דיוני סדרות #111

dilia snake

Well-known member
אוווווו זה היה פרק כ"כ חמוד!

אפילו שהיו ברקע דברים של כריסטמס(וחנוכה! ברמה שקניה ווסט בטח יושב בבית ואומר "רואים, היהודים באמת שולטים בהוליווד") והייתה חתונה עוד לפני הקרדיטים.

אני צריכה מישהו שיאהב אותי כמו שהסדרות של דיק וולף אוהבות לאחרונה לאבד שחקנים ראשיים. אז רולינס עוזבת, והיא וקאריסי התחתנו אז אני מניחה שעוד נשמע עליה.

הבעיה היחידה הייתה נואה, זה היה זוועה. והסצנות שבנסון ורולינס העמידו פנים שהן לסביות כדי לתפוס בחור רע ואני לא יודעת איך אני אמורה להתגבר על הקרינג' הזה.

אני חושבת לבנסון יש חרדת נטישה. והיא דיברה על הקטע שסטייבלר נטש אותה בצורה מוזרה.

ומונסי פישלה על הדוחן ואיזו חלאה יצאה לחופשי, אבל כולם היו נורא בסדר עם זה.

אני דיי בטוחה ששכחתי על מה הפרק תוך כדי הפרק, אני לא יודעת אם אני עייפה או שזה סימן לזה שאני מתחילה להתפרק טוטאלית בגיל 31 כי אני בקושי מצליחה להוציא גם משפטים קוהרנטיים בעברית.

לשם שינוי לא ניחשתי נכון מה הולך לקרות. הייתי בטוחה שאחד הבחורים הקבועים הולך למות ובסוף הוא לא. אני עוד מעט הולכת לשבת בפינה עם הפנים לקיר ולעשות חשבון נפש ארוך ומעמיק.

ואני חושבת שסטייבלר סובל מחרדות נטישה ואולי כדאי שהוא ובנסון ילכו לעבוד עליהן יחד.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
אז מדי פעם עד שמתחשק לי לצפות בפרינג', אני רואה סדרות אחרות. התחלתי לא מזמן סדרה בשם Dead Like Me, מישהו מכיר? אני מתכוונת לסדרה מ-2003 של שואוטיים ולא לסדרה של נטפליקס. ההזדהות שלי עם הדמות מטרידה כי אני לחלוטין יכולה לראות את עצמי מתנהגת כמוה אם הייתי פחות מרצה וחרדתית.
אולסו, אני בעונה 2 של סדרה בשם וידוייה של זונת צמרת |מובך||מובך| אין מה לעשות, ראיתי את בילי פייפר. זה במיוחד שווה בשביל פרק אחד, שאני מפחדת לעשות עליו ספוילרים אז אני אסמן בספוילר אם מישהו מעוניין לדעת. עונה 1 פרק 6: מאט סמית' מתארח בפרק! לפני שהוא היה הדוקטור אבל עדיין, הראש שלי מתפוצץ מהמחשבה שהם חלקו מסך בסדרה שהיא לא דוקטור הו.

It's Always Sunny

Well-known member
אפילו שהיו ברקע דברים של כריסטמס(וחנוכה! ברמה שקניה ווסט בטח יושב בבית ואומר "רואים, היהודים באמת שולטים בהוליווד") והייתה חתונה עוד לפני הקרדיטים.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

אני צריכה מישהו שיאהב אותי כמו שהסדרות של דיק וולף אוהבות לאחרונה לאבד שחקנים ראשיים. אז רולינס עוזבת, והיא וקאריסי התחתנו אז אני מניחה שעוד נשמע עליה.
אני זוכרת שקראתי שהיא עוזבת ופתאום הרבה אנשים התעצבנו מזה. וזה מוזר לי קצת כי ראיתי שהרבה אנשים שונאים את רולינס. איך את מרגישה כלפייה?
קאריסי נשאר בסדרה?

הבעיה היחידה הייתה נואה, זה היה זוועה. והסצנות שבנסון ורולינס העמידו פנים שהן לסביות כדי לתפוס בחור רע ואני לא יודעת איך אני אמורה להתגבר על הקרינג' הזה.
מה? לא ראיתי את זה אבל זה נשמע מטריד רק מלקרוא את זה. למה שהם יעשו דבר כזה?

ומשהו כללי, נראה לי שאמרת פעם אחת שאת מעדיפה את העונות המתקדמות על פני העונות הראשונות וזה גורם לי לתהות מה דעתך על הדמות של בנסון בעונות הנוכחיות לעומת פעם.

ואני חושבת שסטייבלר סובל מחרדות נטישה ואולי כדאי שהוא ובנסון ילכו לעבוד עליהן יחד.
:-D:-D:-D
אבל הם גרמו לחרדות נטישה אחד של השנייה, לא?

dilia snake

Well-known member
אני זוכרת שקראתי שהיא עוזבת ופתאום הרבה אנשים התעצבנו מזה. וזה מוזר לי קצת כי ראיתי שהרבה אנשים שונאים את רולינס. איך את מרגישה כלפייה?
קאריסי נשאר בסדרה?
אני גם התעצבנתי, בעיקר כי אני רואה את כול הסדרות של דיק וולף (חוץ מהחוק וסדר המקורית) והמון שחקנים עזבו ב-2022, כאילו כמעט כל הסדרות איבדו שחקן קבוע והחלטתי שמשהו רע קורה שם. ורולינס עצמה, בעונות הראשונות שלה פחות אהבתי אותה, הייתה לא אחות מתוסבכת והתמכרות להימורים אבל ברגע שהם סיימו עם העלילות האלו אהבתי אותה יותר.
קאריסי נשאר, היא הולכת ללמד קרימינולוגיה באיזו אוניברסיטה.

למה שהם יעשו דבר כזה?
אוליביה קלטה שיש מצלמה ניסתרת במוטל שלה ואז הן עצרו בחור אחד ואת הבחור השני היה קשה לעצור והוא מקושר והן פחדן שהוא יבקש עו"ד ולא יעשו כלום אז הן הלכו כזוג לסביות להפליל אותו(הן לא התמזמזו או משהו, אבל זה היה קרינג'י) .
ומשהו כללי, נראה לי שאמרת פעם אחת שאת מעדיפה את העונות המתקדמות על פני העונות הראשונות וזה גורם לי לתהות מה דעתך על הדמות של בנסון בעונות הנוכחיות לעומת פעם.
אני אוהבת אותה, אין לי ממש מה לומר. כאילו היא ממש חזקה כזאת ומרשימה ואני חושבת שהם פיתחו את הדמות שלה בצורה הגיונית מבלשית לצעירה לקפטנית.

אבל הם גרמו לחרדות נטישה אחד של השנייה, לא?
סטייבלר גרם לאלו של בנסון, אני חושבת שאצל סטייבלר זה בגלל שהם הרגו את אישתו.

Lion_Heart

Well-known member
ראיתי dead like me ואהבתי
אז מדי פעם עד שמתחשק לי לצפות בפרינג', אני רואה סדרות אחרות. התחלתי לא מזמן סדרה בשם Dead Like Me, מישהו מכיר? אני מתכוונת לסדרה מ-2003 של שואוטיים ולא לסדרה של נטפליקס. ההזדהות שלי עם הדמות מטרידה כי אני לחלוטין יכולה לראות את עצמי מתנהגת כמוה אם הייתי פחות מרצה וחרדתית.
אולסו, אני בעונה 2 של סדרה בשם וידוייה של זונת צמרת |מובך||מובך| אין מה לעשות, ראיתי את בילי פייפר. זה במיוחד שווה בשביל פרק אחד, שאני מפחדת לעשות עליו ספוילרים אז אני אסמן בספוילר אם מישהו מעוניין לדעת. עונה 1 פרק 6: מאט סמית' מתארח בפרק! לפני שהוא היה הדוקטור אבל עדיין, הראש שלי מתפוצץ מהמחשבה שהם חלקו מסך בסדרה שהיא לא דוקטור הו.
ראיתי ואהבתי dead like me, סדרה מאוד יפה\מצחיקה\עצובה שכמו כל סדרה טובה בוטלה בטרם עת

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
אני גם התעצבנתי, בעיקר כי אני רואה את כול הסדרות של דיק וולף (חוץ מהחוק וסדר המקורית) והמון שחקנים עזבו ב-2022, כאילו כמעט כל הסדרות איבדו שחקן קבוע והחלטתי שמשהו רע קורה שם.
אבל במקרה שלה זה ממש מעצבן כי היא לא החליטה לעזוב, החליטו להעזיב אותה :-/
בהתחלה כשקראתי שאת רואה את כל הסדרות של דיק וולף חוץ מחוק וסדר המקורית, חשבתי לרגע שראית את כוונה פלילית, עד שקלטתי שאת מתכוונת לסדרות שלו שמשודרות עכשיו.
את תמשיכי לצפות בהן עד שהן יסתיימו?

ורולינס עצמה, בעונות הראשונות שלה פחות אהבתי אותה, הייתה לא אחות מתוסבכת והתמכרות להימורים אבל ברגע שהם סיימו עם העלילות האלו אהבתי אותה יותר.
לא ממש הבנתי למה התכוונת, הכוונה הייתה שיש לה אחות מתוסבכת?

קאריסי נשאר, היא הולכת ללמד קרימינולוגיה באיזו אוניברסיטה.
|חבול||חבול|
אז בעצם הוא יזכיר אותה מדי פעם אבל הצופים בחיים לא יראו אותה.

אני אוהבת אותה, אין לי ממש מה לומר. כאילו היא ממש חזקה כזאת ומרשימה ואני חושבת שהם פיתחו את הדמות שלה בצורה הגיונית מבלשית לצעירה לקפטנית.
תודה על התשובה.
אין לי ממש דעה על אוליביה הנוכחית (מן הסתם כי לא ראיתי את הסדרה מאז עונה 12) אבל זה מרענן לשמוע את הדעה שלך. הרבה מעריצים כבר לא אוהבים את אוליביה וטורחים לציין את זה, אני אודה שלפעמים זה קצת מצחיק אותי לקרוא פוסטים על זה אבל בסופו של דבר כל הזמן מתלוננים על איך השתנתה וכמה שהם מתגעגעים למה שהיא הייתה פעם וזה כבר טו מאץ', אפילו בשבילי.

It's Always Sunny

Well-known member
ראיתי dead like me ואהבתי

ראיתי ואהבתי dead like me, סדרה מאוד יפה\מצחיקה\עצובה שכמו כל סדרה טבה בטלה בטרם עת
ראית את Pushing Daisies או את Wonderfalls?
הדמות של ג'ורג' מ-Dead Like Me היא כל כך relatable עבורי, אני לא חושבת שנתקלתי בדמות שכל כך הזדהיתי איתה. חוץ מבנות גילמור, אני מאוד יכולה להזדהות עם רורי אבל זה לא בקטע כל כך חיובי ;-#

dilia snake

Well-known member
אבל במקרה שלה זה ממש מעצבן כי היא לא החליטה לעזוב, החליטו להעזיב אותה :-/
(y) והיא כנראה לא היחידה, גם על שחקנים אחרים מסדרות אחרות יש שמועות שהעזיבו אותם.
עד שקלטתי שאת מתכוונת לסדרות שלו שמשודרות עכשיו.
את תמשיכי לצפות בהן עד שהן יסתיימו?
כן, שלושת ה-FBI ושלושת השיקגו. אני חושבת שאני אמשיך עד הסוף , יש לי העונה הזאת המון בעיות עם שיקגו FIRE אבל אני ממשיכה לסחוב בינתיים.
לא ממש הבנתי למה התכוונת, הכוונה הייתה שיש לה אחות מתוסבכת?
אוי.
כן, לרולינס יש אחות מתוסבכת ולרולינס הייתה בעיה של הימורים.
אין לי ממש דעה על אוליביה הנוכחית (מן הסתם כי לא ראיתי את הסדרה מאז עונה 12) אבל זה מרענן לשמוע את הדעה שלך. הרבה מעריצים כבר לא אוהבים את אוליביה וטורחים לציין את זה, אני אודה שלפעמים זה קצת מצחיק אותי לקרוא פוסטים על זה אבל בסופו של דבר כל הזמן מתלוננים על איך השתנתה וכמה שהם מתגעגעים למה שהיא הייתה פעם וזה כבר טו מאץ', אפילו בשבילי.
ברור שהיא השתנתה, היא התבגרה. זה הגיוני וטבעי שהיא לא תישאר אותה אישה 24 שנה ברצף ולדעתי הם עשו את זה בצורה מתקבלת על הדעת. היא התקדמה בקריירה שלה, יש לה ילד מאומץ, היא ניהלה מערכות יחסים רומנטיות ומקצועיות. אם היא הייתה נשארת אותה בת אדם מעונה 1 אנשים היו מתלוננים גם על זה.

Lion_Heart

Well-known member
ראית את Pushing Daisies או את Wonderfalls?
הדמות של ג'ורג' מ-Dead Like Me היא כל כך relatable עבורי, אני לא חושבת שנתקלתי בדמות שכל כך הזדהיתי איתה. חוץ מבנות גילמור, אני מאוד יכולה להזדהות עם רורי אבל זה לא בקטע כל כך חיובי ;-#
!בדיוק חשבתי על wonderfalls סדרה מענינת מאוד ש שוב לצערי בוטלה לפני שקיבלנו תשובות לשאלות...כמו "מהדורה מוקדמת"

It's Always Sunny

Well-known member
!בדיוק חשבתי על wonderfalls סדרה מענינת מאוד ש שוב לצערי בוטלה לפני שקיבלנו תשובות לשאלות...כמו "מהדורה מוקדמת"
אז אני לא ראיתי את Wonderfalls (עדיין) אבל את Pushing Daisies ראיתי ומאוד אהבתי (למרות ששם יש יותר אופטימיות).
מה הכוונה במהדורה מוקדמת?

It's Always Sunny

Well-known member
ברור שהיא השתנתה, היא התבגרה. זה הגיוני וטבעי שהיא לא תישאר אותה אישה 24 שנה ברצף ולדעתי הם עשו את זה בצורה מתקבלת על הדעת. היא התקדמה בקריירה שלה, יש לה ילד מאומץ, היא ניהלה מערכות יחסים רומנטיות ומקצועיות. אם היא הייתה נשארת אותה בת אדם מעונה 1 אנשים היו מתלוננים גם על זה.
חחחח, מסכימה איתך. אנשים היו מוצאים על מה להתלונן בכל מקרה. אי אפשר לרצות את כולם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מאוד אהבתי את Dead Like Me
אני זוכר שראיתי אותה בDVD שהשאלתי מספריית DVD (בעולם העבר).
אבל הפסקתי קצת לתוך עונה 2 כי התחיל לשעמם אותי.
מאוחר יותר גיליתי שבריאן פולר, יוצר הסדרה, עזב אותה בסוף העונה הראשונה ולכן לא מפתיע שהיא נעשתה פחות טובה.
אז אני לא ראיתי את Wonderfalls (עדיין) אבל את Pushing Daisies ראיתי ומאוד אהבתי (למרות ששם יש יותר אופטימיות).
עוד שתי סדרות של בריאן פולר
ראיתי קודם את Pushing Daisies המעולה (אפילו שהיא יצאה מאוחר יותר) והתאהבתי בה מהפרק הראשון. הייתי שבור לב לחלוטין כשהיא בוטלה בסוף העונה השניה. סדרה מקסימה בעלילות המסתורין שלה וגם בדרך שבו הן מוצגות באופן צבעוני ומוזיקלי לפעמים עם דמויות הזויות. היו שחקנים מעולים ובסדרה הזאת גיליתי את לי פייס שאני מת עליו מאז.
אחרי שהיא בוטלה וחיפשתי עוד בריאן פולר ראיתי את Wonderfalls. היה נחמד שגם שם היה את לי פייס. אבל בלי קשר אליו זאת גם הייתה סדרה קסומה. כמובן שנרשמתי מראש לכאב לב כי הסדרה הזאת בוטלה אחרי עונה אחת :-(
לאחרונה ממש בא לי לראות את שתי הסדרות האלו שוב. חבל שאין אותן באף אחד משירותי הסטרימינג שלי.

הסדרה המצליחה הבאה של בריאן פולר הייתה שינוי גדול - Hannibal שהיא סדרת אימה על הרוצח חניבעל לקטר. אבל אפילו שזאת סדרה עם טון שונה לחלוטין אפשר היה להרגיש נקודות דימיון מסויימות לסדרות הישנות של פולר. ואחד הדברים הכי מוזרים זה שהוא השתמש שם בפרק אחד בדמות שהוא יצר בסדרה Wonderfalls.
אם את יכולה לבלוע סדרות אימה אז אני ממש ממליץ עליה.

מה הכוונה במהדורה מוקדמת?
אני מניח שהוא מתכוון לסדרה Early Edition שרצה במשך 4 עונות בין 1996 ל2000.
יש לה באמת נקודות דימיון מסויימות לסדרות האלו של פולר, אם כי הטון הוא פחות הומוריסטי.
שם הגיבור הראשי מקבל כל יום את העיתון של יום המחרת וזה נותן לו את היכולת למנוע כל מיני אירועים.

It's Always Sunny

Well-known member
מאוד אהבתי את Dead Like Me
אני זוכר שראיתי אותה בDVD שהשאלתי מספריית DVD (בעולם העבר).
אבל הפסקתי קצת לתוך עונה 2 כי התחיל לשעמם אותי.
מאוחר יותר גיליתי שבריאן פולר, יוצר הסדרה, עזב אותה בסוף העונה הראשונה ולכן לא מפתיע שהיא נעשתה פחות טובה.
אוי :-/ אני מקווה שאני אהיה בסדר עם עונה 2.

עוד שתי סדרות של בריאן פולר
ראיתי קודם את Pushing Daisies המעולה (אפילו שהיא יצאה מאוחר יותר) והתאהבתי בה מהפרק הראשון. הייתי שבור לב לחלוטין כשהיא בוטלה בסוף העונה השניה. סדרה מקסימה בעלילות המסתורין שלה וגם בדרך שבו הן מוצגות באופן צבעוני ומוזיקלי לפעמים עם דמויות הזויות. היו שחקנים מעולים ובסדרה הזאת גיליתי את לי פייס שאני מת עליו מאז.
אחרי שהיא בוטלה וחיפשתי עוד בריאן פולר ראיתי את Wonderfalls. היה נחמד שגם שם היה את לי פייס. אבל בלי קשר אליו זאת גם הייתה סדרה קסומה. כמובן שנרשמתי מראש לכאב לב כי הסדרה הזאת בוטלה אחרי עונה אחת :-(
לאחרונה ממש בא לי לראות את שתי הסדרות האלו שוב. חבל שאין אותן באף אחד משירותי הסטרימינג שלי.
אז אם אהבתי את dead like me ו-pushing daisies, יש מצב שאני אהנה מ-wonderfalls.
למרות שהן לא בסטרימינג, אתה מתכנן לראות אותן בכל זאת?

הסדרה המצליחה הבאה של בריאן פולר הייתה שינוי גדול - Hannibal שהיא סדרת אימה על הרוצח חניבעל לקטר. אבל אפילו שזאת סדרה עם טון שונה לחלוטין אפשר היה להרגיש נקודות דימיון מסויימות לסדרות הישנות של פולר. ואחד הדברים הכי מוזרים זה שהוא השתמש שם בפרק אחד בדמות שהוא יצר בסדרה Wonderfalls.
אם את יכולה לבלוע סדרות אימה אז אני ממש ממליץ עליה.
הסדרה הזו מפחידה?
לא ממש אוהבת אימה, ממש פחדתי כשצפיתי בטווין פיקס :-D

אני מניח שהוא מתכוון לסדרה Early Edition שרצה במשך 4 עונות בין 1996 ל2000.
יש לה באמת נקודות דימיון מסויימות לסדרות האלו של פולר, אם כי הטון הוא פחות הומוריסטי.
שם הגיבור הראשי מקבל כל יום את העיתון של יום המחרת וזה נותן לו את היכולת למנוע כל מיני אירועים.
תודה על התשובה.
זה הזכיר לי קצת את Tru Calling של אלייזה דושקו. מכיר את הסדרה הזו?

Lion_Heart

Well-known member
אוי :-/ אני מקווה שאני אהיה בסדר עם עונה 2.

אז אם אהבתי את dead like me ו-pushing daisies, יש מצב שאני אהנה מ-wonderfalls.
למרות שהן לא בסטרימינג, אתה מתכנן לראות אותן בכל זאת?

הסדרה הזו מפחידה?
לא ממש אוהבת אימה, ממש פחדתי כשצפיתי בטווין פיקס :-D

תודה על התשובה.
זה הזכיר לי קצת את Tru Calling של אלייזה דושקו. מכיר את הסדרה הזו?
אכן כן , סדרה נחמדה , ש כמו כל קודמותיה נלקחה מאיתנו בטרם עת!

טווין פיקס היה...מפחיד אבל גם דיי mindfuck ,אני זוכר שהפרק הראשון השפיע עלי מאוד...ושה reboot היה לא מובן בכלל!

dilia snake

Well-known member
אני לא גאה בעצמי.

אלוהים אני מסמיקה ובא לי להקליד שאני מתחבאת מתחת לשולחן.

זה מרגיש א' נורא פייק, כאילו יש קטעים שנראים לא אמיתיים או שלא הגיוני שאנשים סתם יצלמו אותם באופן ספונטני וב' הם מנסים להציג את זה כמו איזה סיפור סינדרלה אבל זה מתפקשש ויש וייב רציני של "אכלו לי-שתו לי" ושזה בא מפאקינג נסיך ואדם כ"כ פריבילגי זה מרגיש לפעמים קצת כפוי טובה וילדותי.

אני לא אומרת שזה קל לחיות עם צלמים שעוקבים אחריך מאז שאתה ילד קטן ולאבד אימא כמו דיאנה והעובדה שאף פעם לא הייתה לו פרטיות, אבל הארי מרגיש כאילו הוא מעולם לא עבר את גיל 15.

ומייגן שחקנית נוראית.

איכס, אם הארי ומייגן היו בני אדם לפחות הם היו מנגבים את כל הפריבילגיה הזאת שנשפכה לכול עבר.

כאילו, אני פולניה ועדיין מצאתי את עצמי מורשמת עד עמקי נשמתי מהפאסיב אגרסיב, בעיקר כלפי וויליאם וקייט.

ותראו יש להם נקודות נכונות כמו הקטע שהבריטים זה עם נורא גזען ועל היחס של הצהובונים הבריטיים כלפיהם. מצד שני קצת קשה לרחם על בחור שחי 30 שנה על חשבון משלם המיסים הבריטי ושהרעיון שלו ללכת לחפש עבודה בפעם הראשונה בגיל 30 ומשהו זה להפיק סרטים לנטפליקס ולא להיות קופאי בסופר.

דבר נוסף לדעתי, זה שהארי לא הכין את מייגן כמו שצריך למה זה אומר להיות חלק מהמשפחה שלו. הוא יכל להסביר לה בדיוק איך מתנהגים שפוגשים את המלכה ולוודא שהיא קדה כמו שצריך וגם התלונה של מייגן על זה שרובם נוקשים גם שהם לבד(מה את מצפה, שהם ישר השתחררו ליד אישה זרה?) נשמעת קטנונית, ובלי קשר למלוכה או לא, חמודה היית אמורה לדעת שיש הבדל בין התרבות הבריטית לאמריקאית!

ואלוהים אדירים, אפילו אנשים שגרים פה, במזרח התיכון, לא היו מעיזים להיפגש בפעם הראשונה עם בני המשפחה של בן הזוג שלהם עם ג'ינס קרוע וכפכפים. מה עבר לך בראש? זה לא היה עובר גם אם שניכם בני 21 ונפגשתם במוקד של הוט או משהו.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
WILLOW בלי ספוילרים
סדרה נהדרת עד כה ואני מקווה שזה ימשיך ככה...המוזיקה בסוף גם טובה מאוד!

dory30

Well-known member
בהסתמך על הפרק הראשון, סדרה טובה. חאנשי היא בחורה תמימה, ילדותית ואגוצנטרית שחולמת לשכב עם כמה שיותר גברים. כבר בפרק הראשון, חלק מציפיותיה יורדות לפח. כמעט כל חייל שהיא פוגשת הוא ג'ובניק, השותפות של החברה שלה לא מתות עליה ואבא שלה מאיים שאם לא תחזור מהר הוא יסגור לה את כרטיס האשראי. ברוכה הבאה למציאות, מה שנקרא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בהסתמך על הפרק הראשון, סדרה טובה. חאנשי היא בחורה תמימה, ילדותית ואגוצנטרית שחולמת לשכב עם כמה שיותר גברים. כבר בפרק הראשון, חלק מציפיותיה יורדות לפח. כמעט כל חייל שהיא פוגשת הוא ג'ובניק, השותפות של החברה שלה לא מתות עליה ואבא שלה מאיים שאם לא תחזור מהר הוא יסגור לה את כרטיס האשראי. ברוכה הבאה למציאות, מה שנקרא.
לא שמעתי על זה עד הרגע וסיקרנת אותי.

מאוד מגניב שהנרי וינקלר משחק שם

למעלה