דרוש באסיסט!! רצוי בישי~~

Nora Shu

New member
כמו שאמרתי,

מישהו שם יאבד את חייו בטרם עת. XDD לא יודעת. אני מנסה לשמור על שאננות כי באמת שאי אפשר לדעת ב100% מה יקרה לפני שזה קורה. סה"כ זה נשמע מעניין, ומי יודע, אולי החבר החמישי של הלהקה איכשהו יקשר בין כל ה"חברים" בה, כי אם נדבר ברצינות גמורה, אם לא יהיה להם איזה mediator שיקרב בינהם או משהו, אז אני באמת שלא מצליחה לראות אותם מצליחים להוציא שיר אחד מסודר. ולא, אני לא יכולה לראות את יושאיקי וגאקט דנים באיזה קטע לשים פסנתר ומי ינגן אותו. הם יריבו עם נעיצת מבטים, מיאבי יהיה אימו, וסוגיזו יסתובב במעגלים ויתרסק אל תוך קיר. :X

Nurmidor

New member
לא התכוונת סוגיזו יהיה אימו

ומיאבי ירסק את עצמו אל תוך חפצים כבדים? XD; בכל מקרה נראה לי חשוב לציין שמיאבי עדיין לא confirmed, אז עוד לא צריך להבהל :p

Nora Shu

New member
נה, מה לא שמעת את השמועות האחרונות

שמיאבי רוצה לחזור ללוק שלו בתקופת DLQ? הוא יהיה האימו וסוגיזו יאבד גבה B: אני לא נבהלת P: הם פשוט נורא מכוערים וזה D:. האמת אני לא מתרגשת בכלל Oם; אולי כי יש לי אפס ציפיות מה"פרוייקט" הזה. אבל נו XD.

Nurmidor

New member
האמת שלא שמעתי

אבל איזה כיף אם כן! ולי דווקא יש ציפיות גבוהות מאוד. אני מניחה שזה לא חכם במיוחד

MiirenaMizer

New member
רק כששמעתי על גאקט ויושיקי

לפני הרבה זמן, חשבתי: WTF, NOOOOOOOOOOO!!!!!!!1 זה הולך להיות אסון

SaikoStar

New member
רק אותי נורא מטריד...

המחשבה שמיאבי וגאקט יהיו ביחד באותה להקה?????? זה פשוט לא הולך לי ביחד.... הם כל כך לא מתאימיםםםם

last day

New member
נכון?

זה כזה WTF. הם לא קשורים אחד לשני. אומנם הם יכולים להיות קשורים באזיקים ולעשות כרצוני ~חיוך ערמומי בפנים~

SaikoStar

New member
כאילו, מישהו פה באמת יכול לראות

את מיאבי, עם כל השטויות שהוא כל הזמן עושה, והגישה השמחה והחייכנית שלו, ביחד עם גאקט, הרציני ואובר דרמטי, שכל תנועה שלו בהופעות נראית כאילו הוא חישב אותה שנים מראש (חוץ מכשהוא נופל XD). שלא לדבר על זה ששניהם נורא מרוכזים בעצמם ואני לא רואה את זה קורה פשוט. בכלל זה נשמע לי כמו שמועה נורא מופרכת... אבל... הם יפנים, אי אפשר לדעת איתם. זמנים יגידו.

oracle

New member
~לא מתחברת בכלל לבכי שלכם~ P=

בעיני זה הדבר הכי מרגש שהולך לקרות ב-Jrock השנה, ואני ממש חסרת סבלנות לראות מה קורה מזה.. ^_^

shui chan

New member
נשמע דווקא מעניין :)

איך יכולה לצאת מוזיקה רעה עם כ"כ הרבה חברה טובים? ^__^~

last day

New member
כי כל אחד עם רקע מוזקלי אחר

כל אחד מנגן מוזיקה שונה. ולחבר ביחד.....o_O

Hikaru

New member
אתם ממש מגזימים לדעתי!

נכון שלכל אחד יש רקע שונה בתור סולואיסט. אבל זה לא שהם יעלו על הבמה וכל אחד יתחיל לנגן מה שבא לו. אני מחכה לשמוע באמת תוצרים מהשילוב הזה ורק אז אקבע אם הם באמת לא מתחברים טוב... אתם סתם שליליים עוד לפני שהם התחילו, וחבל.

last day

New member
אני לא שלילית, אני דווקא בעד

אבל אין לי ציפיות שזה ילך. זה הולך להיות מעניין

innocence

New member
אבל כולם אגומניאקים!

כל האנשים יצאו לסולואים כי הם פשוט לא "ביטאו" את עצמם כמו שצריך כחלק מלהקה. איך אפשר לצפות מכל אלו ליצור יחד להקה? זה פשוט אופי. אלו אנשים שלא מסתדרים כחלק מלהקה אז יצאו לסולו!

Hikaru

New member
עד כמה שאני יודע...

סיבות הפרידה של X-JAPAN ו-Due'le quartz לא היו כי הם לא הסתדרו כלהקה. היו סיבות אחרות שגרמו לפירוק. תקני אותי אם אני טועה כמובן.

innocence

New member
אקס ג'פאן מראש היו רק יושיקי...

זו היתה להקת יושיקי ועוד כמה אנשים ששם רק כי יושיקי לא יכול לעשות *הכל* בו זמנית^^;; וכן, אתה צודק, אבל זה היה חלק מהאופי שלהם שגרם לפירוק... בין היתר, כמובן.

למעלה