דירוג הפורום: מקומות 13-14

anfield1

Member
אני סומך על דעתך בנוגע לשחקנים האחרים.
השאלה האם אתה מבין כמה מיוחד SGA, האם יש שחקנים דומים שקולעים באחוזים כאלה והם לא "גבוהים" וללא יד ל3?
אני לא זוכר סקורר כזה אצלנו פרט לדוראנט.
וכמו שנכתב מעלי, גם אופי טוב ונוח ויודע גם לשחרר את הכדור ולתת לאחרים ליזום כשצריך.

מיניסוטה מאצ'אפ מחורבן לאוקלהומה. צריך להבין שאוקלהומה אכלה השנה מרורים מכל קבוצה שידעה להציב 2 גבוהים פיזיים. אני זוכר משחק נגד פורטלנד שהתיירבול הזה פשוט גמר אותנו בצבע.
אני חושב שאוקלהומה מקום אחרון בליגה בריבאונד הגנתי.
אגב, זה לא הולך להשתפר דרמטית בעונה הבאה. לטעמי צ'אט צריך גבוה פיזי לצידו אבל ממה שאני מבין הכוונה היא לשחק עם ג'יילן וויליאמס 4.

Krit123

Well-known member
אגב, זה לא הולך להשתפר דרמטית בעונה הבאה. לטעמי צ'אט צריך גבוה פיזי לצידו אבל ממה שאני מבין הכוונה היא לשחק עם ג'יילן וויליאמס 4.
תשמע הזייה שהם בחרו גארד נמוך. אחלה שחקן והכל פשוט לא קשור בכלל. אני אפילו לא רואה את הפואנטה בלהכין את הקרקע לטרייד על דורט. חלק מהקטע בדורט זה שהוא מסוגל להכיל גבוהים בחילוף, כך שנוצר מעין פרונט ליין סביר בידיעה שגידי גארד גבוה (אחלה ריבאונדר) וג'יילן סוס עם סייז סביר ל-4.

Rapgamer

Well-known member
אני סומך על דעתך בנוגע לשחקנים האחרים.
השאלה האם אתה מבין כמה מיוחד SGA, האם יש שחקנים דומים שקולעים באחוזים כאלה והם לא "גבוהים" וללא יד ל3?
אני לא זוכר סקורר כזה אצלנו פרט לדוראנט.
וכמו שנכתב מעלי, גם אופי טוב ונוח ויודע גם לשחרר את הכדור ולתת לאחרים ליזום כשצריך.

מיניסוטה מאצ'אפ מחורבן לאוקלהומה. צריך להבין שאוקלהומה אכלה השנה מרורים מכל קבוצה שידעה להציב 2 גבוהים פיזיים. אני זוכר משחק נגד פורטלנד שהתיירבול הזה פשוט גמר אותנו בצבע.
אני חושב שאוקלהומה מקום אחרון בליגה בריבאונד הגנתי.
לגמרי מיוחד. ואחוזי הקליעה הגבוהים מהעונשין מצביעים על כך שגם היציבות משלוש תגיע מתישהו.
לא סתם ציינתי את המונח "טופ 10" בהקשר שלו. אני חושב שיש 3 שחקנים בחבורה הזאת שיכנסו מתישהו לטופ 10- שיי, ג'ה ואנט. שיי אולי כבר בעונה הקרובה.

anfield1

Member
אני מבין אותך, אני חושב שרצו מאוד את ג'ראס ווקר וניסו לעשות טרייד כדי להשיג אותו וכשהוא הלך אז השיגו את הצ'יפ שיאפשר לשחרר את דורט.
ג'יילן מאוד התחזק בקיץ, הוא נראה ממש מנופח בצורה מוגזמת. במשחק סאמר ליג שלו הוא נראה מפלצת. יש לי ציפיות גבוהות מאוד ממנו, הוא מספר 2 בקבוצה אחרי SGA מבחינתי בכל הנוגע לפוטנציאל. העניין הוא באמת בצבע, זאת הייתה קבוצת צבע חלשה בעונה שחלפה, אין סיבות לחשוב שזה ישתנה באופן קיצוני. זה ישתפר קצת.
לא יודע מה התוכניות בנוגע לגבוהים בהמשך, יש הרי המון בחירות דראפט כדי לעשות טרייד רציני, הבעיה זה באמת בנוגע לתקרת השכר כשיש לך את SGA-צ'אט-ג'יילן-גידי. תוסיף על זה גם גבוה יקר? בעיה.

Krit123

Well-known member
אני מבין אותך, אני חושב שרצו מאוד את ג'ראס ווקר וניסו לעשות טרייד כדי להשיג אותו וכשהוא הלך אז השיגו את הצ'יפ שיאפשר לשחרר את דורט.
ג'יילן מאוד התחזק בקיץ, הוא נראה ממש מנופח בצורה מוגזמת. במשחק סאמר ליג שלו הוא נראה מפלצת. יש לי ציפיות גבוהות מאוד ממנו, הוא מספר 2 בקבוצה אחרי SGA מבחינתי בכל הנוגע לפוטנציאל. העניין הוא באמת בצבע, זאת הייתה קבוצת צבע חלשה בעונה שחלפה, אין סיבות לחשוב שזה ישתנה באופן קיצוני. זה ישתפר קצת.
לא יודע מה התוכניות בנוגע לגבוהים בהמשך, יש הרי המון בחירות דראפט כדי לעשות טרייד רציני, הבעיה זה באמת בנוגע לתקרת השכר כשיש לך את SGA-צ'אט-ג'יילן-גידי. תוסיף על זה גם גבוה יקר? בעיה.
זה העניין, לדעתי היו צריכים להציע משהו רציני עבור ווקר או הנדריקס, כי היו מרוויחים פעמיים: גבוה לצד צ'ט ואנחת רווחה מתקרת השכר בעקבות העלות הנמוכה. מסקרן אותי איך הם מתכננים לתמרן מעתה והלאה.

fatnoam

Active member
קראתי לה איפשהו שמישהו מעדיף את טריי יאנג על לילארד וזה כל מה שאני זוכר דוקטור

למעלה