפושית אמורה לעבוד כמו כלב גששים - שהיא מריחה את גברת קולטר ואז מוצאת אותה לפי הריח. אבל על פני מרחקים גדולים.
וג'יימס מקאבוי חזר לחיינו|מאוהב|
נחמד אחרי שבעונה שעברה רק קיבלנו אותו לאיזו סצנה קצרה.
הוא הולך לגייס את אדביסי מאוז (נראה לי שזה הוא, לא בטוחה בלי הכובע ונראה קצת כאילו הוא אכל את אדביסי).
הוא היה נראה לי מאוד מוכר אבל זה היה מצב גזעני כזה שבו הוא נראה לי כמו איזה כמה שחקנים שחורים גדולים ומאיימים. בעיקר חשבתי שאולי זה הבחור ההוא מהפנתר השחור שמנהיג את השבט שבהרים. אבל מסתבר שאני מכיר אותו בתור מר אקו מאבודים (איכס). ואת צדקת, הוא באמת היה מישהו בשם אדביסי באוז.
אבל למען הדייקנות נקרא לו אוגנווה (בגלל שזה בעצם שם הדמות)
ומה לעזאזל היו הפיות הלוחמניות הקטנות שלו????? חחח איזה מוזר.
זכרתי את קיומם מהספר. הם דווקא נראו מגניבות. (האמת שלא זכרתי שהיו להם כנפיים, זכרתי רק אנשים קטנים)
קומנדר אדביסי לא שש להצטרף אליו. לא הבנתי גם באיזה עולם הם. זה לא העולם של הדמונים, וגם לא העולם ה"רגיל". זה העולם שבאמצע או אחד נוסף?
אני מניח שזה עולם נוסף. אמורים להיות המון עולמות. הגיוני שנראה הרבה (זה לא דוקטור סטריינג' ומימדי הטירוף שבו תכלס ראינו רק איזה 4 עולמות).
גם הפיות האלו הם מעולם נוסף אחר.
שם ל"סמכות" קוראים "המקדש" ואדביסי מנהיג את המורדים או משהו אבל הבת שלו נחטפה נפשית ע"י המקדש והיא בוהה באויר כמו ילד בלי דמון.
חחח הצחיק אותי שעזריאל אומר שלקחו לה את הדמון ואדביסי כזה "הבת שלי לא דמונית!!!".
זה די מדהים שאין יותר קשיים לתקשר בין אנשים מעולמות אחרים.
לטענת עזריאל ל"סמכות" יש אנשים בכל עולם בשם אחר. אז מה אצלנו? הנצרות?
כן. באופן מובהק הספרים האלו הם פאק יו לכנסיה הקתולית בפרט. ולכל דת מאורגנת באופן כללי.
אני זוכר שארגונים נוצריים ממש מחו נגד יצירת הסרט שמבוסס על הספר הראשון. אני לא יודע אם הם התעסקו בעניין הסדרה.
עזריאל רוצה ליטרלי להלחם באלוהים, מגניב.
וממש לא אכפת לו ממה שקורה לבת שלו תוך כדי.
גם צריך לזכור שתוך כדי הוא הרג ילד (את רוג'ר) כדי לפתוח את המעבר הראשון שלו בין עולמות. נחמד מאוד שעכשיו יש לו טכנולוגיה שפותחת פתח בין העולמות בקלות יותר.

קצת מוזר שעזריאל אומר לאוגנווה שמוות הוא לא אמיתי ושכשהוא ינצח את הסמכות אז המוות ימות (זה גם נשמע כמו כשל לוגי)

חסר להם אם ליירה לא ערה וחופשיה מגברת קולטר עד סוף הפרק השני.

בכלל לא ראינו את המדענית בפרק הזה. (למדענית קוראים מארי מאלון לפי הריקאפ שאני רק עכשיו רואה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה הנה המדענית ההיא. פוגשת שתי ילדות שנשארו מאחור אחרי שקומנדר אדביסי לקח את כל הצבא לעזריאל.
אני שמח שרואים אותה שוב.
אז מכל הצבא מורדים הגדול של לבחור הזה היה נשארו רק שתי בנות? והן עושות את זה בגלל שאבא שלהן נשאר עם הרעים של העולם שלהם?
עזריאל ממש קלולס ביחד למה שהוא חושב שהוא. הוא אפילו לא שמע על הסכין8-* ואמאלה איך הוא מזלזל בליירה ובנבואות עליה.\
אני חושב שהוא בכלל לא צפה בעונה השניה של הסדרה

*בזמן שהם במחנה של עזריאל אנחנו מכירים את המכשפה שעזרה לו למצוא את הגנרל ההוא. אני לא זוכר אם ראינו את המכשפה הזאת בעבר או לא. כי זכורה לי מכשפה אחרת שהייתה בעונות הקודמות. אבל אולי היא מתה. אני לא זוכר אם ראינו גם את המכשפה הזאת.
וגם פגשנו את המלאכית שעוזרת לעזריאל (נראה לי שקוראים לה זפניה)
ואני חשבתי שאמא שלה פח. גאד ילדה מסכנה איזה הורים.
עזריאל הוא עדיין ההורה הפחות גרוע מבין שניהם. אבל זה לא הרבה כשהתחרות היא גברת קולטר.
שני מלאכים נלחמים בשמיים ונופלים בבום למחנה. אוי לא ברוך מת. לא לפני שהוא מזכיר את אחיו - חנוך (מתה מהשמות כאן:-D) שהוא העוצר של הסמכות, וואטבר שזה אומר. והמלאכית זפניה אז אני מניחה זה צפניה? זה שם של בן אבל.
אוף... מסתבר שהטרופ של bury your gays זה משהו שמלאכים אינם חסינים לו. בוז.
ועזריאל כולא את המלאך השני ומתעלל בו קצת בשביל תשובות.
אבל נראה לי שגם קצת בשביל הכיף.
האמת שמה שהיה מגניב זה שהוא הצליח לקלוט הרבה תשובות ממנו רק לפי התגובות שלו עוד לפני שהוא עינה אותו.
הסמכות רוצה שליטה נו מה חדש. ולעוצר חנוך קוראים גם מטטרון. זה איזה מלאך רע בנצרות נכון? לא בקיאה במיוחד.
מטטרון אמור להיות הקול של אלוהים (ואת זה אני יודע יותר מהסדרה supernatural מאשר מקורות אחרים)
רק כשעזריאל מגלה שהילד עם הסכין עם ליירה פתאום הוא הולך לחפש אותה|שפם| אבל מה נסגר עם כולם פה הרי וויל התכוון ללכת לעזריאל אח"כ למה עזריאל בא לחפש אותו?|פנים| למה ברוך אמר לו למצוא את וויל במקום להגיד לו שהוא בדרך?
אני חושב שעזריאל רצה שהוא יגיע אליו כמה שיותר מוקדם. וגם בגלל שאמרו לו שיש מתקפה של המג'סטריום על ליירה והוא יודע שוויל הולך להציל את ליירה אז הוא מבין שוויל בסכנה. אז כמובן שהוא הולך להציל את וויל בלי קשר לזה שהבת שלו בסכנה.
אולסו המלאך הבויפרינד של ברוך שבור לב מסכני. אבל זה עדיין מטומטם מצידו לנטוש את וויל, אתה רוצה את הסכין לא??? מוצאים את ליירה, לוקחים סכין לעזריאל מה לא ברור???? איזה מלאך מעצבן.
הקטע הוא שהוא כן ליווה אותו להרבה זמן עוד אחרי שהוא הבין שהחבר שלו מת. הוא עזר לו למצוא את ליירה, אבל משום מה עזב רק אחרי שוויל התחיל את התוכנית שלו של ללכת לעולם אחר כדי להציל את ליירה.
המלאכים ממש אנושיים. הם אוהבים ומתים ויש להם אחים והם מרגישים כאב. מוזר.
זה שיש להם אחים זה ממש מוזר. כי הם אמורים נראה לי להיות עשויים מאבק אז הנחתי שהם פשוט נוצרים בלי הורים.
בעצם זכור לי שאולי בספר נאמר שחלק מהמלאכים היו בעבר בני אדם והפכו למלאכים כשהם מתו... אני ממש לא זוכר את הספר הזה מספיק. אני ממש לא זכרתי שאחד המלאכים מת או שהוא היה אחיו של מטטרון. אולי זה בכלל הכל דברים ששינו מהספר.
וויל מגיע לליירה וגברת קולטר מחרטטת אותו בזה שהיא שומרת עליה. או לא מחרטטת? אני כבר לא בטוחה. היא כן מגנה עליה מהגיסטריום בתכלס. והיא רצתה שוויל יגן על שתיהן עם הסכין. נראה לי שבדרכה המעוותת היא במאת חושבת שהיא אוהבת ומגנה על ליירה.
אני די בטוח שהיא חושבת שהיא מגנה על ליירה. היא פשוט לא קולטת איך לעשות את זה בלי להחזיק אותה שבויה ורדומה. ואני מאמין לה שהיא באמת רצתה שוויל יגיע ואז שהיא תצטרף אליהם בלברוח מהמג'יסטריום בעזרת הסכין.
לא ברור לי למה וויל היה צריך לעשות את כל התוכנית המורכבת שלו של להעמיד פנים שהוא משאיר את ליירה עם גברת קולטר ואז ללכת די רחוק רק כדי שהוא יחזור לשם דרך עולם אחר. כלומר אם הוא עושה את זה אז למה לא מספיק לעשות את זה ממש מחוץ לביתן הזה?
ולמה הוא סגר את הפתח שדרכו הוא נכנס לחדר שהיא ישנה בו? הוא היה צריך להשאיר אותו פתוח ואז רק לקחת את ליירה מעבר לפתח ולסגור אחריו. הוא סתם סיבך עניינים.
*כשוויל מגיע לא ברור לי בכלל למה הוא מתיישב עם גברת קולטר, אבל אז היא נותנת לו כוס תה. ואני צעקתי על המסך עליו שלא לשתות את התה שלה כי מי יודע מה היא שמה שם. והוא כנראה שמע אותי (או שיש לו שכל) והוא לא שתה. אבל אחר כך נראה שהיא בעצם לא ניסתה להרעיל אותו כי היא באמת רצתה שהוא ישאר איתם (כל עוד יש לו את הסכין והוא שימושי).
המגיסטריום מגיע וגברת קולטר מעכבת את האב גומז שהוא לא מורד אלא סתם פסיכופט נלהב
כל הקטע עם האב גומז בשני הפרקים האלו והשיחה שלו עם גברת פולטר, ואז נראה שהיא הורגת אותו די בקלות. מה הקטע?
ו-וויל מעיר את ליירה. אבל הם בורחים גם מגברת קולטר, בעזרת הפיות-חיילים המשונים של עזריאל. איזה דבר מצחיק:-D
אז הם לא פיות, הם רק אנשים קטנים, ופשוט יש להם מכונות של כנפיים שאיתם הם עפים. ובסוף החייל-פיה הזה עובר לעולם האחר עם וויל וליירה.
אוי לא הסכין נשבר😱 לא ידעתי שזה אפשרי בכלל!!
זה נראה שגברת קולטר בלבלה את וויל בכך שהיא דיברה על אמא שלו ואז אולי זה גרם לו לא להיות בטוח לאיזה עולם לחתוך וזה מה ששבר את הסכין.
(נראה לי שהעניין שצריך להיות עם מטרה צלולה בראש כמו עם המכונה של עזריאל)
אבל מה הם אמורים לעשות עכשיו? איך הוא יוכל לעזור לעזריאל אם אין לו את הסכין? איך עזריאל יוכל לנצח את הסמכות או את מטטרון אם אין לו את הסכין?
ויותר חשוב מזה - איך וויל וליירה יוכלו להמשיך לעבור בין עולמות? עכשיו הם תקועים בעולם שוויל השתמש בו כדי להתגנב לבית הזה שבו גברת קולטר החזיקה את ליירה. איזה עולם זה בכלל?
אולסו יורי הדובי נלחם במגיסטריום|כתר|
קיוויתי שיהיה לו תפקיד משמעותי יותר בפרק. קצת התאכזבתי מהבחינה הזאת.
עזריאל מגיע באיחור ופספס את כל האקשן.
כמו אבא קלאסי שאתה אומר לו לאסוף אותך מהחוג ב5, אבל הוא מגיע באיחור של חצי שעה ואחרי שכבר תפסת טרמפ עם מישהו אחר שלקח אותך לעולם מקביל.
ויל וליירה מחזיקים ידיים, חמודים.
Will and Lyra sitting in a tree
אייץ או אל די איי אן ג'י אייץ איי אן די אס
אה אולסו בחלום של ליירה רוג'ר אומר לה לחפש אותו בארץ המתים, מעניין איך מגיעים לשם.
יש לי זיכרון מאוד מעומעמם של מה הקטע עם זה

didalf

Well-known member
אבל זה סתם בזבוז זמן כשיש לי הרבה דברים אחרים שאני רוצה לראות.
כן טוב לי אף פעם אין בעיה כזאת.

מה שמצחיק זה שהם לדעתי אמרו את זה beni elim ולא bney elim
חחח כי הם לא יודעים עברית באמת.

לא ברור לי למה המלאך שיותר בעד לעזור לוויל למצוא את ליירה לא היה זה שנשאר עם וויל. אני לא סומך על השחור.
וואי תכלס למה הם לא הלכו הפוך?

לא!
וויל יכול לפתוח פתח לכל עולם מקביל. אבל זה מוביל אותו למקום הזהה בעולם המקביל.
בעונה הקודמת כשהם רצו לפרוץ לבית של מישהו אז הם הגיעו אל מחוץ לבית, אז הם חתכו לעולם אחר, התקדמו איזה עשר צעדים כדי שהם יהיו איפה שהבית נמצא ואז חתכו חזרה לעולם הזה.
מה אבל זה לא נראה ככה8-*
איך הם אז הגיעו כ"כ מהר למקום שממנו לוקחים סירה לאי?

אני חושב שוויל באמת דאג שיוריק יפגע באנשים וכנראה אכפת לו מחיים של בני אדם. ככה הוא גם סוג של הוכיח את עצמו בפני יוריק, וגם הציל את הדובה בלי לפגוע באנשים.
חבל רק שזה השאיר את יוריק בלי קסדה. הוא היה צריך לחתוך רק חלק קטן ממנה כדי שיוריק יוכל לחזור להשתמש בה.
עדיין לא ברור לי למה הוא היה צריך לריב איתו קודם במקום ישר להגיד שהוא חבר של ליירה ואז יורי מיד היה בצד שלו?

מה הקטע של הדמון קוף של גברת קולטר? הוא מתנהג מוזר (אוקי, תמיד). אבל למה למשל הוא לא העיר את גברת קולטר בהתחלה כשליירה ברחה?
חחח אהבתי את זה, חשבתי שסופסוף הוא קצת נוקם בה על כל ההתעללות שהוא עובר. (עברתי על השרשור שלנו מהעונה הקודמת ונזכרתי איזה מסכן הוא וכמה היא רעה אליו)

מעניין שגם אני חשבתי שאולי הוא הומו.
חחח נכון??:-D

הקטע עם החיפושית המכנית הפתיע אותי בהתחלה כי לא זכרתי שיש להם טכנולוגיה כזאת, אבל באמת ראינו משהו כזה גם בעונה הראשונה.
כן אני גם נזכרתי אח"כ.

הוא היה נראה לי מאוד מוכר אבל זה היה מצב גזעני כזה שבו הוא נראה לי כמו איזה כמה שחקנים שחורים גדולים ומאיימים.
:-D

אבל למען הדייקנות נקרא לו אוגנווה (בגלל שזה בעצם שם הדמות)
אדביסי!

זה די מדהים שאין יותר קשיים לתקשר בין אנשים מעולמות אחרים.
חחחח כן וכולם גם מדברים אנגלית שזה נחמד.

וממש לא אכפת לו ממה שקורה לבת שלו תוך כדי.
כן איזה נוראי הוא|פנים|
קצת מוזר שעזריאל אומר לאוגנווה שמוות הוא לא אמיתי ושכשהוא ינצח את הסמכות אז המוות ימות (זה גם נשמע כמו כשל לוגי)
באמת כשל לוגי:-D
גם באמת מה זה הקשקוש הזה המוות הוא לא אמיתי?
הוא חושב כשהוא ינצח את הסמכות כל המתים יחזרו לתחיה וכולם יחיו לנצח?8-*
אז מכל הצבא מורדים הגדול של לבחור הזה היה נשארו רק שתי בנות? והן עושות את זה בגלל שאבא שלהן נשאר עם הרעים של העולם שלהם?
כן מוזר.
והאם זה אומר שזה כן היה העולם שבאמצע? כי לשם המדענית הגיע, לא ידוע לי שהיא יודעת לעבור לעוד עולמות. או שכן בעצם מנחים אותה איזה מקלות אולי הם לקחו אותה לפתחים.

אני חושב שהוא בכלל לא צפה בעונה השניה של הסדרה
לא צפה בריקאפ גם
*בזמן שהם במחנה של עזריאל אנחנו מכירים את המכשפה שעזרה לו למצוא את הגנרל ההוא. אני לא זוכר אם ראינו את המכשפה הזאת בעבר או לא. כי זכורה לי מכשפה אחרת שהייתה בעונות הקודמות. אבל אולי היא מתה. אני לא זוכר אם ראינו גם את המכשפה הזאת.
אני חושבת שראינו אותה כבר.

עזריאל הוא עדיין ההורה הפחות גרוע מבין שניהם. אבל זה לא הרבה כשהתחרות היא גברת קולטר.
חחחחח כן אה?|פנים|

אוף... מסתבר שהטרופ של bury your gays זה משהו שמלאכים אינם חסינים לו. בוז.
לא יפה באמת

אז כמובן שהוא הולך להציל את וויל בלי קשר לזה שהבת שלו בסכנה.
אב השנה|פנים|
חבל שלין מת הוא הדמות הורה היחידה שאשכרה הייתה לליירה.

הקטע הוא שהוא כן ליווה אותו להרבה זמן עוד אחרי שהוא הבין שהחבר שלו מת. הוא עזר לו למצוא את ליירה, אבל משום מה עזב רק אחרי שוויל התחיל את התוכנית שלו של ללכת לעולם אחר כדי להציל את ליירה.
נכון?? מה הקטע??

זה שיש להם אחים זה ממש מוזר. כי הם אמורים נראה לי להיות עשויים מאבק אז הנחתי שהם פשוט נוצרים בלי הורים.
כן אני גם

אני די בטוח שהיא חושבת שהיא מגנה על ליירה. היא פשוט לא קולטת איך לעשות את זה בלי להחזיק אותה שבויה ורדומה. ואני מאמין לה שהיא באמת רצתה שוויל יגיע ואז שהיא תצטרף אליהם בלברוח מהמג'יסטריום בעזרת הסכין.
כן כנראה שזה הדרך שלה לאהוב. אנשים פסיכופטים גם האהבה שלהם מסוכנת.
לא ברור לי למה וויל היה צריך לעשות את כל התוכנית המורכבת שלו של להעמיד פנים שהוא משאיר את ליירה עם גברת קולטר ואז ללכת די רחוק רק כדי שהוא יחזור לשם דרך עולם אחר. כלומר אם הוא עושה את זה אז למה לא מספיק לעשות את זה ממש מחוץ לביתן הזה?
ולמה הוא סגר את הפתח שדרכו הוא נכנס לחדר שהיא ישנה בו? הוא היה צריך להשאיר אותו פתוח ואז רק לקחת את ליירה מעבר לפתח ולסגור אחריו. הוא סתם סיבך עניינים.
כן אני גם לא הבנתי למה כל הבלגן הזה.
*כשוויל מגיע לא ברור לי בכלל למה הוא מתיישב עם גברת קולטר, אבל אז היא נותנת לו כוס תה. ואני צעקתי על המסך עליו שלא לשתות את התה שלה כי מי יודע מה היא שמה שם. והוא כנראה שמע אותי (או שיש לו שכל) והוא לא שתה. אבל אחר כך נראה שהיא בעצם לא ניסתה להרעיל אותו כי היא באמת רצתה שהוא ישאר איתם (כל עוד יש לו את הסכין והוא שימושי).
חחחחחח כןןן אני גם צעקתי עליו אל תשתההההההההה אבל הוא לא נגע בזה, גוד בוי.

כל הקטע עם האב גומז בשני הפרקים האלו והשיחה שלו עם גברת פולטר, ואז נראה שהיא הורגת אותו די בקלות. מה הקטע?
נכון? לא גיי לא מורד לא מרגל, אז למה ההתנהגות המוזרה בפרק הראשון?

זה נראה שגברת קולטר בלבלה את וויל בכך שהיא דיברה על אמא שלו ואז אולי זה גרם לו לא להיות בטוח לאיזה עולם לחתוך וזה מה ששבר את הסכין.
(נראה לי שהעניין שצריך להיות עם מטרה צלולה בראש כמו עם המכונה של עזריאל)
אההההההההה זה מה שקרה שם
אבל מה הם אמורים לעשות עכשיו? איך הוא יוכל לעזור לעזריאל אם אין לו את הסכין? איך עזריאל יוכל לנצח את הסמכות או את מטטרון אם אין לו את הסכין?
ויותר חשוב מזה - איך וויל וליירה יוכלו להמשיך לעבור בין עולמות? עכשיו הם תקועים בעולם שוויל השתמש בו כדי להתגנב לבית הזה שבו גברת קולטר החזיקה את ליירה. איזה עולם זה בכלל?
שאלות טובות.

כמו אבא קלאסי שאתה אומר לו לאסוף אותך מהחוג ב5, אבל הוא מגיע באיחור של חצי שעה ואחרי שכבר תפסת טרמפ עם מישהו אחר שלקח אותך לעולם מקביל.
:-D:-D
Will and Lyra sitting in a tree
אייץ או אל די איי אן ג'י אייץ איי אן די אס
חחחחח השקעתי יותר מידי במחשבה לפענח מה אייתת|פנים|

didalf

Well-known member
מית'יק קווסט 3X06

כריסמס!!
איזה פרק חמוד. מצחיק וממש על גבול הכריסטמס-קיטש אבל מהצד הטוב, כאילו לא יותר מידי.

איזה מסכנים העובדים שצריכים לעבוד כל הלילה בחג המולד. ודייויד מנסה לעשות אווירת חג במשרד אבל אף אחד לא מרוצה.
אולסו פופי ואיין שם כי אין להם חיים או משפחה. מסתבר שכל אחד מהם שיחד את דיוויד "בשביל השני" כדי לתת להם להשאר:-D
אבל דיוויד קצת קמצן ולא כיף במשרד, אז דיוויד ופופי מארגנים רייב כיפי יותר במשרדים שלהם. צטערת אבל לא אמין, איזה מתכנתים נהנים ממסיבות ככה?:-P:
אבל דיוויד נעלב שאף אחד לא רוצה לחגוג בדרך שלו ומבטל את המסיבה. גרינץ'.

חחח מסכנה פופי אפילו המשפחה שלה לא חברים?:-( "הם במלבורן וזה רחוק" "הם בחופש בהוואי" "הם עצרו ליומיים בסאן דייגו" אאוץ':-D

אולסו ג'ו חושבת שהיא ופופי ורייצ'ל עכשיו חברות ומביאה להן מתנות אבל הן לא מביאות לה בחזרה. האמת שזאת מתנה ממש חמודה שהיא עשתה שרשרת מחתיכות הטנק כי זה היה יום משמעותי בשבילה. (בשבילהן לדעתה).
השיחה שלה עם בראד על איך הם כשלו כשהם הראו אנושיות הצחיקה אותי:-D

רייצ'ל ובראד המציאו איזה משהו להשיג כסף ובעידודה של דיינה רייצ'ל מבינה שהיא הבוס של בראד (הוא לא שרת בכלל???) ולא להפך ועושה את זה בדרכה שלה.
דייינה הייתה שם היום בשביל הפאנצ'ים והייתה נהדרת.
"אנחנו מנסות להמנע מה-A וורד!!":-D
"איימ יודה ביץ'":-D
כשזה הצליח לרייצ'ל והיא באה לשמוח לאיד תהיתי מה יהיה הפאנץ' ואיך היא בכלל לא הרוויחה כלום, אבל הפאנץ' היה שכל העובדים בדיוק חזרו וראו איך החברה קיבלה בונוס והם לא, ועוד יותר התבאסו והרסו לדיוויד.

בסוף כולם נותנים לדיוויד את בוקר חג המולד האידיאלי עם עץ גדול ושלג וסוודרים. ויש צ'ילי. ובונוס לעובדים המסכנים שתקועים שם כל הלילה. וואי לא הייתי מסכימה בחיים. ואז כולם גם שרים כריסמס קרול אוי זה היה חמוד. אבל כדי שלא יהיה קיטשי מידי כולם מתחילים לפתח אלגריה או משהו למכונת שלג:-D

וגם רייצ'ל ופופי נתנו לג'ו מתנה - משחק שבו היא מרסקת עם טנק בנות בבראנץ':-D:-D קלאסיק ג'ו:-D

אולסו הסנטה הזה שרץ על המסכים כל הזמן והכריז דברים עם טוויסט אלים על קריסמס הצחיק אותי:-D אבל שכחתי מה הוא אמר כדי לצטט.

רק למה הפרק הזה הגיע עכשיו ולא עוד שבועיים?8-*

Lhuna3

Well-known member
איזה פרק חמוד. מצחיק וממש על גבול הכריסטמס-קיטש אבל מהצד הטוב, כאילו לא יותר מידי.

איזה מסכנים העובדים שצריכים לעבוד כל הלילה בחג המולד. ודייויד מנסה לעשות אווירת חג במשרד אבל אף אחד לא מרוצה.
אולסו פופי ואיין שם כי אין להם חיים או משפחה. מסתבר שכל אחד מהם שיחד את דיוויד "בשביל השני" כדי לתת להם להשאר:-D
הם היו חמודים יחד הפרק.
אבל דיוויד קצת קמצן ולא כיף במשרד, אז דיוויד ופופי מארגנים רייב כיפי יותר במשרדים שלהם. צטערת אבל לא אמין, איזה מתכנתים נהנים ממסיבות ככה?:-P:
חחח תכלס.
אבל דיוויד נעלב שאף אחד לא רוצה לחגוג בדרך שלו ומבטל את המסיבה. גרינץ'.
נראה לי שהם עשו לו בכוונה כאילו סיפור סקרוג' הפוך, כלומר ממי שאוהב את חג המולד לממורמר ששונא אותו.
חחח מסכנה פופי אפילו המשפחה שלה לא חברים?:-( "הם במלבורן וזה רחוק" "הם בחופש בהוואי" "הם עצרו ליומיים בסאן דייגו" אאוץ':-D
כן, וגם היא הזכירה לנו שבעצם לאיין יש ילד (פוטי שו! חבל שלא מחזירים אותו) שכחתי מזה בכלל.
אולסו ג'ו חושבת שהיא ופופי ורייצ'ל עכשיו חברות ומביאה להן מתנות אבל הן לא מביאות לה בחזרה. האמת שזאת מתנה ממש חמודה שהיא עשתה שרשרת מחתיכות הטנק כי זה היה יום משמעותי בשבילה. (בשבילהן לדעתה).
השיחה שלה עם בראד על איך הם כשלו כשהם הראו אנושיות הצחיקה אותי:-D
זה היה מצויין.
רייצ'ל ובראד המציאו איזה משהו להשיג כסף ובעידודה של דיינה רייצ'ל מבינה שהיא הבוס של בראד (הוא לא שרת בכלל???) ולא להפך ועושה את זה בדרכה שלה.
הסוציאליסטית. (אני מחשיבה את עצמי די סוציאליסטית בעצמי, אבל היא באמת מוגזמת.)
דייינה הייתה שם היום בשביל הפאנצ'ים והייתה נהדרת.
"אנחנו מנסות להמנע מה-A וורד!!":-D
:-D
"איימ יודה ביץ'":-D
כשזה הצליח לרייצ'ל והיא באה לשמוח לאיד תהיתי מה יהיה הפאנץ' ואיך היא בכלל לא הרוויחה כלום, אבל הפאנץ' היה שכל העובדים בדיוק חזרו וראו איך החברה קיבלה בונוס והם לא, ועוד יותר התבאסו והרסו לדיוויד.

בסוף כולם נותנים לדיוויד את בוקר חג המולד האידיאלי עם עץ גדול ושלג וסוודרים. ויש צ'ילי. ובונוס לעובדים המסכנים שתקועים שם כל הלילה. וואי לא הייתי מסכימה בחיים. ואז כולם גם שרים כריסמס קרול אוי זה היה חמוד. אבל כדי שלא יהיה קיטשי מידי כולם מתחילים לפתח אלגריה או משהו למכונת שלג:-D
שמחתי שעשו את זה בסוף כי כשהם שרו הקיטש נהיה לי טיפה מוגזם.
וגם רייצ'ל ופופי נתנו לג'ו מתנה - משחק שבו היא מרסקת עם טנק בנות בבראנץ':-D:-D קלאסיק ג'ו:-D

אולסו הסנטה הזה שרץ על המסכים כל הזמן והכריז דברים עם טוויסט אלים על קריסמס הצחיק אותי:-D אבל שכחתי מה הוא אמר כדי לצטט.

רק למה הפרק הזה הגיע עכשיו ולא עוד שבועיים?8-*
כי כל החודש הזה כבר נחשב חג המולד...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחח ידעתי :p ידעתי שבסוף הם לא יוותרו על הניתוח שיציל את לים.
כן, היה די ברור.
אב לא ציפיתי שזה יקרה מכך שגלסמן יגלה שמשהו ברגליים שלה כן זז.
בכל מקרה אני שמח שקודם לכן שון ולים דיברו. שון אומנם לא התנצל, אבל עשה משהו קרוב לזה לפחות.
אשר וולק גורם לג'ורדן להבין שפרז שלך "מפזר לה פירורים" כדי שתמשיך להיות איתו בקשר למרות שהוא לא רוצה איתה מערכת יחסים. אז היא חוזרת לדייט שלה וכמובן שאז הוא מגלה שהוא (אולי) רוצה יותר ומנשק אותה. לשמחתי היא לא נפלה לזה כל כך מהר, כי זה באמת לא ברור עדיין אם זה שוב בקטע של לפזר לה פירורים או שהוא באמת רוצה. אז שקודם יחליט |פטיש||שפם|
יאללה שיהיו ביחד כבר
וולק ומרפי מטפלים באישה שמנתח קודם כלשהו השאיר לה מגבת בבטן :sick: ואז היה צריך לקבל החלטה של לכרות לה את הרחם בשביל הסיכוי הכי טוב להציל אותה, ובת הזוג שלה נאלצה לקבל את ההחלטה אבל החולה אח"כ למרות שרצתה נורא ללדת וגם כעסה עליה כי היא היתה אחות באותו ניתוח שהושארה המגבת - סלחה לאישה שלה. (אפשר להגיד "אישתה"?)
מילים עשות מסובכות לפעמים בעולם המודרני :-P:
מה שהיה חשוב כאן זה הדימיון המסויים עם מה שקרה לשון עם לים - החלטה לא טובה בניתוח שגרמה לנזק. והסכנה שזה יאיים על קשר בהמשך.
בכל אופן במהלך המקרה הזה, מרפי ניסה להתייעץ עם לים, אבל היא שילחה אותו להתמודד לבד אז הוא פנה לגלסמן, שבאמת יש לו הרבה ניסיון בזה, אבל גם הבין שהבעיה עם היחסים בין מרפי ללים משפיעה מאוד לרעה ודיבר עם כל אחד מהם בנפרד, ובסוף מרפי הלך ללים ואמר לה שהוא מצטער ומתגעגע אליה... המונולוג שלו הוציא ממני קצת דמעות, מודה.
והיא הודתה שלמרות שהיא עדיין כועסת לפעמים, היא גם התגעגעה לקשר ביניהם.
זה בהחלט היה פיוס מרגש.
כן, זה היה מרגש.
אם כי באופן מפתיע, למרות שאני רכרוכי מאוד לדברים כאלו לא הגעתי לדמעות.
פארק ורזניק מטפלים באישה שעברה אונס תחת סמים, ובשביל לשכנע אותה לעשות בדיקת אונס כדי שאפשר יהיה להוכיח אח"כ, רזניק מתוודה בפניה שגם היא עברה אונס ומצטערת שלא עשתה את זה. אז גם פארק מגלה על זה, וכמובן שהוא אומר שהוא "שם בשבילה".
לא ברור איך פארק גילה על זה שמורגן נאנסה אם היא סיפרה את זה רק למטופלת. האם המטופלת סיפרה לאחרים? זה לא מרגיש לי כמו משהו שמורגן תשנה את דעתה לגביו ותספר.
אבל בפעם ה20 מיליון - תחזרו כבר להיות יחד!!!
אנדרוז מנתח נערה ומתחיל עם האחות שאילצה אותו לעשות את זה למרות הלו"ז העמוס שלו כמנהל ביה"ח.
אני לא בטוחה שזה מותר לו. (טכנית הוא רק הזמין אותה לקפה או משהו "לאות תודה"... בסדר...)
אני חושב שזאת האחות שהבן זוג שלה דקר אותה ואת לים בסוף עונה שעברה.
וזה בהחלט יהיה בעייתי בשבילו לצאת איתה, אבל אני מקווה שזה יהיה. יכול להיות נחמד בשביל אנדרוז
דר' דניקה פאוול כנראה היתה ביום חופש.
(כדאי שגלסמן ומרפי ידברו מהר עם לים על הגילוי שהיא תוכל כן ללכת שוב, לפני שפאוול תחזור ותשכנע אותה לא לנסות אפילו.)

וגם את ליאה לא ראינו :(
מעניין ששמתי לב שדניקה לא נמצאת, אבל בכלל לא חשבתי על כך שליאה לא הייתה.
פרק הבא היא בטח תחזור לעצבן עם שיכנועים שהיא יודעת טוב יותר מכל אחד אחר מה לים צריכה לעשות.

didalf

Well-known member
הם היו חמודים יחד הפרק.
ממש

למרות שמצד שני הייתה לנו מסיבת פורים בחברה ורוב האנשים די רקדו|תוהה|

נראה לי שהם עשו לו בכוונה כאילו סיפור סקרוג' הפוך, כלומר ממי שאוהב את חג המולד לממורמר ששונא אותו.
אה רעיון יפה

כן, וגם היא הזכירה לנו שבעצם לאיין יש ילד (פוטי שו! חבל שלא מחזירים אותו) שכחתי מזה בכלל.
נדמה לי שגם הזכירו אותו בפרק שעבר?

הסוציאליסטית
חחח איך בראד מתחלחל מהמילה הזאת:-D
אה נזכרתי שהצחיק אותי שהוא אמר שהוא אוהב את חג המולד כי אנשים מביעים אהבה דרך קניית דברים:-D וזה החג הכי קפיטליסטי. (אבל בתכלס גם ולנטיין לא?)

שמחתי שעשו את זה בסוף כי כשהם שרו הקיטש נהיה לי טיפה מוגזם.
הנחתי שיעשו משהו לשבור קצת את הקיטשיות כי זה מתאים לסדרה.
כי כל החודש הזה כבר נחשב חג המולד...
כן אבל לפי האפיסוד קלנדר יש פרקים גם בשבועות הבאים כולל ב23 שזה ממש קרוב.
אלא אם הוא משקר ותהיה פגרה??? יוו חסר להם!!

למעלה