דיוני סדרות #111

Lhuna3

Well-known member
אז השלמתי עכשיו את הסרט ווילו והנסיכה מ-1988 בשביל לצפות בסדרה החדשה. (אני חושבת שראיתי אותו מזמן, אבל לא זכרתי ממנו כלום).
האמת היא שהסרט הזה די שעמם אותי היום, אפילו לקראת הסוף כבר הרצתי בהילוך מהיר חלקים. אז הציפיות שלי מהסרדה ירדו, אבל אני בכל זאת אנסה לפחות להתחיל את פרק 1.

dilia snake

Well-known member
אני לא יודעת באיזו נקודה כואבת במהלך הפרק נפל לי האסימון שFIRE הופכת ללוס אנג'לס, אבל זה גם לווה בדחף לשתות משהו עדיף עם לפחות 30% אלכוהול. אתם יודעים מהסוג שמיועד לאשכבות, ולשתות ולבכות ולהקיא בשירותים עד 5 לפנות בוקר ולבלות את שאר היום במיון מחובר לאינפוזיה.

אז אני לא יודעת מי הגאון שהחליט שזה יהיה נחמד להחזיר את הכלבה שניסתה להפריד בין ויולט וצ'יף הסימטרי כדי לחקור תקרית עם הכבאי הסימטרי, אבל היא ניקתה אותו מאשמה. והשחקנית של הכלבה פשוט נוראית, הסצנות איתה היו מביכות.

והכלבה קראה ל51 "קליקה" ואני "קרוב, אבל זו כת! כת! כת!"

היו גם סצנות עם אימוץ שגרמו לי לעשות עוויות של כלב/חתול שנכנס להם שיער לפה.

ומשום מה בריקאפים של הפרק היו תמונות של סברייד אז חשבתי ששוב הולכים להעמיד פנים שהולכים להרוג אותו אבל מי שבסכנה זה סטלה, הכבאי הסימטרי ועוד שני שוטרים (לא מPD!).

אני זוכרת שפעם חיבבתי את הרמן, אבל כל הדמויות בסדרה נהיו כל כך מתישות.

אני צריכה וודקה.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחח מסכנה פופי אפילו המשפחה שלה לא חברים?:-( "הם במלבורן וזה רחוק" "הם בחופש בהוואי" "הם עצרו ליומיים בסאן דייגו" אאוץ':-D
אני משום מה כל הזמן שוכח בכלל שהיא אוסטרלית
השיחה שלה עם בראד על איך הם כשלו כשהם הראו אנושיות הצחיקה אותי:-D
כשג'ו ובראד דיברו ככה אני חשבתי שאולי הם הולכים להתחבר שוב בקשר של רוע כזה.
שמחתי מאוד שזה לא המשיך לכיוון הזה.
רייצ'ל ובראד המציאו איזה משהו להשיג כסף ובעידודה של דיינה רייצ'ל מבינה שהיא הבוס של בראד (הוא לא שרת בכלל???) ולא להפך ועושה את זה בדרכה שלה.
דייינה הייתה שם היום בשביל הפאנצ'ים והייתה נהדרת.
"אנחנו מנסות להמנע מה-A וורד!!":-D
"איימ יודה ביץ'":-D
כשזה הצליח לרייצ'ל והיא באה לשמוח לאיד תהיתי מה יהיה הפאנץ' ואיך היא בכלל לא הרוויחה כלום, אבל הפאנץ' היה שכל העובדים בדיוק חזרו וראו איך החברה קיבלה בונוס והם לא, ועוד יותר התבאסו והרסו לדיוויד.

בסוף כולם נותנים לדיוויד את בוקר חג המולד האידיאלי עם עץ גדול ושלג וסוודרים. ויש צ'ילי. ובונוס לעובדים המסכנים שתקועים שם כל הלילה.
קצת עיצבן אותי בשלב מסוים אחרי הרייב בגרימפופ עשו כאילו דייויד הוא מסכן קורבן נורא וכל האחרים נוראיים.
אני לרוב מאוד בעד דייויד, אבל בפרק הזה הוא היה ממש אטום ומעצבן. כל העובדים שלו סבלו מכך שהם נאלצים לעבוד בחג המולד והוא מסרב לעשות שום דבר שבעצם ישמח אותם. למה התקציב שלו לקישוטים ובידור כל כך נמוך בחברה מצליחה כזאת? ולמה הוא לא יכל להלחם כדי שיקבלו בונוסים לחג המולד בעצמו? תכלס הדברים היחידים שהוא דאג להם זה דברים שהוא רוצה שיהיה בחג המולד וממש לא היה לו אכפת מה העובדים שלו רוצים.
באופן מדהים פופי ואיין שלרוב אנוכיים ברמות שלא יאמנו, דווקא ניסו באמת לעשות דברים למען העובדים שם, עשו מסיבה שנראה שהעובדים נהנו בה ועשו הגרלה על פרס אמיתי.
דייויד היה לחלוטין סקרוג' וגרינץ'. אני שמח שהוא בסוף גם קיבל את החג מולד שהוא רצה, אבל לא הרגיש לי שהוא עשה איזה התחבטות נפשית או שינוי שהראה שמגיע לו את זה.
וואי לא הייתי מסכימה בחיים. ואז כולם גם שרים כריסמס קרול אוי זה היה חמוד.
עצוב מאוד שלא הייתה קרול לשיר כריסמס קרולז.
אבל כדי שלא יהיה קיטשי מידי כולם מתחילים לפתח אלגריה או משהו למכונת שלג:-D
אני חשבתי שנגלה שיש שרפה ומה שנראה כמו שלג זה בעצם הדבר הזה שיוצא משרפה והוא לא עשן (מרגיש לי שיש כאן מילה שאני שוכח)
אולסו ג'ו חושבת שהיא ופופי ורייצ'ל עכשיו חברות ומביאה להן מתנות אבל הן לא מביאות לה בחזרה. האמת שזאת מתנה ממש חמודה שהיא עשתה שרשרת מחתיכות הטנק כי זה היה יום משמעותי בשבילה. (בשבילהן לדעתה).
וגם רייצ'ל ופופי נתנו לג'ו מתנה - משחק שבו היא מרסקת עם טנק בנות בבראנץ':-D:-D קלאסיק ג'ו:-D
מאוד שמחתי שנזכרו בכל העניין הזה שהן נעשו חברות, כי זה היה נראה לי התפתחות מצחיקה ונחמדה והיה חבל לי שהיה נראה ששכחו מזה.
וכבר חשבתי שזה הולך להגמר אז שמחתי שפופי ורייצ'ל הצליחו לפייס אותה ושהן חוזרות אולי בערך להיות חברות.
רק למה הפרק הזה הגיע עכשיו ולא עוד שבועיים?8-*
באמת מוזר שלא תסדרו את זה ככה שהפרק יצא יותר על חג המולד.
אני מניח שלא יכלו פשוט להקדים את הפרקים האחרים במקומו, בגלל סדר אירועים, אבל יכלו פשוט להתחיל את העונה שבועיים מאוחר יותר.
כן, וגם היא הזכירה לנו שבעצם לאיין יש ילד (פוטי שו! חבל שלא מחזירים אותו) שכחתי מזה בכלל.
לפני כמה פרקים נזכרתי בזה שיש לו בן ותהיתי באמת אם אי פעם יזכירו אותו שוב.
מעניין אם לאיין יש בכלל איזשהו קשר איתו.

didalf

Well-known member
אני משום מה כל הזמן שוכח בכלל שהיא אוסטרלית
חחח אי אפשר לשכוח עם המבטא הזה

קצת עיצבן אותי בשלב מסוים אחרי הרייב בגרימפופ עשו כאילו דייויד הוא מסכן קורבן נורא וכל האחרים נוראיים.
אני לרוב מאוד בעד דייויד, אבל בפרק הזה הוא היה ממש אטום ומעצבן. כל העובדים שלו סבלו מכך שהם נאלצים לעבוד בחג המולד והוא מסרב לעשות שום דבר שבעצם ישמח אותם. למה התקציב שלו לקישוטים ובידור כל כך נמוך בחברה מצליחה כזאת? ולמה הוא לא יכל להלחם כדי שיקבלו בונוסים לחג המולד בעצמו? תכלס הדברים היחידים שהוא דאג להם זה דברים שהוא רוצה שיהיה בחג המולד וממש לא היה לו אכפת מה העובדים שלו רוצים.
באופן מדהים פופי ואיין שלרוב אנוכיים ברמות שלא יאמנו, דווקא ניסו באמת לעשות דברים למען העובדים שם, עשו מסיבה שנראה שהעובדים נהנו בה ועשו הגרלה על פרס אמיתי.
דייויד היה לחלוטין סקרוג' וגרינץ'. אני שמח שהוא בסוף גם קיבל את החג מולד שהוא רצה, אבל לא הרגיש לי שהוא עשה איזה התחבטות נפשית או שינוי שהראה שמגיע לו את זה.
בתכלס זה נכון.

אני חשבתי שנגלה שיש שרפה ומה שנראה כמו שלג זה בעצם הדבר הזה שיוצא משרפה והוא לא עשן (מרגיש לי שיש כאן מילה שאני שוכח)
אתה מתכוון הקצף שיוצא ממטף?

Lhuna3

Well-known member
יותר נהנייתי מהפרק מאשר מהסרט.
והאמת שלדעתי לא הכרחי אפילו לצפות בסרט בשביל הסדרה, כי התמצות שלו בהתחלה שלה אומר את כל מה שהכרחי לדעת.

כמובן שמההתחלה שאנחנו יודעים שהזהות של אלורה הוסתרה גם ממנה עצמה, אנחנו תוהים מי היא על כל בחורה שמופיעה כדמות מהותית כלשהי. (קצת מזכיר את הקטע בכישור הזמן עם "מי הדרקון" ותכלס גם דומה מבחינת הסיפור.)
הנטיה הראשונה היא כמובן ג'ייד החברה הג'ינג'ית של קיט, אבל גם נערת המאפינים האהובה של אירק היתה חשודה וכשהיא עוברת בכוחות עצמה את הערוץ הענקי ואז את החיץ הקסום, זה כבר נהיה די ברור.
אני שמחה שלא מתחו אותנו עם השאלה הזאת כל העונה וכבר בסוף הפרק הראשון, למרות שהיו צריכים לעשות את זה פחות צפוי.
דברים ורגעים מצחיקים או נחמדים:
* בסוף אחרי שווילו אומר לה "את אלורה דנן הקוסמת הגדולה והמושיעה של הממלכה וכו'" והיא מגיבה ב"הא?"
* אחרי שבורמן קופץ עם הסוס שלו מעבר לצוק לתוך הנהר וכולם אחריו ואח"כ קיט אומרת לו "זה היה מדהים! איך עשית את זה? מה היתה המילה שצעקת לסוס?" והוא עונה "זו מילה בשפה עתיקה, שפירושה עצור!" :-D
* הנסיך שקיט אמורה להתחתן איתו הוא לא כזה דביל כמו שאפשר היה לחשוב בהתחלה, הוא קצת פחדן אבל הוא גם נורמלי וסבבה, ואהבתי שהוא אמר לה שכשהם ישלטו הם לא חייבים לעשות דברים בדרך של ההורים שלהם.
* קיט ממש מזכירה לי את השחקנית ג'ינה דיוויס בצעירותה. בכללי היא הכי כריזמטית שם, אז אולי קצת חבל שלא ליהקו אותה בתור אלורה דנן.

Lhuna3

Well-known member
אהבתי שווילו משתמש בטריק עם העצמות שהוא למד בסרט מהאלדווין העליון הקודם בשביל לשכנע את אנשי הכפר שלו להאמין במה שהוא אומר :-D (זה קטע שיפוספס ע"י מי שלא צפה בסרט. נדמה לי שגם הקטע שהיא מקיאה עליו בכרכרה הוא רפרנס לסצינה מהסרט שבתור תינוקת היא הקיאה).
כל הקטע שהוא מנסה ללמד אותה והיא כזאת גרועה היה מצחיק וחמוד (הזכיר לי את פיבי מנסה ללמד את ג'ואי צרפתית).
מימס חמודה, לא בדקתי אם זו אותה שחקנית מהסרט, אבל מה קרה לבן ולאישתו של ווילו?
והעניין של זה שבחזיון של ווילו אלורה חייבת למות - עוד יותר מזכיר לי עכשיו את סיפור "הדרקון" מכישור הזמן.

Lion_Heart

Well-known member
יותר נהנייתי מהפרק מאשר מהסרט.
והאמת שלדעתי לא הכרחי אפילו לצפות בסרט בשביל הסדרה, כי התמצות שלו בהתחלה שלה אומר את כל מה שהכרחי לדעת.

כמובן שמההתחלה שאנחנו יודעים שהזהות של אלורה הוסתרה גם ממנה עצמה, אנחנו תוהים מי היא על כל בחורה שמופיעה כדמות מהותית כלשהי. (קצת מזכיר את הקטע בכישור הזמן עם "מי הדרקון" ותכלס גם דומה מבחינת הסיפור.)
הנטיה הראשונה היא כמובן ג'ייד החברה הג'ינג'ית של קיט, אבל גם נערת המאפינים האהובה של אירק היתה חשודה וכשהיא עוברת בכוחות עצמה את הערוץ הענקי ואז את החיץ הקסום, זה כבר נהיה די ברור.
אני שמחה שלא מתחו אותנו עם השאלה הזאת כל העונה וכבר בסוף הפרק הראשון, למרות שהיו צריכים לעשות את זה פחות צפוי.
* בסוף אחרי שווילו אומר לה "את אלורה דנן הקוסמת הגדולה והמושיעה של הממלכה וכו'" והיא מגיבה ב"הא?"
* אחרי שבורמן קופץ עם הסוס שלו מעבר לצוק לתוך הנהר וכולם אחריו ואח"כ קיט אומרת לו "זה היה מדהים! איך עשית את זה? מה היתה המילה שצעקת לסוס?" והוא עונה "זו מילה בשפה עתיקה, שפירושה עצור!" :-D
* הנסיך שקיט אמורה להתחתן איתו הוא לא כזה דביל כמו שאפשר היה לחשוב בהתחלה, הוא קצת פחדן אבל הוא גם נורמלי וסבבה, ואהבתי שהוא אמר לה שכשהם ישלטו הם לא חייבים לעשות דברים בדרך של ההורים שלהם.
* קיט ממש מזכירה לי את השחקנית ג'ינה דיוויס בצעירותה. בכללי היא הכי כריזמטית שם, אז אולי קצת חבל שלא ליהקו אותה בתור אלורה דנן.
קודם כל אני אוהב את בורמן,דמות שאני קצת רוצה לשחק באיזה קמפיין...אולי כבר שיחקתי:-D דבר שני וילו הוא רישמית הדמות האהובה עלי בסדרה , והוא ממש לא יודע ללמד, אבל זה עוד יבוא לו! אני כל כך אוהב מה ש הם עושים עם פס הקול של הסדרה!

Lion_Heart

Well-known member
אהבתי שווילו משתמש בטריק עם העצמות שהוא למד בסרט מהאלדווין העליון הקודם בשביל לשכנע את אנשי הכפר שלו להאמין במה שהוא אומר :-D (זה קטע שיפוספס ע"י מי שלא צפה בסרט. נדמה לי שגם הקטע שהיא מקיאה עליו בכרכרה הוא רפרנס לסצינה מהסרט שבתור תינוקת היא הקיאה).
כל הקטע שהוא מנסה ללמד אותה והיא כזאת גרועה היה מצחיק וחמוד (הזכיר לי את פיבי מנסה ללמד את ג'ואי צרפתית).
והעניין של זה שבחזיון של ווילו אלורה חייבת למות - עוד יותר מזכיר לי עכשיו את סיפור "הדרקון" מכישור הזמן.
הקטע עם העצמות באמת היה ממש נוסטלגי! ו...הקטע עם נבואות הוא , שאתה יודע מה יקרה, אבל לא יודע איך...לכן יש סיכוי שהיא תמות אבל תחזור אחרי זה! ושוב, מוזיקה נהדרת!

limors2

Active member
תהייה כללית על העונה החדשה של Mythic quest-

מה הקטע שלהם עם המטאטורס? איזו הגזמה. זה אפל שמנסים לדחוף את הקונספט עד שהם יכנסו לזה בעצמם? כי המקום היחיד שבו אני שומעת יותר דיבורים על המטאוורס זה בעבודה, ואני עובדת במטא 😅זה הפרסום הכי בוטה שראיתי אי פעם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה מרגיש כאילו כל הסיבה שליהקו את השחקנית שמשחקת את ג'ייד ואולי אפילו יצרו את הדמות הזאת זה כדי שבפרק הראשון נחשוב שהיא אלורה דאנן. ואני באמת חשבתי ככה.
המחשבה שנערת המטבח היא אלורה דאנן עלתה לי נראה לי רק אחרי שאריק נחטף והיה נראה שהיא עדיין בסיפור
אם היא לא הייתה יוצאת איתם למסע אז יש סיכוי שעד סוף הפרק באמת לא הייתי מבין שזאת היא. אבל בכל מקרה אני שמח שלא מתחו את השאלה
שבאמת אם בנקודה הזאת רק היינו קולטים זה היה מגניב.
חחחחחח כן זה טוב
זה פלאש מסרטי ספיידרמן האחרונים. צריך מישהו שלא טוב בלחימה.
קיט בעיקר מעצבנת אותי בנתיים.
קודם כל אני אוהב את בורמן,דמות שאני קצת רוצה לשחק באיזה קמפיין...אולי כבר שיחקתי:-D
כן, בורמן דמות טובה ומעניינת. די מזכיר את מאדמורדיגן מהסרט
דבר שני וילו הוא רישמית הדמות האהובה עלי בסדרה , והוא ממש לא יודע ללמד, אבל זה עוד יבוא לו!
ווילו לחלוטין מעולה. זה היה קצת מעצבן שהוא מופיע רק ממש בסוף הפרק הראשון
אהבתי שווילו משתמש בטריק עם העצמות שהוא למד בסרט מהאלדווין העליון הקודם בשביל לשכנע את אנשי הכפר שלו להאמין במה שהוא אומר :-D (זה קטע שיפוספס ע"י מי שלא צפה בסרט.
גם מבחן האצבע היה בסרט.
באופן כללי אולי לא חובה לצפות שוב בסרט בשביל הסדרה, אבל זה נראה לי עשה את זה יותר כיף.
נדמה לי שגם הקטע שהיא מקיאה עליו בכרכרה הוא רפרנס לסצינה מהסרט שבתור תינוקת היא הקיאה).
זה אני דווקא לא זוכר
חחחחחחחח לא חשבתי על זה, אבל באמת קצת מזכיר את העניין הזה.
גם קצת מזכיר לי איך שבסרט הארי פוטר הרמיוני מנסה להסביר לבנים איך לומר ווינגרדיום לוויוסה
גם אני תהיתי על השאלות האלו
הקטע עם נבואות הוא , שאתה יודע מה יקרה, אבל לא יודע איך...לכן יש סיכוי שהיא תמות אבל תחזור אחרי זה!
בפרק השלישי הוא הסביר שאם אלורה דאנן תמות אז היא באמת פשוט תוולד מחדש. לכן הרעים לא הורגים אותה אלא צריכים לעשות עליה טקס מיוחד (כמו שהמלכה ניסתה לעשות בסרט.

עשכיו לגבי הפרק השלישי:
הייתי צריך לכתוב מיד אחרי שראיתי אותו בסופש כי עכשיו אני מרגיש שאני לא זוכר הכל.
היה מצחיק כשווילו אומר לכולם להכנס לכרכרה ואז ברק פוגע בכרכרה והיא מתפוצצת. כלומר זה משהו שראיתי הרבה בסרטים וסדרות, אבל זה תמיד עם מכונית או מטוס ולא עם כרכרה.
אז מסתבר שווילו כן יכול לעשות קסמים עוצמתיים מאוד. זה פשוט מאוד מאוד סוחט אותו והוא מפחד שאם הוא ישתמש בזה יותר מידי אז לא ישאר לו כשהוא יהיה ממש זקוק לזה.
הרבה מאוד גשם שם. כנראה כל הגשם שלא ירד כאן בחודשיים האחרונים. אני אוהב גשם, אבל אני מאוד מרחם על אנשים שצריכים ממש ללכת תחת גשם כבד כשהם כבר רטובים לחלוטין.
יש את הסיפור המעניין על המגן שנוצר על ידי מלכה לפני אלף שנה עבור בנה. כמובן שקיט לא מעריכה סיפור טוב ואומרת שהיא מבינה למה קוראים לבורמן bore-man.
בסוף בורמן מוצא את ה"בטריה" שמפעילה את המגן. אבל עדיין אין לו את המגן.
כנראה גם אין לו מושג איפה מאדמורדיגן.
קיט מצאה את העץ שאלורה יצרה. אבל לא ברור לי אם היא סיפרה למישהו על זה. כי זה די משמעותי שאלורה בסוף הצליחה להפעיל את הקסם שלה, אבל לא ראיתי אף אחד מתייחס לזה.
אם כי אלורה כן קצת מצליחה להפעיל את הקסם שלה לקראת הסוף כשהיא נוגעת בחיילים הנגועים והעור שלהם נשרף.
אז בסוף ללא כרכרה הם הולכים ברגל ואז הם מגיעים לאיזו טירה שנראת נטושה.

עוד משהו - יש את הקטע שאלורה מוצאת ביער שתי אחיות (אמרו שהן אחיות לא?) ומספרת להן את כל הסיפור שלה והן נשבעות להצטרף אליה ונראה מגניב שמצטרפות עוד שתי דמויות לעלילה של הסדרה והן נראות מעניינות.
אבל אז הן מתות אחרי בערך דקה.
אז מה היה הקטע עם זה?

מחשבות:
כמה זמן אתם חושבים שיכולים להמשיך את הסדרה הזאת בלי שיביאו את פיטר דינקלג' לשחק דמות נוספת מהעם של הקטנים.

אני נורא רוצה לראות בסדרה את הבראוניז - האנשים הממש קטנים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל

מה הקטע שלהם עם המטאטורס? איזו הגזמה. זה אפל שמנסים לדחוף את הקונספט עד שהם יכנסו לזה בעצמם? כי המקום היחיד שבו אני שומעת יותר דיבורים על המטאוורס זה בעבודה, ואני עובדת במטא 😅זה הפרסום הכי בוטה שראיתי אי פעם
תהיתי קצת בעניין בהתחלה
לא הייתי בטוח עד כמה זה אמור להיות רציני או בדיחה (קצת כמו שכל המשרד שלהם מרגיש כמו בדיחה)
בגלל זה אולי לא חשבתי על זה כניסיון לדחוף פרסום לקונספט.

מגניב שאת עובדת בזה.
זה מטריד אותכם בעבודה שזה כל כך נחשב לכישלון (כלומר עד כמה שאני מודע לזה)

didalf

Well-known member

306... 307 עוד לא היה

וכן אני גם תוהה לגבי זה:-D

Lion_Heart

Well-known member
זה מרגיש כאילו כל הסיבה שליהקו את השחקנית שמשחקת את ג'ייד ואולי אפילו יצרו את הדמות הזאת זה כדי שבפרק הראשון נחשוב שהיא אלורה דאנן. ואני באמת חשבתי ככה.
המחשבה שנערת המטבח היא אלורה דאנן עלתה לי נראה לי רק אחרי שאריק נחטף והיה נראה שהיא עדיין בסיפור

אם היא לא הייתה יוצאת איתם למסע אז יש סיכוי שעד סוף הפרק באמת לא הייתי מבין שזאת היא. אבל בכל מקרה אני שמח שלא מתחו את השאלה

שבאמת אם בנקודה הזאת רק היינו קולטים זה היה מגניב.

חחחחחח כן זה טוב

זה פלאש מסרטי ספיידרמן האחרונים. צריך מישהו שלא טוב בלחימה.

קיט בעיקר מעצבנת אותי בנתיים.

כן, בורמן דמות טובה ומעניינת. די מזכיר את מאדמורדיגן מהסרט

ווילו לחלוטין מעולה. זה היה קצת מעצבן שהוא מופיע רק ממש בסוף הפרק הראשון

גם מבחן האצבע היה בסרט.
באופן כללי אולי לא חובה לצפות שוב בסרט בשביל הסדרה, אבל זה נראה לי עשה את זה יותר כיף.

זה אני דווקא לא זוכר

חחחחחחחח לא חשבתי על זה, אבל באמת קצת מזכיר את העניין הזה.
גם קצת מזכיר לי איך שבסרט הארי פוטר הרמיוני מנסה להסביר לבנים איך לומר ווינגרדיום לוויוסה

גם אני תהיתי על השאלות האלו

בפרק השלישי הוא הסביר שאם אלורה דאנן תמות אז היא באמת פשוט תוולד מחדש. לכן הרעים לא הורגים אותה אלא צריכים לעשות עליה טקס מיוחד (כמו שהמלכה ניסתה לעשות בסרט.

עשכיו לגבי הפרק השלישי:
הייתי צריך לכתוב מיד אחרי שראיתי אותו בסופש כי עכשיו אני מרגיש שאני לא זוכר הכל.
היה מצחיק כשווילו אומר לכולם להכנס לכרכרה ואז ברק פוגע בכרכרה והיא מתפוצצת. כלומר זה משהו שראיתי הרבה בסרטים וסדרות, אבל זה תמיד עם מכונית או מטוס ולא עם כרכרה.
אז מסתבר שווילו כן יכול לעשות קסמים עוצמתיים מאוד. זה פשוט מאוד מאוד סוחט אותו והוא מפחד שאם הוא ישתמש בזה יותר מידי אז לא ישאר לו כשהוא יהיה ממש זקוק לזה.
הרבה מאוד גשם שם. כנראה כל הגשם שלא ירד כאן בחודשיים האחרונים. אני אוהב גשם, אבל אני מאוד מרחם על אנשים שצריכים ממש ללכת תחת גשם כבד כשהם כבר רטובים לחלוטין.
יש את הסיפור המעניין על המגן שנוצר על ידי מלכה לפני אלף שנה עבור בנה. כמובן שקיט לא מעריכה סיפור טוב ואומרת שהיא מבינה למה קוראים לבורמן bore-man.
בסוף בורמן מוצא את ה"בטריה" שמפעילה את המגן. אבל עדיין אין לו את המגן.
כנראה גם אין לו מושג איפה מאדמורדיגן.
קיט מצאה את העץ שאלורה יצרה. אבל לא ברור לי אם היא סיפרה למישהו על זה. כי זה די משמעותי שאלורה בסוף הצליחה להפעיל את הקסם שלה, אבל לא ראיתי אף אחד מתייחס לזה.
אם כי אלורה כן קצת מצליחה להפעיל את הקסם שלה לקראת הסוף כשהיא נוגעת בחיילים הנגועים והעור שלהם נשרף.
אז בסוף ללא כרכרה הם הולכים ברגל ואז הם מגיעים לאיזו טירה שנראת נטושה.

עוד משהו - יש את הקטע שאלורה מוצאת ביער שתי אחיות (אמרו שהן אחיות לא?) ומספרת להן את כל הסיפור שלה והן נשבעות להצטרף אליה ונראה מגניב שמצטרפות עוד שתי דמויות לעלילה של הסדרה והן נראות מעניינות.
אבל אז הן מתות אחרי בערך דקה.
אז מה היה הקטע עם זה?

מחשבות:
כמה זמן אתם חושבים שיכולים להמשיך את הסדרה הזאת בלי שיביאו את פיטר דינקלג' לשחק דמות נוספת מהעם של הקטנים.

אני נורא רוצה לראות בסדרה את הבראוניז - האנשים הממש קטנים.
זה לא מגן,זה שריון, יש הבדל! זאת לא סתם טירה, זאת טירת נקמור, שם התרחש שיא של הסרט ושם וילו הביס את המכשפה הרעה באומורדה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה לא מגן,זה שריון, יש הבדל!
זה נראה לי מסוג הדברים שאתה צריך לדעת אם אתה חייל - או משחק בD&D.
אני לא זה ולא זה.
אבל אני מקבל את התיקון
זאת לא סתם טירה, זאת טירת נקמור, שם התרחש שיא של הסרט ושם וילו הביס את המכשפה הרעה באומורדה
אה מגניב.
איך אתה יודע שזאת הטירה הזאת? אמרו ולא שמתי לב?
למה סורשה בעצם לא הפכה להיות מלכה בטירה הזאת?

*עכשיו נזכרתי שהיו גם טרולים או משהו כזה בסרט. הם נראו די כמו קופים. מעניין אם נראה אותם בסדרה.

didalf

Well-known member
אוקי גם הפעם יש שני פרקים של חומריו האפלים בVOD, נחמד.

חומריו האפלים פרק 3X03
מריסה עכשיו שבויה של עזריאל, והמועצה מתכנסת כדי להחליט אם לתת לה להשאר. מסכן הקוף הוא גם קשור:-(
נראה שבאמת אכפת לה מליירה וזה כל מה שאכפת לה ממנו. לעזריאל לעומת זאת לא אכפת בכלל מהבת שלו, מניאק.
המועצה מחליטה להאמין לה, רק כדי שתוך שניה היא תשקר להם שוב שהיא לא שמעה על הסכין הקסום. איזה נבלית מקצועית אני מתה:-D
אניוואי מתישהו הפיה המטומטמת ששומרת על ליירה מגלה את זה בעצמה אז השקר לא נמשך הרבה זמן ועזריאל בא לנזוף במריסה ויש להם עימות אינטיסיבי אומייגאד תתנשקו כבר. חחח באמת אבל משהו לא בסדר בי? אני ממש רוצה שיהיו ביחד יש שם מתח מיני מטורף. גם ברור שעזריאל עדיין מאוהב בה. (לא בטוחה לגביה אם יש לה רגשות בכלל למשהו). והוא מקשקש בדרמטיות על המשימה שלו וההקרבות שלו. אוקי. סתם אבל ג'יימס מקאבוי נהדר|כתר|
ואז הוא הולך להראות לה את המלאך והיא מתרשמת. ואז הוא רוצח אותו במכונה המשונה שלו, גאד איזה סדיסט. לגביה אני לא בטוחה. היא לא נראתה מרוצה אבל גם לא לגמרי מזועזעת. העיקר הוציאה את הקוף החוצה שלא תפגע נשמתו הרכה:-D ובכן מסתבר שבכלל לא אכפת לה, רק דאגה שעזריאל יהיה מוסח מפסיק כדי לגנוב את הכלי המעופף הזה שלו שמסתבר מונע ע"י "דמונים וכוונה" חחח מה?:-D אבל עזריאל לא מסוגל לירות בה, עדיין מאוהב בה אומרת לכם! והיא בורחת לה מי יודע לאן.

בינתיים וויל וליירה במדבר הקרח הזה מסתובבים בגופיה לא הבנתי לא אמור להיות שם קפוא? או שזה מלח? אניוואי בהתחלה הם רבים כי וויל רוצה ללכת לעזריאל וליירה רוצה עכשיו ללכת לארץ המתים. משוגעת. אבל הם משלימים כי הם חמודים והולכים ליורי הדובי לתקן את הסכין. הפיה הסתומה מגלה שהסכין שבור ומעצנת ותוקפת. מה את תוקפת ימהבולה מה את רוצה?? מסכן וויל כ"כ הרבה אנשים אינטרסנטיים חגים סביבו בגלל הסכין הזה.
יורי בהתחלה מסרב לעזור כי הוא לא רוצה שליירה תלך לארץ המתים אבל בסוף מתרצה כי אי אפשר לעמוד בפניה. ואז הם עושים איזה טקס מוזר שבו מחשלים את הסכין באש אבל גם וויל צריך להתרכז כ"כ שהוא מזיע ואז מתעלף. כמובן שכשהוא מצליח הלתרכז ב"מה שבאמת חשוב" זאת ליירה|לב| חמודים אני קצת רוצה שהם יהיו ביחד. היה איזה קטע מוזר כזה שהם אמרו אחד לשניה שהם נראים שונה קצת. כאילו יותר מושכים? ליירה גדלה קצת בינתיים.
ותראו מה זה פתאום כשהסכין מתוקן אדון מלאך בלתמוס האינטסרנט חוזר. חוצפה בחיי. אבל הוא לא מנג'ס יותר מידי ומשחרר את וויל לדרכו לארץ המתים. חבל שלא בא גם אולי ברוך גם שם.
והם מצליחים להגיע וויל לאאא אל תסגור את הפתח איך תצאו?? מה זה אומר עכשיו? הם מתים בעצמם? וטפ? ליירה הולכת בנחישות אבל פאן לא מרגיש טוב. אואו. יכול להיות שכי זה מוות דמונים לא יכולים להגיע לשם? ומה קורה אם מתים בארץ המתים? זה אפשרי בכלל?

אבל פרק 4 יחכה למחר כי יש משחק של ארגנטינה 🇦🇷

Lion_Heart

Well-known member
אני לא זה ולא זה.
אבל אני מקבל את התיקון

אה מגניב.
איך אתה יודע שזאת הטירה הזאת? אמרו ולא שמתי לב?
למה סורשה בעצם לא הפכה להיות מלכה בטירה הזאת?

*עכשיו נזכרתי שהיו גם טרולים או משהו כזה בסרט. הם נראו די כמו קופים. מעניין אם נראה אותם בסדרה.
סבבה, קיבלתי שאתה לא מבדיל בין מגן לשריון! (איך?)ו בסוף פרק 3 , וילו אומר שזאת טירת נאקמור, וסורשה (וגם מטמרדיגן) שלטו בטיר אסלין, מי ירצה לחיות בטירה כל כך אפילה ומפחידה ומבודדת? וטרולים? אני מקווה שנראה יותר מטרולים! כמו דרקונים ופיות ושאר יצורי קסם!

Lhuna3

Well-known member
אני לא זה ולא זה.
אבל אני מקבל את התיקון
מגן זה כזה:
1670958439668.png

שריון זה שלובשים.

לגבי הטירה אני גם חשבתי שסורשה שולטת בטירה שאמא שלה שלטה בה... אבל אני אאמין לליון כי הוא נשמע מספיק בטוח בעצמו :p

את קיט אהבתי מאוד בפרק 1, אבל אחרי פרקים 2,3 אני מסכימה שהיא סתם מעצבנת.

בפרק 3 היו גם כל מיני קטעים משעשעים,
כמו בהתחלה כשבורמן מגיע לחבורה שמתעמתים עם בלנטיין ומבקש ריקאפ.
ואז כשסיילאס אומר לבלנטיין שהוא 1 נגד 5, וגריידון כזה "אממ אני לא בטוח שאני נחשב..." :-D ואז סיילאס מתקן ל1 נגד ארבע וחצי.

אבל מצד שני היו גם קטעים שהיו אמורים להיות מרגשים:
אחד כשבלנטיין מת ודיבר אל ג'ייד שהוא אימן אותה והיא היתה כמו בת בשבילו או משהו.
והשני כשסיילס החבר של ווילו מת.
הבעיה היא שאף אחד מהם לא ריגש אותי כי לא היה לי שום קשר רגשי לשתי הדמויות האלו ושתי מערכות היחסים הללו, שכלל לא ראינו. (אם לפחות סיילס היה אותו חבר של ווילו שליווה אותו בהתחלה בסרט, אבל למיטב זכרוני זה היה מישהו בשם אחר).

יש משהו שמרגיש מאוד משונה באופן שהסדרה הזאת משלבת קלישאות פנטזיה ימי-בייניימית עם הומור עכשווי.
זה חמוד.
אבל האמת שלא מספיק לי, ואני קצת מתלבטת בשלב זה. אם לא היתה פה צפיה משותפת אני די בטוחה שהייתי פורשת, אבל אולי אני בכל זאת אמשיך עוד קצת.

Lion_Heart

Well-known member
מגן זה כזה:
צפה בקובץ המצורף 68775

שריון זה שלובשים.

לגבי הטירה אני גם חשבתי שסורשה שולטת בטירה שאמא שלה שלטה בה... אבל אני אאמין לליון כי הוא נשמע מספיק בטוח בעצמו :p

את קיט אהבתי מאוד בפרק 1, אבל אחרי פרקים 2,3 אני מסכימה שהיא סתם מעצבנת.

בפרק 3 היו גם כל מיני קטעים משעשעים,
כמו בהתחלה כשבורמן מגיע לחבורה שמתעמתים עם בלנטיין ומבקש ריקאפ.
ואז כשסיילאס אומר לבלנטיין שהוא 1 נגד 5, וגריידון כזה "אממ אני לא בטוח שאני נחשב..." :-D ואז סיילאס מתקן ל1 נגד ארבע וחצי.

אבל מצד שני היו גם קטעים שהיו אמורים להיות מרגשים:
אחד כשבלנטיין מת ודיבר אל ג'ייד שהוא אימן אותה והיא היתה כמו בת בשבילו או משהו.
והשני כשסיילס החבר של ווילו מת.
הבעיה היא שאף אחד מהם לא ריגש אותי כי לא היה לי שום קשר רגשי לשתי הדמויות האלו ושתי מערכות היחסים הללו, שכלל לא ראינו. (אם לפחות סיילס היה אותו חבר של ווילו שליווה אותו בהתחלה בסרט, אבל למיטב זכרוני זה היה מישהו בשם אחר).

יש משהו שמרגיש מאוד משונה באופן שהסדרה הזאת משלבת קלישאות פנטזיה ימי-בייניימית עם הומור עכשווי.
זה חמוד.
אבל האמת שלא מספיק לי, ואני קצת מתלבטת בשלב זה. אם לא היתה פה צפיה משותפת אני די בטוחה שהייתי פורשת, אבל אולי אני בכל זאת אמשיך עוד קצת.
אני ממשיך בכל מקרה!
ו(בסרט לפחות)לחבר הכי טוב של וילו קראו מיגוש...כן,שמות בפנטזיה לא ממש ברורים לי...לגנרל הנוראי והמפחיד שעבד אצל המכשפה הנוראית? זה שלבש מסיכה של גולגולת? קראו גנרל קייל|פנים||שתיל|...צמחוני כנראה :-D

limors2

Active member
תהיתי קצת בעניין בהתחלה
לא הייתי בטוח עד כמה זה אמור להיות רציני או בדיחה (קצת כמו שכל המשרד שלהם מרגיש כמו בדיחה)
בגלל זה אולי לא חשבתי על זה כניסיון לדחוף פרסום לקונספט.

מגניב שאת עובדת בזה.
זה מטריד אותכם בעבודה שזה כל כך נחשב לכישלון (כלומר עד כמה שאני מודע לזה)
תלוי את מי שואלים. אין ספק שהעולם עוד לא מוכן לזה, אבל אני אישית מגיל צעיר ממש חיכיתי שיגיע vr איכותי ואני לגמרי בעד ההשקעה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל - ליון תמיד מציין את המוזיקה הטובה בסדרה. אני לרוב שוכח סאונדטרק רגע אחרי שאני שומע אותו. לכן אני אציין מיד עכשיו שמאוד אהבתי את זה שהיה את black hole sun בסוף הפרק.

אם כבר מדברים על סוף הפרק - מה זה אמור להיות המקום הנטוש הזה שאריק מוצא את עצמו בו?

חוץ מזה כל הפרק היה הרפתקאות בטירת נוקמאר.
זה כלל הרבה התייחסויות לסרט
כולל סוג של פלאשבקים לסצנות מהסרט שנעשו בצורה מעניינת - שילוב של הצילום הישן מהסרט בתוך הצילומים של הסדרה כמין דמויות עשן שכאלו.
ככה ראינו את אמא של אלורה, את אלורה בתור תינוקת ואת הקרב של ווילו נגד באוומורדה - ובו התגלה בפני אלורה כיצד ווילו המכשף הדגול הביס את באוומורדה. לא עם קסם חזק, אלא עם אחיזת עיניים - the disappearing pig trick.
אני לא מבין למה זה היה לו חשוב לשמור על זה כסוד. זה לא משנה שעכשיו הוא כן מכשף בעל עוצמה - כמו שהוא הוכיח בפרק שבעבר.
עדיין יש שאלות חשובות יותר לגביו - כמו מה שהוא מסתיר לגבי החיזיון שלו. וגם מה בעצם קרה לכפר שלו שהוא עבר למתחת לקרקע.

אז מה שלא קלטתי ממש בסוף פרק שעבר זה שגריידון נגוע באותו דבר שהיה לבאלנטיין ולכן הופך לרע.
קיט משוכנעת שאין ברירה אלא להרוג אותו ומתנהגת כאילו אין לה בעיה לעשות את זה. בורמן וג'ייד קוראים בולשיט.
בסופו של דבר ווילו מוצא כישוף כדי להוציא את הדיבוק מתוך גריידון והוא צריך את העזרה של אלורה שלא מאמינה בעצמה כי קיט כמו שחשבתי לא סיפרה לה שהיא בסוף הצליחה את הקסם עם הזרעים. גם צריך לרקוח איזה משהו ובזה אלורה די טובה. קיט צריכה לאסוף מרכיבים.
בורמן מנסה לפרוץ לכספת ושומע קולות של אישה.
ג'ייד עצובה ובוכה על כתפו של בורמן.
קיט נודניקית, אבל מוצאת את החיה שאלורה ביקשה.
השד שבגריידון מנסה להתחכם, הוא מחקה את אריק (או בעצם יצר איתו קשר באמת) ואז את הבת של ווילו ומזהיר את אלורה שווילו שומר ממנה סוד מה שגורם לאלורה לעצור את הקסם ולתחקר את ווילו (זה מה שהשד רוצה!)
אז אלורה עוזבת את ווילו לבד עם גריידון ונשמע כאילו ווילו מענה את גריידון כי יש צעקות.
בסוף אלורה חוזרת לחדר ומוצאת רק את גריידון שטוען שווילו הצליח להסיר את הדיבוק ממנו, אבל שאז הדיבוק עבר אל ווילו והם צריכים עכשיו למצוא אותו.
בשלב הזה תינוקות בני יום יכלו לקלוט שגריידון משקר ושאלורה צריכה לפחות לא לבטוח בו סתם ככה. אבל אלורה היא פתי מאמין (ואולי מושפעת מכך שהיא ראתה את עצמה ביום שהיא נולדה).
אז היא עולה עם גריידון למגדל שווילו אמר להם לא לעלות אליו. ואז כמובן שגריידון חושף שהוא בעצם עדיין רע וכל הפרצוף שלו איכס והוא מתכוון להשלים את הכישוף שבאוומורדה עשתה. אבל אז ווילו מופיע. ואחר כך גם ג'ייד וקיט ובורמן. ווילו מנוטרל על ידי איזה משהו שתפס אותו (לא טרחו להסביר לנו מה) ואחרי שקיט מספרת לאלורה שהיא כן הצליחה לעשות את קסם הזרעים אז אלורה משתכנעת שהיא יכולה להציל את גריידון. לא רק זה, אלא היא עושה את זה "ללא מתכון" - כלומר סתם לפי אינסטינקט כנראה.
יש קטע שבו ווילו צועק עליה לא לעשות את זה וחשבתי שאולי היא ככה מסכנת את עצמה להפוך לרעה בעצמה, אבל אחר כך ווילו נראה מרוצה מהתוצאה.
אה ותוך כדי אלורה רואה חיזיון של זה שגריידון הרג את אחיו הגדול כשהוא היה ילד. אבל נראה שהוא עשה את זה כי גם אז הוא היה תחת דיבוק. וזאת כנראה הסיבה שעשו על החזה שלו איזה מעגל שדים מפחיד.

בסוף רואים את הgales משקיפים על הקבוצה מרחוק בעוד קול אומר להם לתפוס את הנערה.

עוד דברים:
בין כל ראיית החזיונות ג'ייד רואה חיזיון של הגנרל קייל שרודף אחריה.
לפני זה היא רואה מישהי מתה שהיא חושבת שזאת אמא שלה. עושה רושם שהמשפחה שלה נהרגה על ידי הגנרל קייל.

בורמן חושב שגנבו לו את הבטריה של השיריון ובכך הוא חושף את זה שהוא לקח את זה בפני קיט וג'ייד. אבל כשהם יוצאים מהטירה הוא מגלה שהבטריה עדיין עליו.

ווילו מספר לאחרים על איך שבאוומורדה הפכה צבא שלם לחזירים ואז הם היו צריכים להפוך אותם חזרה לבני אדם.
תוך כדי הם כנראה אוכלים בשר חזיר כי בורמן מאוד מוטרד שאולי החזיר שהוא אוכל הוא למעשה בן אדם.
*אני חושב שזה היה מובן יותר אם היו רואים אותם צדים חזיר כשהם הגיעו לשם.

"הטירה הנוראית הזאת, או כמו שקיט קוראת לה 'הבית של סבתא'"

למעלה