דיקטטורה מס' 3- בריטי שרצה לעלות לישראל נדרש לעזוב אותה לאחר שנעצר בגדה ובהפגנה למען שחרור חטופים.

DANIAVNI

Well-known member
ואני מעריך את כשרונך להתעקש לפרש דברים בדרך שנוחה לאג'נדה שלך, על אף שאין לך כל שמץ מושג ירוק מה נכון ומדויק ומה לא. כלומר אני לא באמת מעריך את זה, שכן זאת נראית לי שיטה עגומה למדי להסתכל על העולם. שיטה פסולה, אולי אף נכון לכנותה נלוזה, לאור הפגיעה באחרים שתבוא בהכרח במקרים מסוימים בה הגישה הזאת מופעלת. אבל מצד שני יש מה להעריך בה. אנשים שמוכנים לשים את האמת בצד, להתעלם מעובדות (או מהידיעה שאין כאלה בנמצא), מהמציאות, משלל דברים והכל אך ורק על-מנת שיוכלו לקדם את האג'דנה הפוליטית הפרטית שלהם (אטרף ה'השמץ בכל מחיר' של הרל"ב).
האג'נדה שלי היא הצדק והאמת, לא יותר.
והנסיונות שלך לטשטש את המציאות המרה שיוצרת ממשלת נתניהו כושלים נכשלו ויכשלו .

Harrington

Well-known member
מנהל
האג'נדה שלי היא הצדק והאמת, לא יותר.
מצוין. אם כך תתקן בוודאי את סיפוריך הקודמים, שכן בהם הייתה בס״ה פרשנית אג׳נדאית ללא כל בסיס אמיתי מוכח. אשריך!
והנסיונות שלך לטשטש את המציאות המרה שיוצרת ממשלת נתניהו כושלים נכשלו ויכשלו .
אני רק התבססתי על עובדות האמת (כפי שעלו בכל אופן מהכתבה) ללא הוספת פרשנות :). אם לדעתך זה מנקה איכשהו את ביבי ממה שלדעתך הוא צריך להיות מנוקה, תופעת לוואי נחמדה, אך מעבר לכך לא קשור אלי או לדברי.

certified.woke

Well-known member
חברה, הניחו נא לענין יומו של Saturn ו- Harrington, זו רק הסחת הדעת מגֵרוּש יהודי רק משום שהפגין מעט הומניזם.
הוא צילם מעצר "לא מעודן" של ילד פלסטיני בדרום הר חברון, ועוכב בגין פעולת הצילום.
הוא נכח בהפגנה בירושלים לשחרור החטופים (לא הפגין, אלא נכח) ובכה שם על ש"האנשים האלו, שעם כל מה שהם עברו, צריכים להגיע לעמוד מחוץ לבית ראש הממשלה" ונעצר לאחר התפזרות הנוכחים.
ישראל, מסתבר, אינה זקוקה להומניסטים "רגישים" כל כך לסבל הזולת ומראה להם את הדלת...

Harrington

Well-known member
מנהל
חברה, הניחו נא לענין יומו של Saturn ו- Harrington, זו רק הסחת הדעת מגֵרוּש יהודי רק משום שהפגין מעט הומניזם.
הוא צילם מעצר "לא מעודן" של ילד פלסטיני בדרום הר חברון, ועוכב בגין פעולת הצילום.
הוא נכח בהפגנה בירושלים לשחרור החטופים (לא הפגין, אלא נכח) ובכה שם על ש"האנשים האלו, שעם כל מה שהם עברו, צריכים להגיע לעמוד מחוץ לבית ראש הממשלה" ונעצר לאחר התפזרות הנוכחים.
ישראל, מסתבר, אינה זקוקה להומניסטים "רגישים" כל כך לסבל הזולת ומראה להם את הדלת...
אשריך! טוב לראות שיש גולש שמעדיף ענייניות על-פני השמצת אחרים סתם בשביל הקטע, גם אם הנהלת הפורום מקדמת את הגישה האחרונה דווקא (מה שאולי מחייב אומץ מצידך לצאת נגדה) :).

למעלה