דרוש באסיסט!! רצוי בישי~~

oracle

New member
דרוש באסיסט!! רצוי בישי~~ ../images/Emo67.gif

כי בלהקה החדשה והמסתורית של יושיקי יש כבר מתופף (יושיקי), סולן (גאקט) ושני גיטריסטים (סוגיזו ו~~~מ~י~א~ב~י!!! כנראה...) פפפחחחחחחחחחחחחחח... אין לי מילים יותר *שותקת*

oracle

New member
well~~ ../images/Emo66.gif

http://gakuhai.livejournal.com/ Who else do you think is going to be in the band? I haven't really heard anything, but there is a certain person who announced yesterday that he'll be joining a new band as a guitarist next year (with an 'amazing guy' he met in LA recently, too, although he can't say who else is involved yet). It's too good to be true - it must be a coincidence! But hopefully we'll hear more about the band soon~

Nora Shu

New member
טוב, זה יהיה מעניין, אם זה נכון.

גם הדרמה שלו נראת מעניינת. יפן משריצה בחורף הזה מלא דרמות היסטוריות XD. עוד דבר שמעניין אותי זה אם מיאבי פגש את ה"amazing guy" הנ"ל בסניף ויקטוריה'ס סיקרט XDDDD.

alice123

New member
O: OMG

זה נשמע דווקא ממש מעניין XD מעניין מי עוד...אוליי טושייה *.*

limmay

New member
הההווו!! לא!@#@#$$ נהנודה

קודם כל... מי העז להגיד של שמו של הבסיס הנסגד הזה לשווא?!?!?!>< סתם סתם.. דבר שני.. טושייה שייך לדיר אן גריי T______TT זה לא יהיה שווה בלעדייו! דבר שלישי... זה בהחלט היה יוצא ציבעוני\מקורי\מגוון ומעניין... =]

מ א י י ק

New member
ייוווווווווו../images/Emo99.gif../images/Emo19.gif

אעאעאעאע אני כבר רוצה לדעת את השםםם

Hao Asakura

New member
אני חושבת שכדאי לקחת את....

HYDE #@%%@#%#@%@ כאילו הוא הכי שווה וגאקט יוכל לאנוס אותו באמצע אם הוא ירצה!!! (כי הוא ירצה@$@#%^#$)

innocence

New member
עכשיו הוא באמת בקושי יכול לשיר...

אח אח.. מה שהסיגריות עשו לקול שלו, זה נוראי...

Hao Asakura

New member
פפפפפפפפט

הייד יכול לשיר ועוד איך! שלא נדבר על ההלחנה וכתיבת השירים שלו, הוא מדהים מכל בחינה, גם יפה, שר יפה ומוכשר~ אז לא לפתוח עליו פה ><

innocence

New member
זה הולך להיות מזעזע...

כל אחד מהם מאוד טוב בפני עצמו, אבל לכל אחד יש גם סגנון כל כך שונה שלדעתי פרוייקט כזה עתיד לנחול כישלון מוחץ....

Nora Shu

New member
לא רק שלכל אחד יש סגנון שונה

אבל כל אחד מהם אינדיבידיואליסט באקסטרים. אני בטוחה שיצא להם 100מם XD אבל הם לא ישרדו יותר מכמה חודשים ספורים. ושלא יעזו לנסות להישאר ביחיד באותו חדר בבית מלון. מישהו עוד ימות או משהו XD XD.

innocence

New member
אני דווקא בטוחה שיהיה נוראי!

כשאי אפשר לעבוד יחד, וכל אחד לוקח פיקוד שום דבר לא יוצא. ובטח שלא משהו טוב.. כאילו, את באמת יכולה לחשוב על יושיקי וגאקט דנים באיזה קטע פסנתר לשים, ומי ינגן אותו?? אני בספק^^;;

למעלה