האם לנהגי אוטובוס בקווי שירות מותר לדבר בנייד עם אוזנייה?

אורי404

New member
בהחלט

כל שיחת טלפון גורמת להיסח הדעת
וניתוק מהסביבה
בגלל זה אנשים צועקים בטלפון בקולי קולות בבתי קפה, באוטובוסים ובמקומות ציבוריים.
יש מחקרים שבדקו את ההשפעה של שיחות הטלפון על המדבר ועל הסביבה. היתה תוכנית בנושא בנשיונאל גאוגרפיק לפני מס' שנים.
בהחלט

לא זוכר מה אומרים דיני התעבורה

שלום לכולם,
לאחרונה יצא לי לנסוע הרבה עם קווים למודיעין, בגלל השבתות הרכבת לצורך העבודות. שמתי לב שבהרבה מאוד מקרים הנהגים מקבלים שיחות באמצע הנסיעה ומנהלים שיחות ארוכות. הם אמנם משתמשים באוזניית בלוטות', אבל עדיין, זה נראה לי חסר אחריות כשמסיעים אוטובוס להיות מוסח. האם זה חוקי בכלל?
לא זוכר מה אומרים דיני התעבורה
אך לפי ההוראות אסור להם

olli3

New member
מנהל
תקנות התעבורה לא אוסרות על כך, אבל משרד התחבורה אוסר על נהגי

שלום לכולם,
לאחרונה יצא לי לנסוע הרבה עם קווים למודיעין, בגלל השבתות הרכבת לצורך העבודות. שמתי לב שבהרבה מאוד מקרים הנהגים מקבלים שיחות באמצע הנסיעה ומנהלים שיחות ארוכות. הם אמנם משתמשים באוזניית בלוטות', אבל עדיין, זה נראה לי חסר אחריות כשמסיעים אוטובוס להיות מוסח. האם זה חוקי בכלל?
אוטובוסים ציבוריים להשתמש באוזניה לצורך שיחות. בכללי, גם אסור לחברה לדבר עם נהגיה באמצעות הסלולאר כשהם בזמן נהיגה (גם באמצעות שימוש באוזניה), אך יש לכך הקלה בכל נושא המבקרים של משרד התחבורה.
&nbsp
עכשוי תראה, חלק מהסכמי השכר החדשים בחברות השונות כללו את ביטול הפרמיה שניתנה לנהגים כתמריץ לאי ביצוע עבירות, בין היתר שיחות באוזניה. מה שככל הנראה גורם להתגברות תופעת שימוש באוזניה בזמן הנהיגה.

Paper Gahan

New member
אוקי, אז ענית לי. משרד התחבורה אוסר. בפעם הבאה אעיר

אוטובוסים ציבוריים להשתמש באוזניה לצורך שיחות. בכללי, גם אסור לחברה לדבר עם נהגיה באמצעות הסלולאר כשהם בזמן נהיגה (גם באמצעות שימוש באוזניה), אך יש לכך הקלה בכל נושא המבקרים של משרד התחבורה.
&nbsp
עכשוי תראה, חלק מהסכמי השכר החדשים בחברות השונות כללו את ביטול הפרמיה שניתנה לנהגים כתמריץ לאי ביצוע עבירות, בין היתר שיחות באוזניה. מה שככל הנראה גורם להתגברות תופעת שימוש באוזניה בזמן הנהיגה.
אני חושב שאם אתה מעיר לנהג בצורה נימוסית אבל עניינית יש לזה סיכוי לשינוי. אולי אני תמים, מקווה שלא.

אורי404

New member
אפשרות גם אחרי זה לפנות לחברת האוטובוסים

אני חושב שאם אתה מעיר לנהג בצורה נימוסית אבל עניינית יש לזה סיכוי לשינוי. אולי אני תמים, מקווה שלא.
אפשרות גם אחרי זה לפנות לחברת האוטובוסים
אלא אם הקב"ט ומנהלים אחרים מעוניינים לקחת אחריות לסכנות אפשריות.

למעלה