האם אביב גפן יצליח

• פותח הנושא eoli
  • פורסם בתאריך

eoli

New member
חח..פרסמת את האלרגיה

שלך בעיתון או בטלוויזיה ?

eoli

New member
חוסר ההבנה

המבוטאת בהודעה הנוכחית ברורה בהחלט. אכן,אינך מחוייב להתחבר לזאנר כזה או אחר,והקלישאה האומרת "על טעם ועל ריח..." מאד נכונה. אלא מאי,הדרך להביע את אי-שביעותך מ... היא הדבר החשוב והעיקרי.שלילה מוחלטת וכוללנית בלשון מבזה מלמדת על ראייה צרה. יפה,לא אהבת 99% אבל 1% כן אהבת,יש איזון מה בדיעה שלך.זו הדרך,הרי לא ייתכן לשלול לחלוטין ז'אנר מסויים. אין ז'אנר [כל סוגי הזאנרים] מסויים שאני מתחברת אליו באופן טוטאלי.יש ניתוק ויש חיבור.

matilda1984

New member
יש הבדל גדול בין...

להגיד על ז'אנר "הוא לא לטעמי" שזה לגיטימי לחלוטין לבין לקרוא לז'אנר "מיטה חולה". גם אני אישית לא מתחברת לרוב המוזיקה המזרחית אבל אני גם לא חושבת שזה "מיטה חולה".

MrHyde1

New member
הוא יצליח, רמי גילה בתכניות המקדימות

אבל לדעתי הוא צריך לבחור את המתמודד המזרחי שלו בפינצטה, כי עם כל הכבוד, מתמודדים כמו אלו שהוא ניסה לשכנע אותם, ברור שלא ילכו איתו. הם מקובעים לחלוטין, ושוב, עם כל הכבוד, לא העיפרון המחודד של המוזיקה המזרחית (או במילים אחרות, זמרי חאפלות). לעומת זאת, מי שצופה ב"כוכב נולד" בוודאי זוכר מתמודדים כמו ראם כהן, דורון רוקח, לירון רמתי, שהם מביאים משהו שונה, יותר אינטיליגנטי, ואם אביב רוצה זמרים מזרחיים בנבחרת שלו, הוא צריך לפנות לאנשים כאלו. ובלי קשר, גם אור (ככה קראו לו?) מהתכנית הראשונה, שביצע את אייל גולן, וגם המתמודד מהתכנית השנייה שביצע ישי לוי, נשמעו כמו חיקויים של המקור. אביב, לדעתי, לא בדיוק שומע מוזיקה מזרחית, ככה שאולי הם נשמעו לו מאוד טובים, אבל בעיניי שניהם בינוניים מינוס.

eoli

New member
על אילו תוכניות

מקדימות אתה מדבר ? קראתי בעיתון "ישראל היום" של השבת על החוזה הדרקוני שכל מועמד מחוייב לו,ושם קיים סעיף המחייב אותם לסודיות מוחלטת,שאם הוא יפרו אותו הם ישלמו קנס של...אולי חצי מיליון ש"ח.מקווה שאני לא טועה,ואם כן.. אז איך רמי [מי זה בכלל?] גילה את זה ולמי ? מניין הבטחון שאביב לא שומע מוזיקה מזרחית ? אבל עזוב,זה לא האישו. מוזיקה היא מוסיקה,ואביב,עם כל הגאוניות שבו,יודע מצוין עם מי כדאי לו לעבוד,ואני בטוחה שהוא יצליח בגדול,כי זה אביב ולא אחר.

רמי קלינשטיין, אני מניח

ראיתי את התוכנית המקדימה ולא שמתי לב לזה. מצד שני לא הייתי מרוכז לכל אורך התוכנית אז אולי סתם פספסתי...

eoli

New member
אה,אז למנטורים

מותר לגלות סודות ! אני לא חושבת שההוא יודע על מה הוא מדבר. אגב,קראת או שמעת על החוזה המזעזע שכל משתתך התחייב כלפיו?

כן

לא בישראל-היום-שישישבת, אבל הרבה לפני שהתוכנית עלתה התפרסמו כתבות בנושא באינטרנט... התמימות אבדה מזמן לצערי

מלח גס

New member
לא הייתי רוצה להיות מתמודד בדה וייס

אתה עובד בשביל המנהל כמו חמור, הוא שולט עליך, על הכסף שלך, ולהתפרנס אתה לא מצליח.

אני חושב שקשה בשיר אחד להבין מי מביא מה

ובעבודה צמודה עם כל מתמודד אפשר להפתיע. עד עכשיו לא ראיתי מישהו שאני חושב שלא יהיה מוכן להקשיב למנטור שלו. חוץ מזה שאם הוא לא ינסה הוא לא יוכל לדעת אם הם מקובעים או לא
אי אפשר לדעת את זה רק מהשירה של הבן אדם לפני שאתה מדבר איתו, והבחירה והסיבוב של הכיסא קורים עוד במהלך האודישן.

MrHyde1

New member
בזה אתה צודק

אבל לפחות אחרי שהוא כבר רואה, שלא יתאמץ כ"כ

lavendula

New member
לדעתי הוא יצליח

אחרת לא היו עושים מזה כזה עניין. ולדעתי זה יקרה בתכנית הבאה, אחרת מסע החנופה שלו אחר הקול המזרחי ימצה את עצמו ויתחיל להעיק על הצופים.

eoli

New member
יש לנו נוסטרדמוס ? הלוואי

לאאאא,אני מתפללת שהוא לא יתייחס למועקה של הצופים,וימשיך לשכנע עד שהוא יצליח.

lavendula

New member
ההפקה צריכה להתייחס, לא הוא

כי הרי די ברור שכל תכנית ערוכה ואנחנו לא רואים את סדר האודישנים כפי שהוא התקיים במקור.

למעלה