די! נמאס כבר מרנין! על מה היא בוכה עכשיו?

היא אשכרה מחבלת קטנה בכל קבלת שבת ../images/Emo45.gif

שמתי לב לזה כבר מזמן. והיפה בכל הסיפור הזה שהיא מצליחה לגרום לאחרים להרגיש לא נוח עם זה - שי התרפס היום בפניה כאילו היה אחרון הסמרטוטים. חפר וחפר - צבר אמר כך , ואשר אחרת ואם ג'ני הייתה חברה טובה שלך היא לא הייתה צריכה לספר לך ... והיא מצידה ה"מסכנה" בע"מ תלתה בו זוג עיניים כאילו עצובות כאלו . והוא המשיך והמשיך להשתפך. בקיצור נמאסה המוניפולטיבית הקטנה - לא נאה לה לכבד את מנהגי האנשים שסביבה ? אז יאללה החוצה. או כמו שהם נוהגים לומר בארררה !

ShukyD

New member
לא ראיתי מה הלך

אבל מישהו אמר לי שהיא בכתה שזו לא הארץ שלה אני אומר לא הארץ שלך? קומי ותלכי מה הבעיה ולזה שהגיב לך מעליי - זכותה לאכול לפני הקידוש ולא לעמוד בזמן הקידוש אבל שלא תתבכיין אח"כ נתנו לה את החופש לעשות מה שהיא רוצה, שתכבד את המסורת של האחרים אף אחד לא הכריח אותה לקחת חלק, רק שבי בשקט עד שיגמר וזהו נראה לי שכולם נהיים פסיכים כי אין להם שם סיגריות

ShukyD

New member
לא קשור, זו תכונה דווקא של אינטיליגנטים

בגלל שהם חושבים כל כך רחוק ובגלל שיש להם את השכל להכיר תרבות מסויימת ולהתרגל אליה ומצד שני להכיר אנשים מפה ומפה ומפה אבל מן הסתם זה אנשים שמתאימים להם ולא אנשים מתרבויות מגוונות הם בטוחים שהם יכולים להסתדר עם כל אחד ואז הם מגיעים למקום מסויים ובטוחים שכולם דפוקים חוץ מהם ומבחינה סטטיסטית מה ההגיון? אפס גם אני נפלתי בזה הרבה אנשים טובים נופלים בזה אבל היא צריכה מהר לתפוס את עצמה ואת הטעות לפני שהיא תשלם על זה ותפספס הרבה דברים אבל כולנו יודעים כמה קשה להודות בטעות ולשנות גישה במיוחד כשאתה בא בגישה כזאת של יודע הכל ועברתי הרבה. רנין נכנסה בגישה לא נכונה לוילה וזה הרס את כל הרעיון של להביא לשם ערבי. יכלו להביא ערבי שכונה, יכלו להביא את שריף הדרוזי.. מישהו עממי יותר, לא "אליטה"

ליאורי13

New member
אני לא חושבת שכך נוהגים אינטליגנטים

בן אדם שהוא באמת כזה רואים עליו אבל לא שומעים אותו מצהיר "אני אינטיליגנט" אדם נבון שותק בזמן ובמקום הנכונים אבל ג'נין בוחרת לעשות פרובוקציות יותר מלהתעלות על עצמה ולקבל את האחר אם הפתיחות שלה מותנת בסוג האנשים אז זו לא פתיחות שנובעת מאיטליגנציה אלא מקבעון מחשבתי

ShukyD

New member
קבעון מחשבתי לא יכול להווצר

אם הבנאדם לא אינטיליגנט

ליאורי13

New member
קיבעון מחשבתי אומר שהבנאדם מנותב מחשבתית

לכיוון מסויים ולא מוכן לקבל דיעות של אחרים ולא להשכיל מהם אז איפההאיטליגנציה? בנאדם איטליגנט ישמח ללמוד מכל אחד,גם מילד בן 4

ShukyD

New member
אי אפשר להגדיר את כל האנשים האינטיליגנטים

תחת הגדרה אחת לא כל אינטיליגנט הוא משכיל ולא כל אינטיליגנט ישמח ללמוד מכולם יש אנשים סוציומטים שהם אינטיליגנטים יש אנשים שפיתחו את האינטיליגנציה שלהם בדרך כלשהו וכלפיה הם מקובעים אי אפשר לשחק אותה ראש קטן פה

ליאורי13

New member
טוב, אתה מתחיל להיות כמו שי חחחחחחח

הדיון הוא נושא בפני עצמו ולא מתאים לפורום הזה

ליאורי13

New member
בטח היא הלכה לאח גדול לבכות לו שם

יותר נכון להתוודות בפני "הכומר" , אחרי שהיא תסיים אצלו היא תלך להתחפר מתחת לשמיכה לבכות, ואז כולם יבואו אליה "לנחם,להצדיק,להבין ולהתחנף"

אני חושבת שראוי לשרשר את זה!

הימורי שישי!!! מי לדעתכם ישתכר? מי יפדח את עצמו? תהיה נשיקה? ריב? ב2 בלילה נדע את התשובות..תתחילו להמר!

תכלס לא יפה מה שעשתה

אבל נראה שהיא במצב סופר רגיש כי היא מקללת באנגלית מתחת לשמיכה.

יאאא איזה חמוד שי!

הלך לדבר איתה והוא מחבק אותה והיא בוכה לו בידיים

יניבל1

New member
זה סתם כדי לצאת מגניבות

נו את יודעת פרחות נוהגות לשרבב הרבה מילים באנגלית כי זה נשמע להן מגניב (ווטהבר, פאקין ,הלווווווו) חוץ מזה שכשהיא מדברת באנגלית אז זה כאילו מבדיל אותה מה"ילידים" דוברי העברית.

למעלה